Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Arora Yeni Modeli Ar250

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    aslında binmeden yroum yapmak çok yanlış bir şey bazen umadık kalitesiz görünümlü motor tam aksine çok sağlam çıkabiliyor ne yazık ki bu çok çok nadir olsada oluyor belki bu motorda o nadirlerdendir.

benim tek diyiceğim bu motor hakkında fiyatı anormal uçuk bir çin malı için kesinlikle ve kesinlikle verilmez bu motorların üretim maliyetleri ve türkiyeye gümrük dahil giriş maliyetleri belli bu firmaların insanları salak yeerine koyup fiyatın üstüne 10 misli para koyup satma istekleri beni sinir ediyor..

honda yamaha getirtse zaten bu tip bir motoru bu bu fiyatlara satar bakdım geçen gün fiyatına sirkenicde 6 milyar dediler aynen satan adama dedim suratına ohaaa..

ama şu çinlilere teşşekkür etmek lazım bu motor piyasasını çok renklendirdiler 90 lıların sonu 2000 lilerin başında daha çinliler yokken bu forumlar çok sıkıcıydı konuşulucak bir şey olmazdı 3 marka 5 model vardı zaten milletin çok sık kullandığı arada ekstrem motorcular olsada :D çinliler geldi renk geldi piyasaya artık her tür yanar döner çakma müzik setli oynar başlıklı motorlarımız caddelerde var
    UgurCanSoylu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster

honda yamaha getirtse zaten bu tip bir motoru bu bu fiyatlara satar bakdım geçen gün fiyatına sirkenicde 6 milyar dediler aynen satan adama dedim suratına ohaaa..

ama şu çinlilere teşşekkür etmek lazım bu motor piyasasını çok renklendirdiler 90 lıların sonu 2000 lilerin başında daha çinliler yokken bu forumlar çok sıkıcıydı konuşulucak bir şey olmazdı 3 marka 5 model vardı zaten milletin çok sık kullandığı arada ekstrem motorcular olsada :D çinliler geldi renk geldi piyasaya artık her tür yanar döner çakma müzik setli oynar başlıklı motorlarımız caddelerde var
    aynen sirkecide bu motora benzeyen bi tane var satılan.Ben fiyat sorcaktım gerek bile görmedim.İncelemek bile yeterli oluyo almamak için.Üzerinde standart 250cc(233.8cc) çin motorlarda kullanılan motorlardan var.Kanuni seylan 250,monero qm 250,ramzey qm 250,truva 250 vs.hepsi aynı motoru kullanıyor.Regal Raptorunki farklı sadece ondada şanzıman arka gobek ve bircok parca standart çin parcası.Çinliler yap boz gibi birkac parca yapmıslar aynı parcaları değısık sekıllerde kullanarak motorlar yapıyolar.6000 tl ye 2. el motor almak en akıllı tercihdir.

bu aroranın mühendislerine şaşıyorum walla.inbsanda biraz özenç die bişi olur ne bu ya at arabası bile bundan daha tipli...................

ozprometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu anda yok
    arora mı?
    bir daha asla

UgurCanSoylu bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    bu gün küçükçekmecede bu motorun sahibi bir arkadaşla konuşdum genel olarak memnun değilmiş motoru çok verimsizmiş 13 beygir gitmiyor dedi bencede 250cc lik makina en azından bir 20 beygir olmalıydı

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler