Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Windy S

Motovento
    REKLAM ALANI
    semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    Alıntı rcpssmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    windy s ıme kavustum 1 hafta oldu ama ruhsat ısını halletmedıgımden yollara cıkamıyorum muayene kagıdı da kayıp aldıgım kısı tarıhı de bılmıo kaldım oyle sımdı sorularım olacak.
    durum su:abım ankarada ogrencı arkadasının motorunu satın aldım,arkadası abıme satıs vekaletı verdı ama ruhsatı unutmus bır kac gune elımde olacak muayene kagıdı da kayıpmısş.şimdi;ruhsat gelınce motoru ustume alabılırm demı veye ustume almadan o vekaletle kullansam sorun olmaz sanırım.aracı muayeneye goturecegım satıl almadan goturebılır mıyımxs abım yurt dısında on gune gelecek abımın ustunde vekalaet o olmadan ustume alamam motoru demıxs karısık durum of
    hayırlı olsun,125 lik aldın galiba kaç paraya aldın dostum ?
    rcpssmn bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY S150 LX 2012
    hayırlı olsun kardeş kazasız belasız sürüşler
    rcpssmn bunu beğendi.

sheqlche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ykanuni windy s 125-yamaha xmax 250
    hayırlı olsun arkadaşım tekerin düz bassın
    rcpssmn bunu beğendi.

Motosikleti
    eskıden bu topik hiç sessız kalmazdı ne oldu sattımı mıllet motorları

Motosikleti
    Kanuni Windy S125
    Kanuni Motorlarına İndirim Yapmayı Duşunuyormu Acaba geçen sene sanırsam 125 windyse 2400 küsüratlı bişeydi şuanda 2771 Tl yazıyor resmi sitesinde.
    En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun.:mrgreen::mrgreen:

adige_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy s
    Aramıza hoşgeldin, kazasız sürüşler..
    rcpssmn bunu beğendi.

Motosikleti
    arkadaşlar bugün gidiş geliş 260 km lik bi gezi yaptım akşehir-afyon-bolvadin-akşehir arkamda artçım vardı ben 80 kiloyum artçım 95 kiloydu
    toplam 175 çok rahat gittik geldik kanunim yine beni üzmedi bu arada 260 km de 8 lt benzin tükettik yani 1 lt ile 32.5 km yada 100 km de
    3 lt
    bolcadarbe bunu beğendi.

Motosikleti
    geçen sene ötv indirimi vardı indirim kalktı fiyatların düşeceğini sanmıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:42 ----------

benim arkadaşların hepsinde japon var ,kanunisi olan bizim gurupta iki kişiyiz arazide oldun asfaltta olsun hiç bir proplem yaşamıyoruz ufak tefek proplemler olsada bu çok normal proplemi gördüğünde hemen giderirsen yağınada bakarsan senle beraber ölür windiler ,shglche foto yokmu gezinden
    4 teker insanın bedenini taşır...... 2 teker ise ruhunu taşır........

Motosikleti
    maalesef :( fotoğraf makinesine bizim patron el koymuştu dağlara çıkcam lazım die ama haftaya antalya yapmayı düşünüyorum inşallah sizler için bol fotolarla dönerim

Motosikleti
    su an yok
    bütün güzel dilekleriniz icin teşekkür ederım sagolun amın cumlemızın bana ettıgınız duanın on mıslını ALLAH sıze nasıp etsın.bın tl ye aldım ıkıncı el taksıtle abımın arkadası oldugu ıcın sagolsun sıkısmasın olunca yollasın demıs.kendı paramla aldım cok mutluyum o yuzden bır pızza fırmasında kurye yım.26000 de ama gercekten dırı motor ama tıtresım fena sanırım ıyıce ogrenıp cc atlamalıyımxdyoksa bobrek tası kalmaz.ben cok begendım motoru cıdden yakısıklı yanlız bos vıtes cok zor bulunuo daha bakıma gırmedı o sounu bır an once cozmelıyım.fotograf yuklemeyı ogrenıp motoru tamamen ustume alıp ve ıstedıgım modıfıyelerı yaptıktan sonra İNŞALLAH resımlerı yukleyecegım hepınıze sevgı ve selamlar ALLAH sevdıklerınızı sızsız sızı sevdıklerınızden ayrı etmesın.
    ASIM'ın nesli diyordun ya nesilmiş gercek,çiğnetmedi namusunu çiğnetmeyecek...

Motosikleti
    kanuni windy s
    rcpssmn; benimde motorumda yeni aldığımda boş vitese zor geçme, dururken zor vites geçirme, sabah ilk çalıştırmada 1 e atınca tak die bir sesle ileri atılma gibi problemler vardı.. İyi bir ustaya devriyaj teline baktırmanı tavsiye ederim. benim motorumda tel darbe almış sanırım, kılıfın içinde rahat hareket etmediğinden vites geçişlerinde hep sıkıntı yaşatmış. Yeni tel takıldı (yağlandı ayarlandı), yeni tel takılınca sanki başka bir motoru kullanıyomuşum gibi geldi ve bu can sıkıntısı vites problemleri yüzde 80 -90 azaldı. Birde yazın ince yağdan yapabilir, 10-40 veya 15-50 yağ tavsiye ederim..
    rcpssmn bunu beğendi.

Motosikleti
    su an yok
    muhakkak uygulamaya calısacagım adıge tavsıyenı cok sagol gercekten sınır bozucu durum:s
    ASIM'ın nesli diyordun ya nesilmiş gercek,çiğnetmedi namusunu çiğnetmeyecek...

Motosikleti
    Kanuni Windy S125
    Teşekkür ederm Kardeşm
    En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun.:mrgreen::mrgreen:

Motosikleti
    arkadaşlar bu gün windy imie 850 km yol yaptım 350 km kontak kapatmadım yedeğe düştü benzinlikte mola verdim yorucu oldu durmadan 350 omuzlarım ve sırtım tabi popodada sıkıntı fakat denemem gerekiyordu sabrettim oldu sıkıntı yaşamadım yok şişermiş suymuş buymuş hikaye bir kere daha kanıtladı sağlamlığını durmak yok windyle yola devam.
    BU ARADA TÜM ŞEHİT AİLELERİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM PKK YI LANETLİYOR VATAN SAĞ OLSUN DİYORUM.
    abana1903 ve sheqlche bunu beğendiler.

Motosikleti
    kanuni windy s
    Windyle Iki gunde 1270 i okumustuk burdada, bi gunde 850yi de duyduk ustelik 350si kontak kapamadan.. Iyi gezmissin

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:36 ----------

Ben bi gunde bu km yi yapsam 2gun kesintisiz yatarim :D

Motosikleti
    sym gts 250
    daha kanuni ne yapsın ya buda marka fanatiği marka düşmanlarına kapak olsun. tertemiz motor. iki günde bu motor 1270 km yapmış arkadaşlar kulaklarınızda ki pamukları alın,gözlerinizi açın.
    verdiğin paraya göre seni üzmüyorsa görevini yerine getiriyorsa,350 km durmadan katır gibi gidiyorsa lütfen artık biraz bu taraflarıda görün.
    kanuni dünyadaki tek motor yapsa yürürüm diğenler bu paylaşımarıda görün lütfen.

Motosikleti
    Bende Zaten Döndükten Sonra İyi Bir Uyku Çektim Zaten Amacım Motorun Bir Depo ßenzinle Kontak Kapatmadan Gidip Gitmeyeceğiydi Motorda ßaşardı Bnde Başardım MaL Sahibine Çekermiş İkimizde İnatçıyız GaLiba... SeLamLar

Motosikleti
    kanuni windy s
    On disliyi 16 lik yapicam diyodun, degistirdinmi?

Motosikleti
    Alıntı bolcadarbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu gün windy imie 850 km yol yaptım 350 km kontak kapatmadım yedeğe düştü benzinlikte mola verdim yorucu oldu durmadan 350 omuzlarım ve sırtım tabi popodada sıkıntı fakat denemem gerekiyordu sabrettim oldu sıkıntı yaşamadım yok şişermiş suymuş buymuş hikaye bir kere daha kanıtladı sağlamlığını durmak yok windyle yola devam.
    BU ARADA TÜM ŞEHİT AİLELERİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM PKK YI LANETLİYOR VATAN SAĞ OLSUN DİYORUM.
    kardeşim seni tebrik ediyorum gerçekten 350 km tek kontakta yol katetmek her babayiğitin harcı değil motorun kalitesine diyecek yok zaten laf atanlar çekemeyenler sağlıcakla nice uzun yollara
    bolcadarbe bunu beğendi.

Motosikleti
    eyvalal kardeş bizim hondacı kankalar yapamazsın dediler yaparız dedik motorumla işin içine iddada girdi oldu bikereye mahsus bu motor insan vucudu dayansın bir depo daha doldur gene gider denedim gördüm hepimizin tekeri düz bassın arkadaşlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler