Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Dragstar XVS 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dragistan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650 Classic - 2004
    O zaman şöyle yapalım, Kadıköy Moda, Fenerbahçe, Cadde, Üsküdar ya da sahil boyunda herhangi bir yer Draggy valla unuttum neredeydin sanki Anadolu yakasında gibi kalmış aklımda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    İçerenköy ama yarın Kurtköydeki evle ilgili bir işim olabilir, kısmetse oluyor gibi ben katılamayabilirim buluşmaya..
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Oooo çok sevindim ev işinin olmasına. Güzel haber, hayırlısı inşallah.

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Herhangi bir yer belirlendimi? Buluşma için.

waffenSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 390
    ben avrupa yakasında oturuyorum eger draggy katılamıyorsa avrupa yakası zirvesi yapalım mesela ortaköy iskelesinde buluşabiliriz?

---------- Post added at 12:05 ---------- Previous post was at 12:02 ----------

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçerenköy ama yarın Kurtköydeki evle ilgili bir işim olabilir, kısmetse oluyor gibi ben katılamayabilirim buluşmaya..
    hayırlı olsun abi kısmetse daha sonra inş.
    hak etmeyene merhamet kendine yapacağın en büyük ihanettir.!

Motosikleti
    [QUOTE=waffenSS;3014041]ben avrupa yakasında oturuyorum eger draggy katılamıyorsa avrupa yakası zirvesi yapalım mesela ortaköy iskelesinde buluşabiliriz?[COLOR="Silver"]

Bana uyar valla gezmek olsun Ortaköy iskelesi iyidir ama 1 Mayıs olduğunu unutmayalım saati ona göre planlayalım bence.

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    iskele tarafına motosiklet girebiliyor mu? uzun zamndır gitmedimde bir ara yasaklamışlardı.

Motosikleti
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/23171239.asp Arkadaşlar yarın bence yalan olacak baksana kapatılacak yollar listesine. İnsan nereden nereye gideceğini şaşırıyor okurken.

Motosikleti
    KTM duke 390
    [QUOTE=dragistan;3014197]
    Alıntı waffenSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben avrupa yakasında oturuyorum eger draggy katılamıyorsa avrupa yakası zirvesi yapalım mesela ortaköy iskelesinde buluşabiliriz?[COLOR="Silver"]

Bana uyar valla gezmek olsun Ortaköy iskelesi iyidir ama 1 Mayıs olduğunu unutmayalım saati ona göre planlayalım bence.
    yasak tabelası var ama millet girip çıkıyor.

---------- Post added at 18:05 ---------- Previous post was at 18:01 ----------

ortaköy olmazsa bebek parkında yada daha kuzeylerde olan tarabya yeniköy sarıyer taraflarıda olur en azından E 6 kullanılabilir,arkadaşlar olmazsa başka bir zamanda yapabiliriz akşam anadolu yakasına geçicem gündüz vakti oturup laflayabiliriz diye düşünmüştüm.güzargah olarak yeni alternatiflere açığım ben şahsen katılacak arkadaşlar ben varım derse saat ve yeri belirleyelim

Motosikleti
    Selam herkese,

Bu motomarketim benim eve çok yakın manifold lastiği sorayım dedim. Bir ilgi bir ilgi, işçilik fiyatı almam 15 dakikayı buldu. 108+108 parçalar +100 işçilik diyor. Ayar makinesi de var mı yok mu belli değil. Niyeti bozdum ya yırtık lastiği bantlayip kullanacağım ya da kendim degistirecegim yani deneyeceğim

Motosikleti
    KTM duke 390
    Alıntı dragistan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam herkese,

Bu motomarketim benim eve çok yakın manifold lastiği sorayım dedim. Bir ilgi bir ilgi, işçilik fiyatı almam 15 dakikayı buldu. 108+108 parçalar +100 işçilik diyor. Ayar makinesi de var mı yok mu belli değil. Niyeti bozdum ya yırtık lastiği bantlayip kullanacağım ya da kendim degistirecegim yani deneyeceğim
    adam gibi bir fiyat yer bulana kadar siyah silikon ile üzerini sıva kurumasını bekle o seni baya uzun süre idare eder
    ayrıca 85 tl fiyatı var
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...81990372/detay
    ebay dan dahada ucuza alırsın.
    ayar falanda gerekmiyor oldugu gibi sök tak hiç birşeyi kurcalama

Motosikleti
    adam gibi bir fiyat yer bulana kadar siyah silikon ile üzerini sıva kurumasını bekle o seni baya uzun süre idare eder
    ayrıca 85 tl fiyatı var
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...81990372/detay
    ebay dan dahada ucuza alırsın.
    ayar falanda gerekmiyor oldugu gibi sök tak hiç birşeyi kurcalama
    Eyvallah

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Arkadaşlar Merhaba;
    Motosikletimin GİVİ marka ön camını çatlattım. Bağlantı kısmı duruyor, sadece cam bulabilir miyim?
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    KTM duke 390
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba;
    Motosikletimin GİVİ marka ön camını çatlattım. Bağlantı kısmı duruyor, sadece cam bulabilir miyim?
    marka olarak givi bulabılırmısın bilmiyorum ama değişik markalarda cam kesip yapıyorlar örnek;
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-yamaha-dragstar-on-cam-123467207/detay
    fiyatta az pazarlık yaparsın olur biter

---------- Post added at 21:37 ---------- Previous post was at 21:35 ----------

Alıntı dragistan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah
    yalnız sıvı conta uygula manifold bogazlarına kaçak falan olmasın yoksa motor fazla hava alır rolantide durmaz

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba;
    Özen pleksi yapıyordu bir ara. bağlantı parçaları duruyorsa, herhangi bir pleksici de yapabilir.

@dragistan verme o kadar para olmadı süper bantlar var, yapıştı mı çıkmayan, yenisini alıncaya kadar bantlarsın, ıslık sesi geliyor mu giderken

Evin peşinatını verdim, yarın için mal sahibinden vekalet aldım apartman toplantısına katılacağım, hayırlısı artık girdik bu işe..
    acoskun bunu beğendi.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özen pleksi yapıyordu bir ara. bağlantı parçaları duruyorsa, herhangi bir pleksici de yapabilir.

@dragistan verme o kadar para olmadı süper bantlar var, yapıştı mı çıkmayan, yenisini alıncaya kadar bantlarsın, ıslık sesi geliyor mu giderken

Evin peşinatını verdim, yarın için mal sahibinden vekalet aldım apartman toplantısına katılacağım, hayırlısı artık girdik bu işe..
    Evet yaa hem de ne ıslık Rolantiyi ayarlarken biraz oynadım da değişik tonlara geçti Sanırım once bantlayip sonra sıvı conta çekip sonra da siyah silikon sıkacağım

Draggy o evi al ve haftasonu yardıma beni çağır abi. Elden ne gelirse yaparız artık lazım olursa. Ama çağır mutlaka garajini bitirince rahat rahat gelmeye yüzüm olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

[/COLOR]

yalnız sıvı conta uygula manifold bogazlarına kaçak falan olmasın yoksa motor fazla hava alır rolantide durmaz
    Dener denemez geri dönüş yapacağım sizlere

Motosikleti
    Dragstar 650
    O ıslık sesi dururken gelmiyor, giderken geliyor ya nerden geliyor diye baya kafa patlatmıştık @emekkoray la manifoldlar kauçuk ama nedne bu kadar pahalı bilmiyorum, geçici çözümler her zaman denenebilir.

Evi alayım hayırlısı ile , apartmanın eksiklikleri giderilecek. Öncelikle de garajı ve tomatik kapısını yapacaklar, karakızım için snunda rahat bir durak olacak
    dragistan bunu beğendi.

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Dragy ilgin için teşekkür ederim, sağolasın...

---------- Post added at 12:09 ---------- Previous post was at 12:05 ----------

İlgine teşekkür ederim, o camlardan kullanan arkadaşlarım vardı, ince olup, rüzgarda sallanıyordu, DRAGGY söylediği gibi istediğim kalınlıkta pleklsi satan yerlere yaptırabilirim, Teşekkürler....
    marka olarak givi bulabılırmısın bilmiyorum ama değişik markalarda cam kesip yapıyorlar örnek;
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-yamaha-dragstar-on-cam-123467207/detay
    fiyatta az pazarlık yaparsın olur biter

Şarköy'de Sigortacı...

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aranizda hic XVS950A Midnight Star kullanicisi yokmu forumdada gormedim bu motora dair bir konu basligi?

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı manners adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aranizda hic XVS950A Midnight Star kullanicisi yokmu forumdada gormedim bu motora dair bir konu basligi?
    Yamaha ve devletin vergi sistemi yüzünden TR satışları kadük kaldı maalesef...
    --------------------------------------------------------------------------------------------

Apartman toplantısında apartman masrafları daire başına 4.000 çıktı, bende dublex etti 8.000 10.000 i çıkarmıştım gözden 2.000 bana kaldı kısmetse inşallah haftaya alıyorum tapuyu..

Bu arada müjde artık disk kilidi taşımaya son, 300 dolarlık yamahanın RODLOK sitemi 30 dolara düşmüştü nakliye dahil hemen aldım. Yine görürsem bu fiyata sizlere de haber edeceğim.

http://www.starmotorcycles.com/star/accessories/acscitemdetail/5/21/103/20999/all/1/10740/0/detail.aspx

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler