Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Dragstar XVS 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

1100 dragstar hava soğutmalı mıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha ve devletin vergi sistemi yüzünden TR satışları kadük kaldı maalesef...
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    tesekkurler hizli cevap icin draggy. diger muadilleri ile kiyaslayinca, fiyati en uygunu bu aslinda o segmentte, vergi konusuna gelince simdi baktim evet devletimiz sagolsun...

fiyat sekilleri soyle olmus orjinal site fiyatlari

yamaha XVS950A ---------------------24.700
    suzuki INTRUDER M800----------------31.596 (C800 u 33.000 tl) niye bu kadar fiyat farki var diger modellerle anlamadim.
    kawasaki VN900 CL---------------------10.600 EURO.

kendi kalite klasmanlarinda yamaha yine en insaflisi gibi geldi bana

dragistan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650 Classic - 2004
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha ve devletin vergi sistemi yüzünden TR satışları kadük kaldı maalesef...
    --------------------------------------------------------------------------------------------

Apartman toplantısında apartman masrafları daire başına 4.000 çıktı, bende dublex etti 8.000 10.000 i çıkarmıştım gözden 2.000 bana kaldı kısmetse inşallah haftaya alıyorum tapuyu..

Bu arada müjde artık disk kilidi taşımaya son, 300 dolarlık yamahanın RODLOK sitemi 30 dolara düşmüştü nakliye dahil hemen aldım. Yine görürsem bu fiyata sizlere de haber edeceğim.

http://www.starmotorcycles.com/star/accessories/acscitemdetail/5/21/103/20999/all/1/10740/0/detail.aspx

http://images.yamahamotorsports.com/...id=15648&w=350
    Desene kromajlar bedavaya geldi sayılır 2000'e gitti gözüyle bakınca ama doğacak diğer süpriz masrafları unutma yine de istersen.

Rodlock denk gelirsen benim için aliver abi yas, yurtdışı sipariş konusunda senin cityshop olayı falan iyi.

Bu arada manifold lastigini kendimce onardim silikon ve lastik ile ama motorun sesi değişti diyor benim hanım ben ayırt edemesemde :$

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    @manners Bende göremedim pek. Ama sanırım siz kullanıyorsunuz

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı dragistan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Desene kromajlar bedavaya geldi sayılır 2000'e gitti gözüyle bakınca ama doğacak diğer süpriz masrafları unutma yine de istersen.

Rodlock denk gelirsen benim için aliver abi yas, yurtdışı sipariş konusunda senin cityshop olayı falan iyi.

Bu arada manifold lastigini kendimce onardim silikon ve lastik ile ama motorun sesi değişti diyor benim hanım ben ayırt edemesemde :$
    evet farkeder sesi, birde daha az yaktığını göreceksin, bu arda süper bantın adını hatırladım ducktape

Alıntı drakyuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1100 dragstar hava soğutmalı mıdır?
    Evet 1100 lükte hava soğutma, Royalstar su soğutmalı şöyle diyelim ve 1300 cc üzeri yeni motorlarında su soğutma var..
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok hayir ben almayi dusunuyorum. asik oldum resmen ama ayni segmentte suzuki ve kawasaki de var guzel motorlar simdilik dusuncem yamaha ama bakalim hayirlisi

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Alıntı manners adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok hayir ben almayi dusunuyorum. asik oldum resmen ama ayni segmentte suzuki ve kawasaki de var guzel motorlar simdilik dusuncem yamaha ama bakalim hayirlisi

Baya bir araştırmadan sonra Suzuki ve Kawasaki yi eleyip Yamaha ya karar verdim geçen yıl aldım. Çok da memnunum.

Motosikleti
    dragstar 650
    Buradaki Ortam çok hoşuma gitti inş bu yıl dragstar alıp aranıza katılırım arkadaşlar...

Motosikleti
    Alıntı Rainmantocry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buradaki Ortam çok hoşuma gitti inş bu yıl dragstar alıp aranıza katılırım arkadaşlar...
    Hadi bakalım, hayırlısı

Motosikleti
    Yaw bu kullanım kılavuzunu ben yanlış mı anladım yoksa yağ değişimi için gerçekten 6000 km yada 6 ayda bir mi diyor?

Motosikleti
    Dragstar 650
    evet ama benim gibi pimpirikli isen her 3.000 km de bir değiştir. ama süreyi km yapmasan bile her zaman 6 ay olarak dikkate al.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Selam arkadaşlar,biraz uzak kaldım yoğunluktan,
    Draggy hayırlı olsun yeni meskenin,varsa uygun bildiğin bende yatırım amaçlı arıyorum,semt Anadolu yakası içerisinde farketmez.Krediye uygun olmalı ve kiraya verilebilinmeli sadece.
    Dragistan,benim bakım işi halen olmadı.Gelmedi Yamahadan manifold lastikleri deli oldum.Onlar yüzünden hepsini birkerede çıkarırz diye genel bakımı yapmadık .Cumartesi muayene randevusu aldım hayırlısı ile pazar son zaten.Bakalım neolacak eksoz filan,
    " MOTORUM OLMADAN ASLA !... "

Motosikleti
    Dragstar 650
    egsozlarla ilgili sorun çıkarsa, Kaya abide egsozlarım var onları alabilirsin.

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Arkadaşlar Merhaba,
    Benim de açık eksoz, bir kaç hafta önce muayeneye gittim, Tekirdağ'da açık eksozları sorun etmiyorlar, internetten randevunuzu alıp bir cumartesi hem gezmiş, hem de muayenenizi yaptırmış olursunuz.
    Alıntı UCANLAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Draggy hayırlı olsun yeni meskenin,varsa uygun bildiğin bende yatırım amaçlı arıyorum,semt Anadolu yakası içerisinde farketmez.Krediye uygun olmalı ve kiraya verilebilinmeli sadece.
    Dragistan,benim bakım işi halen olmadı.Gelmedi Yamahadan manifold lastikleri deli oldum.Onlar yüzünden hepsini birkerede çıkarırz diye genel bakımı yapmadık .Cumartesi muayene randevusu aldım hayırlısı ile pazar son zaten.Bakalım neolacak eksoz filan,
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Alıntı UCANLAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla manifolda ne derece ihtiyacın var bilmiyorum ama ben kendimce yaptım cok beter halde değildi. Yoldan yedek parça olsun diye lastik topladım Geçenlerde birimiz muayeneye gitmişti açık egzostla sorun olmamış ama kontrolu yapan adamına bağlı biraz galiba.
    acoskun bunu beğendi.

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Cumartesi için randevu aldım waffenSS hocamın götürdüğü istasyondan, Kısmet diyelim artık.Geçmez ise Draggy yardımlarını rica edicez artık,Manifolt lasttikleri ikisindede çatlaklar var ama teknik bilgim yok maalesef.Sadece geç marş almasına sebep olduğunu fazla hava karıştığını ve vuruntulu çalıştığını iletti usta.İnternette var lastik ama sipariş verdiler birkere mecburen bekliyoruz
    acoskun bunu beğendi.

Motosikleti
    Dragstar 650
    Ducktape bir dene hocam yeni manifoldlar gelene kadar bir çözüm önerisi.. Bu arada bu manifoldlar tüm motorların ki pahalı ve hemen hemen her motorda 3-4 yıl içinde değişme ihtiyacı çıkıyor. bizim yan sanayi neden girişmez bu işe muazzam bir talep var bu konuda, hele universal üretebilseler voliyi vururlar...

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Siyah ısıya dayanıklı mastik ile körükleri sıvayıp bahsettiğin bant ile kapladıktan sonra birde siyah spreyle boyadınmı tadından yinmez
    Birde şu ürün var.Buda iş yapar sanırım ama 60 tl ,Muayene 11:00 de Maslak'ta.Bu arada hazır karşıya geçmişken belki Ortaköy'e inip bi boğaz havası alırım.Müsait olan varsa tanışmak güzel olur.Telefon vermek serbestmi bilmiyorum 0533 501 08 62 Serdar Kayacık

PlastiDip Plastik Kaplama Sprey

http://www.hepsiburada.com/liste/pla...oryId=20035749

Motosikleti
    Dragstar 650
    plastidip olmaz hocam, çok çabuk kalkar maalesef..

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    fikrim ve tecrübem yok açıkçası ama motosiklet,jant ve komple araba filan kaplıyorlar sitesini incelemiştim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler