Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha XJ6 / XJ6 Diversion Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Ayak peglerinde titreşim pek hissetmedim ama sacece sağ gidonda 100 -110 km hızında eli uyusturacak kadar tiresim var ama aşağı ve yukarı hızlarda yok diyebilirim ama neden se sadece 100 ve 110 da oluyor sizlerde de böyle bir durum var mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mechul01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hn33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayak peglerinde titreşim pek hissetmedim ama sacece sağ gidonda 100 -110 km hızında eli uyusturacak kadar tiresim var ama aşağı ve yukarı hızlarda yok diyebilirim ama neden se sadece 100 ve 110 da oluyor sizlerde de böyle bir durum var mı
    yok kesinlikle top speed de bile yok lastik balansı yaptır mutlaka

yalowa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Merhaba,

Bu motorun 2012 versiyonu ile 2013 versiyonu arasindaki fark nedir ? Daha dogrusu son 4 senede uretilen versiyonlar arasi fark var mi ? Gordugum kadariyla sinyallerin kapaklari seffaf olmus 2013te. Baska bir sey var mi ? Sele, amortisör v.s. ?

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Teknik farklar yok.
    Karenaj rengi gidon rengi blok rengi gibi görsel farklar var.

yalowa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Fazer8 ile arasinda gidip geliyorum. Istedigim Fazer8 25 civarı. Bunu ise 20 civarina hatta altina almak mumkun. Arkadasin fazer8 ini denedim az once 2013. Muthis tek kelimeyle. Bunu da denemek lazim almadan once ama nasil ? Bir arkadasimda vardi ama bir kac ay once satmış. Kafamda deli sorular (:

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Fazer8 e göre daha sakin tabi.
    Ancak daha az yakar vergi avantajı vs

Motosikleti
    Yamaha xj600 diversion f
    Merhaba arkadaşlar motosikletim ihtiyaçtan dolayı satılıktır.

İlanım : http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28669601/detay

Yalçın Aksoy
    0535 677 47 45

Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Alıntı mechul01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok kesinlikle top speed de bile yok lastik balansı yaptır mutlaka
    Bildiğiniz bir yer varmı balans ayarı yaptirabilecegim

Motosikleti
    Yamaha xj600 diversion f
    Alıntı hn33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğiniz bir yer varmı balans ayarı yaptirabilecegim
    Kadıköyde ZENN motora yaptırmıstım herhangi sıkıntı yada titresim yok. Uğrayip bilgi almanizda da fayda var.

Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Xj6 için vites gostergesi var dijital hiç kullanılmadı fiyat 20 tl veririm ihtiyacı olan alsın tel: 0506 858 65 25 tarsus

Motosikleti
    yamaha XJ6 Naked 2013 model
    motorun sıfırından haberin yok galiba, sat 19 bine de sonra aynı motoru aynı fiyata bul da göreyim, xj6 yı ucuza satıp pişman olan en az 3 kişiyi yakından tanıyorum...

Motosikleti
    Yamaha xj600 diversion f
    Alıntı ares26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun sıfırından haberin yok galiba, sat 19 bine de sonra aynı motoru aynı fiyata bul da göreyim, xj6 yı ucuza satıp pişman olan en az 3 kişiyi yakından tanıyorum...
    Sıfırlar uçtuuuu gittii..Motorumdan aşırı memnunum ve aşırı seviyorum ihtiyacım olmasa 100-150 bin km çoook rahat yaparım bu motorla da herşey planlandığı gibi olmuyor malesef. Bu fiyata sattığım zaman ve geri yerine koyamayacağımı bile bile satıyorum. Alan birisi olursaa hayrını görsün alan olmazsa da allah kaza bela vermeden sürebilmeyi nasip etsin.

Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Alıntı ylcnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfırlar uçtuuuu gittii..Motorumdan aşırı memnunum ve aşırı seviyorum ihtiyacım olmasa 100-150 bin km çoook rahat yaparım bu motorla da herşey planlandığı gibi olmuyor malesef. Bu fiyata sattığım zaman ve geri yerine koyamayacağımı bile bile satıyorum. Alan birisi olursaa hayrını görsün alan olmazsa da allah kaza bela vermeden sürebilmeyi nasip etsin.
    Sizin aracı çok istedim ama kısmet olmadı gözüm kaldımisti bana da yarım grenajlisi nasip oldu

canerthereal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler herkese selamlar. 2013 model xj6f diversion icin orjinal egsoz ariyorum orjinal cikma yada yerine takabilecegim baska egsozda olur. Benim motorumda ferik ustanin yapmis oldugu gp egsoz var.Onceki sahibi yaptirmis. Oldukca tok ve guzel sesi var ama ben sessiz motor seviyorum. Satan yada nerden temin edebilecegimi bilen var mi??

Parça ararken @Ajanimo nickli arkadaşın yazdıklarına ulaştım. Vermiş olduğu link çalışmıyordu. Onun yerine aşaıdağı linki kullanarak gerekli parçaların orjinal part numberlarını öğrenerek internetten parça arayabilirsiniz.
    Lanet olasıca motorun ülkemizde yeterince parçası yok :D

http://parts.yamaha-motor.co.uk/ypec_b2c/

3 yildir xj6 diversion f kullaniyorum cok memnunum uzun yol ve sehir ici kullanimi cok rahat bir motor ikinci motor olarak genc arkadaslar icin 220 kilo belki problem olabilir onun disinda memnun kalacaginiz bir motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:46 ----------

3 yildir xj6 diversion f kullaniyorum cok memnunum biraz deneyimli arkadaslara sehir ici ve uzun yolda cok iyi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

Frenleri yeterli sorun yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:54 ----------

Gorsel acidan r 25

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:15 ----------

Alıntı mechul01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende xj f alıcam perşembe günü orj yamaha çantası varmış almadıysan irtibata geç ben çanta kulanmıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:45 ----------

Bugün motorumu almış bulunmaktayım Maşaalah deyin http://i.hizliresim.com/7Mpgzl.jpg
    Hayirli olsun allah kaza bela vermesin

Arkadaslar xj6 ya 180 lastik taktiran varmi.

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    Arkadaşlar sahibinden.com' xj6 / xj6n diye iki seçenek var. Fark nedir? Bir de 2013'de falan abs var mı?

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sahibinden.com' xj6 / xj6n diye iki seçenek var. Fark nedir? Bir de 2013'de falan abs var mı?
    sadece 16 da abs var, xj6n-xj6-xj6 naked hepsi aynı makina.

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    Eyvallah Jemand, 2013 model ve satışta olan bazı ilanlarda abs mevcut yazılmış ondan sordum. Teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler