Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Dragstar XVS 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dragistan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650 Classic - 2004
    Alıntı UCANLAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni alan arkadaşlar haıyırlı olsun motorlarınız...
    Bu hafta sonu için bir gezi /tanışma planı olma şansı?
    Benim yaşı gelmiş arkadaşlarımın yazlık evlenme turları başlıyor bu haftasonu itibari ile. Yani kara Haziran'a girmiş bulunacağım :( Belki kısa ziyaretler için yanınıza olabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Altın düştü şansına Dragistan,
    Topicte 2-3 kişi var.Draggy olmasa hiç hareket olmayacak.Tek başına savaşıyor bizle sağolsun
    Birkaç evin takibindeyim ve haber bekliyorum, Eğer biri olursa yakında motor,araba filan toplu satışa girebilirim ve hayallerimin motoru maceram çok kısa sürebilir
    Ozmana kadar bir gelişme olmaz ise Haziran sonundaki Ayvalık/Cunda gezisine katılma niyetim var,
    Birsürü Dragstar ve başka cruiser görüyorum yollarda nerelere takılıyor bu adamlar gezi filan .Başka siteler v.s bilgisi olan varmı?
    " MOTORUM OLMADAN ASLA !... "

gknm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar 650
    Beyler iyi akşamlar.. 2005 model classic dragstar için statör arıyorum elinde olan yada nerden alabileceğimi bilen varmıdır acaba ? bugün yıldız motorla görüştüm hasanpaşada ellerinde yokmuş sipariş geçmemiz lzm diyor 1 ay ı bulru gelmesi fiyatta 660 tl diyorlar

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    yuh diyorum, statör tamamen ölümü?

Motosikleti
    dragstar 650
    1 ucu kömür gibi olmuş .. Serviste söktük motoru bgn tamamen inceledik statör den olduğuna karar verdiler sonunda

Motosikleti
    Dragstar 650
    Bende var statör, 1 ay beklemene gerek yok hallederiz Bu arada pickup coille (flaş diyorlar burada) beraber mi senin statör?

Altın düştü şansına Dragistan,
    Topicte 2-3 kişi var.Draggy olmasa hiç hareket olmayacak.Tek başına savaşıyor bizle sağolsun
    Birkaç evin takibindeyim ve haber bekliyorum, Eğer biri olursa yakında motor,araba filan toplu satışa girebilirim ve hayallerimin motoru maceram çok kısa sürebilir
    Ozmana kadar bir gelişme olmaz ise Haziran sonundaki Ayvalık/Cunda gezisine katılma niyetim var,
    Birsürü Dragstar ve başka cruiser görüyorum yollarda nerelere takılıyor bu adamlar gezi filan .Başka siteler v.s bilgisi olan varmı?
    Benim de gidebilir Dragstarım, kredi süreci tapudaki arsa şuyusu mu nedir o yüzden olmadı, kalan tutar içinde satıcıya senet vermiştim. Bu hafta tamamlayamazsam senet bedelini, bende karakızımı satmak zorunda kalabilirim. Ama bir ev için satmak hiç doğru gelmiyor bana :(

Motosikleti
    dragstar 650
    Hocam valla hızır gibisin herşeye yetişiyorsun dünden beri aramadağım yer kalmadı herkes 1 ay diyor...Pick up coille bilmioyrumda tetikleyici diye bişey demişti servis aynı şeymidir ?

Motosikleti
    Dragstar 650
    evet evet aynı şey devir sayısını veren mitsubishi amblemli statörün sağındaki şu zımbırtı:

bendeki bunla beraber, sende ayrı ise ayırmamız gerekecek.

Motosikleti
    dragstar 650
    Benim motor şuan hasanpaşada serviste yarın müsait olursan telefonlaşıp alma şansım varmı parçayı ?

Motosikleti
    Dragstar 650
    yarın müsait değilim hocam Cumartesi yapsak?

Motosikleti
    dragstar 650
    Olur tabiki cumartesi görüşüz o zaman çok sağol tekrardan.

Motosikleti
    Dragstar 650
    Rica ederim, ama hiç test etmedim ustan test eder akım ölçerle

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun

ZTS ne hocam?
    Zorunlu trafik sigortası Ümraniye de 200 tl ye buldum sanırım oradan yaptırcam 651-422 ve şimi 200 çok saçma rakamlar dönüyor piyasada

Motosikleti
    dragstar 650
    Evet ya trafik sigortaları çok değşken bende ilk 600 küsür lira fiyat aldım sonra 300 küsür en son 280 e yaptırdım .. Mutlaka araştırın yaptırmadan önce

Motosikleti
    Dragstar 650
    İş Bankası İnternet Şubesi >> Anadolu sigorta 128.73 TL

Ergo sigortadan 200 tl ye yaptırdım dahada ucuzunu bulamadım arkadaşlar

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Ben 99 tl ye yaptırdım şubat ayında.Sonra zam geldi sigortalara.Birde benim istanbul dışı plaka
    Hafta başı arabaya sigorta ve kasko yaptırdım.Sigorta geçen sene 260 bu sene 491 tl verdim,
    kasko geçen sene 760 bu sene gelen tellif en ucuz 1700 küsür tl.Şok geçirdim.ufak bir hasarım oldu hem trafik sigortasında hemde araçta toplamda 800 tl lik ancak feci artmış sigortalar.2 senelik hasarsızlığım vardı normalde. Bir abimiz imdadıma yetişti ve hasara rağmen geçen seneki fiyat üzerinden 740 tl ye bağladı işi.Abimiz büyük bir firmada broker ve normalde bireysel poliçeler ile ilgilenmiyor.Gemi nakliye sigortaları filan işi yapıyorlar.Axa genişletilmiş mavi kasko adında yeni full poliçe yapıldı.Ucuz atlattık velhasıl.

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Mrb arkadaşlar http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6868429/detay/ linkte ki motosikleti bugün almayı düşünüyorum.Ancak kafama takılan küçük bir konu var.Gördüğüm bütün dragstarların depolarında ve arka çamurluklarında şeritler mevcut ama bu motosikletin deposu tek renk ve depo ile arka çamurlukta şerit yok.Bu şekilde şeritsiz üretimi olan modeller varmıydı. Dragstarın müdavimleri sanırım bu konuda beni aydınlatabilir.Bu şeritler her motorda varsa bunlar sticter değlide boya olarak yapılıyorsa tek sonuç çıkacak bundan depo boyanmış...

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb arkadaşlar http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6868429/detay/ linkte ki motosikleti bugün almayı düşünüyorum.Ancak kafama takılan küçük bir konu var.Gördüğüm bütün dragstarların depolarında ve arka çamurluklarında şeritler mevcut ama bu motosikletin deposu tek renk ve depo ile arka çamurlukta şerit yok.Bu şekilde şeritsiz üretimi olan modeller varmıydı. Dragstarın müdavimleri sanırım bu konuda beni aydınlatabilir.Bu şeritler her motorda varsa bunlar sticter değlide boya olarak yapılıyorsa tek sonuç çıkacak bundan depo boyanmış...
    Birkaç ilana baktım hiçbirinde ön çamurlukta çizgi yok ancak depo ve arka çamurlukta var.Classic ile sport ların depo çizgi ve amblemleri farklı gözüküyor.Classiclrde ön çamurluktada çizgi var.İlanda motor kazasız yazmış.Depoda ve arka çamurlukta sanki şerit folyo kaplama var gibi gözüküyor.İlan sahibi ile bir görüş istersen belki kaplama yapmıştır.Aksi taktirde boyalıdır.

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Birkaç ilana baktım hiçbirinde ön çamurlukta çizgi yok ancak depo ve arka çamurlukta var.Classic ile sport ların depo çizgi ve amblemleri farklı gözüküyor.Classiclrde ön çamurluktada çizgi var.İlanda motor kazasız yazmış.Depoda ve arka çamurlukta sanki şerit folyo kaplama var gibi gözüküyor.İlan sahibi ile bir görüş istersen belki kaplama yapmıştır.Aksi taktirde boyalıdır.
    Şeritler sadece depo ve arka çamurlukta oluyor sanırım,motoru dün gidip gördüm doponun ortasında ve arka çamurluğun ortasından şerit yapılmış.Motorun sahibi arkadaş çok beyfendi birisine benziyordu yandaki şeritleri ve depoda boya olup olmadını sorduğumda bazı modellerin şeritsiz olduğunu ve depoda boya olmadığını söyledi.İşin aslı çok kararsız kaldım.Depo ve arka çamurluktaki şerit ilk sahibi tarafından yapılmış.
    Bir gün mutlaka ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler