Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    erdinç özel mesajına cevap yazmıştım okuyabildinmi senin motorun yag hava filitresi elimde var feren balatası ngk buji debriyaj teli mevcut aküde var fi filitresi 2 tane kaldı lazımsa bitmeden ara beni 5322124353

mehmet tufan senin motor suda 2 bin ediyorsa benim motor suda 12500 ederde yanlız su motoru değil serdenin söylediği dogru ama kendi motoru için benim makina şehir dışı 90-100 km ortalamasında 3.5 litre yaktı sehir içi trafigi ne göre 4,,,5 litre arasında yakıyor

fatih uzaktan netten inceleyip karar verdikten sonrada biliyorsan anlıyorsan iyice bakıp almak lazım 2 ci ele benim gibi garanti veren başka yok ilk motorunda sıkıntı yaşadın adaşımın dediği dogrudur hiç bir eksiği yoksa bile yağ filitre gibi masrafları yapmak lazım.
    erdincin karbüratörlü tercihide dogrudur istanbulda bile enjeksiyonluyu anlayan pek yok parçalarıda zor bulunuyor ve pahalı
    bir arkadaşın motoru basit bir arızadan dolayı 3 aya yakın yattı parça bekledi ve ugraşarak sıkıntıyı bulduk hallettik anadoluda karburatörlü ile rahat edersiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    ÖNCELİKLE SLM OLSUN ARKADAŞLAR.
    BEN BU SABAH MOTORUMU ÇIKARDIM LAKİN MARŞ BASMAKTA FAKAT MOTOR ÇALIŞMADI VE AKÜYÜ BİTİRDİM TAKVİYE YAPTIM GENE ÇALIŞMADI SİZCE ATEŞLEME YAPMIYO OLABİLİRMİ.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı uğur akyüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÖNCELİKLE SLM OLSUN ARKADAŞLAR.
    BEN BU SABAH MOTORUMU ÇIKARDIM LAKİN MARŞ BASMAKTA FAKAT MOTOR ÇALIŞMADI VE AKÜYÜ BİTİRDİM TAKVİYE YAPTIM GENE ÇALIŞMADI SİZCE ATEŞLEME YAPMIYO OLABİLİRMİ.
    kaç model bogulmuş olabilir tel aç yardımcı olayım 5322124353

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster

fatih uzaktan netten inceleyip karar verdikten sonrada biliyorsan anlıyorsan iyice bakıp almak lazım 2 ci ele benim gibi garanti veren başka yok ilk motorunda sıkıntı yaşadın adaşımın dediği dogrudur hiç bir eksiği yoksa bile yağ filitre gibi masrafları yapmak lazım.
    erdincin karbüratörlü tercihide dogrudur istanbulda bile enjeksiyonluyu anlayan pek yok parçalarıda zor bulunuyor ve pahalı
    bir arkadaşın motoru basit bir arızadan dolayı 3 aya yakın yattı parça bekledi ve ugraşarak sıkıntıyı bulduk hallettik anadoluda karburatörlü ile rahat edersiniz.
    Sayın GV650 i siz makinenize garanti verdiğinizi yazmışsınız. Motor için ne kadar istiyorsunuz kısmetse alabilirim..
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    hyosung gv650
    öncelikle herkese iyi yıllar benim bir fikrim var olurmu bilmem, hiç duyanınız var mı ben kornamı bir kartalın cığlığı gibi ötmesini sağlıyabilirmiyim acaba fil varmış zannedersem yada inek ama kartal olursa mükkemel olur bilgisi olan varsa
    şimdiden tşk

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın GV650 i siz makinenize garanti verdiğinizi yazmışsınız. Motor için ne kadar istiyorsunuz kısmetse alabilirim..
    fatih kardeşim ara beni konuşalım en iyisi gel buraya motor bin git.

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    ya bu korna işi dikkatimi çekti varmı cidden böylebir korna merak ettim.

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı mehmet ali g adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese iyi yıllar benim bir fikrim var olurmu bilmem, hiç duyanınız var mı ben kornamı bir kartalın cığlığı gibi ötmesini sağlıyabilirmiyim acaba fil varmış zannedersem yada inek ama kartal olursa mükkemel olur bilgisi olan varsa
    şimdiden tşk
    Bu konuda henüz bir bilgim yok..olursa burdan paylaş lütfen..Kartal sesi korna olursa hayır demem..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    eski yazılara baktımda bizim motorlara uygun devirsaati göstergesi akü göstergesi düşünüyorum mantıklı bi fiyata bunu yapabilirmiyiz acaba böyle bir konu geçtimihiç forumda, belki motorda yeni olmam etkiliyor fakatşuan encok devir saatine ihtiyarcım var.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski yazılara baktımda bizim motorlara uygun devirsaati göstergesi akü göstergesi düşünüyorum mantıklı bi fiyata bunu yapabilirmiyiz acaba böyle bir konu geçtimihiç forumda, belki motorda yeni olmam etkiliyor fakatşuan encok devir saatine ihtiyarcım var.
    devir saati tarz oalarak pek uygun düşmüyor bence ancak akü göstergesi . vites ve yag göstergesi kesin lazım bunları ben yaptım sarj göstergesi anlık voltu devamlı gösteriyor ve sarjda aksilik oldugunda anında fark ediyorsun ,yag göstergesi zaten var ona müşir ve baglantı ilavesi ile devreye giriyor.vites göstergeside müşir ve led veya display la yapılabiliyor
    uzun yolda bilhassa sanzumanu korumak için lazım

maliyetlere gelince sarz gostergesi 50 tl var bende yedek ,yag müşiri baglantı aparatı ve şeması 100 tl ye mal oluyor.vites göstergesi ise 70 tl gibi mal oluyor

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devir saati tarz oalarak pek uygun düşmüyor bence ancak akü göstergesi . vites ve yag göstergesi kesin lazım bunları ben yaptım sarj göstergesi anlık voltu devamlı gösteriyor ve sarjda aksilik oldugunda anında fark ediyorsun ,yag göstergesi zaten var ona müşir ve baglantı ilavesi ile devreye giriyor.vites göstergeside müşir ve led veya display la yapılabiliyor
    uzun yolda bilhassa sanzumanu korumak için lazım

maliyetlere gelince sarz gostergesi 50 tl var bende yedek ,yag müşiri baglantı aparatı ve şeması 100 tl ye mal oluyor.vites göstergesi ise 70 tl gibi mal oluyor

Yanlış anlamassan fotolarını gönderebilirmisin galiba senin motorda takılı, motorun üzerinde bunların nasıl durduğunu merak ettim . görsel olarak görünce insan birazdaha tatmin oluluyor. anlarsın umarım beni.

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Kısmet olursa bugün motorumu satıyorum. Sabah evden çıkarken ruhsatı unutmuşum onu bekliyorum şuan. Pazarlığımızda henüz bitmedi ben son 5500 tl ye kadar indim, düşünüyorlar büyük bir ihtimal olacak. Sonrasında GV650 sahibi olabilirim.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamassan fotolarını gönderebilirmisin galiba senin motorda takılı, motorun üzerinde bunların nasıl durduğunu merak ettim . görsel olarak görünce insan birazdaha tatmin oluluyor. anlarsın umarım beni.
    yanlış anlıyacak bir şey yok erdinç güzel duruyor ama foto işini pek beceremiyorum arkadaşlardan çekip yükleyen yapan olursa memnuniyetle atarız buraya

fatih kardeşim hayırlısı ile satarsın umarım

bu gün koreden gelen şiparişler elime geçti ptt kargocusu yakınımızda başka GARAJ ADINDA TAMİRCİ VAR ORAYA BIRAKMIŞ sonradan arayınca teslim etti.

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Hayırlısı ile motorumu üçü beşi aramadan 5.250 ye verdim. Aslında motorun herşeyini güzelce yaptırmıştım icim acıdı ama yapacak birşey yok. Şİmdi temiz bir GV 650 yada benzer spor Cruiser arıyorum.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    kaya abinin yanindaydim. garajda bi gv 650 bi tane de gt 650 vardi satilik.ikisi de canavar makinalar tavsiye ederim.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Hayırlısı ile motorumu üçü beşi aramadan 5.250 ye verdim. Aslında motorun herşeyini güzelce yaptırmıştım icim acıdı ama yapacak birşey yok. Şİmdi temiz bir GV 650 yada benzer spor Cruiser arıyorum.
    iyi satmışın iyibir motor alırısın inşallah keyfini sürersin

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    İstanbul'a gelmek şuan gözümü çok korkutuyor havalar yüzünden. Bahsettiğiniz motorlar kaç model (GV650 için) ve fiyatı ne kadar. Sahibinden veya başka bir sitede ilanı var mı?
    Birde neden GV 650 için bu kadar olumsuz görüş var anlamıyorum, hata yapmakta istemiyorum. Motorun tipi tam benim tarzım ama )
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaya abinin yanindaydim. garajda bi gv 650 bi tane de gt 650 vardi satilik.ikisi de canavar makinalar tavsiye ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:07 ----------

Birde bu motor için ne dersiniz??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...58842251/detay

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bende güzel deil fatih kardes, ama zevk meselesi asla tartısılmaz tabi..görüntü olarak söylüyorum yalnız..
    ! Rock'N Roll !:bounce:

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende güzel deil fatih kardes, ama zevk meselesi asla tartısılmaz tabi..görüntü olarak söylüyorum yalnız..
    Boya diyorsan evet benimde hoşuma gitmedi, zaten alırsam ruhsat rengine göre boyatırım (GV 650 genel olarak siyah ve mavi renkte ama bazı modelleri turuncu). Ben motorun genel durumu olarak nasıl diye sormak istedim özellikle Ankara'da olması sebebiyle...

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    İstanbul'a gelmek şuan gözümü çok korkutuyor havalar yüzünden. Bahsettiğiniz motorlar kaç model (GV650 için) ve fiyatı ne kadar. Sahibinden veya başka bir sitede ilanı var mı?
    Birde neden GV 650 için bu kadar olumsuz görüş var anlamıyorum, hata yapmakta istemiyorum. Motorun tipi tam benim tarzım ama )

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:07 ----------

Birde bu motor için ne dersiniz??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...58842251/detay
    Önce ilk soruya cevap. Bu motora sahip olup ta olumsuz söz söyleyen bir kişi bile yoktur. Hatta sadece kısa bir tur atanlardan bile olumsuz tek kelime çıkmaz.
    Geriye kalan tiplerin yorumu le ilgileniyor musun?

Gelelim ilandaki motora. Motorun boyası zaten başka bir konu. Diğer yandan üstündeki egzoz bizim Larry'nin egzozuna benziyor. Eğer öyle ise benim vasıtam ile gelmiştir. O egzozu olup ta motoru elinden çıkaran 2 kişi var. Biri bizim Serden, diğeri ise Kurt. Her iki motor da elden çıkana kadar çok iyi durumdalardı.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler