Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Dragstar XVS 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar sayfayı en baştan beri okuyorum gerçi daha biteremedim 30. sayfalardayım cok değerli bilgiler verilmiş emeği geçen herkese teşekkür ederim. dragstar custom aldım bende bir hafta oldu servise götürdüm. su an bi sıkıntısı yok gibi 60000km de ama eski sahibi çok iyi bakmış motora. bi sorum olacak antalya da dragstarı olan var mı acaba tanışmak isterim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    waffenSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 390
    hayırlı olsun orjinal 60 bın de ise az bile o km eşşek gibi bir cigeri vardır o makinanın yagı zamanında değişmişse ve sende zamanında değiştirirsen 200 bın km den fazla yapar o makina
    malesef ben sattım ve istanbuldayım

Alıntı waffenSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun orjinal 60 bın de ise az bile o km eşşek gibi bir cigeri vardır o makinanın yagı zamanında değişmişse ve sende zamanında değiştirirsen 200 bın km den fazla yapar o makina
    malesef ben sattım ve istanbuldayım
    Aynen servisin dedigi gibi bakimlari yapti daha 200000 km daha gidersin dedi aldigim kisi tanidikti bildigimiz motordu guzel motor hakkaten. Simdi antalya da ds si olan kisiler ariyorum

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımm stok elcik, sana komple elcik değil ucundaki parça lazım, bir bakayım yedeklerime..
    Hocam kusura bakma yine bir mesaj hortlatma soz konusu benim de sol stock elcik parcalanmis durumda ucu da kirilip dusmus. Malum motoru aldim masraf felan bi sure maddi sikinti cekiyorum eger fazladan varsa yenisini alana kadar odunc alabilir miyim?

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Gönderdim hocam maalesef, garajım bitsin yedeklerimi taşıyacam da daha var Martı bulabilir..

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11-12 den konuşuyoruz ama yazın 20 üstü fiyatları hem de 2000 modeller için görürseniz şaşırmayın , keza diğer markalarda aynı seviye de olacak.. Ben şahsen sıkıntıya düştüğüm zaman da oldu, koşuşturmaca, iş, sağlık vb.. bir sürü nedenle muayenesini bile yaptırmadığım için otoparkta yattı motor ama satmayı hiç düşünmedim karakızımı
    Yaza değil tahminim Nisan'a doğru kayacak gibi duruyor, CBF150 nin 11 bin seviyesine geleceğini söylüyorlar!!! Bu fiyat artışları gerçekelşirse hevesliler için Çinli motorlar bile hayal olacak..

Motosikleti
    KTM duke 390
    arkadaşlar dün itibari ile honda shadow 750 spirit e terfi etmiş bulunuyorum ama topıc e mumkun mertebe yazıcam maksat sohbet bılgı paylaşımı olsun

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Arkadaslar dragstar 650 classic ile ilgili tüm metal aksesuarları seri üretime geçirdik, ihtiyacınız olursa bana ulasabilirsiniz.. koruma demiri, ön çamurluk demiri, sis farı demiri, yan heybe demiri, arka çanta demiri, sisy bar ve sürücü sisy barı+arka çanta demiri

UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Draggy hocam sıkıntılar yeterki geçici olsun ve sağlığa bişey olmasın.Aldığın evde yanına kar kaldı bak krediler patladı bende nakit azlığı ndeni ile hep kuruşu kuruşuna hesap ettiğim için yatırım amaçlı düşündüğüm evi alamadım hem kredi hem evin fiyatı hemde ben patladım)

Alıntı waffenSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dün itibari ile honda shadow 750 spirit e terfi etmiş bulunuyorum ama topıc e mumkun mertebe yazıcam maksat sohbet bılgı paylaşımı olsun
    Hayırlı olsun,Tanışamadık ama artık Honda'yla gelirsin artık
    Birde merak ediyorum KM ve model yılı neydi ve kaça sattın 2005 modellere 11.000 tl değer biçmiştin.Hatırladığım kadarı ile 97 modeldi seninkisi heralde 6 ya filan vermişsinidr

Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar dragstar 650 classic ile ilgili tüm metal aksesuarları seri üretime geçirdik, ihtiyacınız olursa bana ulasabilirsiniz.. koruma demiri, ön çamurluk demiri, sis farı demiri, yan heybe demiri, arka çanta demiri, sisy bar ve sürücü sisy barı+arka çanta demiri
    Hocam hayırlı olsun,Umarım birçoğumuzun dertlerine yerli ve kaliteli parçalar ile deva olursun ancak seni ve ürünlerini nasıl ve nereden takip edebiliriz.Bana birkaç parça lazım mesela..

Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Sağolun teşekkürler, fiyatlar ziyadesiyle uygun, o konuda bir şüpheniz olmasın..
    aydinkardesler.sahibinden.com satıs magazası, www.facebook.com/aydinkardesler09 da ürünler var.
    Fuara katılıyoruz da o yüzden çalışmalar yoğun gidiyor, yamaha dragstar 650-1100 bitti, shadow un ön koruma demiri tamam. Fuardan önce satışa başlayıp başlamamak konusunda kararsız kaldım, o yüzden ilanlara eklemedim henüz chopper aksesuarlarını. Neler lazım size buradan ya da facebooktan sayfaya yazabilirsiniz.
    giresunspor bunu beğendi.

giresunspor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3İ EVO
    Hayırlı olsun, facebooktaki sayfanızı inceledim biraz gayet başarılı ve güzel ürünler var Ellerinize sağlık

Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    sağolun hocam, günden güne arttırıyoruz çeşitlerimizi

Motosikleti
    KTM duke 390
    Alıntı UCANLAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Draggy hocam sıkıntılar yeterki geçici olsun ve sağlığa bişey olmasın.Aldığın evde yanına kar kaldı bak krediler patladı bende nakit azlığı ndeni ile hep kuruşu kuruşuna hesap ettiğim için yatırım amaçlı düşündüğüm evi alamadım hem kredi hem evin fiyatı hemde ben patladım)

Hayırlı olsun,Tanışamadık ama artık Honda'yla gelirsin artık
    Birde merak ediyorum KM ve model yılı neydi ve kaça sattın 2005 modellere 11.000 tl değer biçmiştin.Hatırladığım kadarı ile 97 modeldi seninkisi heralde 6 ya filan vermişsinidr

Hocam hayırlı olsun,Umarım birçoğumuzun dertlerine yerli ve kaliteli parçalar ile deva olursun ancak seni ve ürünlerini nasıl ve nereden takip edebiliriz.Bana birkaç parça lazım mesela..
    eyvallah sağolasın 42 bın deydı ama ben orjınal oldugunu sanmıyorum 97 model 8 bin e verdim
    bu aldıgım 2009 model su sogutma enjeksiyon vs vs ama torku dragstar ile kıyaslanamaz muazzam ivmeleniyor arada fark çok var...
    ama yinede dragstar ın tadı bir başkaydı asla yolda yarı yolda bırakmadı motosikletlerin kalaşnikofudur gözümde

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

Sağolun teşekkürler, fiyatlar ziyadesiyle uygun, o konuda bir şüpheniz olmasın..
    aydinkardesler.sahibinden.com satıs magazası, www.facebook.com/aydinkardesler09 da ürünler var.
    Fuara katılıyoruz da o yüzden çalışmalar yoğun gidiyor, yamaha dragstar 650-1100 bitti, shadow un ön koruma demiri tamam. Fuardan önce satışa başlayıp başlamamak konusunda kararsız kaldım, o yüzden ilanlara eklemedim henüz chopper aksesuarlarını. Neler lazım size buradan ya da facebooktan sayfaya yazabilirsiniz.
    hocam bana sürücü sırt yaslama demiri lazım
    model honda shadow spirit
    fuarda olacaksanız illa bulur konusurum hayırlısı olsun

Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    çok güzel bir ürün yaptık ama şu anda Türkiye'de yok hocam, fuarda satışa çıkaracağız, 11. salonda F29'dayız. Orada zaten fiyatlarımız ekstra indirimli olacak fuara özel..

UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Tamamdır,Fuarda görüşürüz kısmetse,Ben de çanta demiri ve sürücü sissy bar ile ilgileniyor olacağım[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:45 ----------

Alıntı giresunspor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, facebooktaki sayfanızı inceledim biraz gayet başarılı ve güzel ürünler var Ellerinize sağlık
    Hoşgeldin Erkan Hocam,
    Hayllerindeki motor hayırlı olsun,sağlıklı günlerde kullan..
    giresunspor bunu beğendi.

çok güzel bir ürün yaptık ama şu anda Türkiye'de yok hocam, fuarda satışa çıkaracağız, 11. salonda F29'dayız. Orada zaten fiyatlarımız ekstra indirimli olacak fuara özel..
    Merhaba hocam peki custom için malzeme de üretiyor musunuz?

giresunspor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3İ EVO
    Alıntı UCANLAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdır,Fuarda görüşürüz kısmetse,Ben de çanta demiri ve sürücü sissy bar ile ilgileniyor olacağım[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:45 ----------

Hoşgeldin Erkan Hocam,
    Hayllerindeki motor hayırlı olsun,sağlıklı günlerde kullan..
    Sağol serdar hep birlekte inşaallah

Yalnız yüksek devire çıktığım zaman motorda titreşim oluyor nedenini çözemedim

Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Alıntı DAcure adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba hocam peki custom için malzeme de üretiyor musunuz?
    customize için gidon var elimde bir adet güzel bir model fakat direksiyon çeşitlerini arttırma olayı fuardan sonraya kalacak büyük ihtimalle, çünkü zaman bayağı az kaldı. Ape hanger var bir de custom gidon var.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-custom-chopper-direksiyon-152757269/detay/

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-beyaz-dragstar-yine-burada-131532309/detay
    slm uzun zamandır ilanı yayında olan bu motoru almak istiyorum bodrum'dan ist.a sadece bu motor'a bakmak için gelicem anlaşırsak sıkıntısızsa alıcam ama tanıdığım usta vs.yok şimdilik istanbul'da yardımcı olabilecek biri var mı?ya da satılık makul fiyatta temiz dragstar650'si olan var mı

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    içimdeki cruiser sevdamı 5 ay önce aldığım gv 250 ile biraz bastırdım..
    sırada dragstar var.. kısmet olursa bu motorun borcunu bitirdikten sonra
    sıra dragstara gelecek.gelecek sezonu sabırsızlıkla bekliyorum ve sessizce sizi takip ediyorum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler