Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Sınavların bitmesiyle 2 Temmuzda tatile çıkmış oldum ve hergün motosiklete biniyorum. Çok şükür hiçbir şikayet,sıkıntım sözkonusu değil. Özlemişim anlaşılan
    Bu arada ucuz denk geldi çeneden açılan kask sipariş ettim,kullanan varmı?

Sigara için ideal
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı

sa

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sınavların bitmesiyle 2 Temmuzda tatile çıkmış oldum ve hergün motosiklete biniyorum. Çok şükür hiçbir şikayet,sıkıntım sözkonusu değil. Özlemişim anlaşılan
    Bu arada ucuz denk geldi çeneden açılan kask sipariş ettim,kullanan varmı?

Sigara için ideal
    seren ben kullanıyorum ayrıcada test ettim 20 mt yerde sag omzum ve kask üzerinde süründüm memnun um içi sökülür yıkanır gecen sene 190 tl almıştım
    açık renk olanını tercih edersen hem görünür hemde ısı açısın dan rahat edersin sigara için tavsiye edilmez

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:30 ----------

Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır henüz yaşamadım. Motor 10 bin civarı... ( Beverly'e daha çok biniyorum )
    Tek yaşadığım sıkıntı deponun akıtması oldu. O da hemen halloldu.
    arkadaş gv yi tenbel yapacaksın bu gidişle ben bir senenin içinde kırık bacakla 11000 getirdim nerdeyse mp3 ler hakkında ne düşünüyorsun

Motosikleti
    Kargo dahil 170 tl den alıyorum. Yarım Nolan kaskım siyah olunca bunu gri sipariş verdim zaten. Bilgi için teşekkürler.
    Levent ciddi rahatsızlık geçirdiğinden kilometre yapamadı ama artık kullanır.

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Adaş ben hala şehirdışındayım, 2 hafta sonra dönücem nasipse. Denk getiricez bu sefer

Çene açılır kask hakkında güvenlik ve ses nedeniyle bir sürü laf edilince vazgeçmiştim ama süper rahatlık olduğu tartışılmaz. Hayırlı olsun.

Bu arada LS2nin vizörü inip kalkan bir modeli var, hem deseni hem bu özelliği çok hoşuma gitmişti ama xxl'si bile küçük geldi nasıl işse, alamadım. (Koca kafa olduğumdan değil, şu an LS2 farklı bir modelin xl'sini kullanıyorum )

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Kargo dahil 170 tl den alıyorum. Yarım Nolan kaskım siyah olunca bunu gri sipariş verdim zaten. Bilgi için teşekkürler.
    Motomaxa baksana nzi kasklar var daha ucuza hatta vemar bile gördüm
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    motomax'ta ls2 alternatifi olanlar kargo hariç 199 tl. Fiyatı gerçekten uygun ve kullanımı pratik olduğundan tercih ettim.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Ben rahatsızlanmadan önce de bu motor ile yılda yaklaşık 3.000 km yapıyordum.
    O da sadece zevk için yapılan yollar ile...
    Bu konuda benim bilmediğim bir yarış mı var yoksa ?
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Benim gv 3 yılda 4.000 km oldu
    İki motor ve bir arabaya km ler dağılınca gv'nin yaptığı km ler sadece uzun gezilere kalıyor. Buda gayet normal bir sonuç

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Arkadaşlar Selam,

Dün çok ilginç birşey oldu. Ören'den Ankara'ya toplamda 660 km'yi istediğim gibi basarak yolda kalmadan geldim Serden'cim 4000 km'yi ben 2 ayda yapıyorum

Uzun yolla ilgili olarak son bi kaç gözlemimi paylaşayım dedim:

1. Eğer tek çıkıyorsanız arka yayların sertliği 2 de daha konforlu. Kilom 90, çantam da 10-15 kg. filandır. Benimkileri en son Halidun abinin dükkandan 1'den 3'e çıkartmıştık, bana biraz sert geldi.

2. Kesinlikle Kappa'nın rulo çantasını öneriyorum. Selenin arkasına koyunca bel boşluğunu süper alıp güzel bir bel dayamasıyla rahat rahat yol yapıyorsunuz.

3. Orjinal koruma demiri, serbest yolda 1.80 lik bir adam için uzun yol ayaklığı olarak gayet başarılı. Özellikle bacakların iç kısımları bir süre sonra baskıdan rahatsız olunca topukları borunun içine sokup bacakları açıp dinlendirebiliyorsunuz.

4. Ortalama hız 130-160 gibiyken alet 5.4 lt/km yakıyor.

5. Alet gayet keyifli ve insanı hız yapmaya itiyor. Yavaş ve daha güvenli gitmek için tek başına yola çıkmamak lazım.

Açılır kasklarla ilgili olarak da bende Shoei Multitech var. Konuşmak ve hava almak için süper oluyor. Vizör açmak gibi değil, ciddi rahatlatıyor
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    Motosikletin hayata döndü ve gerçek keyifle buluştun demekki.Devamını uzun yıllar dilerim. Sonuçta segmentinde alternatifi yok.
    Shoei kaskta zaten son nokta,kapalı kaska alışamayınca yarım iki Nolan'a ek ucuz ama güvenilir bir ekleme yapmak istedim. Ekipmana daha fazla sermaye ayırmaktansa yedek parça yatırımı daha tatlı gelmeye başladı
    Uzay ağustosta Mr.Lee ne yolluyor bu durumda

Motosikleti
    gv-650
    Arkadaşlar merhaba.bu forumun varlığını geç keşfetmekten dolayı üzgünüm.oysaki 2008 den beri gv 650 biniyorum..

şimdi sizden ricam şu sargı ve konjektör işini en kaliteli nerde ve nasıl çözeceğim hususu.malum bu sıkıntıdan çeken arkadaşalrın yazdıklarını okudum.istanbulda bir usta ve güvenebileceğim bir usta tavsiyeniz varsa yardımcı olun lütfen yoksa oturup ağlıyacağım:(((((((

hekeze sıkıntısız sürüşler..

Forumdan Uzaklaştırıldı

sa

Alıntı mkemalyonca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.bu forumun varlığını geç keşfetmekten dolayı üzgünüm.oysaki 2008 den beri gv 650 biniyorum..

şimdi sizden ricam şu sargı ve konjektör işini en kaliteli nerde ve nasıl çözeceğim hususu.malum bu sıkıntıdan çeken arkadaşalrın yazdıklarını okudum.istanbulda bir usta ve güvenebileceğim bir usta tavsiyeniz varsa yardımcı olun lütfen yoksa oturup ağlıyacağım:(((((((

hekeze sıkıntısız sürüşler..
    kemal kardeşim hoşgeldin aramıza aglamana gerek yok bu mesele her şekilde hallediliyor sıkıntı çıkan arkadaşlar hallettiler bende sıkıntı çıkmadan halletmenin yolunu buldum ararsan yardımcı olurum sanslısın bu günde silivriye gidiyorum beni ararsan buluşur tanışır konuşuruz yardımcı olurum 5322124353

arkadaşlar bu gün silivride mahkemem var bana çarpıp sakat bırakan ve beni şuçlu durumuna düşüren salakla hesaplaşacagız allahın izni ile camera kayıtlarını hakime izlettireceğim ve mahkeme lehime sonuçlanacak inşallah dua edin bana

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı kayar2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu gün silivride mahkemem var bana çarpıp sakat bırakan ve beni şuçlu durumuna düşüren salakla hesaplaşacagız allahın izni ile camera kayıtlarını hakime izlettireceğim ve mahkeme lehime sonuçlanacak inşallah dua edin bana
    İnşallah hak yerini bulur abi

Birkaç gündür giremiyordum adam gibi. Herkese selamlar. Lee'nin de selamı var Serden Hocam
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti

Tailgunner Exhaust

http://www.tailgunnerexhaust.com/rot...etail.php?id=7

Arkadaşlar,

Aşağıdaki egzostları Türkiye'den bulmak mümkün müdür? TOPGUNNER modelini birisi GV650'ye uyarlamış. Çok heyecanlıyım

Bu işin maliyetine 449 $ 'a ek olarak neler çıkar, tecrübesi olan arkadaşlardan (Ledo ve Viceroy) özellikle bilgi bekliyorum.

Motosikleti
    Bizimkiler şu adresten:
    http://www.lccycle.com/
    Serdar senin gösterdiklerin boğazlardan uymayabilir,bizdekiler özellikle gv650 için üretilmiş. Taktığında +5 hp ve tork daha tatlı hale geliyor.

Motosikleti
    Abi montaj ne kadar tutuyor kabaca???

Motosikleti
    Süre olarak 25 dakika ücret olarak 25 tl. Ustasına bağlı, boğazlar ve vidaları dahi değişiyor. Senin gösterdiğin dışarıya mermi atacak gibi duruyor. Larry Cook'tan şaşmazdım yerinde olsam.Ben ilk taktırdığımda serviste spotlar tavandan indi,yolda çalmadık alarm kalmadı ve kulüp toplantısında R6 yı bunalıma soktu sesi bile duyulmayınca arkadaş aletten soğudu ve sattı
    Kısmet olurda alırsan nasıl sesi kısacağımız konusunda tecrübeleride paylaşırız.

Motosikleti
    Oh be...Nihayet çok pahalı olmayan bişey bulduk. Abi sizin egzost sesi harika ama ben görüntü olarak bunlara taktım. O silah giderken türbin etkisiyle devre göre de dönüyor..Manyak bişey...

Motosikleti
    Gerçi yeni gördüm adamlar gv650 de denemişler.

Fiyat uygunsa ve beğendiysen neden olmasın

Motosikleti
    Abi internette sesleri de var, devlet yasağını aşabilenler için linkler;

http://www.youtube.com/watch?v=XkJLm1Mdt14

http://vids.myspace.com/index.cfm?fu...deoID=42746438

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler