Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    Selam arkadaşlar.
    benim ön lastikte çatlaklar gördüm yani hemen değiştir anlamına mı geliyor ? lastik markalarından hangisini tercih etmeliyim? en uygunu michlen gibi geldi ancak bu kadar pahalı olmayan lastik'te var mı ?
    her hangi bir markadan 180/55 - ZR17 73W arka ve 120/70 - ZR18 59W ön olarak almak yeterli mi yoksa başka dikkat edilecek hususlar var mı? teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Alıntı MoB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEN ÖNCE FACEBOOK ekliyorum sonra buraya link veriyorum kolayıma öyle geliyor
    Facebook ta pek takılmadığım için buraya direk yol arıyorum bende bakalım becerebilecekmiyim

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    nurettin_

Selam arkadaşlar.
    benim ön lastikte çatlaklar gördüm yani hemen değiştir anlamına mı geliyor ? lastik markalarından hangisini tercih etmeliyim? en uygunu michlen gibi geldi ancak bu kadar pahalı olmayan lastik'te var mı ?
    her hangi bir markadan 180/55 - ZR17 73W arka ve 120/70 - ZR18 59W ön olarak almak yeterli mi yoksa başka dikkat edilecek hususlar var mı? teşekkürler.
    Bende motor için Lastik almayı planlıyorum, Mayıs ayında alacağım galiba. Siz İstanbul'da çok rahat araştırabilirsiniz.

Bu arada motorumun videosunu paylaşmak isterim.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Arkadaslar sadece kısa süreli iki sürüş yaptıgım SHOEI MULTITEC MT BLACK kaskimi satıyorum . Orijinal kutusu , paketi hiç açılmamış şeffaf vizoru ve antifog ( buhu önleyici ) lensi mevcut.Ölçüsü L ( 59-60 cm ) , üzerinde koyu renk vizoru takılı , ilgilenen arkadaslara duyurulur..

Motosikleti
    gv-650
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke eleme gerekcelerini de sıralasaydın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:09 ----------

Bende 2007 de gönlümün ısındığı GV650 de karar kılmıştım..ve bu kararımdan dolayı hala mutluyum..
    BİR DİAVEL 'E AYIRACAK BÜTÇEN YOKSA GV 650 DEN BAŞKA MOTOR BAKMA, DİYORUM....
    http://www.motosiklet.net/medya/id43...g-ozel-uretim/
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı nurettin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar.
    nurettin lastik konusunda en iyi çözüm sava lastikler,i bu konuda beni ararsan yardımcı olurum

---------- Post added at 23:52 ---------- Previous post was at 23:49 ----------

Alıntı nastyboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar sadece kısa süreli iki sürüş yaptıgım SHOEI MULTITEC MT BLACK kaskimi satıyorum . Orijinal kutusu , paketi hiç açılmamış şeffaf vizoru ve antifog ( buhu önleyici ) lensi mevcut.Ölçüsü L ( 59-60 cm ) , üzerinde koyu renk vizoru takılı , ilgilenen arkadaslara duyurulur..
    ben ilgileniyorum bir görüşelim bahadır kardeşim

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Arkadaşlar benim son yakıt ölçümlerimde 160 km de 14 lt yakıt harcamışım. Yaklaşık 100 km de 8,75lt benzin sarfiyatım olmuş.

Motorumun tüm bakımlarını geçen hafta yaptırdım.

Hava Filtresi , Yağ filtresi, Yağ değişti

Radyatör bakımdan geçti (içi temizlendi)

Yakıt tüketimi neden yüksek? Çift Egzos olması yakıtı ne kadar etkiliyor.

Kullanım sırasında agresif olmamaya çalışıyorum ama bezen gaza gelmiyor değilim.

Bu sayfanın başında okuduğum 100 km / 5,5 lt değerlerini sizler yakalayabiliyor musunuz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Bir de Kaya abi sava lastiklerinin fiyatları hangi aralıkta?

Egzosun resmi

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    fatih sava lastiklerini fuarda baya bir inceledim güzel lastikler fuarda 650 civarındaydı istiyorsan ara beni ciddi alıcı olayım sana gönderteyim.
    yakıt sarfiyatın çok aşırı benim motorum 4 litre/100 km yi geçmedi henüz egsoz açıklar da 5 lt çok çok 6 lt yani bir sıkıntı var degişti denen parçalar gerçek değiştimi gördünmü

bilhassa hava filitresi ayrıca depo altında ki izalasyon yapıştırıcıısı kopup hava filitresinin agzını kapatabiliyor depoyu söküp altına bakın bu arada hava filitresinide bir daha kontrol et
    tel açarsan daha iyi yardımcı olabilirim

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Kaya abi ben motorun bakmı yapılırken ve motor elemanları değiştirilirken görmedim.
    Bir kontrol ederim hava filtresini. Ayrıca bana en kaliteli racing motor yağı ve organik antifiriz koyduklarını söylediler. Bujiler NGK İridyum IX kullanılmış. 500 tl verdim tüm bakımlar için
    Bu ara bütçem nakit almaya elverişli değil abi kredi kartıyla taksit imkanı olursa lastikleri öyle değiştireyim diyorum.

Birde bakımdan sonra motorun altında (Yağ haznesinin hizsasında) su damlaları görüyorum (antifrizli), Yedek soğutma suyuda hergün yaklaşık bir çay bardağı kadar su eksiltiyor. Hortumda bir kaçak var tahminin. Yağ filtresinin oradaki hortumda belli belirsiz ıslaklık var, acaba orada bir bağlantı noktası mı var, kaçak bağlantıdan yada hortumda çatlak var ise ondan olabilir mi?

Teşekkürler.
    Kaya abi seni telefon ile de rahatsız edeceğim

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih sava lastiklerini fuarda baya bir inceledim güzel lastikler fuarda 650 civarındaydı istiyorsan ara beni ciddi alıcı olayım sana gönderteyim.
    yakıt sarfiyatın çok aşırı benim motorum 4 litre/100 km yi geçmedi henüz egsoz açıklar da 5 lt çok çok 6 lt yani bir sıkıntı var degişti denen parçalar gerçek değiştimi gördünmü

bilhassa hava filitresi ayrıca depo altında ki izalasyon yapıştırıcıısı kopup hava filitresinin agzını kapatabiliyor depoyu söküp altına bakın bu arada hava filitresinide bir daha kontrol et
    tel açarsan daha iyi yardımcı olabilirim

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Uzun yolda 5,5 lt; şehir içinde 7,5-8 lt görüyorum ben.

Kullanım tarzıyla da ilgili olabilir ama yine de biraz yüksek gibi.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    fatih o su kaçagı tahminim su pompasının keçesi su kaçırınca altında küçük bir delik var ordan atıyor bazu,ıları onu silikonla tıkıyor ozaman motorun içine veriyor suyu yaga su karışıncada bir çok sıkıntı ortaya çıkıyor onu iyicene bir kontrol et ordansa tek çare pompayı değiştirmek kredi kartıyla lastiği alırız tahminim

sen ara bakarız çaresine

Merhaba Arkadaşlar,

Ben de 1 ay once bir Gv650 aldım ve aranıza katıldım once bir merhaba diyeyim.

Bir de sorum var kadıkoy üsküdar çevresinde önerebileceğiniz usta var mıdır? Geriye dogru okuyorum ama o kadar cok sayfa var ki

Anadolu yakasında Gv650 kullanan cok kısı var mı tanısalım goruselım ısterım.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim Garaj var İçerenköy'de. Hyosung mekanı mübarek.
    www.motorumla.net

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim son yakıt ölçümlerimde 160 km de 14 lt yakıt harcamışım. Yaklaşık 100 km de 8,75lt benzin sarfiyatım olmuş.

Motorumun tüm bakımlarını geçen hafta yaptırdım.

Hava Filtresi , Yağ filtresi, Yağ değişti

Radyatör bakımdan geçti (içi temizlendi)

Yakıt tüketimi neden yüksek? Çift Egzos olması yakıtı ne kadar etkiliyor.

Kullanım sırasında agresif olmamaya çalışıyorum ama bezen gaza gelmiyor değilim.

Bu sayfanın başında okuduğum 100 km / 5,5 lt değerlerini sizler yakalayabiliyor musunuz?[COLOR="Silver"]

]
    Kaya abinin tespitlerine katılıyorum ek olarak ta senkron ayarlarını yeniden yaptırmanda fayda olur diye düşünüyorum..şehir için de kısa mesafelerde ve dur kalk trafiğinde 7.5 LT yakabilir ama uzun yolda bende agresif kullanımda dahil 4.4 Lt ile 5.5 Lt arası değişiyor ki benim GV de çift eksoz ve jet kit takılı olduğu halde..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:58 ----------

Alıntı ulas... adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Ben de 1 ay once bir Gv650 aldım ve aranıza katıldım once bir merhaba diyeyim.

Bir de sorum var kadıkoy üsküdar çevresinde önerebileceğiniz usta var mıdır? Geriye dogru okuyorum ama o kadar cok sayfa var ki

Anadolu yakasında Gv650 kullanan cok kısı var mı tanısalım goruselım ısterım.
    Hoşgeldin Ulaş,Anadolu yakasında GV 650 kullanan çok sayıda arkadaşımız var Çarşamba günleri olağan toplantılarımız var Kadıköy de ,müsait olduğun bir zaman da haberleşelim, görüşelim
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

inzell garaj neresi ki bilmiyorum ben.

Bu çarşamba ben de geleyim o zaman tanışalım, bi yer var mı bulustugunuz o zamana gore mi kararlaştırıyosunuz?

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı ulas... adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inzell garaj neresi ki bilmiyorum ben.

Bu çarşamba ben de geleyim o zaman tanışalım, bi yer var mı bulustugunuz o zamana gore mi kararlaştırıyosunuz?
    ulaş motorun hayırlı olsun GARAJ içerenköyde bostancı köprüsünden içerenköye gelirken sagdan 4 cü sokaga giriyorsun sokagın sonunda ne zaman istersen gelebilirsin teli 5737137 genelde gv 650 arkadaşlar gelir anadolu yakası ve avrupa yakası buluşma yeridir
    adresi özçelik sk no 13 içerenköy

herkeze selamlar 4 günlük GV kullanıcısıyım, aldıgım motorun 3. sahibiyim, Viceroy hocanın tüm mesajlarını, resimlerini gözden geçirdim yanılmıyorsam motorumun ilk sahibi, viceroy u tanıyanlardan ricam, onunla iletişime geçebileceğim mail,msn uygunsa tel. rahatsızlık vermemek adına özelden bana mesaj yollabilirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim, saygılar...

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Hayırlı uğurlu olsun yeni motosikletin..Viceroy un eski GV 650 si gayet güzel makinaydı..sana da o şekliyle geldiyse şanslısın diyebilirim..iyi günlerde kullanman dileğimle..

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    oncelıkler slm lar...yıne su malum yakıt konusu acılmıs 100 km de agresıf kullanımla 8.75 benım yakıt tuketımıme yakın degerdır...sehır dısı kullanımımı cok net olcmedım ama asagı yukarı buna yakındır...sebebı benım bıraz hızlı kullanmam dıe dusunuyrm..sehır ıcı bır yıldır bu degerlerın altına dusmedım...ulas kardes hayrlı olsun gv650 ın..senınle kayıs dagı tarafında ısıklarda karsılasmıstık..hrkese belasız keyıflı surusler....

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı cold play adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oncelıkler slm lar...yıne su malum yakıt konusu acılmıs 100 km de agresıf kullanımla 8.75 benım yakıt tuketımıme yakın degerdır...sehır dısı kullanımımı cok net olcmedım ama asagı yukarı buna yakındır...sebebı benım bıraz hızlı kullanmam dıe dusunuyrm..sehır ıcı bır yıldır bu degerlerın altına dusmedım..
    Bu değerler normal değerler değil..senin motor bakıma girsin ondan sonra normale dönecektir..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler