Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Arora Yeni Modeli Ar250

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AR 250-T ve AR 150-T bu ürünün fiyatları nedir sitenizde bilgi eksik fiyatları en azındna önerilen fiyatlar olmalı... ayrıca resmi icin tiklayin linkinde yanlik resimler cikiyor... Sitenin iyi test edilmesi gerekiyor.
    BÖLGELERE GÖRE YANİ NAKLİYE ULAŞIM VS. GİBİ FİYATLARI ETKİLEYEN UNSURLARA GÖRE BAYİLERİMİZE GÖRE FİYATLAR DEĞİŞTİĞİNDEN Bİ KARMAŞA OLMASIN DİYE FİYATLARI SİTEDE YAYINLAMIYOR. SİTEMİZDE DİZAYNI YENİLENİYOR. ONDAN DOLAYI AKSAKLIK VAR EN KISA SÜREDE DÜZELECEK. AYRICA SİZLERE GÖRE DEĞİL AMA ELEKTİRİKLİ BİSİKLET MODELLERİMİZDE VAR. FİYATLARI İNT. BULMANIZ GÜÇ DEĞİL. BİR ÇOK BAYİMİZİN İNT. SİTESİ MEVCUTTUR SATIŞ FİYATLARI VAR. ORDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaslar bence hıc ii deil arora fılan fıs al ybr nı keyfıne bak derım

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı Arora01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BÖLGELERE GÖRE YANİ NAKLİYE ULAŞIM VS. GİBİ FİYATLARI ETKİLEYEN UNSURLARA GÖRE BAYİLERİMİZE GÖRE FİYATLAR DEĞİŞTİĞİNDEN Bİ KARMAŞA OLMASIN DİYE FİYATLARI SİTEDE YAYINLAMIYOR. SİTEMİZDE DİZAYNI YENİLENİYOR. ONDAN DOLAYI AKSAKLIK VAR EN KISA SÜREDE DÜZELECEK. AYRICA SİZLERE GÖRE DEĞİL AMA ELEKTİRİKLİ BİSİKLET MODELLERİMİZDE VAR. FİYATLARI İNT. BULMANIZ GÜÇ DEĞİL. BİR ÇOK BAYİMİZİN İNT. SİTESİ MEVCUTTUR SATIŞ FİYATLARI VAR. ORDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Peki ama bende web yazılım firmasinda calisiyorum ve firmamızın ilkeleri geregi testleri bitmeyen yada %90 tamamlanmayan siteleri yayına almıyoruz.

Peki demiş olduğum modellerin fiyatı nedir?
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Alıntı no_name adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 lik olanın fiyatı ne kadar
    HANGİSİ AR150-A MI YM 150-A MI YOKSA AR150T MODELİMİ?

PEŞİN FİYATI 6000 TABİ TANIDIK VE PAZARLIK EDERSENİZ BİRAZ DAHA DÜŞER BEYGİR GÜCÜ İNANIN BENDE BİLMİYORUM.

şirket yetkilisi sattığı motosikletin teknik özelliklerin den bi haber !!!!!!!!!!!!!!
    çok ilginç vallaha....

Arora Sitesi

Peki ama bende web yazılım firmasinda calisiyorum ve firmamızın ilkeleri geregi testleri bitmeyen yada %90 tamamlanmayan siteleri yayına almıyoruz.

Peki demiş olduğum modellerin fiyatı nedir?
    ARORA WEB SİTESİ DAHA ÖNCE HİÇ AKSİLİK OLMADAN SAĞLIKLI Bİ ŞEKİLDE YAYINDA İDİ YAKLAŞIK Bİ AYDIR Bİ AKSAKLIK YÜZÜNDEN SAĞLIKLI ÇALIŞAMAMAKLA BİRLİKTE AKSAKLIĞIN GİDERİLEBİLMESİ İÇİN GEREĞİNİ YAPIYORLAR.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bir ayda giderilemedimi aksaklık yahu? benim çinlide yatıyo bi aydır zaten. yetersizsiniz. satmayın motor filan.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Beygir Gücü

Alıntı nankör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şirket yetkilisi sattığı motosikletin teknik özelliklerin den bi haber !!!!!!!!!!!!!!
    çok ilginç vallaha....
    BEN TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ SENİN KADAR BİLMEM GAYET AÇIK Bİİ ŞEKİLDE SÖYLÜYORUM AMA MOTOR SİLİNDİR HACMİNİ SORARSAN SÖYLERİM 233,6 CM3 TÜR. ARKADAŞIM.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    AR 250-T ve AR 150-T bu ürünün fiyatları nedir sitenizde bilgi eksik fiyatları en azındna önerilen fiyatlar olmalı... ayrıca resmi icin tiklayin linkinde yanliş resimler cikiyor... Sitenin iyi test edilmesi gerekiyor. Kurumsal olduğunu söyleyen bir firmanin sitesi bu şekilde olmamalıdır bence... sonucta sizin şirketenizin yüzü bu web sitesi ve düzgün calışmıyor..
    Sanırım sorum arada kaynadı bu ürünlerin fiyatı nedir?
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    Bütün bu modelleri ( mondial arora asya vb.. ) firma sitelerinden önce http://www.made-in-china.com sitesinden görebilir tüm bilgilerine detaylı şekilde ulaşabilir hatta gaza gelip toplu halde sipariş bilem verirsiniz.. hatta bazılarının 400 USD lik fiyatlarını görüncede şaşırmayınız Kalınız saalıcakla
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

ürün fiyatları

Sanırım sorum arada kaynadı bu ürünlerin fiyatı nedir?
    ürün peşin ve vadeli olmak üzere vadeye göre ödeme nakitmi kredi kartımı özelliklerine göre değişiyor ar150T-2.500 ytl den başlıyor.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    işte merak ve tartışma konusu olan motorun menşeiindeki gerçek bilgiler..

http://www.made-in-china.com/showroo...le-YY250-.html
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    fiyatı göremedim ilgili sitede
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en son bildiğim 6000 ytl idi
    şaka gibi.. Türkiyede totalde 10 tane satarlarmı acaba?..

hayır, yazık birde çok heveslendiler; sayfa sayfa reklamlar verdiler gazatelere.

Sen gel 6000 liraya çinli satmaya çalış! Akıl var mantık yok...
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayır, yazık birde çok heveslendiler; sayfa sayfa reklamlar verdiler gazatelere.

satarlar , satar lar merak etme sen ....
    memleket te ............'... yok.................

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    PEŞİN FİYATI 6000 TABİ TANIDIK VE PAZARLIK EDERSENİZ BİRAZ DAHA DÜŞER BEYGİR GÜCÜ İNANIN BENDE BİLMİYORUM.
    bilmedigin konuyu niye acıyorsun sirf reklam olsun diye bunu yapmasınız madem bilginiz yok bilgi edinip ondan sonra yazın ve mesleginizi yapın insanları yanlış bilgiendire bilirsiniz ve test sürüşü için istanbulda nerde yapabiliriz bu konudada bilgi istiyorum ben denemek istiyorum
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

senin gibi zayıf kişilerde varmı acaba bu sitede

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dalga geçtigin firma 2006 yılından beri 40.000 adet motor satmıştır ve halen satmaya devam etmektedir. dalga geçeceğine basit bi işmiş gibi hafife alacağına akıllı yazılar yaz yakışmıyor sana.

Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilmedigin konuyu niye acıyorsun sirf reklam olsun diye bunu yapmasınız madem bilginiz yok bilgi edinip ondan sonra yazın ve mesleginizi yapın insanları yanlış bilgiendire bilirsiniz ve test sürüşü için istanbulda nerde yapabiliriz bu konudada bilgi istiyorum ben denemek istiyorum
    şirketçe reklama ihtiyacımız yok gerekli yerlerde gerektiği zaman zaten reklam yaptık. tv.lerde dahil siz motor üstatlarısınız dedik olmadı ben motorun sizin kadar teknik bilgisinden anlamam ama bir çok özelliğinide bilirim(sizin kadar olmasada). ar250 modelini ist. test etmek isteyen arkadaşlar alın size bayimiz ve adresi: PERTEKLER OTOMOTİV TURZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
    AVCILAR MRK.MAH.ATEŞ CAD.NO:5 A2 BLOK AVCILAR/İSTANBUL-0212/5917524
    ZAFER BİSİKLET MEHMET HANİFİ ÖZER - MİMAR KEMALETTİN CADDESİ 5.VAJIFHAN EMİRLER HANI SOK.NO:16 - SİRKECİ/İSTANBUL - 0/212/512 51 28

Sevgili Arora1, öncelikle sitenizde teknik özellik olarak AR250 için ABS+Disk yazıyor ve görülüyor ki (ön diske bakmak yeterli) bu motosiklet ABS fren sistemi ile donatılmamış zaten Kirki nickli arkadaşın verdiği yabancı linkte de ABS'den bahsedilmiyor "disk fren" denilmiş.

Öncelikle bu müşteriye yanlış bilgi vermektir, herkes motosiklet almaya tam donanımlı (herşeyi bilerek ya da motosiklet hakkında bilgi sahibi olarak) gitmiyor yani bu motosikleti siz böyle beyan ettiniz diye ABS sistemi ile donatılmış sanıp alacak kişi sayısı inanın çok fazladır bu da müşteriye yanlış bilgi vermek ve olmayan özelliği varmış gibi göstermek kısaca dolandırmak gibi olur ki sonuçları hoş olmaz.

Ayrıca yabancı sitede 12,8 kw max. gücünde denilmiş 12,8kw=17,15hp eder siz ise sitenizde kendi motorunuza max. 13,41 bg'de demişsiniz hangi devirde bu gücü verdiğini de yazmamışsınız. Yani hangisi doğru insanın kendi malını tanımaması sıkıntı vericidir.

Konu bu ve benzeri durumlardır kısaca. İnsanların size şüpheyle yaklaşmasının güvenememesini bir türlü iyi bir imaj çizilememesinin sebeplerinden bazıları bunlar işte, burada tartışılacak değil aslında düzeltilecek şeyler bunlar. Siz daha kendi motorunuzu tanımıyormuş kopyala yapıştır yapıyormuş gibi bir izlenim veriyorsunuz en baştan. Kurumsal olmak bunları aşıp öncelikle potansiyel kullanıcıya doğru bilgileri vermekle başlar, servis kalitesi, satış sonrası hizmet vs... diye devam eder. Umarım dikkate alırsınız...

Baktıkça hata buluyrum ama; mesela yabancı sitede kuru ağırlığı 114kg. olan AR250 sizde 150kg. olarak geçiyor. Umarım anlatmak istediğim anlaşılır, sizdeki yaş ağırlığı olsa bile 36kg. fark yapmaz diye düşünüyorum.

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Kaç ay garanti verio 3 ay mı hehe :9
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    dalga geçtigin firma 2006 yılından beri 40.000 adet motor satmıştır ve halen satmaya devam etmektedir. dalga geçeceğine basit bi işmiş gibi hafife alacağına akıllı yazılar yaz yakışmıyor sana.

şirketçe reklama ihtiyacımız yok gerekli yerlerde gerektiği zaman zaten reklam yaptık. tv.lerde dahil siz motor üstatlarısınız dedik olmadı ben motorun sizin kadar teknik bilgisinden anlamam ama bir çok özelliğinide bilirim(sizin kadar olmasada). ar250 modelini ist. test etmek isteyen arkadaşlar alın size bayimiz ve adresi: PERTEKLER OTOMOTİV TURZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
    AVCILAR MRK.MAH.ATEŞ CAD.NO:5 A2 BLOK AVCILAR/İSTANBUL-0212/5917524
    ZAFER BİSİKLET MEHMET HANİFİ ÖZER - MİMAR KEMALETTİN CADDESİ 5.VAJIFHAN EMİRLER HANI SOK.NO:16 - SİRKECİ/İSTANBUL - 0/212/512 51 28
    bu iş üstat olmak ayrı bir iş ama kendi malın konusunda tam bilgisi olmadan cıkıp savunma yapmak ayrı sen once satıgın malın ozeliklerini tam ogren bence ondan sonra buraya çık yaz test etmek istiyoruz ama senin şu tavrın sanki köpegin önüne kemik atar gibi davranmak oluyor kızınca küfürmü edeceksin merak ettim önce bizler hepimiz müşteriyiz her ne kadar çin malı kulanmasamda tavırlarınız kurumsal bir firmayı temsil eden birine yakışmıyor öncelikle belirteyim
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler