Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung (S&T) GT 650 Comet Kullanıcıları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    _engiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 650
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-bretton-cg-angel-far-xenon-kit-komple-set-yuvarlak-krom-136728735/detay/

şu ilandaki far hakkında ne düşünürsünüz,adam uyumlu diyor ama bizim motora uyarmı acaba,fiyatı nasıl sizce?
    * Sonsuz, bütün paralel doğruların çakıştığı yerdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    vala performansını bilemedim ama bence çirkin sanki
    _engiin bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung gt 650
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-naked-far-honda-cbf-250-v.s-94841056/detay/
    bu nasıl ??

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

yukarıdaki angel farın takılmış halide bu ;
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-naked-motosiklet-mercekli-xenon-far-132332362/detay/

Motosikleti
    benelli tnt25
    Alıntı _engiin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-naked-far-honda-cbf-250-v.s-94841056/detay/
    bu nasıl ??
    tasarım açısından bakarsak, gt650'nin genel tasarımına en iyi giden far yine yuvarlak olanı. bilemedim bi ara ben de baktım başka far olabilir mi diye. mevcut piyasadaki diğer naked'lardan beğendiğim modellerin far kutuları çok pahalı :D. pahalı olmayanlar da çok tırt gelmişti.

o diil de bu ön süspansiyonları kesmeye taktım ben kafayı. bu süspansiyonları şöle 5 - 10 cm kısaltmam lazım

yada daha kısa ve süspansiyonla takas yapmam lazım.
    !?

Motosikleti
    Hyosung gt 650
    walla dostum sen derin modifikasyonlarla uğraşıyorsun,ben motorun mekanik kısmından anlamam ben bu motorun farını değişicem kafaya koydum,bir çiftte kısa manet lazım,bide lastik tamamdır,bir artvin seferi beni bekler

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

far araken şu sayfayada rastladım,bayağa çeşit var
    http://aydinkardesler.sahibinden.com/index.php?b[custom_cat]=191238

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Dunlop tavsiyemdir.Ha deyince bayatlamaz yumuşacık gayette iyi yol tutuyor.ön arka 700 gibi bir fiyatı vardı 170 ebat arka,birkaç motorda kullandık en iyisi bu.Michelin ve metzeller çabuk bayatlayan bir lastik bridgestone b16 da iyidir.

alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    dunlop lastikler hoşuma gitmişti.. zaten micheline olmazsa dunlop alacağım kafaya koydum

Motosikleti
    arkadaslar cok ılgınc bır kontak anahtarım var. nesımı ılgınc ?
    gt 250r gt 650/r butun motorları calıstırmaya yarıyor belkıde gv modellerıde hatta butun benzın depolarına uyuyor.. bu nasıl oluyor anlamıs degılım ama 5 motosıklet uzerınde denedım hepsınıde calıstırdı ınanamadım )
    neyse korkmayın guvenılır ellerde..

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Lastik bakıyorsanız alternatif olsun diye söylüyorum,

Savatürkiye ile irtibata geçin, ellerinde şu lastikten

http://www.savatech.eu/tyres/motorcycle-tyres/radial-motorcycle-tyres.html
    http://www.sava-radial.com/en

Sava Sportforce,

varsa fiyat alın. Oldukça başarılı bir lastik gibi F/P oranı da çok iyi.

Bir araştırın derim ben

Motosikleti
    hemen bakıyorum emınmısın bu lastıklerın ıyı oldugunda ben bıraz agrasıf kullanırım motoru erımesın teker
    f/p oranı dedıgın nedır benı bılgılendırır mısın ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:09 ----------

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

http://hizliresimyukle.com/images/2013/09/09/nsxO7.jpg
    http://hizliresimyukle.com/images/2013/09/09/8BmIk.jpg
    arkadaslar sava lastıklerın deneme surusu bılgılerıne ulastım.. benım gıbı yenı lastık alacaklarada faydalı olacagını dusunuyorum.
    ayrıca arka lastık: 250 tl
    ön lastık : 230 tl fakat on lastık 120/70/17 mevcut. sanırım ben sava alacam sımdıkı butcemle kafama yattı gıbı

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:37 ----------

aldım bir sava lastik çarşamba elimde olur hadi bakalım ..

Motosikleti
    benelli tnt25
    vala yorumlar güzel görünüyor. goodyear dunlop fulda ve sava aynı çatı altındaymış. Tabi bu sava'yı iyi bir lastik yapmaz. fakat belki yeni lastik modeli çıkartıp eski kalıpları sava üretmek için kullanıyor olabilirler. yada ne bilim güzel lastik çıksın da lastik masraf olmaktan çıksın hadi bakalım
    alidgn bunu beğendi.

Motosikleti
    seni duyamıyorum kadir.. jetlerden midir nedir? :D
    shinko dan ıyıdır :D herkes prellı mıchelıne dıyebılır ama cıdden 600 lıra bır lastıge vermek ınsanın zoruna gıdıyor..
    savanın radıal modellerı bu sene cıkmıs bır model kullanıcılardan yorumları almak gerekıyor ben sohbet bolumune bu lastıgı bır sorusturayım :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:35 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/mt-atolye-teknik-servis/69358-sava-marka-lastik.html

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı alidgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen bakıyorum emınmısın bu lastıklerın ıyı oldugunda ben bıraz agrasıf kullanırım motoru erımesın teker
    f/p oranı dedıgın nedır benı bılgılendırır mısın ?
    Zaten hemen görmüşsün oradaki karşılaştırmayı. Senin paylaştığın resimden de görülüyor ki KTM 690SM ile yapılan testte sava gerçekten iyi puan toplamış. Özellikle virajda. Bu da bizim için önemli bir etken.

Yağmur-ıslak performansını bilmiyorum. İddialı olduğunu sanmıyorum. Zaten yağmurda ş.içi hertürlü temkinliyim ben, parlak Ankara asfaltları sağolsun. Hiç kaliteli bir Pirelli kullanmadım, insanlar Pirellinin ıslak performansını övüyorlar. Sava ıslakta her nekadar bir Pirelli olmasa da bu fiyata "markalı" lastiklerin yaptığını kuru zeminde belkide fazlasıyla yapıyor.

F/P den kastım Fiyat / Performans oranı idi Yani veridğin paraya göre aldığın "genel" performans. Bu lastikleri tam performans için üretiyor Sava. Arkadaşım da enduro tipli bir modelini almıştı, İnvader diye. Kesinlikle yumuşak hamurlu ve çabuk ısınan bir lastik diyordu, Metzellerden bile daha iyi tutuş hissettiğini söylemişti. Yani kuru zeminde tam benim aradığım şey ; İyi tutuş, ş.içi kısa sürüşlerde çabuk ısınma ve uygun fiyat Üstelik Diablo gibi performans lastiklerinin ömrü kısa oluyor. Varsın bu lastik de çabuk bitsin, 1 diablo parasına 3 tane sava alıyoruz neredeyse

Benim motora MC50 modeli uygundu onu aldım, henüz takamadım. Bahsi geçen bu modelin bir altı gibi oluyor, daha güçsüz, ~250cc lik motorlara hitaben. Benim motora uygun Sport Deamon lar 650 den, michelin'ler ~700 den başlıyordu. Bir türlü içim el vermedi bu paraları vermeye. Bu MC50 leri ben 275+10(kargo) = 285 TL ye aldım

Eminim orjinal Kendalarımdan çok daha iyidirler. Bu kendalar bile kuru zeminde yeterli sayılırdı, Sava'lar benim için aradığım lastik oldu yani anlayacağın

Alıntı sessizsakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vala yorumlar güzel görünüyor. goodyear dunlop fulda ve sava aynı çatı altındaymış. Tabi bu sava'yı iyi bir lastik yapmaz. fakat belki yeni lastik modeli çıkartıp eski kalıpları sava üretmek için kullanıyor olabilirler. yada ne bilim güzel lastik çıksın da lastik masraf olmaktan çıksın hadi bakalım
    Aynen, araba lastikleri için aynı lastiğin üzerine goodyear yada sava yazıp fabrikadan çıkartıyorduk demiş bir arkadaş. Fabrikasında çalışmış. Üretim sanayinde oluyor böyle şeyler. Bu adamlar benim anladığm kadarıyla, 100 hp altındaki motorlara hitaben uygun fiyatlı, aşırı iddialı olmayan ama bazı yönleri kuvvetli lastik politikası benimsemişler.

Lastikleri takınca bakalım nasıl olacak....
    alidgn bunu beğendi.
    #sürenadam

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    hacım burda dedik ya sana sava radial diye iplemedin sanırsam

MC50 yi bilmiyorum ama radial i takınca rahat rahat viraj yapabileceksin.. Lan kaydımı, tuttumu gibi dertlerin olmayacak...
    alidgn bunu beğendi.

Motosikleti
    bana belgelerle gelın kardesım bakın ben belgelerle gelıyorum. dıyorum kı aldıgım lastık bu test suruslerı bu parasıda bu :D
    kursat ustam ıplememek demeyelım estagfurullah sadece ben bılımsel bakıyorum olaya bıraz bırazda kronolojı.. hıc bılgı sahıbı olmadıgım bır konuda once bıraz bılgı sahıbı olup daha sonra karar vermenın daha ıyı olacagını dusundum yoksa ılk dınleyecegım hacım sensın
    ıslak zemın konusunda bır sıkıntı yok zaten vahsı gıbı motor kullandıgım ıcın ben bı magza camından ıcerı gırerım heralde. :D

valla lastık ıyı gıbı duruyor. 2014 te de on tekerımıze uygun lastıkler gelecekmıs. o yuzden on teker almadım. :D

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hayırlı olsun

Yanlız ben bu Sava'ları sağda solda övmeme kararı aldım. Uygun fiyata bir lastik bulmuşuz, hemen vatandaştaki talep oluşumunu görüp fiyatını yükseltmesinler valla

Aynı sınıfta ve kalitede sayılabilecek Maxxis lastikler için (benim motora uygun 110 ön 140 arka) tam 650 TL fiyat verdiler Evet bildiğin Sport deamon fiyatı ! "Deamın lan!!" dedim kapattım bende telefonu

Forza SAVA !!!

Motosikleti
    bak sana bısey dıcem bızım ınsanımız oyle bır ınsankı yamaha suzukı kawasakı dedın mı oooooo motora bak derler hyosung geldımı bu ne la bu motormu ya sase bıle yok. bu ne ya buna para mı verdın demeye baslarlar yanı bızım ınsanımızın beynı alıstıkları urune sartlanmıs durumda oldugundan onlar mıchelın prellı vs urunlerden vazgecmeyeceklerdır. cunku at gozluklerı takmıs oyle ezber konusan... o yuzden sımdı herkesın sava ya hucum etmesı dusunulemez ve onerecegımız lastık tabıkı de prellı yanı :D

prellı varken lastık mı vardı alla alla .. ılk lastıgı bulan mılattan once prellı yerlılerıymıs..
    sava ne ya lastık mı bırak ya..

Motosikleti
    benelli tnt25
    Bu arada yüzüncü sayfamız kutlu olsun gençler :D. bu yorum 101. sayfaya düşme tehlikesinde ve çok komik olcak öyle olursa :D

gt250-bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet + Suzuki sv650s
    herkese iyi günler arkadaşlar gt650comet orjinal egzoz arıyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:47 ----------

orjinali duran kullanmayan satmak isteyen varmı?
    hyosung gt-250 comet + suzuki sv650s
    makinan ne olursa olsun yeterki v-twin olsun...

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı gt250-bora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi günler arkadaşlar gt650comet orjinal egzoz arıyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:47 ----------

orjinali duran kullanmayan satmak isteyen varmı?
    Elinde GT650 ye uygun termignoni veya two brothers varsa benim orjinali sana verebilirim kardeşim
    alidgn, Green Arrow ve gt250-bora bunu beğendiler.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler