Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung (S&T) GT 650 Comet Kullanıcıları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    _engiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 650
    arkadaşlar iyi bir motor tamircisi arıyorsanız avrupa yakasında hızmotor diye biyer var,şişli 19 mayısta,kalp vakfının alt sokağında,,temiz iş yapan bi arkadaş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı sessizsakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hafta sonları inşaatta mı çalıştırıyon makinayı napıyon :D Senden önceki sahibi pek hor kullanmış sanırsam. tamam arıza da veriyo da. seninki de çok biraz
    sorma dostum,

Sana p.m. attım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:54 ----------

Alıntı _engiin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar iyi bir motor tamircisi arıyorsanız avrupa yakasında hızmotor diye biyer var,şişli 19 mayısta,kalp vakfının alt sokağında,,temiz iş yapan bi arkadaş.
    dostum, bu arkadaş Hyosung dan anlıyor mu? hemen telefonunu verebilirsin..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

_engiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 650
    05438977723
    * Sonsuz, bütün paralel doğruların çakıştığı yerdir.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Beykozdaki çetin ustaya git. adam eski global motor yetkili servis ustası.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    UNdocab onunla görüştük.. İnşallah ağır bir masraf çıkmaz..

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Devirdaim (su) pompasi sorunu olanlara ...

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pompa olayini dun hallettim. Kece presli degil . Seyrantepe sanayide rulmanci Erdal abi sagolsun bi cay icene kadar . Rulman , yag kecesi , su kecesi , oring , hepsini yeniledi verdi 5 dakikada. Ben ozellikle porselen olayini iptal ettirdim . Standart keceye cevirttim ama isteseydim orjinali ile ayni kecede vardi. Istersen gonder kargoyla halledip gonderir. Ozellikle sordum olur tabi yardimci olurum dedi. Muhtesem birisidir. Bir arkadasimi rulman almasi icin yonlendirmistim ( forumdan spartakus) adam 10 dkk da iki lastigide sokup rulmanlari degisip iscilik bile almadan adamin isini gormustu. Ayricada yillarin motorcusu ve motorcu dostudur.

Bilgi olmasi acisindan . Kece salmastra kece , mekanik kece , seramik kece gibi isimlerle aniliyor. Ayrica biraz daha para veririm ayni kece olsun derseniz suzuki servisinden dl1000 v strom seramik kece diye isteyin 50 tl karsiliginda hemen alabilirsiniz. Bircogunun stogunda var. Motorun geneli v strom ile ayni oldugu gibi pompasida ayni. Hatta vstromdan bir adim onde bir tasarimi var. Suzukide kece buzulunca su bloga gidiyorken hyosungda tahliye kanali sayesinde blogun disina akiyor ve sizi hemen uyariyor.

Sorunuz olursa burdan cevaplayabilirim.

Erdal rulman tel : 0.212 282 71 92
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    Hayalet sürücüler doldu burası
    !?

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Problem halloldu.. Çetin usta saolsun sorunu giderdi.. Debriyaj ile eksantrik i birbirine bağlayan (?) bir somun varmış o düşmüş.. Bu durumda motor çalışıyor, vitese geçiyor ama yürümüyor.. Aklınızda olsun böyle bir problem olduğunda o somun ilk bakılması gereken yer olsun.. Çetin Usta tanıdığı bir tornacı usta ile bu problemi çözüyor.. Zaman zaman o somunu kontrol etmekte fayda var saygılar, sizlerinde başını ağrıttım..

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Problem halloldu.. Çetin usta saolsun sorunu giderdi.. Debriyaj ile eksantrik i birbirine bağlayan (?) bir somun varmış o düşmüş.. Bu durumda motor çalışıyor, vitese geçiyor ama yürümüyor.. Aklınızda olsun böyle bir problem olduğunda o somun ilk bakılması gereken yer olsun.. Çetin Usta tanıdığı bir tornacı usta ile bu problemi çözüyor.. Zaman zaman o somunu kontrol etmekte fayda var saygılar, sizlerinde başını ağrıttım..
    O dediğin ön dişli yaw. basit birşey. genelde en son söküp takan adamın hatasından dolayı o somun yerinden çıkabiliyor. Hatta birde motorun yağı akıyor ordan . İnsanın aklı gidiyor al işte motor dağıldı diye
    Geçmiş olsun. Önemli birşey değil.
    Çetin usta iyidir. Bende birkaç kişiyi yönlendirmiştim. Gidenler memnun kaldılar ama bana kısmet olmadı gitmek
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O dediğin ön dişli yaw. basit birşey. genelde en son söküp takan adamın hatasından dolayı o somun yerinden çıkabiliyor. Hatta birde motorun yağı akıyor ordan . İnsanın aklı gidiyor al işte motor dağıldı diye
    Geçmiş olsun. Önemli birşey değil.
    Çetin usta iyidir. Bende birkaç kişiyi yönlendirmiştim. Gidenler memnun kaldılar ama bana kısmet olmadı gitmek
    Vallahi hocam bana somun dendi.. Disli olsaydi tornacida yapilmazdi heralde :-) yani bu kadar basit olmazdi diye dusunuyorum..

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    orta yolu bulup sizi barıştırayım
    Dişlinin somunu düşmüş :D

Motosikleti
    hyosung gt 650 comet
    arkadaşlar benım yıne yardımınıza ıhtıyacım var ....) marşa basıyorum ama marş cevırmıyor akümüde ölçtürdüm bi problem yok farlar sınyaller falanda normal marşa basıyorum sıgortaların ordan tık tık dıe ses gelıo o kadar başka bı hareket yok yani.marş motorunuda baya bı dövdüm ama banamısın demedi bı fıkrı olan varmı acaba yardımcı olursanız sevınırım teşekkürler ...

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Marş motorunun kömürleri bitmiştir, aynısı bana da olmuştu. 5 liraya halletmiştim. Yalnız kömürleri biraz traşlamak gerekiyor.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    motosikletinin yılı ve km bilgisini söylesen daha isabetli tahminler olabilir. Mesela 60bin civarlarında ise ateşleme bobini ömrünü tamamlamış olabilir. Veya kablosu bir şekilde çıkmış olabilir

Motosikleti
    hyosung gt 650 comet
    marj motorunu sökmeye çalıştım ama beceremedim sağ taraftakı cıvataları söktüm ama motoru yerınden çıkaramadım. ya keşke 5 lıra verıcene bıraz daha para verıp komple değiştirseydin dostum hepsi bana patladı )))))

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marş motorunun kömürleri bitmiştir, aynısı bana da olmuştu. 5 liraya halletmiştim. Yalnız kömürleri biraz traşlamak gerekiyor.
    Bu da olabilir km yükseldikce ihtimaller değişir.

Motosikleti
    hyosung gt 650 comet
    2007 model 47000 de

Şuna da bak; + bağlantısının girişinde kısadevre yapmasın diye fiberden bi pul var. O sağlam mı, birde dediğim gibi kömürlere bak. Ben genelde sıfır parça alana kadar tüm yöntemleri denerim yaşatmaya çalışırım.
    Debriyaj işi ne oldu?
    www.motorumla.net

Motosikleti
    hyosung gt 650 comet
    valla motoru bı çalıştırabılsem önce yağını değiştirip bı denıycem hala kaçırıyosa yapıcak bısey yok debriyajı değiştiricem gerçi radyötörünn oralarda bı ayar vıdası var demişlerdi ordan ayarlanıomuş debriyaj ama ben bulamadım varmı öle bı ayar vıdası??

Olmadı bir gün buluşalım seninle? Bizim yeni garaj tam açılmadı, takımlar falan yerinde olmayabilir. Yoksa direkt oraya çağıracağım.
    Senin müsait yerin varsa orada bakalım, marş motoru için 8 lokma gerekli vardır sende muhtemelen.
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler