Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Serden abi arabanız, çok güzel çizgilere sahip hep dikkatimi çeker,hayırlı olsun iyi günlerde...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    serden abi 1.3 motor ve multijet teknolojisi gerçekten çok ekonomik.bende kırmızısını alacaktım ama üste 7000 tl vermem gerekiyordu alamadım.ama hep dikkatimi çekmiştir.kazasız belasız inşallah.

emrah telefon numaralarımı gönderdim özelden.gördünmü?seninkini de bekliyroum.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Selamlar.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

Motosikleti
    Shadow VT750
    arkadaşlar bir süredir devam eden debriyaj ayırmama sorunum var.Debriyaj tam sıkılıyken gazı açtığımda motor ileri gitme gibi bir eyleme girşiyor.Hafif hafif ilerleme var debriyaj tam ayırmıyor.Üstelik debriyaj kavrama noktasını en yukarıda alsam en aşağıda alsam 1.viteste debriyaj tam sıkılıyken gaz açtığımda gene ileri yavaşça atılıyor.

neyse kulladığım 3 cümlede aynı şeyi söylüyor aslında Ama en fazlada motor soğukken yapıyor bunu....
    büyük bir sorun değil ama kafayı taktım...Aklıma debriyaj balata yayları geliyor direk.Sizce ne olabilir??.Pazar günü bu şekilde yola çıkacam artık.Egede iyi bir servis bulursam bu işi soracağım...Herkese iyi geceler...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Debriyaj balatası takımı 6 parça gv650 için 320 ytl fiyatı fazlasını verme.
    Naci63 çok teşekkürler
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    serden abi 320 tl debriyaj seti için çok değil mi?servis çok daha ucuza halleder.değiştirilmesini gerektirecek bir sorun mu acaba?

neyse yolun açık olsun emrah şimdiden..

herkese selamlar saygılar..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Shadow VT750
    teşekkür ederim....

balatada kavrama sorunu yok zaten, birazcık teker yakarak anlaşılıyor bu ...Neyse gece üç oldu uysam iyi olur, sabah 9 gibi yola koyulacağım artık...güzel bir gezi olur umarım...19-22 haziran uluslar arası 1. izmir CCC (custom,cruiser,chopper) festivalini iple çekiyorum bu arada, iznime denk gelmesi çok iyi oldu..

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    japon markalarda bu fiyat 500 ytl civarında,maalesef ucuz değil. Ama çok çabuk tüketebileceğiniz birşey de değil. Tamamen kullanım ve trafik yoğunluğuyla orantılı. İyi yolculuklar dilerim.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

muratgorgulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 650
    arkadaşlar ben de ege turu için hazırlıklara başladım çanta sipariş ettim kappa 21 yan ve 45lt shad arka bakalım nasıl uydurcam türk sanayisi uydurur gibi geliyo sanırım güzel olacak bu arada yaz geldi motor festivallerine giden katılan yok mu ben elazığdayım en yakın yer 1000 km baya yol yapıcam bu yaz

bu arada punta hayırlı olsun viceroy kazasız belasız günler dilerim

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    murat çantaların bağlantı demirlerine dikkat et. yolda sarsıntıda sallanmayacak bişey olsun. birde boru kullan. kalın saç demir bile olsa boru daha sağlıklı.

Motosikleti
    gv 650
    haluk bey yarın bir ustaya gidecem kaynakçıymış shadow kullanıyomuş yardım eder dediler bakalım söylediklerini dikkate alıcam iişallah iyi iş çıkar olursa süper olacak

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Orjinal koruma demirinden pek memnun değildim.

Hem gözüme biraz küçük geliyordu, hem de sağlayacağı korumadan pek emin olamıyordum.

Geçenlerde sağ taraftan biraz çizilince, bu bahane ile yenisini yaptırttım. Ne de olsa çıkart, kromaja ver falan derken zaten biraz uğraşacaktım. Bari istediğim gibi bir şey olsun istedim.

Yalnız artık bunlar koruma demiri değil, "koruma kromu". Çünkü tamamen krom borudan yapıldı.

Hem daha sağlam oldu hem de eğer bir daha çizilirse falan, düzeltmek için sadece parlatmak yetecek. Paslanma derdi falan da yok.

Koruma demiri ya da kromu yaptırtmak isteyip te model arayanlar için resimleri ekliyorum. Aslında öyle çok gösterişli bir şey değil ama koruyuculuğu ve biraz daha büyük olması sebebi ile bir seçenek.

Resimler gece vakti motor pisken çekildi. Lütfen kusura bakmayın !

Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru tespit yapmışsın, yaylar gevşemiş bence de ( uygunsa barnet marka yayları öneririm, piyasa da bulunan lucaslar berbat ) , ayrıca motoru çalıştırmadan debriyajı sıktığında da ileri geri geri hareket ettirmeden boşlamıyor ayrıca değil mi?
    aynen dostum

ledo abi ; koruma demiri motorun ön taraftan görüntüsünü heybetli yapmış..güzel ve kaliteli iş olmuş...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:00 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:02 PM ----------

Arkadaşlar Ayvalığa bu gün girdim Dursunbey yolu gerçekten çok zevkliydi.Bu tadı GV650 ile yaşamak dahada güzel oldu.Gaza çok iyi tepki veren,virajlarada yere çok sağlam basan ve 135 krş gibi nerdeyse koklama modunda olan yolda denk geldiğim transalpci arkadaşla hafifçe kapışma modunda gitiğim fakat yolların bozukluğundan bulamadığım bi yerlerden tıkırtı gelmeye başlayan...bir imaj çizio... şimdilik seyahatte herhangi bir sıkıntı yok...Herkese saygılar...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ledo
    abi bide kaça maloldu bu onuda desen .. Eski eksoz duruyo dimi alırken ben deişecemde ondan soruyom
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ledo
    abi bide kaça maloldu bu onuda desen .. Eski eksoz duruyo dimi alırken ben deişecemde ondan soruyom
    Duruyo duruyo merak etme

Fiyatını yapan adama söz verdiğim için söylemeyeceğim ama orjinalden ucuza geldi...

Zaten şimdi burda fiyat versem birileri kazıklanmışsın diycek, birileri başka bir şey...

Akşam akşam başıma iş almıyıyayım
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi orjinalinden ucuzsa ve kromsa vede bu işi sana yapan kişi aynı fiyata bi başka arkadaşada yapacaksa bence sölememek kazıklatmak olmazmı
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Bu arada söylemeyi unuttum.

Lastikler de değişti. Brdigestone Battlax lastikler gayet güzel ancak 3. yılda gerçekten sertleşiyor ve özellikle ön lastikte sorun çıkabiliyor.

Amerikadaki forumlardan takip ederek, Michelin Pilot Road 2 tipi lastikleri taktırttım.

Bu tip lastik çift hamurlu olduğundan, özellikle virajlarda çok başarılı olduğu söyleniyor.
    Benim tercih etmemdeki bir başka sebep, Michelinlerin daha yumuşak hamurdan olması sebebi ile 3 sene ( km sınırını doldurmadığım için ) boyunca sertleşmeden sorunsuz kullanmak istememdir.

Henüz lastiğin rödaj süresi dolmadığı için kesin bir değerlendirme yapmak istemiyorum. Önümüzdeki günlerde buradan bilgi veririm.

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    ledo koruma demirini alttan nereye sabitledin göremedim.

Motosikleti
    Alıntı haluka28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ledo koruma demirini alttan nereye sabitledin göremedim.
    Ayak peglerinin olduğu kısıma...

Motosikleti
    gv 650
    herkese selam arkadaşlar vites geçiş süratleri en sağlıklı nasıl ya bastıkça gidiyo makine hiç durmuyo en ekonomik nasıl giderim yani abicim 2.viteslede 100 oluyo 5.viteslede tecrübeleriniz nedir yardımcı olursanız sevinirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:18 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:16 PM ----------

ledo arkadaşım harika olmuş makina daha heybetli durmuş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler