Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv650
    ödemişte akrep motorda yapıldı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

Alıntı chocolateman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motosikleti İstanbulda yolda görmüştüm, gv650 olduğunu görünce çok şaşırdık, kim yaptıysa harika olmuş.

http://i161.photobucket.com/albums/t...7/DSCF9027.jpg

http://i161.photobucket.com/albums/t...7/DSCF9025.jpg
    ödemişte akrep motorda yapılmış orda görmüştüm.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Haldun bey,Halidun bey ve sevgili uzay son birkaç sayfaya göz gezdirdiğim kadar tanıdık eski dostlardan sizleri
    burada görmek heyecan verdi keyif yarattı. Saglığınız yerindedir inşallah. Motoru sattığımdan beri hobi olarak
    eski merakım ev müzik sistemlerine döndüm. Hatta dünya da belki bir ilk olacak baba bir lambalı ampli uğraşısı içindeyim.
    Sonuç olarak kısıtlı zamanımın yönü değişti. Bir taraftanda içimden bir ses al 2013 model gv250 seni uzun zaman oyalar diyor.
    Fakat uzak kaldığım sürede geldiğimiz nokta ne kaçtı! Sıfırına s&t 9100 tl diyor sitesinde acaba pazarlık payı varmıdır, yedek
    parça sıkıntısı varmıdır yoksa eskisi gibi kore siparişleri devammı, elektronik beyin hataları kronik devam ediyormu gibi uzayan
    sorular var kafamda... Fikir paylaşırsanız sevinirim. Saygılarımla.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haldun bey,Halidun bey ve sevgili uzay son birkaç sayfaya göz gezdirdiğim kadar tanıdık eski dostlardan sizleri
    burada görmek heyecan verdi keyif yarattı. Saglığınız yerindedir inşallah. Motoru sattığımdan beri hobi olarak
    eski merakım ev müzik sistemlerine döndüm. Hatta dünya da belki bir ilk olacak baba bir lambalı ampli uğraşısı içindeyim.
    Sonuç olarak kısıtlı zamanımın yönü değişti. Bir taraftanda içimden bir ses al 2013 model gv250 seni uzun zaman oyalar diyor.
    Fakat uzak kaldığım sürede geldiğimiz nokta ne kaçtı! Sıfırına s&t 9100 tl diyor sitesinde acaba pazarlık payı varmıdır, yedek
    parça sıkıntısı varmıdır yoksa eskisi gibi kore siparişleri devammı, elektronik beyin hataları kronik devam ediyormu gibi uzayan
    serden kardeşim özlettin kendini bu virüsü öyle lambalı amfi ile filan tedavi edemezsin hele gv650denen virüsü etkisiz hale getirecek aşı yine bir gv 650i olabilir.
    gv250 de ehh gecici çare olabilir yeni makinelerde kronik sıkıntı pek yok gibi eski sıkıntılar baya bir azaldı boşa geçme aynı ayak alışkanlıgı gerekiyor arada f1 ışıgı yanıyor ancak motorda hiç bir etkisi olmuyor aynı gidiyor .parça gv 250 için iyi 650 de koreden geitiriyorlarBen gv650 için kanuniden daha fazla yedek bulunduruyorum.Yakında lee ile anlaşmaya gidecem koreye gv 250 almak istersen 2012 model olarak daha uygun bulunabilir ama çok fark olmuyor isityorsan ara beni konuşalım.
    Seni yeniden yollarda görmek sevindirir bizi.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Kesinlikle virüs,tedavisi yok
    ikinci ele 7000 verene kadar 8500 verir icabında taksitle sıfır km de alırım diye düşündüm.
    gv250 nin mevcut potansiyeli ile gidemeyeceğim yol yok gibi. Biliyorsun 3 sene önce dayıma almıştım
    şehir içi ve dışı çok memnun kaldı. büyütme ihtiyacı duymadı. her yola da sürdü. sağlam makina.
    Kronik sorun kalmadıysa düşünülebilir. Özledim iki tekeri
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Uğraşının sonucunu bekliyorum. Selamlar, saygılar. Ben de scootercı olduğum için uğramıyorum buralara pek
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Bugün 2 GTR şiledeydik de birkaç tane GV650 gördük park halinde. buradan mıdır o grup?

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Merhaba Viceroy,hyosungsource dışında başka sitelerden de siparişler oluyordu bugüne kadar şimdi ustamız Kanuni ile yaptığı görüşmeler neticesinde Global döneminde ki GV 650 ler içinde tedarik yapacağını Kore ye bildirdi artık Hyosung adı altında GV ler Türkiye ye giriş yapabileceğinden o noktada sıkıntı kalmadı..Kaya abinin bahsettiği boşa geçme durumu bana göre fabrika nın orijinal debriyaj balataların dan kaynaklanıyor..Gerek GV 250 de gerekse GV 650 de italyan debriyaj balataları özellikle ''Lucas ''markası nefis bir uyum sağlıyor..Boşa geçme sıkıntısı olmadığı gibi vitesler iki modelde de şıkır şıkır işliyor..Hızla işim olmaz diyorsan GV 250 ihtiyacını görecektir..şehir içi kullanımda da ekonomik olacaktır GV 650 ye kıyasla..Hoş ve sağlıcakla kal..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:14 ----------

Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün 2 GTR şiledeydik de birkaç tane GV650 gördük park halinde. buradan mıdır o grup?
    Aralrında sadece Serdar var bu sayfada zaman zaman yazan..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Kesinlikle virüs,tedavisi yok
    ikinci ele 7000 verene kadar 8500 verir icabında taksitle sıfır km de alırım diye düşündüm.
    gv250 nin mevcut potansiyeli ile gidemeyeceğim yol yok gibi. Biliyorsun 3 sene önce dayıma almıştım
    şehir içi ve dışı çok memnun kaldı. büyütme ihtiyacı duymadı. her yola da sürdü. sağlam makina.
    Kronik sorun kalmadıysa düşünülebilir. Özledim iki tekeri
    seni 250 lik doyurmaz 650 lazım tercübelerime göre. Ama ara verdin 250 likle başla man uygun olur ,Kararını verirsen yardımcı olmaya çalışırız.

---------- Post added at 09:11 ---------- Previous post was at 09:00 ----------

Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Viceroy,hyosungsource dışında başka sitelerden de siparişler oluyordu bugüne kadar şimdi ustamız Kanuni ile yaptığı görüşmeler neticesinde Global döneminde ki GV 650 ler içinde tedarik yapacağını Kore ye bildirdi artık Hyosung adı altında GV ler Türkiye ye giriş yapabileceğinden o noktada sıkıntı kalmadı..Kaya abinin bahsettiği boşa geçme durumu bana göre fabrika nın orijinal debriyaj balataların dan kaynaklanıyor..Gerek GV 250 de gerekse GV 650 de italyan debriyaj balataları özellikle ''Lucas ''markası nefis bir uyum sağlıyor..Boşa geçme sıkıntısı olmadığı gibi vitesler iki modelde de şıkır şıkır işliyor..Hızla işim olmaz diyorsan GV 250 ihtiyacını görecektir..şehir içi kullanımda da ekonomik olacaktır GV 650 ye kıyasla..Hoş ve sağlıcakla kal..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:14 ----------

Aralrında sadece Serdar var bu sayfada zaman zaman yazan..
    bizde şile yakınlarındaydık,yolda anadolu kaplanlarından hadiyle selamlaştık.
    Haldun kanuninin bizim makinalara parça tedariki güzel bir haber ancak. kendi ithal ettiği makinalara bile stokta parça bulundurmuyor bu konuda çok ticari bakıyorlar bence kanuniye yakışmıyor bu durum.Yani fazla ümitli olmıyalım allah lee ye zeval vermesin parça gönderiyor.Aslında bu konuda kullanıcılar olarak bir şeyler yapmak lazım, makinalar güzel kullanıcılar olarak kanuni ile cidi bir görüşme yapıp getirmiyeceklerse sanayi bakanlıgına kadar gidip tüketici hakkımızı kullanmak veya kendimiz bir parca ithalatı stoklu yapabilmek için yetki almamız gerekebilir.
    hakkımızda hayırlısı

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Post added at 09:11 ---------- Previous post was at 09:00 ----------

bizde şile yakınlarındaydık,yolda anadolu kaplanlarından hadiyle selamlaştık.
    Haldun kanuninin bizim makinalara parça tedariki güzel bir haber ancak. kendi ithal ettiği makinalara bile stokta parça bulundurmuyor bu konuda çok ticari bakıyorlar bence kanuniye yakışmıyor bu durum.Yani fazla ümitli olmıyalım allah lee ye zeval vermesin parça gönderiyor.Aslında bu konuda kullanıcılar olarak bir şeyler yapmak lazım, makinalar güzel kullanıcılar olarak kanuni ile cidi bir görüşme yapıp getirmiyeceklerse sanayi bakanlıgına kadar gidip tüketici hakkımızı kullanmak veya kendimiz bir parca ithalatı stoklu yapabilmek için yetki almamız gerekebilir.
    hakkımızda hayırlısı
    Kaya abi..uzun zaman sarf malzemelerini bizde Lee den alıyorduk ancak onlarda mantarla dı..örneğin arka manifolt yok ellerinde nerden bulduk..diğer bir koreli firma olan www.koreanbikeparts.com dan..daha bunun dışındada yerler var ..çok şükür tek alternatif Lee değil..adam başka bir model göndereyim siz uydurursunuz bir şekilde diye cevap yazmış..hani bir fıkra vardır..;bakkal yanında yeni işe başlayan çocuğa..''benim az işim var..müşteri gelip bir şey istediğinde elinde yoksa ona yakın bir şey sun ki eli boş çıkmasın dükkandan..mesela kurşun kalem istedi eğer yoksa size tükenmez kalem versem olmaz mı..işinizi görmez mi deyiver evladım ..''demiş ve çıkmış..az sonra bir hanım teyze geldiğinde Kadıncağız Tuvalet kağıdı istemiş..çırak ustasından aldığı tembihe göre..''Hanım teyzeciğim..Tuvalet kağıdı yok ama onun yerine zımpara kağıdı versem olmaz mı ..''demiş..burda lee nin yaptığı da ..tuvalet kağıdı yok ama zımpara kağıdı versem olur mu misali.. Koreli bir firma kendi ülkesinde arka manifolt lastiğini tedarik etme yerine bu öneri yi getiriyorsa karambole iş yapıyor demektir..neyse ki diğer koreli firmadan temin edildi..Yine Çetin usta kanuni ile bu konuyu görüştü ve siparişleri geçti..kanuni bundan böyle tedariği üstleneceğini ifade ettiği gibi sayfasında da efi olmayan modeller için yedek parça oluşturmaya başladı..şimdi kayış alacaksam seçimim koreden yana olur yarı fiyat ama ön çamurluk lazım olduğunda gittim kanuniden aldım..Lee de navlun la beraber 130 TL ye mal olacak iken kanuniden 85 TL ye sahip oldum..bazı parçalarda Türkiye ucuz bazılarında ise Kore..almadan önce her iki tarafı da incelemek lazım..şuan itibarı ile Anatolian Eagles MK& Anadolu Kartalları MK de 13 adet GV 650 olması nedeniyle konu bizleri de yakından ilgilendiriyor..sonuç olarak ister Kanuni den al ister Kore den ve ya Avrupadan sipariş ver..parça sıkıntısı yok..sadece fiyat farkları var..

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaya abi..uzun zaman sarf malzemelerini bizde Lee den alıyorduk ancak onlarda mantarla dı..örneğin arka manifolt yok ellerinde nerden bulduk..diğer bir koreli firma olan www.koreanbikeparts.com dan..daha bunun dışındada yerler var ..çok şükür tek alternatif Lee değil..adam başka bir model göndereyim siz uydurursunuz bir şekilde diye cevap yazmış..hani bir fıkra vardır..;bakkal yanında yeni işe başlayan çocuğa..''benim az işim var..müşteri gelip bir şey istediğinde elinde yoksa ona yakın bir şey sun ki eli boş çıkmasın dükkandan..mesela kurşun kalem istedi eğer yoksa size tükenmez kalem versem olmaz mı..işinizi görmez mi deyiver evladım ..''demiş ve çıkmış..az sonra bir hanım teyze geldiğinde Kadıncağız Tuvalet kağıdı istemiş..çırak ustasından aldığı tembihe göre..''Hanım teyzeciğim..Tuvalet kağıdı yok ama onun yerine zımpara kağıdı versem olmaz mı ..''demiş..burda lee nin yaptığı da ..tuvalet kağıdı yok ama zımpara kağıdı versem olur mu misali.. Koreli bir firma kendi ülkesinde arka manifolt lastiğini tedarik etme yerine bu öneri yi getiriyorsa karambole iş yapıyor demektir..neyse ki diğer koreli firmadan temin edildi..Yine Çetin usta kanuni ile bu konuyu görüştü ve siparişleri geçti..kanuni bundan böyle tedariği üstleneceğini ifade ettiği gibi sayfasında da efi olmayan modeller için yedek parça oluşturmaya başladı..şimdi kayış alacaksam seçimim koreden yana olur yarı fiyat ama ön çamurluk lazım olduğunda gittim kanuniden aldım..Lee de navlun la beraber 130 TL ye mal olacak iken kanuniden 85 TL ye sahip oldum..bazı parçalarda Türkiye ucuz bazılarında ise Kore..almadan önce her iki tarafı da incelemek lazım..şuan itibarı ile Anatolian Eagles MK& Anadolu Kartalları MK de 13 adet GV 650 olması nedeniyle konu bizleri de yakından ilgilendiriyor..sonuç olarak ister Kanuni den al ister Kore den ve ya Avrupadan sipariş ver..parça sıkıntısı yok..sadece fiyat farkları var..
    anadolu kartal lı adaşım ben kaplan dediydim şimdi şöyle grupta 13 gv olunca dogrusunu diyeyim anadolu kartal ı kore kaplanını dize getirdi yakında korekaplanı olmıyanı gruba almazsın yamaya birde güzel bir kore kaplanı yaptırman lazım
    haklısın lee de bazı parçalar pek bulunmuyor koreanbike de lee nin bir kuruluşu gibi sanmıştım lee ile anlaşmam oldugu için başka yere pek bakmadım ama gerekirse bakıyorum bizim için parça ve fiat önemli .kanuni bu işi ele ciddi alsa ugraşmamıza pek gerek kalmıyacak sahiplerinden said beyle konuşacam bu konuyu bakalım ne diyecek.
    olmazsa birlikte koreye gidebiliriz taylant üzerinden sana bilet parasıda yok artık benide kargo diye kabul ettirirsin thy ye
    belki montaj hattını getirerek parça akışınıda saglarız bu yazdıgımı abi hayal gücün fazla diye yorumlarsın belki ama ben gv250 ve 650 yi sınıfının en iyi makinaları oldugu için fiat uygun ve parça kolay bulunsa cbf 150 gibi satılacagına eminim.Bütün şatişları durdurur.
    Dün dedenin bi tanesi yürürken durdu baktı baktı öyle bir iç geçirdiki gv650 yi dedeye veresim geldi,ama kaza yapar diye korktum.Yani okadar yaşlı adam böyle begenirse kim begenmezki.

neticede bu konuda biraz çalışmamız lazım
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anadolu kartal lı adaşım ben kaplan dediydim şimdi şöyle grupta 13 gv olunca dogrusunu diyeyim anadolu kartal ı kore kaplanını dize getirdi yakında korekaplanı olmıyanı gruba almazsın yamaya birde güzel bir kore kaplanı yaptırman lazım
    haklısın lee de bazı parçalar pek bulunmuyor koreanbike de lee nin bir kuruluşu gibi sanmıştım lee ile anlaşmam oldugu için başka yere pek bakmadım ama gerekirse bakıyorum bizim için parça ve fiat önemli .kanuni bu işi ele ciddi alsa ugraşmamıza pek gerek kalmıyacak sahiplerinden said beyle konuşacam bu konuyu bakalım ne diyecek.
    olmazsa birlikte koreye gidebiliriz taylant üzerinden sana bilet parasıda yok artık benide kargo diye kabul ettirirsin thy ye
    belki montaj hattını getirerek parça akışınıda saglarız bu yazdıgımı abi hayal gücün fazla diye yorumlarsın belki ama ben gv250 ve 650 yi sınıfının en iyi makinaları oldugu için fiat uygun ve parça kolay bulunsa cbf 150 gibi satılacagına eminim.Bütün şatişları durdurur.
    Dün dedenin bi tanesi yürürken durdu baktı baktı öyle bir iç geçirdiki gv650 yi dedeye veresim geldi,ama kaza yapar diye korktum.Yani okadar yaşlı adam böyle begenirse kim begenmezki.

neticede bu konuda biraz çalışmamız lazım
    Abi,www.hyosungsource.com ve www.koreanbikeparts.com aynı adresten temin ediyorlar ürünleri belki bundan öyle düşünmüş olabilirsin..sen Said bey le bir görüş bakalım nasıl bir sonuç çıkacak..elimizde imkan veya yetki olsa dediğine katılıyorum bu marka Türkiye de ortalığı kasıp kavururdu..ama sen gidelim diyorsan ben hazırım Tayland üzerinden Kore ye gitme konusunda ..
    Kulüp konusuna gelince ,Kulübü benimseyen adaylar gelirler tanışılır bir kaç toplantı sonrasında Kulüp yönetimi onaylarsa ve gelen aday da isterse kulübe başlangıç üyeliği onanır..250 cc lik Çin li marka motoru da olsa bizim için fark etmiyor yeter ki karşılıklı benimseme olsun..ve tabii illede CCC tarzı olsun..gerisi teferuat.

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    slm herkese resimden anlaşılacağı üzere gtr 250 kullanıcısıyım ama gv650 bu aralar aklımı bayağı çeliyor her an pusudayım motoru satarsam veya takasa girecek birini bulursam bu topice katılarak fikirlerinizi sorarım. yeni sezonda herkese keyifli sürüşler
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

kimyacı_23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 650
    merhaba viceroy, kardeşime 2 hafta önce kayalar motordan 8500 tl ye sıfır gv 250 aldık. ama plaka masrafları dahil değildi. servis yedek parça ve garanti konusunda arkasında duruyor. motoru biliyorsundur gayet güzel anlatmaya gerek yok. ama gv 650 den inip ona binmek attan inip eşeğe binmek gibi oluyor.kullanması daha pratik scooter kıvraklığı var veya gv 650 den sonra bana oyle geldi. bence düşünüle bilir. ama temiz 2.el gv 650 bulursan daha cok keyif alacaksın gibi geliyor secim senin yinede.
    (eski nickim engineer23)

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm herkese resimden anlaşılacağı üzere gtr 250 kullanıcısıyım ama gv650 bu aralar aklımı bayağı çeliyor her an pusudayım motoru satarsam veya takasa girecek birini bulursam bu topice katılarak fikirlerinizi sorarım. yeni sezonda herkese keyifli sürüşler
    Güzel dilkelerin için teşekkür ederiz..her şey gönlünce olsun..
    sekohtc bunu beğendi.

Motosikleti
    GV 650 EFI 2011
    Arkadaşlar sonunda memlekete döndüm...Yarın Ankarada havada güzel tam gezme havası...Birazdan Ayaşa çiftliğe gidiyorum...Sabaha motoru evin salonundan çıkarıcam. Üstü tozlanmıştır heralde..tozunu attırmak gerek biraz...Motoru satmadan 1-2 depo boşaltıym + heralde beypazarı Nallıhan tarafına biraz yol yaparım diyorum...Özledim keratayı. Herkese iyi sürüşler...Yarın kimsenin motoru durmasın.. bizim Gv'leride forumu kullandığınız gibi kullanıyorsanız. vay halinize..!!!.yazık, makineler çürüycek elinizde ...Herkese iyi pazarlar...bu arada eksozu Würth sebasto serisi ısıya dayanıklı boya ile boyattım yarın montajını yapıcam.. würth'ün piyasadaki en kaliteli ısıl boya olduğunu okudum..sonucu görücez bakalım..
    bilginet45 bunu beğendi.
    2011 GV 650 EFI :queen:

bilginet45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650, C800
    zevk ve tarz meselesi fakat gvye krom yakışıyor. eksozu siyah yapmak güzel durmaz gibi ama yapmışsın artık night rod emsali olacak sanırım. bunları neden yazıyorum gvyi orjinal çizgilerinde sevdiğim için ama sen öyle beğeniyorsun herkezin kendi fikri ve düşüncesi hakıında hayırlısı güzel olur işallah. bu kadar uğraşıyon satma şu canavarı
    ANATOLIAN EAGLES MC

Motosikleti
    Honda cbr 600 f3
    Herkese merhaba.

Bu motor hakkında ne düşünüyorsunuz? Alınır mı? Maddi gücüm 8000 seviyesinde

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-acil-satilik-115535546/detay/

Motosikleti
    GV 650 EFI 2011
    Alıntı bilginet45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zevk ve tarz meselesi fakat gvye krom yakışıyor. eksozu siyah yapmak güzel durmaz gibi ama yapmışsın artık night rod emsali olacak sanırım. bunları neden yazıyorum gvyi orjinal çizgilerinde sevdiğim için ama sen öyle beğeniyorsun herkezin kendi fikri ve düşüncesi hakıında hayırlısı güzel olur işallah. bu kadar uğraşıyon satma şu canavarı
    Eksozu komple boyamadım..30. Yıl özel serisindeki kırmızı şaseli GV 650 Anniversary modelindeki gibi eksozun sadece ara bölmesi boyadım.. eksoz çıkışındaki ve girişindeki nikelaj kapaklara dokunmadım..İlk aldığımda sağa yatırmıştım o zaman oluşan nazar boncuğu bir kaç çizik vardı benim eksozda..Çok gözüme batıyordu Birde bir kaç arkadaşın tavsiyesiyle boyattım..Ama boyayınca eskisinden güzel oldu..Haziran-Temmuza kadar motor satılmazsa satıştan çekicem zaten..İnsanlar küfür eder gibi Saçma sapan fiyat teklif ediyor ağzımı bozmamak için zor sabrediyorum..Çok şükür paraya ihtiyacı olan biri değilim..Allah zorda kalıp o tarz insanların eline düşürmesin yoksa motoru bedava versen " üste 100 lira ver alıym diyen tipler var ülkemizde.. Zaten Bir kaç Projem daha var Gv için... satılmazsa motor müzelik evladiyelik bende kalıcak..Bu durumda İlk işim arka süspansiyonları gaz türbinli amortisörlerle değiştirmek olucak..
    Bu arada geçen hafta sahibinden deki ilan üzerinden Ankarada bir fiat bayiinin satış müdürü aradı..Benim Gv'nin dizaynını çok beğendiğini ve, Motoru Fiat Showroom'da dekor amaçlı sergilemek istediğini söyledi..Dün gittim adamın yanına görüştük biraz motora filan baktı, Sözleşmeli Aylık 250 lira teklif etti..Ne dersiniz motoru satmayıp showrooma sergiye mi, versem 6 Aylık sözleşme yapalım diyor..Anahtarları filan vermiycem kilometresini kaydedip vitesi boşa alıp teslim edicem..Yani motoru Kullanamayacaklar..6 ay motor showroomda kalıcak..Ara sıra Ankaraya geldikçe showrooma gidip motoru çalıştırıp aküyü şarz edicem maksat biraz yağ dönsün motorda.Zaten binemiyorum sürekli yurt dışındayım. Ama güvenemiyorumda ya motorun başına bir iş gelirse diye..Ne dersiniz motoru sergiye veriymi ?

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı uludagnet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eksozu komple boyamadım..30. Yıl özel serisindeki kırmızı şaseli GV 650 Anniversary modelindeki gibi eksozun sadece ara bölmesi boyadım.. eksoz çıkışındaki ve girişindeki nikelaj kapaklara dokunmadım..İlk aldığımda sağa yatırmıştım o zaman oluşan nazar boncuğu bir kaç çizik vardı benim eksozda..Çok gözüme batıyordu Birde bir kaç arkadaşın tavsiyesiyle boyattım..Ama boyayınca eskisinden güzel oldu..Haziran-Temmuza kadar motor satılmazsa satıştan çekicem zaten..İnsanlar küfür eder gibi Saçma sapan fiyat teklif ediyor ağzımı bozmamak için zor sabrediyorum..Çok şükür paraya ihtiyacı olan biri değilim..Allah zorda kalıp o tarz insanların eline düşürmesin yoksa motoru bedava versen " üste 100 lira ver alıym diyen tipler var ülkemizde.. Zaten Bir kaç Projem daha var Gv için... satılmazsa motor müzelik evladiyelik bende kalıcak..Bu durumda İlk işim arka süspansiyonları gaz türbinli amortisörlerle değiştirmek olucak..
    Bu arada geçen hafta sahibinden deki ilan üzerinden Ankarada bir fiat bayiinin satış müdürü aradı..Benim Gv'nin dizaynını çok beğendiğini ve, Motoru Fiat Showroom'da dekor amaçlı sergilemek istediğini söyledi..Dün gittim adamın yanına görüştük biraz motora filan baktı, Sözleşmeli Aylık 250 lira teklif etti..Ne dersiniz motoru satmayıp showrooma sergiye mi, versem 6 Aylık sözleşme yapalım diyor..Anahtarları filan vermiycem kilometresini kaydedip vitesi boşa alıp teslim edicem..Yani motoru Kullanamayacaklar..6 ay motor showroomda kalıcak..Ara sıra Ankaraya geldikçe showrooma gidip motoru çalıştırıp aküyü şarz edicem maksat biraz yağ dönsün motorda.Zaten binemiyorum sürekli yurt dışındayım. Ama güvenemiyorumda ya motorun başına bir iş gelirse diye..Ne dersiniz motoru sergiye veriymi ?
    6 adet 250 TL alacaksın yani. Yanlış anlamadıysam bence çok iyi bir teklif.
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    GV 650 EFI 2011
    Doğru uzay. Toplam 1500 lira 6 Ay için. Açıkçası tereddütte kaldım satsam mı satmasam mı.. Bir daha böyle motor bulamam da yapamamda..2000 dolarlık Harley davidson parça var makinede...İstediğim rakama alıcı çıkmaz ise, Gaz amortisör kuryakn elcik ısıtma -Puig ön cam- sisy bar- özel imalat krom koruma demiri -Orjinal hardcase hyosung arka çanta- Leo Vince double shot eksoz v.s eklediğimde 3000 $ daha harcamam gerekecek. ..Sonunda Mükemmel emsalsiz bir makine olur ama o zaman da kesinlikle satmam, satsamda 20,000 lira istemem gerekir ki o fiyata da satılması zor....O yüzden bende biraz daha bekleyip 1-2 aya kadar satılmazsa, 15 haziran itibariyle showrooma vermeyi düşünüyorum. Hiç olmadı 700 euro'luk gazlı amortisörlerin parasını çıkarır ben dönene kadar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler