Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Dragstar XVS 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı KID333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşımın dragstarında yağını yeni deüiştimemize rağmen yağ lambası yanıyor zaman zaman nedeni ne olabilir bir fikri olan var mı acaba?
    Sadece çalıştırdığında mı yanıyor 2-3 sn, o zaman bir problem yok ( motorun yağ seviyesine göre yağlanmayı işaret eder) ; ama giderken veya durduğunda yanıyorsa iş değişir; o lamba hem yağı hem motor arızasını gösterir, çoğunlukla da elektrik aksamda bir sorun varsa sürekli yanar, eğer giderken yanıp sönüyorsa yağlamayı yapamamıştır, sürekli yanıyorsa ise mutlaka servise götürülmeli...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    yaa draggy dehşet adamsın valla bi gün tanışmak isterim. ama bende GS alıyım da yana yana koyar seviştiririzz
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa draggy dehşet adamsın valla bi gün tanışmak isterim. ama bende GS alıyım da yana yana koyar seviştiririzz

saçma bir karşılaştırma

kardeşim daha dün piyasaya cıkmış bir motoru dragstar 650 gibi sesiyle görüntüsüyle ile en çok sevilmiş ve tutulmuş güç desen adamı üstün den atacak kadar kuvvetli bir motordur, hepsinden ötesi hakiki japon malıdır kalitesi ve keyfini kullanan bilir. gv 250 de chopper görüntüsü var,gv650 alakası bile yok,melez bir motor piyasadaki her 10 chopper dan 4 dragstardır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650
    arkadaşlar bileniniz varmı internette bazı ds650 lerde ,hava filitre kısmında öne dogru bakan kapakcıkları olan bişey var bizim memlekette bulunurmu bundan

blackstone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun 250 cc klasik
    topiği en başından bu yana okudum bende choper mı yoksa sport bir makinamı alayım diye düşünüp duruyorum ama bu marş rublesi hakkında kimse bir şey söylememiş benim duyduguma göre drag star larda bozulan ve çok pahalı olan bir parçaymış bu komuyla ilgili bilgisi olan varsa paylaşmasını isterim galiba drag star da karar vericem... hızlı kullanımı seviyorum fakat 5 senelik motor kullanımımda 7 küçük kaza 2 de sağlam kaza yaptım acaba sorun bende mi diye düşümeden geçemiyorum acaba sport bir model alıp kendimi tatmin mi edeyim hız konusunda yoksa chooper bir motor alıp kendimi terbiyemi edeyim karar veremiyorum...
    BEN DÜNYADA DEĞİLİM DÜNYA BENİM

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı blackstone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topiği en başından bu yana okudum bende choper mı yoksa sport bir makinamı alayım diye düşünüp duruyorum ama bu marş rublesi hakkında kimse bir şey söylememiş benim duyduguma göre drag star larda bozulan ve çok pahalı olan bir parçaymış bu komuyla ilgili bilgisi olan varsa paylaşmasını isterim galiba drag star da karar vericem... hızlı kullanımı seviyorum fakat 5 senelik motor kullanımımda 7 küçük kaza 2 de sağlam kaza yaptım acaba sorun bende mi diye düşümeden geçemiyorum acaba sport bir model alıp kendimi tatmin mi edeyim hız konusunda yoksa chooper bir motor alıp kendimi terbiyemi edeyim karar veremiyorum...
    Dragstar hız makinası değildir, 180 e dayıyorum ben ama oda otobanda çok nadir, en güzel seyir hızı 90-120 arası; hız düşünüyorsan başka bir motor bakmanı öneririm. Klasik bir motor bu ve kromajları parlatmakta en büyük zevki

12-02-2009 00:02 AM
    svd
    arkadaşlar bileniniz varmı internette bazı ds650 lerde ,hava filitre kısmında öne dogru bakan kapakcıkları olan bişey var bizim memlekette bulunurmu bundan
    Cruisercustomizing.com da var ama komple hava filtresini değiştirmen gerekecek, görünüş dersen harika duruyor

Spike air filter diye geçiyor:

Burada satılıyor Türkiye ye teslimi var ama 206$'a geliyor.

Motosikleti
    Dragstar 650
    Arkadaşlar bir sürü krom parça aldım motorum için ama şu konuda kararsızım, bu aksesuarları takıp motorumun orjinalliğini değiştireyim mi? yoksa 2. el çok uygun modeller var onlardan birini alıp custom mı yapayım?
    Aldıklarım:
    1) ape hand gidon,
    2) far ve sinyal kaşları,
    3) Özel yapım hava filtre ve yağ filtresi kapağı,
    4) Arka tekeri komple kaplıyan kapalı jant kapağı,
    5) Özel yapım elcikler,
    6) En pahalısı bu - komple higway hawk ayaklar, pedallar,
    7) Krom ön fren kaplaması,
    8) Sürücü artlığı ( özel yapım, düz bir şey değil, oval ve tüm beli sanki sandalyede oturuyormuş gibi kaplayan,
    9) krom vidalar,
    10) Krom saat ve yağ sıcaklığı ölçer,
    11) Aks koruması,
    12) Şaft koruması,
    13) Sinyal krom korumalar,
    14) Yan plakalık,
    15) Kartal amblemli aynalar,
    16) Krom hidrolik kapağı ve koruması,
    17) Ivır zıvır bir sürü kapak, conta, hortum koruması.

Tüm bunları motoruma takmak için yurtdışından getirdim. bir tek egsozla koltuk almadım. Ama çantalar ve koruma demiri ile sis farlarını, camı sökmüştüm bunları taktıracağım diye, şu anki hali çok hoşuma gitti, çıplak ve seksi... Bu halini çok sevdim ve sadeliği ile sanki bir chopper havası var...

Sizce bu parçaları takmalı mıyım? Taktığımda süslü kamyonlar gibi ciks olur mu? Ya da başka bir motorda kullanmalı mıyım bunları?

muyago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ikinci el al custom yap bence....
    1. YAMAHA Donemi

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı muyago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el al custom yap bence....
    Çok kararsız kaldım valla Şirket karpayı dağıtsın ilk işim almak olacak zaten düşmüş fiyatları görünce kaç zamandır aklımdaydı. Önerin için sağol demek ki düşüncem saçma değilmiş aslında

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Draggy aldıklarının hepsini takınca nasıl görünecek çok merak ettim, güle güle kullan
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Draggy aldıklarının hepsini takınca nasıl görünecek çok merak ettim, güle güle kullan
    Bir hevesle 5-6 aydır sürekli bişeyler alıyorum yurtdışından ama motorumun çıplak hali çok daha hoşuma gitti Cruiercustomizing.com da benim dediğim parçaları ve ekstra bir sürü daha parça takanlar var, şimdi o görüntüye bakıyorum bi de motoruma sadelik daha iyi, 2. dragstarı alıp onunla oynuyacam artık, aldığımın üstüne de satarım artık sıkılırsam da

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    kar bile edersin bence. Parçaları ne kadar getirdin toplamda? ben elkcik düşünüyorum.

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kar bile edersin bence. Parçaları ne kadar getirdin toplamda? ben elkcik düşünüyorum.
    Toplamda 1-1,5 arası tuttu, tam maliyet hesaplayamıyorum çünkü çoğunluğunu $ 1,17 lerde iken almıştım ;)

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toplamda 1-1,5 arası tuttu, tam maliyet hesaplayamıyorum çünkü çoğunluğunu $ 1,17 lerde iken almıştım ;)
    1,17 mi?? o siteyi takipteyim sağol draggycm

kurtulus69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar650-mct250
    dragstar arka fren balata lazım nerden bulabilirim ve ne kadar bilgisi olan yazarsa sevinirim..eskisehirdeyim..
    Bir köpeğin dostLuğu daha iyidir; Bir dostun KöpekLiğinden!..

Motosikleti
    gilera nexus 500ie

Bu siteden ne kadar surede urun gelıyor ve guvenılır bır sıtemıdır.

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    ebay.co.uk ta ortalama 1 hafta, ebay.com dan 1 ayı bulabiliyor. Güvenli mi dersen firma satmıyor, bireyler satıyor, doalyısı ile sistemini iyi incelemen lazım.
    dostum motorunun son halinin fotoğrafını koyacaksın diye giriyorum ama hep eli boş dönüyorum.Göz zevkimiz artsın biraz
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    yamaha xvs 650 servis klavuzu nerden bulabilirim veya elinde olan var mı?

Motosikleti
    Aynen duruyor öyle, evlilik olayı bitene kadar da başlıyamayacağım herhalde Bu arada Aynalar dandikmiş ( cam kısmı en azından dandik, diğer kısım kromaj ama Harbitürk Tr de 10 milyon dedi bunda kazıklandım sanırım, Ebaydan alacaklara duyurulur )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:08 PM ----------

Buyur kardeş

http://www.beldeyama.com.tr/www/pdf/...50DRAGSTAR.pdf
    draggy iyiki varsın..biliyorum ki dragstar hakkında bilgi alabileceğim güvenebilecegim biri var...seninle tanışmaksterim emokta görüşmek üzere....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:53 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:49 AM ----------

ama kullanım klavuzu degil servis klavuzu lazım onu bulamadım

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler