Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi mondial'e (veya ikiz kardeşine) sahipsiniz?

Katılımcı sayısı
729. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 151 RS

445 61.04%
  • 151 RSİ

57 7.82%
  • ASYA 150T

58 7.96%
  • SUKIDA

10 1.37%
  • WUXY

12 1.65%
  • DİĞER

147 20.16%

MONDIAL 151 RS-RSI Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fbmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı solistalper adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar motosikletin ilk 500 bakımında yağ değişiyormuydu yaf ?
    ewt 500kmde yag deişio

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    496 km'deyim bakıma sokmak için garanti belgesini okurken ilk 500 km'lik bakım belgesinin yırtıldıgını gördüm yanlış hatırlamıyorsam motosikleti ilk toplayan şerefsizler (Hakaret ediyorum çünkü motoru dökülecek kadar basit toplamışlar kaza atlattım) alarmı takarken bunu forma işlemek maksadıyla belgeyi almışlar benim amacım izmirde çok iyi bir servis var narlıderede oraya götürmekti o eski mallarda taşındığı için birde işin yoksa takipçilik yap üfz.. cinnet bu işler ya of

RS151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MAJESTY YP 400
    Alıntı ebleksin adlı üyeden alıntı
    ama anlamadıgım niye silindir hacmini 99cc yamadılarki en azından yıllık vergiyi odemezdik

benimkinde 151 cc yazıyo yani vergi dilimindemiyim bu işlerden pek anlamıyorum da
    [COLOR="Red"]KONTROLSÜZ GÜÇ,GÜÇ DEĞİLDİR[/COLOR]

Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Vergi dediğimiz 60 tl.'lik bir olay üstelik 6'şar aylık periyotlarla 2 taksitte veriliyor muaf olmayı istiyecek kadar caydırıcı bir vergi değil bence o kadarda olsun derim.

İntercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD ve 151 RS
    RS imle bir cukura fazla hizli girdigimden arka canti yamultmusum, yamultmakla kalmayip canti iki yerindende catlatmisim... neyse o catlaklarin üstü yapistirildi hava kacagini önledik ama motorun arkasi bi güzel yalpaliyor sonuc: canti deyistirmem lazim. yedek parcasi birhayli pahali olan servisim (disarida 20 YTL ye satilan havva flitresine 40 YTL istiyorlar) cant icin 160 YTL istiyor. simdiye kadar cant deyistiren varmi aramizda? fiatini bilen varmi? yada... benim daha cok aklima yatan su canti´n bir kalitelisini, japon olanini almak. bu konuda fikri olan varmi arkadaslar??

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    Alıntı İntercom adlı üyeden alıntı
    RS imle bir cukura fazla hizli girdigimden arka canti yamultmusum, yamultmakla kalmayip canti iki yerindende catlatmisim... neyse o catlaklarin üstü yapistirildi hava kacagini önledik ama motorun arkasi bi güzel yalpaliyor sonuc: canti deyistirmem lazim. yedek parcasi birhayli pahali olan servisim (disarida 20 YTL ye satilan havva flitresine 40 YTL istiyorlar) cant icin 160 YTL istiyor. simdiye kadar cant deyistiren varmi aramizda? fiatini bilen varmi? yada... benim daha cok aklima yatan su canti´n bir kalitelisini, japon olanini almak. bu konuda fikri olan varmi arkadaslar??
    merhaba
    arkadaşım bence onu 3-4 yerden fiyat al yoksa kazıKlıyolar adamı benim bir arkadaşın asya motoru var ön çamurluğu kırıldı 3 servisi aradı 3 de birbirinden farklı fiyat verdi bu devride dikkatli olmak lazım acımıyolar valla
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

mhakanhanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL RS 151 KIRMIZI
    raptor kardeş kaça sattın bende satmayı düşünüyorumda

Alıntı RAPTOR666 adlı üyeden alıntı
    ÖNEMLİ

151 rs in ithalatı durduruldu bundan soora getirilmicek bundan soora şu yeni olan gelecek mondialin eski modellerinden ut 150 , rs151, 125mt, mct250
    artık bunların hiç biri gelmicek E4 belgeli olması sebebiylen 10 yıl parça sağlamak zorunda ancaaaak önceden 2 haftada gelen mal bundan soora 3-4 ay sürer herhalde ben bugün sattım motoru hemen bitane skyteam aldım 2500 liraya 200lük cross şimdilik iyi bakalım
    [COLOR="Red"]MONDİAL RS 151[/COLOR]
    BİR MEZARCI OLSAYDIM SENİ TOPRAĞA DEĞİL KALBİME GÖMERDİM

By CaPTaiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 151 RS
    Karşıyaka'dan Foça'ya tek başına yaptığım bi geziden Resimler...

paylaşayım Dedim ;)

Şans Her Zaman Yanınızda Olsun!

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    güzel resimler

Motosikleti
    suzuki burgman an400 lacivert veya sym gts 250 siyah istiyorum kararsızım :)

???

Alıntı RAPTOR666 adlı üyeden alıntı
    sanada slm arkadaşım beni iyi tanımıyosun haber güvenilir yerden olmasa burda söylemem bu saydığım motorların hepsinde kronikleşmiş sorunlar var rs de egzos ve arka disk mesela problemli olmasa adamlar neden daha yeni modeline disk koymasınki arka kampanalı olan hs getirilcekmiş bundan sonra
    tanımaz olurmuyum ben bu sitedeki her sayfayı satırsatır defalarrca okudum bu topic'i açan motorinide tanıyorum sen sanırım bu topic teki sayfaları sadece kendin bu sayfaya girmeye başladıktan sonra okumuşun yoksa böyle demezdin neyse konu o değil bu arada tanımıyorsamda tanışmış olduk işte bu vesile ile benim adım umut şimdi burada sana bir firma ismi versem reklam olur eğer istersen vereyim adını telefonunu web adresini ara kendin sor bu mondial bayi satış servis ayrıca bu bayi uğur mondialin sahibinin yakın dostu ben bu gün özellikle sordum yok öyle birşey dedi eğer istiyorsan teli vereyim birde sen sor neyse arızaya gelince onu bilmiyorum sen kullandım bende 1 hafta sonra özellikle hs değil rs alacağım ayrıca ben bu servise hergün uğruyorum tüm modellerin neredeyse tüm arızalarını gördüm hepsi basit şeyler kaynak kopmaları sigorta atmaları konjektör fişinin oynaması v.s hepsi basit şeyler ve bu servis tüm gelen motorları anında yapıp gömnderiyor ben daha oraya gidipte en kötü arızada yarım günden fazla bekleyen biri görmedim 2 tane lifti 4 çalışanı var hergünde hemen hemen en az hiç satmasa 6/7 motor satıyor neyse reklama girmeyeleim yani bu motor bence süper ayrıca 150 hs yi inceledim rs le arasında dünya kadar kalita farkı var rs151 in eline su bile dökemez bu fiyattaki motorlarda böyle şeyler olacak arkadaşlar o kadar dertleniyorsanız gidin honda alın yamaha alın bmw alın piaggio alın keyfinize bakın amma uzadı bu çin malı muahbbeti ya varmı çok kalitali türk işçiliğinin olduğu ülkemizde bir türk malı motor adamlar bu sayfaları okusa bize gülerle bu fiyata adamlara motor veriyoruz birde beğenmiyor derler sanki kendileri çok yapabiliyor gibi mobiletten başka birşey yapamayan bir ülkede bu güzel motorlara kusur bulmayın 1737 bunun %18 kdv %22 ötv %12 bayi karı e hesap edin gümrük v.s 600 700 ytl adamlar bu motoru satıyor bu fiyatada bu kadar ,kalite sahsen ben param kısıtlı olduğu için çin malı alıyorum mondialdende başka marka almam çinli olarak paparam olsa sym joyride yada daelim histry veya kyomco nun grandding miydi neysdi birazda yukarı çıkarsak piaggio gt 250 burgman veya honda foresight alırdım ne kadar ekmek o kadar köfte herkeze sevgiler selamlar

Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Ya ne reklamı olacak istediğini yaz hakaret etmiyorsun ki dostum

esed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS151
    Alıntı solistalper adlı üyeden alıntı
    Ya ne reklamı olacak istediğini yaz hakaret etmiyorsun ki dostum

Arkadaş 151rs ile ilgili tüm yedek parçaların fiyatlarını http://www.otmmotor.com/motor/main/ adresinden öğrenebilirsin. ben bir kaç parçayı buradan temin ettim hoşuma da gitti. En azından servislerden fazla kazık yemeyelim.
    :))) [COLOR="Red"]U.F.O. gören masum köylü![/COLOR]

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    SELAMLAR

Bende umutcan arkadaşımıza katılıyorum bu çin malları piyasa girmese ne bu kadar çok motor sahibi insan olurdu nede pahalı markalar indirim ve kampanya yapardı. üstüne basa basa söylüyorum bu fiyata bu motor süper bence bu motorlar piyasaya girmese mobiletler bile 1000ytl'ye satılacaktı. ufak tefek arızalar mutlaka olacaktır sıfır km araba alıyosun o bile yolda bırakıyor başımıza gelmedimi sanki mantıklı olmak lazım...
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

Motosikleti
    tesekkürler kozmiktohum ve esed. fakat belirtigin sayfa acilmiyor bir daha bir kontrol edermisin??

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    Alıntı umutcan adlı üyeden alıntı
    tanımaz olurmuyum ben bu sitedeki her sayfayı satırsatır defalarrca okudum bu topic'i açan motorinide tanıyorum sen sanırım bu topic teki sayfaları sadece kendin bu sayfaya girmeye başladıktan sonra okumuşun yoksa böyle demezdin neyse konu o değil bu arada tanımıyorsamda tanışmış olduk işte bu vesile ile benim adım umut şimdi burada sana bir firma ismi versem reklam olur eğer istersen vereyim adını telefonunu web adresini ara kendin sor bu mondial bayi satış servis ayrıca bu bayi uğur mondialin sahibinin yakın dostu ben bu gün özellikle sordum yok öyle birşey dedi eğer istiyorsan teli vereyim birde sen sor neyse arızaya gelince onu bilmiyorum sen kullandım bende 1 hafta sonra özellikle hs değil rs alacağım ayrıca ben bu servise hergün uğruyorum tüm modellerin neredeyse tüm arızalarını gördüm hepsi basit şeyler kaynak kopmaları sigorta atmaları konjektör fişinin oynaması v.s hepsi basit şeyler ve bu servis tüm gelen motorları anında yapıp gömnderiyor ben daha oraya gidipte en kötü arızada yarım günden fazla bekleyen biri görmedim 2 tane lifti 4 çalışanı var hergünde hemen hemen en az hiç satmasa 6/7 motor satıyor neyse reklama girmeyeleim yani bu motor bence süper ayrıca 150 hs yi inceledim rs le arasında dünya kadar kalita farkı var rs151 in eline su bile dökemez bu fiyattaki motorlarda böyle şeyler olacak arkadaşlar o kadar dertleniyorsanız gidin honda alın yamaha alın bmw alın piaggio alın keyfinize bakın amma uzadı bu çin malı muahbbeti ya varmı çok kalitali türk işçiliğinin olduğu ülkemizde bir türk malı motor adamlar bu sayfaları okusa bize gülerle bu fiyata adamlara motor veriyoruz birde beğenmiyor derler sanki kendileri çok yapabiliyor gibi mobiletten başka birşey yapamayan bir ülkede bu güzel motorlara kusur bulmayın 1737 bunun %18 kdv %22 ötv %12 bayi karı e hesap edin gümrük v.s 600 700 ytl adamlar bu motoru satıyor bu fiyatada bu kadar ,kalite sahsen ben param kısıtlı olduğu için çin malı alıyorum mondialdende başka marka almam çinli olarak paparam olsa sym joyride yada daelim histry veya kyomco nun grandding miydi neysdi birazda yukarı çıkarsak piaggio gt 250 burgman veya honda foresight alırdım ne kadar ekmek o kadar köfte herkeze sevgiler selamlar
    ok arkadaşım seninki daha güvenilir bi kanağa benziyo ama ben şshsen inandım adamın dediklerine neyse dediğin gi nekadr elmek okadar köfte hesabı bu motorlar eli anahtar tormavida tutan adam için süper bi fırsat
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

Motosikleti
    mondial 150 Zat
    www.otmmotor.com olarak girin arkadaşlar açılacaktır baya kapsamlı bir site

esed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS151
    tesekkürler kozmiktohum ve esed. fakat belirtigin sayfa acilmiyor bir daha bir kontrol edermisin??
    Kusura bakma kardeş bu sefer herhalde oldu http://www.otmmotor.com/motor/main/

Ben biraz kuşkuluyumdur böyle siteler hakkında ama siparişlerim 3 günde elime geçince rahatladım. Şu ana kadar da bi yamuk olay olmadı.

Solistalper arkadaşa da teşekkürler biz durumu çakana kadar o halletmiş. İzmir'e sevgiler.
    :))) [COLOR="Red"]U.F.O. gören masum köylü![/COLOR]

Motosikleti
    evet esed sayfa isimize cok yariyacak! fiatlar benim servisime göre %30 %40 da daha ucuz. sagolasin

ebleksin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151 gitti. Cbf 150 derken Bajaj Boxer peşinde.
    Alıntı kozmiktohum adlı üyeden alıntı
    SELAMLAR

Bende umutcan arkadaşımıza katılıyorum bu çin malları piyasa girmese ne bu kadar çok motor sahibi insan olurdu nede pahalı markalar indirim ve kampanya yapardı. üstüne basa basa söylüyorum bu fiyata bu motor süper bence bu motorlar piyasaya girmese mobiletler bile 1000ytl'ye satılacaktı. ufak tefek arızalar mutlaka olacaktır sıfır km araba alıyosun o bile yolda bırakıyor başımıza gelmedimi sanki mantıklı olmak lazım...
    ARKADASLAR ZAMANINDA STAJ YAPTIGIM VE SU AN UGRASK YERİM OLAN BİLGİSAYAR SATISI YAPAN SİRKET(SİRKETİMİZ DESEM YERİ BOS VAKİTLERİMDE HEP UGRARIM) BUNDAN 4 AY ÖNCE 51000 YTL'YE TRANSPORTER MİNİBÜZ ALDI VE ON CAM HATALI MONTE EDİLMİŞ. YENİSNİ SERVİSTE MONTE ETTİLER VE BERBAT İBR İŞÇİLİKLE BİZİM MOTORLAR EMİN OLUN VERDİGİMİZ PARAYA GORE KAT KAT VERİMLİ MAKİNELER.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Beyler bende Mondial HS 150 aldım , mavisinden !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler