Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı erim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Ben 1955 model bir BMW R50 kullanıcısıyım.
    Motorumu kendim rektifiye ettim ve tüm mekaniğini.
    Ama son zamanlarda bazı ufak tefek eksiklikler artık canımı sıkmaya başladım ve motoru sahibinden.com'a satışa verdim.
    Amacım 250cc.'lik bir makina almaktı.Ama bir hafta kadar önce GV650'yi görünce(tabii ki daha önceden bildiğim ama hiç alıcı gözle bakmadığım bir motordu)hele ki performans verilerini suzuki ve yamaha ile karşılaştırınca bu paraya alınabilecek en iyi motor olduğunu gördüm.
    Tabii benim motorum daha satılmadı.Ama ben tam da istediğim gökyüzü mavisi renginde motoru satan birini buldum.Ne yazık ki şu anki maddi çerçevede motorumu satsam bile bir GV650 sahibi olmam uzak görünüyor.
    Bunları yazmamın sebebi ise buradaki GV650'ci arkadaşların paylaşımlarının
    hoşuma gitmesi ve şimdiden beni aranızda görmenizi istememdir.
    İnşallah belki de sayısaldan bişey tutar da bu hafta alırım hayalimdeki motoru.
    Ya da biraz bekleyeceksiniz sıkı bir motorcu arkadaşınızı yolda giderken safınızda görmek için...
    [/COLOR]

hoşgeldiniz...en yakın zamanda istediğniz gökyüzü mavisi motorunuza kavuşmanız dileğiyle ...

__________________________________________________ ______________________________________
    Kaç gündür kar yağışı altındayız.İşler yoğun ve herşey bir yana çok sevdiğim ve bir türlü hiçbirşeyin yolunda gidemediği ve sonunda zamana bırakma kararı aldığımız bir ilişkinin ardından insan kendini nasıl hissederse öyle bir durumdaydım bugün.Gördüğüm sancılı bir rüyanın ardınan gözlerimi açtığımda gözüme bir güneş hüzmesi indi. Galiba güneş vardı ve moralimi düzeletecek bir şeyler yapmalıydım.Kahvaltı ardından tüm kaygılarımdan arınarak ve telefonuda bir kenara atarak motoru çıkarma fikri aklıma geldi.Kimine göre delice,kimine görede acısı sonra çıkarmış bu sevdanın.Hiçbiri umrumda değil açıkcası.Biraz rüzgar yeme vakti geldide geçiyordu ve soluğu garajda aldım.Ev arkadaşımda hazırlığımı görünce dayanamadı, o da toparlandı motorları hortlatmak için.

Görev yerim Muş olsa genede motor alacaktım.Gerekirse olduğu yerde marşa basar gene alırdım.Gerçi buranında muştan farkı yok.

Dakka bir gol bir daha ilk kar tekere değer değmez önden kayma gösterdi aniden ayağımı yere basarak dikleştirdim ve soğuk ter :D :D Haluk abi saygılarımla şu koruma demiri zamanı geldide geçiyor ama üşengeçliğime verin arayamadım sizi.Zaman sıkıntım var bu aralar...

eski motorum ve yeni sahibi volkan

sıçrayan su ve karlar radyatöre sıçrayıp, buharlaşıp duman çıkarmaya başladı tüte tüte gittim bir ara

Buradaki sıkı endurocuların bile bu karda göze alamadığı yollara ve girdik resmen

Ve güneş kaybolupta dona çevirmeden tekrar dönüş yolundayız...Buz üstünde motora hakim olmanın veya olamamanın riskini ocak 15te İstanbuldan gelerek yaşadığım için bi daha kendimi kasmak istemedim.Kasmak derken gerçekten kasmak anlamında... buz üstünde giderken gidonu ve gazı öyle bir kullanıyorsunuz ki motordan inince sanki spor salaonunda halter kaldrımış gibi hissediyorsunuz

Taze motorcu adayı Hüseyin arkadaşımızda benle artçı geldi.Fakat yaz kış konverssiz çıkamam diyen gençlik kitlesinden olduğu için ayaklarını böyle ısıtmak zorunda kaldık

Biraz olsun sabah ki melankolik havamızı üzerimizden attık ve evimize döndük.

Yazın gelmesini iple çekiyorum açıkcası.Ama mevsim gereği karada ihtiyaç var.Hem yazın gelmesini istemeyen dostlarımız bile var."Jüniour Sibiryacık" halinden pek memnun..

Saygılarımla..
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ZX-6 R 2010
    çok güzel bir gezi olmuş tebrikler.

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    wAOOVVVV..

NE DEMELİ... NE DEMELİ...

BULDUMM BULDUMMM...

KARGADAN BAŞKA KUŞ; ANTALYA'DAN BAŞKA YER BİLMEM...

SAYGILARIMLA....

Antalya'ya beklerim...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    emrah şu resimlerden daha sık görsek keşke.. süper olmuş.. bugün bende uzun bir aradan sonra kullandım motorumu.. iyi geldi gazımı aldı.. fotoğraflar çok güzel.. darısı birlikte gezilere ve ayvalıka.. oradaki herkese selamlar..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    Shadow VT750
    teşekkürler.....Koray abi dediğin gibi müthiş gaz alıyor evet darısı cümbür cemaat olduğumuz günlere....
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Emrah gerçekten izlemesi ve okuması keyifli bir o kadarda riskli bir gezi olmuş.Paylaşım için teşekkürler.
    Erim,aramıza hoş geldin.
    Haluk hocam okulda hafta sonu kursları ve bir taraftan da özel ders trafiği sadece pazar günü gezilerine şans tanıyor. Bizi 15 tatil ya da yaz tatili paklar.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    ZX-6 R 2010
    Ya arkadaşlar kafama birşey takıldı,şimdiye kadar hiç merak etmemiştim yada okusam bile aklımda kalmamış.Bu aletin max hız nedir? yada siz en son kaç gördünüz?

İnşallah mart sonuna kadar,hatta on gün içinde bende bir gv650 sahibi olacağım ve aranıza resmen katılma şerefine ulaşacağım.Sizinde aklınızda bulunsun max 10.000tl ye temiz 2.el gv650 arıyorum.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı Husnun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar kafama birşey takıldı,şimdiye kadar hiç merak etmemiştim yada okusam bile aklımda kalmamış.Bu aletin max hız nedir? yada siz en son kaç gördünüz?

İnşallah mart sonuna kadar,hatta on gün içinde bende bir gv650 sahibi olacağım ve aranıza resmen katılma şerefine ulaşacağım.Sizinde aklınızda bulunsun max 10.000tl ye temiz 2.el gv650 arıyorum.

sanslısın benım ılanım var yabancıya gıtmesın 2007 model 4600 km sıfır ayarında ve ozel aksesuarlı

http://www.sahibinden.com/ozel_tasar...XQQdisplayitem

Motosikleti
    ZX-6 R 2010
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanslısın benım ılanım var yabancıya gıtmesın 2007 model 4600 km sıfır ayarında ve ozel aksesuarlı

http://www.sahibinden.com/ozel_tasar...XQQdisplayitem

Olabilir aslında fakat, açık konuşayım şu an benim elimde 8.000tl var birde alım satım, motoru eskişehire getirme yani artı para lazım.motorun çok güzel,aksesuarlı yani istediğin fiyat bu motora makul bence.Sonuç olarak,benim nisan ayında 2000tl daha param gelecek eğer diyorsan ki ver 8.000tl nisanda da kalanı ver.Gelip alayım hafta sonu.Ama sonuçta bu işler güven meselesi, ben kendimi biliyorum ama sen bilmiyorsun yani olmaz dersen başım üstüne.Birde şu var herkes diyebilir madem paran gelecek bekle al, sorun şu ki ben çok sabırsız birisiyim hazirana kadar dişimi sıkabilsem 15.000tl param oluyo o fiyata da taş gibi harleyler var
    ama dedim ya bende bırak haziranı nisanı bekleyecek sabır kalmadı, bütün kış motorla yattım motorla kalktım.umarım derdimi anlatabilmişimdir

Motosikleti
    HYOSUNG gv 650
    slm millet.gezilerde beni unutmayın.işlerimin yogunlugundan dönemedim.denizli antalya ısparta üçgeninden cıkar gelirim problem yok.saygılar hepinize
    - - - - - - ŞERİTLERİ BİRLEŞTİR AMA KASKSIZ ASLA:cat:

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    emrahcım motoru boşver ayağın altında kalır motorun yerine yenisini koyarsın ama ayağın?

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emrah gerçekten izlemesi ve okuması keyifli bir o kadarda riskli bir gezi olmuş.Paylaşım için teşekkürler.
    Erim,aramıza hoş geldin.
    Haluk hocam okulda hafta sonu kursları ve bir taraftan da özel ders trafiği sadece pazar günü gezilerine şans tanıyor. Bizi 15 tatil ya da yaz tatili paklar.
    anladım serden hocam neyse sağlık olsun.

Motosikleti
    HYOSUNG gv 650
    viceroy hocam sibob ayarları hakkında bilgi alabilirmiyim.sibop ayarlarını kaç kilometrede yaptıracagız.birde bugun çalıştırdıgımda farklı ses duydum 2600kmde su anda.hava da malum ısparta soguk.simdiden teşekkürler.mrock fotolar cok gusel.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese merhabalar.sonunda internet problemini hallettim artık sizi rahat rahat taciz ederim

serden,haluk,levent ve daha tanımadığım bir çok abilerime ve emrahıma sonsuz selamlar.umarım hepiniz iyisinizdir.

haluk abi sizin grubu çektiğim fotoğrafı gönderiyorum.

neyse ben biraz kendi motorumun sayfasına bakayım sonra görüşürüz
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    HYOSUNG gv 650
    cevaplar için sağolun arkadaşlar...

Motosikleti
    Shadow VT750
    iyi geceler herkese...
    nacre nike arkadaşım sıbob ayarı hakkında pek bi bilgiye sahip değilim.İstersen genel bir başlık aç.Hem bende bilgi edinirim. Farklı ses derkende nasıl bir ses acaba.Boşta debrajı bıraktığında tak tak şeklinde bir vuruntumu oluyor???

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar.sonunda internet problemini hallettim artık sizi rahat rahat taciz ederim

serden,haluk,levent ve daha tanımadığım bir çok abilerime ve emrahıma sonsuz selamlar.umarım hepiniz iyisinizdir.

haluk abi sizin grubu çektiğim fotoğrafı gönderiyorum.

neyse ben biraz kendi motorumun sayfasına bakayım sonra görüşürüz
    Aaaaaaaaa ben! (fotoğraf makinesi sabitlemeye çalışan). fotoğraf için teşekkürler yörük. ismini bağışlarmısın.

işçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks 150 titanic
    offff offff koymayın su fotoları koymayın ya içime gömdüğüm gv 650 aşkı yine ortaya çıkıyo karşılıksız aşk en acısıymış meğer yolunuz açık olsun

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı haluka28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaaaaaaaa ben! (fotoğraf makinesi sabitlemeye çalışan). fotoğraf için teşekkürler yörük. ismini bağışlarmısın.
    ismim ilker haluk abi.antalyalıyım.izmir'de görev yapıyorum.nasıl,seni iyi yakalamışım dimi?

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Modem arızası ve iş yoğunluğundan aranıza bir süre katılamamıştım. Yeniden merhaba.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hah işte o modem arızası bende de vardı serden abi.sonra motor aşkı ve acaba bizim millet ne yapıyolar diye merakımdan bir ara cepten girmeye başladım nete ve ve veeee adsl ve modem müşteri hizmetlerini aramaktan ve nete girmekten telefon faturası 168 tl geldi.sinirden kuduruyorum.ama nafile.. neyse geçmiş olsun serden abi.tekrar hoşgeldin aramıza bilhassa gv650 sayfasına

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler