Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Honda Africa Twin XRV 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Africa Twin in Twin kelimesi herşeyden 2 tane olduğundan dolayı verildiğini duymuştum. Bu doğru mu? yani bir parçası arızalandığında diğeriyle devam edebiliyormuş. Çok saygı duyduğum ve sürmeyi istediğim bir motor. REsmi servis kayıtlarına göre şu ana kadar hiçbir At nin motoru sökülmemiş. Bu çok büyük bir referans. Ayrıca bildiğim kadarıyla yine bir AT dakarı 2 kere kazanmış. 1 sene ara verdikten sonra tekrar katıldığı dakarı gene kazanmış. Burda dikkat edilecek husus aynı AT ile yarışılmış olması.

At gerçek bir efsane.Daha eski bir modeli bile alınabilir.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    naproksen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp
    güncel olsun dedim
    Africa Twin
    lntoftheotherworld.blogspot.com

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    elint koydugun o resimlerde africaların içinde bir tane bmw r60 var galiba, hepsinden yaşlı olarak heryere gidiyodu ama onlarla birlikte...

bende almak isterim bir kez kullandım ve ağzım kulaklarıma vardı...
    habe habe

Tutkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA AFRİCA TWİN
    Merhaba arkadaşlar, 1-2 Ekim de Sakarya Pamukova'da 9.İsof Off-Road yarışları var. Geçen yıl katıldık ve çokeğlendik. Katılım da oldukça fazla idi. Bu yıl da gitmeyi planlıyoruz. Africa Twin kullanıcıları olarak sizleri de oraya bekliyorum. Musait olanlar gelsin lütfen. Etkinlikler Ercova yaylasında düzenlenmektedir.
    Selamlar.
    YAŞASIN MOTOSİKLET KARDEŞLİĞİ
    KAHROLSUN TRAFİK TERÖRÜ

Motosikleti
    Transalp
    Güncel....
    Africa Twin

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    takip ediyorum bu topiği,benimde hayran olduğum bir model

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    Gözünüzü kapayın, eliniz hangisine değerse alındiyorsunuz, anladığım kadarıyla

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    ahh ahh en büyük hayalarimden biride bu motorla dünya tutu yapmak tabi arkamdada sewdigim bir bayan oldugu surece

Motosikleti
    Artık Yok...
    africa twin harika bir motordur benim hayallerimdeki motorlardan biridir saygı duyduğum motorlardan biridir reklam afişle kendini ispat etmemiş tam aksine kendini yapdığı işle ispat etmiş nadir motorlardandır

defalarca dakara ekiplerin katıldığı bir motordur traveller ların kullandığı tercih ettiği bir motordur çok dayankıklıdır hayla üstüne az motor vardır piyasada ben küçükken fethiye görmüşdüm adamlar avrupa turu atmışlar fethiyeye gelmişlerdi africa twin le hayran hayran bakıyodum motora

tek kelime gerçekden güzel motor ama bu motoru alıcak adamda işinden evine evinden işine gitmiycek böyle insalar bu tip motorları alıp öldürüyorlarya uyuz oluyorum motorun hakkını veren almalı bence bu motorun temizi avrupa turu atar tıklamaz.. dakar gibi zorlu bir yarışı bile defalarca bitiren nadir modellerden biridir çok çok dayanıklı bir alet..

şimdi piyasaları çok ucuz ikinci elde sıfır çin motoru fiyatına dolu var ama almakla bitmiyor işde aldınmı hakkını vericen o motorun.. yoksa bende motorumu satsam alırım 3 tane africa twin ama işde hakkını veremiyceğimi o kadar gezemiyceğimi km yapamıycağımı biliyorum.. o yüzden şimdilik maksi şehir içi ev-iş gi gel kısa mesafe devam belki emekli falan oldum mu alırım bir africa twin yaparım bir manyaklık avrupa gezisi falan neden olmasın kısmet..

Motosikleti
    Transalp
    Arkadaşlar Africa Twin için hangi yağı kullanıyorsunuz ve kaç km'de değiştiriyorsunuz???
    Africa Twin

Motosikleti
    Honda AT
    arkadaşlar özellikle africa twin kullanıcıları her kese selamlar..AT nin orjinal orta ayağı nerde bulunur?servis harici yaptırsak olurmu...))vsvs..
    KAFADAN KASK VE AKIL EKSİK OLMASIN!!!

dark_face - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 1000
    öncelikle herkese selamlar. yıllardır hayalini kurduğum Africa'ma nihayet 1 hafta önce kavuştum. havalardan dolayı fazla kullanma imkanım olmasa da kullandığım kadarıyla motorun inanılmaz bir dengesi olduğunu söyleyebilirim. motorum 90 model olduğu halde tek bir sorunu yok halen standart ayarları ile duruyor. motoru bir tanıdığımdan aldığımdan çok iyi tanıyorum. 80000 de ve henüz anahtar değmemiş bir motor. bakımlarını zamanında düzenli olarak yapmanız halinde hiç bir zaman sizi üzmeyecek bir motordur. havalar yüzünden motor garajda kalacağından genede bakımlarını yaptım ve yağ olarak castrol tercih ettim. bu zamana kadar bütün motorlarımda aynı markayı kullandım ve hiç pişman olmadım. motoru kullandıkca zaman geçtikce benzin yakışı vs herşeyi aktarmaya çalışacağım.
    Honda Hayat Onda...

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Hayırlı olsun diyelim,kazasız kullanman dileğiyle
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    Transalp
    Burda Africa Twin le alakalı güzel fotolar var, bakmak isterseniz

http://lntoftheotherworld.blogspot.c...rica-twin.html
    fz6_fazer bunu beğendi.
    Africa Twin

Teknik verileri de bunlar;
    http://www.motorbikes.be/en/Honda_XR...twin_2002.aspx

Kanıma iyice girdi, zaten kanımdaydı. 2006 Transalp 650 le başabaş yakıtı var çok ekonomik.

Motosikleti
    Ybr
    ihtiyar delikanlı bu motor olsa gerek yılların eskidemediği motosiklet''o ...

Motosikleti
    Moto-Zeta Heran kanuni tiger olabilir
    1 kez görmek nasip oldu marmara adasında allahım çaybahçelerinin arasında dağ gibi duruyodu ama onlarda karı - koca belliki uzun yoldan geliyolardı ne heybetli makina allah nasib etsin hepimize
    [COLOR="Blue"][b]Biz Gökyüzüne İnanırız Sun-roof'a Değil[/B][/COLOR]::puro::

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    bana deselerki hangi motoru istersin hemen alalım sana diye, 90 model bile olsa Africa derim.avatarım bile africa bea!
    2 teker tek ruh tek yol.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    yaklaşık 4 yıldır DR 800 kullanıyorum beni hiç üzmedi ne suyun içinde ne kumda yakıtıda uygun hurdaya çıkana kadar devam, ondan sonra bineceğim makine model 90 ve üstü Africa Twin ve son nokta varedero 1000 olacak

Motosikleti
    Moto-Zeta Heran kanuni tiger olabilir
    endurocu01 abi DR800 kullanıyorum diosun ufakta olsa hiçmi sorun cıkarmadı ?

Afrika Twin kullanıcıları aynı soruyu sizede sormak istiyorum ufakta olsa hiçmi sorun cıkarmadı

sadece benzinin doldurup yağını ve bazı gerekli parçalarını deiştirip gezebiliyomuyuz her iki motosikletin afrika & DR800'ün namını duydumda özellikle afrikayı teşekkürler
    [COLOR="Blue"][b]Biz Gökyüzüne İnanırız Sun-roof'a Değil[/B][/COLOR]::puro::

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler