Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ylcndrsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    çantalar üzerinde çok düşündüm. uzun süre deri çanta kullandım bu seferde soft denemek istedim ,, spor olması daha güzel duruyor sanırım gerçi zevkler kişiye göre değişir ..
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    Arkadaşlar buradaki İstoç Anes Motora uğradım ki Benim iş yeride İstoç ta
    3 marka baktım bilinen ilk Shoei 600 TL
    http://www.anesmotor.com/?urun-152-S...Mat-Siyah.html

diğeri oradaki arkadaşın çok övdüğü Sharp testinden 4 yıldız almış bir kask dediği marka Shark (Beyenmedim değil çok güzeldi)
    http://www.anesmotor.com/?urun-1174-...ine-Prime.html

Ama en çok beyendiğim kask bu oldu açıkçası arkadaşlar
    güneş vizörü, açılır olması, alman kalitesi belli olan bu kask ilk sırada ki yerini aldı şimdilik, daha bitmedi incelemelerim devam edecek. Birde Schuberth iç kalte bakımından Shoei den sanki iki parmak daha iyi gibi belirmtek isterim. Shoei içi kumaş sanki basit gibi duruyor ama Schuberth deri kumaş karışımı ile insana daha kaliteliyim diyor sanki.
    http://www.anesmotor.com/?urun-1386-...talik-Gri.html

Deri Montlar burada €200 civarı ellerinde kaldığı için satmaya çalışıyorlar Chooper tarzı pek satışları kalmamış bu sebeple montlarda iyi bişiler yaparım dedi.
    http://www.anesmotor.com/?urun-678-I...Deri-Mont.html
    Eşim için baktım bu monta çokta güzel bence başka yerden ne kadar bilmiyorum ama bunu alıcam galiba

Buda erkek fena durmuyordu
    http://www.anesmotor.com/?urun-676-I...Deri-Mont.html

eldiven ve dizlikler ortalama #50 euro dedi ki bana niyeyse hep pahalı geliyor, eldiveni sade yumuşak çok korumalı bişi değildi
    http://www.anesmotor.com/?urun-1185-...ado-Black.html

Dizlik
    http://www.anesmotor.com/?urun-694-U...k--Siyah-.html

Çantalar oada gördüğüm daha ucuzdu sanki ama çok güzel iki model vardı sitelerinde göremedim
    http://www.anesmotor.com/?urun-690-G...Yan-Canta.html

Valla bakındıkça kafam karışıyor ama sonunda halledecem bu işi

---------- Post added at 17:52 ---------- Previous post was at 17:48 ----------

Alıntı ylcndrsn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çantalar üzerinde çok düşündüm. uzun süre deri çanta kullandım bu seferde soft denemek istedim ,, spor olması daha güzel duruyor sanırım gerçi zevkler kişiye göre değişir ..
    Vay yana doğru baya bir açılıyormuş, az daha enine kısa olsa çok süper duracakmış....

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    bende oradan aldım,, ikisi arasında kararsız kalmıştım fiyat olarak çok yakınlar biraz büyük olmasında fayda vardır,,, sinyelerde veya herhangi bir yerinde değişiklik yapmama gerek kalmadı ...

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Çantalar çok yakışmış yalçın bey sürat arttığında problem yaşadın mı acaba yoksa boşken enden daralta biliyormusun.
    sonradan gördüm daralmış çok züzel yakışmış çantalar gülegüle kullan iyi günlerde fakat demir olayını nasıl yaptın bilgi alabiliriyiz acaba

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Teşekkürler.. henüz yol yapmadım ,süratla pek işim olmaz ama genede benide biraz düşündürüyor ,,daraltmak pek mümkün değil aksine dahada genişliyor..

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı ylcndrsn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler.. henüz yol yapmadım ,süratla pek işim olmaz ama genede benide biraz düşündürüyor ,,daraltmak pek mümkün değil aksine dahada genişliyor..
    Sürat yapılmaz sa sorun olmaz ama tahminen 150 üstü hızlarda kendini hisettirir biribiriyle bağlanırsa kanatlanmayacak şekilde iyi olur..
    Büyük bir sisybar çantası ve yan çantalarla seyahat ederken 220 km de gidon tokatlaması yaşadım Aydın otobanında.Bunun nedeni ise çantaların paraşüt görevi yapıp ön lastiğin yere basma kuvetini azaltmasaydı..Büyük çantalarla yolculuk yapılacaksa 200 km nin altındaki hızları tercih etmekte KESİNLİKLE yarar var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

Alıntı MoB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bakındıkça kafam karışıyor ama sonunda halledecem bu işi

---------- Post added at 17:52 ---------- Previous post was at 17:48 ----------

.
    Hudsonderi ile feyizoğlunda ki ürünleride incelemeye al derim ben..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    Ya bu Koruma demiri, Sissybar ve ayaklıklar neden bu kadar pahalı, motora göre düşününde tek tek parçaları motorun 100 bin TL filan olması lazım anasını satim, çok gıcık bişi yani.
    Yurt dışından getirmek karlı ama sorun çıkıyormuydu arkadaşlar...

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    100$ limit bunun üzerinde ekstra %20 daha gümrüğe ödeyip gümrükten siparişlerini alabilirsin birde şu kriter var gümrük memurunun keyfine kalan bir iş çoğu zaman vergisiz alabiliyorum istediğim parcaları mesala 300$ lık sipariş verdim sorunsuz geçti ptt kargo ile elime 5 günde laştı 100$ son siparişim gümrüğe takıldı telefonla limitinin 100$ olduğunu bildirdim son anda izmire gümrüğe gitmeğe kalktım son anda aradılar ve gönderimin kargoya verilip yollandığını bildirdiler 15 gün sonra elime geçti ama sonuç olarak mutlaka sana ulasıyor. yurt dışından alış veriş yapmamnın avantajlarını sıralıyacak ulursak; bizim motorların beyini kuralkanda 2.700 tl hyosung source ta 471 tl ,öncant 3500 tl yurt dışında 270 tl, ön çatal yut dışında 1600 tl kuralkanda 5.700 tl yani fiyat ı sen karar ver bende bu paralar nedeni ile gümrükle uğraşmaya değer .
    _Uzay_ bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    Karşı taraf ürünü kullanılmış olarak not düşsede acaba sorun yaşarmıyız
    Ben Ebaydan 5-6 kere Telefon aksesuarları filan getirdim iki tanesi büyük kargo idi daha bir tanesi geri dönmedi. Uzak doğu bu konuda çok hızlı ve güvenli ama ABD den aldığım tek bir şey vardı o gelmedi mesela.
    Bu konuda kesinlikle dışarıdan getirtmek taraftarıyım bende gerçekten miktar çok fazla...

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Selam dostlar. 2012 model dediklerinde görsel anlamda kuyruk kısmında fark var ki zevk meselesi dersek beni olumlu etkilemedi. Teknik verilerde bir fark varmı? Ar-ge iş yapmışmı acaba kronik sorunları düzeltme adına.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    ben gayet net inceledim arka kuyruk hariç hiçbir şey yok ayrıca extra çivi bile çakan yok en güzel motor herkezin kendi motoru engüzel slogan

nantakut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal raptor 250 2011
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam dostlar. 2012 model dediklerinde görsel anlamda kuyruk kısmında fark var ki zevk meselesi dersek beni olumlu etkilemedi. Teknik verilerde bir fark varmı? Ar-ge iş yapmışmı acaba kronik sorunları düzeltme adına.
    Kronik sorunlarla ilgili hiç bir bilgiye erişemedim fakat diğer tüm teknik ve yürüyen kısım + görsel kısım aynı sadece kuyruk hariç bşka bir değişiklik yokmuş mayısta türkiyeye giriş yapıcak
    bankayla ilgili sorunlarım çıktı şimdi yapacak bişey de kalmadı HYOSUNG GV650 alamıycam malesef onun yerine bu motorlardan birisini alıcam artık işim sadece seçmek ama kararsızım ikiside japon bana bir yardım edecek birisi varmı.?

yamaha 950 midnight star
    kawasaki vulcan 900 custom

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    gv650 kullananlar, classıc ruhundan uzak aksine sıradışı hırçın melez tercihi yapmış kullanıcılardır. Alternatifin sadece HD v-rod olduğu kesin ama onada büyük para bağlamak, her ilde olmayan servis imkanıyla beraber çıkmaza giriyor.
    Sizin tercihlere gelince, ağırsiklet makinaları tork gücüyle kısmen kıvrak hale getirme konusunda başarılı olmuş temiz bir yamaha 950 midnight seçilebilir. Kayışlı aktarmasına kadar benzerlik gösterirken önde tek disk fren oluşu eksikliği diyebiliriz. Ama tork konusunda yamaha önde.(3000 devirde 76.8 Nm tork ve 6000 devirde 54 hp)
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    Regal raptor 250 2011
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gv650 kullananlar, classıc ruhundan uzak aksine sıradışı hırçın melez tercihi yapmış kullanıcılardır. Alternatifin sadece HD v-rod olduğu kesin ama onada büyük para bağlamak, her ilde olmayan servis imkanıyla beraber çıkmaza giriyor.
    Sizin tercihlere gelince, ağırsiklet makinaları tork gücüyle kısmen kıvrak hale getirme konusunda başarılı olmuş temiz bir yamaha 950 midnight seçilebilir. Kayışlı aktarmasına kadar benzerlik gösterirken önde tek disk fren oluşu eksikliği diyebiliriz. Ama tork konusunda yamaha önde.(3000 devirde 76.8 Nm tork ve 6000 devirde 54 hp)
    üstad napabilirim ki kredi işini bir çözemedik oto hakanla şimdi bu gün akşam 5 kadar bekle dedi bir yere daha başvurmuş bakalım olursa güzel olucak olmassa artık yamahayı alıcam onun da siyah renk sorunu var ellerinde yok kırmızısı varmış aysonunu bekliycez

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    Kredi sadece GV650 yemi çıkartıyorsun, Otohakan Da Zeki beylemi görüşüyorsun peki?
    Bende kredim çıkmayımca kendi imkanlarımı zorluyorum, olmadı bir şekilde kartla filan alıcam artık ne yapalım.

XVS950A = 24.500 diyor kaça veriyorlar bu aleti normalde.
    VN900 Custom da = €10.850 bunu kaça bırakıyorlar acaba dostum sen fiyat almışsındır...

Motosikleti
    Regal raptor 250 2011
    Alıntı MoB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kredi sadece GV650 yemi çıkartıyorsun, Otohakan Da Zeki beylemi görüşüyorsun peki?
    Bende kredim çıkmayımca kendi imkanlarımı zorluyorum, olmadı bir şekilde kartla filan alıcam artık ne yapalım.

XVS950A = 24.500 diyor kaça veriyorlar bu aleti normalde.
    VN900 Custom da = €10.850 bunu kaça bırakıyorlar acaba dostum sen fiyat almışsındır...
    Evet zeki beyle görüşüyorum yoksa zaten yamaha ve kawasakinin kredileri çıktı gv650 olmassa onu alıcam bu gün akşama doğru belli olucak

xvs950a zaten galeri çıkış fiatı o ama plaka ve bir de vergisi var onlarda bi 700 civarı

vn900 da 25.700 civarıydı sanırım

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    hıım baya fark varmış ya 3000 lira filan dendi ama 9 bin TL gibi bir fark çok fazla. Diğer motorlarda güzelde aralarında bence o kadar fark filan yok, fiyat hariç. Yinede hocam gönlüne göre versin, insanın içinede sinmesi gerek bir yerde.

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Arkadaslar buraya nasıl foto ekleniyor yardımlarınızı bekliyorum

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    BEN ÖNCE FACEBOOK ekliyorum sonra buraya link veriyorum kolayıma öyle geliyor

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2012 model GV650 ile 2012 XVS659'yi kıyaslarsak, evet 3000 lira fark var!

http://www.stkanuni.com.tr/Model.aspx?model=gv650
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler