Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratgorgulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 650
    arkadaşlar benim motorda orjinal sissy barda bagaj koymak için aparat yok ama takmak için yeri var nerden temin edebilirim malum elazığ da hiç birşey yok yardımcı olursanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düşüncende haklı olabilrsin ama öyle hemen satılsın diye bir iddamız yok.Şuan müşteri çıksa bile ancak haftaya başlayacağım seyahattan sonra konuşabiliriz. Artıları ve eksileriyle beraber bu forma aktardım gv650 yi.Hatta yan yatırdığımı dahi söyledim bu formda.Benm satış sebebim modelle alakalı değil yani,her motoru denemek istiyorum.Aklımda V-stromda var transapte de veya shadowun tadınada bakmak isterim açıkcası
    hayırdır emrah yolculuk nereye

Motosikleti
    Artık Yok...
    haklısınız sizlerde ben sadece gördüğüm bir realiteyi söyledim..

tarzını yakalamış bulmuş insanlar genelde kolay kolay motorlarını ne satar ne atar bir abimde yaklaşık 7 yıldır africatwin var kessen adamı satmaz ameliyat oldu 2 sene motora binemedi gene satmadı bana anahtarı veriyordu biraz rolantide çalıştır derdi sürme sakın ama derdi..

tarzını bulana kadarda tabi her çeşit motor sürmek gerekli bende silverwing 600 vardı scooter ap ayrı bir dünya alıcamda o ikinci motor olarak kapıda yatıcak şehir içi kullanıcam büyük rahatlık ben silverwing almakla o konuda pek akıllı işi yapmadım yedek parçası çok pahalıydı servisi pahalıydı benzin yakışı fazlaydı..

bende zat 150 alıcam iyi bir harcamada yapıcam zata ısıtmalı elcik ısıtmalı sele xenon far falan filan satmak için değil binmek için yapıcam o yüzden parayada kıyıcam..

ayrıca bu sene artık adam gibi uzun yol istiyorum o yüzden bir enduro yada chopper da alıcam allah izin verirse ya v motorlu bir 250 lik alıcam keeway yada bisan road star yada bmw f650 ikisi arasındayım benzin yedek parça öncelikli düşünüyorum
    gücüm imkanım olursa kafa dengi 1 yada en fazla 2 kişi arkadaşda bulursam italyadan yukarı doğru çıkıp kısa bir avrupa turuda istiyorum.. kısmet olursa zaten öyle bir tur için toruing motor şart olur..

her motorun keyfi başka buna bir lafım yok bende şu anda motor yok arkadaşlarımın motorlarını sürüyorum sizin gv650 olanda arkadaşımda var thundercat olanıda var cbr olanıda var cbf si olanda var çin malı chopper ı olanda var bulduğumu sürüyorum hepsinin tadı keyfi başka ama bana hitap ediyor ama hitap etmiyor bunu anlamak içinde gidip motoru satın almaya gerek yok mesela super sport motorlar hiç bana göre değil hiç sevmiyorum ne kullanımını ne dengesini yoruyor kapalı trafikde insanı .. sizin gv 650 lerde öyle uzun yolda iyidir belki ama kapalı trafikde yoruyor insanı..

neyse ben sadece realiteden bahsettim merakdan sordum bir amaçla bir şeyi kast ederek sormadım burda her kezin motorları satılıkda motor satılıyorsa hani ufak hacimli olsa bahanen fiks dir hacim yükselticem tarz değiştiricem ama üst sınıf üst hacimlerde bir motor oldumu bu kadarda beyenilip bir yandan satılığa çıkarılmışsa satma niyeti varsa insanın bir tezatlık var demekdir anlatılmayan bir şeyler var demekdir ondan sormuşdum..
    sağlıcakla..

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    gv650 tarz olarak uzun yol motoru değil bence.Oturuş pozisyonu çok rahat gibi görünsede bel ağrısı yapması kaçınılmaz.Aero dinamik yapısı ve aksesuarları ile yüksek süratte klasik tarza göre belki daha kullanışlı olsada bu durum içinde tourıng,enduro..vs..gibi değil. Dolayısıyla hafta sonları yaptığımız ortalama 250 km lik geziler için ideal ve gösterişli olduğunu iddia edebilirim. 230 kg ağırlığı ile şehir içinde hiçbir problem çıkardığını söyleyemem. Bu nedenle şehir tarafiğinde yorduğuna katılamıyorum. Nede olsa 1100 cc ve üstü olup klasik modellerdeki ciddi ağırlık ve manevra sıkıntısı bu modelde yok,sürmeseniz bile üstüne oturup hareketlendirerek bunu çok basit bir şekilde analiz edersiniz.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

muratgorgulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 650
    selam sayfaya günlerdir giriyorum online gözüküyom ya ne hal ne hatır soran var ne muhabbete davet eden 4 arkadaş kendi arasında takılıyo o kadar bizde heves ettik arkadaşımız olur yeni dostlar ediniriz yok abi burda olmıyacak sanırım yüzümüze bakan yok ya motorcu çok arkadaşım var adamlar bmw kullanıyo onlar daha yakın davranıyorlar elazığdan saygılarımla

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı haluka28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır emrah yolculuk nereye
    ege kıyı şeridi boyunca bir tura çıkacağım abi walla yolunuz düşerse beklerim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:01 PM ----------

Alıntı muratgorgulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam sayfaya günlerdir giriyorum online gözüküyom ya ne hal ne hatır soran var ne muhabbete davet eden 4 arkadaş kendi arasında takılıyo o kadar bizde heves ettik arkadaşımız olur yeni dostlar ediniriz yok abi burda olmıyacak sanırım yüzümüze bakan yok ya motorcu çok arkadaşım var adamlar bmw kullanıyo onlar daha yakın davranıyorlar elazığdan saygılarımla
    yok ya nerden çıkardınız.Şu yüklük konusuna gelince ben bi scooterın yüklüğünü takdım krom kaynak yaparak oldu ama güzel ve sağlam oldu.Orjinale gerek yok.YÜklüğün fiyatı 20 liralık bişydi...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gv650 tarz olarak uzun yol motoru değil bence.Oturuş pozisyonu çok rahat gibi görünsede bel ağrısı yapması kaçınılmaz.Aero dinamik yapısı ve aksesuarları ile yüksek süratte klasik tarza göre belki daha kullanışlı olsada bu durum içinde tourıng,enduro..vs..gibi değil. Dolayısıyla hafta sonları yaptığımız ortalama 250 km lik geziler için ideal ve gösterişli olduğunu iddia edebilirim. 230 kg ağırlığı ile şehir içinde hiçbir problem çıkardığını söyleyemem. Bu nedenle şehir tarafiğinde yorduğuna katılamıyorum. Nede olsa 1100 cc ve üstü olup klasik modellerdeki ciddi ağırlık ve manevra sıkıntısı bu modelde yok,sürmeseniz bile üstüne oturup hareketlendirerek bunu çok basit bir şekilde analiz edersiniz.
    ben bu motorla gayet uzun bir yol yaptım bence benim motorumdaki tek eksik bir uzun yol camı iki sürücü için bel dayaması. eğer motorumda bunlar olsaydı eminim yorgunluğum yüzde 30 oranında düşecekti. şehir içindede sürekli kullanıyorum tabiki bir scooter ahtlığı yok ama ben alıştığım için çok sorun olmuyo. tek sıkıntı yazın alttan geen sıcaklık hareket halinde problem değil ama durduğun anda yanmaya başlıyorsun.

Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ege kıyı şeridi boyunca bir tura çıkacağım abi walla yolunuz düşerse beklerim.[COLOR="Silver"]
    iyi yolculuklar sana aman dikkat et.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    iyi geceler abilerim kardeşlerim dostlarım.ben nihayet geldim.çok yorucu ama sonunda çok gurur verici bir tatbikat oldu.tatbikatta bana tahsis edilen hedefi vurdum ve önce kuvvet komutanı sonra genelkurmay başkanı kutladı beni.işte bu safhada 3 aydır verilen tüm emekler ve çekilen sıkıntılar yerini tatlı bir rahatalığa bırakıyor.neyse fazla sıkmayım sizi.

haluk abi şimdi gezine bakacağım.çok güzel olduğundan şüphem yok.

serden abi daha nice kazasız belasız km nasip eder allah inşallah.

ledo abi sana da selam

emrah yolun şimdiden açık olsun dostum.görüşmek üzere.

herkese iyi geceler arkadaşlar.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Sağlıcakla ve başarıyla dönüşüne çok sevindim.Hoş geldin.
    Murat, geniş yüreğimizde herkesle paylaşacak mutluluklarımız var. Ayrımsız senide değerli görüyorum. Saygılarımla.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok yorucu ama sonunda çok gurur verici bir tatbikat oldu.tatbikatta bana tahsis edilen hedefi vurdum ve önce kuvvet komutanı sonra genelkurmay başkanı kutladı beni.işte bu safhada 3 aydır verilen tüm emekler ve çekilen sıkıntılar yerini tatlı bir rahatalığa bırakıyor.
    Hoş geldin !

Hepimizin koltuklarını kabartmışsın.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler abilerim kardeşlerim dostlarım.ben nihayet geldim.çok yorucu ama sonunda çok gurur verici bir tatbikat oldu.tatbikatta bana tahsis edilen hedefi vurdum ve önce kuvvet komutanı sonra genelkurmay başkanı kutladı beni.işte bu safhada 3 aydır verilen tüm emekler ve çekilen sıkıntılar yerini tatlı bir rahatalığa bırakıyor.neyse fazla sıkmayım sizi.

haluk abi şimdi gezine bakacağım.çok güzel olduğundan şüphem yok.

serden abi daha nice kazasız belasız km nasip eder allah inşallah.

ledo abi sana da selam

emrah yolun şimdiden açık olsun dostum.görüşmek üzere.

herkese iyi geceler arkadaşlar.
    hoşgeldin ilker. tebrik ederim.

Motosikleti
    Arkadaşlar benim multijet G.punto fun geldi,yarına plaka ruhsat işlemleri tamamlanacak. Merak eden arkadaşlarla paylaşmak istedim.

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    hayırlı olsun serden hocam

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun....

allah; kazasız,belasız binmeyi nasip-kısmet eylesin.....

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    kazasız belasız mutlu günlerde kullanın hocam.. tabiri caizse JİLET gibi... maşallah..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    İyi dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Serden hoca,

Allah ( CC ) kaza bela vermesin !
    Güzel günlerde kullan inşallah...
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    hocam punto hayırlı olsun.
    fayda/maliyet oranı yüksek bi otomobil tercih ettiniz.kazasız belasız günlerde kullanın.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    günaydın.öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkürler.serden abi hayırlı olsun punton.kazasız belasız kullanırsın inşallah.

muratgorgulu arkadaşım.yanlış düşünüyorsun.hyosung sayfalarındaki dostluk,ilgi ve alakayı başka sayfalarda bulman çok zor.burada sahte veya menfaate dayalı hiçbir ilişki yok.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Sevgili dostlar hepinize tek tek teşekkür ederim. Daha iyileri inşallah sizlere nasip olsun. Sevgilerimle.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler