Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Kymco people s200 yoksa SYM HD 200 mu????

Motovento
    REKLAM ALANI
    sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    Alıntı fabialife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende algılama güçlüğü var galiba; demogoji yapma sorulan soruya cevap ver.
    100.000 KM GARANTİSİ OLANA HAYATINDA 1 TANE KYMCO GÖRDÜNMÜ.?
    biz neden bahsediyoruz, sen hangi telden çalıyorsun. bu sitede benden daha fazla KYMCO hastası olan sanırım yoktur. ben sadece geçen yıl 4 tane sıfır KYMCO aldım. bu yıl fiatları anormal arttığı için yine tawian malı ve kymco ile aynı fabrikada üretilen aynı kalitede SYM aldım.
    silkara güveniyormuşşsun, neyine güveniyorsun, silkar senin babanmı. ki kayıtsız şartsız güveniyorsun.? ben babama bile güvenmem. motorun garantili ise garantisi dolsun bakalım görüşürüz. demekki sen daha servislerin eline düşmemişsin pek haberin yok dünyadan anlaşılan..
    kusra bakma ama siz daha sym nin hangi fabrikada üretildiğini bilmiyorsunuz, önce ögrenin bilgilenin öyle gelin, ayrrıca 4 tane sıfır kymco aldım diyorsunuz madem, güvenmiyordunuz niye aldınız, lütfen biraz az sallayın, fazla atıyorsunuz mangalda kül kalmadı,,,,,,
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Aprilia Leonardo
    ayak marşı diorum geçiorum, anlayan anlar

20 yıldır motor kullanan biri olarak söylüyorum.imkanın varsa motorda hondadan şaşmayacaksın.kymco,aprillia,sym kaliteleri hep aynı olan motorlar.arada seçim yapıcam diye uğraşmanıza gerek yok bence.bu üçünden hangisi ucuzsa onu alın.yok paranız sadece çin mallarına yetiyorsa 1. öncelikli kanuni...üstteki modellere benzer "motorun 150" modeline bak.2.derecede mondial...ama mondialin büyük tekerli scooteri yok.birde motoranın scub 150 modeline bakabilirsin.bu da sym'nin taklidi bir motor.tipi güzel...kalitesine bişey diyemem....klasik bir çin değil yalnız.zira sıfır fiyatı yüksek 3400 tl civarında... hayırlısı olsun kardeşim.selamlar...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı fabialife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende algılama güçlüğü var galiba; demogoji yapma sorulan soruya cevap ver.
    100.000 KM GARANTİSİ OLANA HAYATINDA 1 TANE KYMCO GÖRDÜNMÜ.?
    biz neden bahsediyoruz, sen hangi telden çalıyorsun. bu sitede benden daha fazla KYMCO hastası olan sanırım yoktur. ben sadece geçen yıl 4 tane sıfır KYMCO aldım. bu yıl fiatları anormal arttığı için yine tawian malı ve kymco ile aynı fabrikada üretilen aynı kalitede SYM aldım.
    silkara güveniyormuşşsun, neyine güveniyorsun, silkar senin babanmı. ki kayıtsız şartsız güveniyorsun.? ben babama bile güvenmem. motorun garantili ise garantisi dolsun bakalım görüşürüz. demekki sen daha servislerin eline düşmemişsin pek haberin yok dünyadan anlaşılan..
    usta kelamlarımıza dikkat edelim...ağzımızdan çıkanı düşündüğümüz gibi yazdığımızıda 40 kere düşünelim...birbirimizi kırmaya gerek...SYM ninde Kymconunda taaaa örekesine yani...

sizden kıymetli değil...

Alıntı sudabatmayanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusra bakma ama siz daha sym nin hangi fabrikada üretildiğini bilmiyorsunuz, önce ögrenin bilgilenin öyle gelin, ayrrıca 4 tane sıfır kymco aldım diyorsunuz madem, güvenmiyordunuz niye aldınız, lütfen biraz az sallayın, fazla atıyorsunuz mangalda kül kalmadı,,,,,,

abi senin fotolarını Yuvacık gezisinde gördüm...yaş itibariyle bizden büyüksün belli..ilk defa gördüm ve şaşırdım...seni daha genc ve toy biri bekliyordum...nedeni her mesajın tamamen Silkar personeliymiş gibi Kymco Dünyadaki tek marka misali övmen...bu fanatizm niye...ne kazandırıyor sana...her modelin birbirinden bariz üstünlükleri olduğu gerçek...bundan önce 150 lik Kymcon vardı onada aynı methiyeler...abicim bu 100.000 km garantisi diye birşey yok...bu bir sembol bir geleneksel söylemdir...sen inanaıyormusun buna...TR şartlarında 100.000 km verilmesi zaten mümkün değil...art nityetli sert kullanımın olduğu bu memlekette olmaz olamaz...sembolik bir detay bence...

gelelim SYM çok kaliteli bir marka ve ürün...ama distibütör açısından şanssız...markaya verile önem reklam çok az...servisi bilmem nesi dağıtımı organizasyonu hatta web sitesi bile istediğim kalite ve çizgide değil...zamana ihtiyacları var...mal kendisini tanıtıyor bence...

ama gerçek olan şudur...Kymco kuruluşu 1963 tür..piyasada yeri bellidir...Asyada tercih edilen bir markadır...

http://en.wikipedia.org/wiki/Kymco

Sym kuruluşu ise 1970 lere dayanır...önceleri kendi kalitesinden ödün vermeyen SYM şu an bazı modellerinde gerçektende kendiz özgü bir portföy oluşturamıyor...bu modelleri incelersin SYM nin Çine yaptığı ihracatlar nedeniyle model dizayn ve estetiğinde gözle görülür düşüklük yaşandığını görürsünüz...bu modeller çinde birebir kopyalanıyor o ayrı mevzu...yani her gördüğümüz bıyıklı (bu tip motor) dayımız (dandik) değil...

http://www.sym.com.tw/eng/showroom/allmodel.php?t=2

he kıyas yaparsanız bence KYMCO dahaklas modeller üretiyor...SYM biraz fason üretimci gibi geliyor bana...ha Kymco ck 125 i de görmüşsünüzdür...çirkin ördek yavrusu... SYM markası kendi kendini kalitesiyle tanıtıyor...HD 200 ve vs 150 efsanevi kalitede bir scooterdır...buradan iddiaya girerim...segmentinde 1 numaradır...Dyln 150 mi diyin vs 150 mi...bence VS 150...Honda dyln 150 nin ön disk fiyatını bir öğrenin öyle konuşalım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta kelamlarımıza dikkat edelim...ağzımızdan çıkanı düşündüğümüz gibi yazdığımızıda 40 kere düşünelim...birbirimizi kırmaya gerek...SYM ninde Kymconunda taaaa örekesine yani...

sizden kıymetli değil...

abi senin fotolarını Yuvacık gezisinde gördüm...yaş itibariyle bizden büyüksün belli..ilk defa gördüm ve şaşırdım...seni daha genc ve toy biri bekliyordum...nedeni her mesajın tamamen Silkar personeliymiş gibi Kymco Dünyadaki tek marka misali övmen...bu fanatizm niye...ne kazandırıyor sana...her modelin birbirinden bariz üstünlükleri olduğu gerçek...bundan önce 150 lik Kymcon vardı onada aynı methiyeler...abicim bu 100.000 km garantisi diye birşey yok...bu bir sembol bir geleneksel söylemdir...sen inanaıyormusun buna...TR şartlarında 100.000 km verilmesi zaten mümkün değil...art nityetli sert kullanımın olduğu bu memlekette olmaz olamaz...sembolik bir detay bence...

gelelim SYM çok kaliteli bir marka ve ürün...ama distibütör açısından şanssız...markaya verile önem reklam çok az...servisi bilmem nesi dağıtımı organizasyonu hatta web sitesi bile istediğim kalite ve çizgide değil...zamana ihtiyacları var...mal kendisini tanıtıyor bence...

ama gerçek olan şudur...Kymco kuruluşu 1963 tür..piyasada yeri bellidir...Asyada tercih edilen bir markadır...

http://en.wikipedia.org/wiki/Kymco

Sym kuruluşu ise 1970 lere dayanır...önceleri kendi kalitesinden ödün vermeyen SYM şu an bazı modellerinde gerçektende kendiz özgü bir portföy oluşturamıyor...bu modelleri incelersin SYM nin Çine yaptığı ihracatlar nedeniyle model dizayn ve estetiğinde gözle görülür düşüklük yaşandığını görürsünüz...bu modeller çinde birebir kopyalanıyor o ayrı mevzu...yani her gördüğümüz bıyıklı (bu tip motor) dayımız (dandik) değil...

http://www.sym.com.tw/eng/showroom/allmodel.php?t=2

he kıyas yaparsanız bence KYMCO dahaklas modeller üretiyor...SYM biraz fason üretimci gibi geliyor bana...ha Kymco ck 125 i de görmüşsünüzdür...çirkin ördek yavrusu... SYM markası kendi kendini kalitesiyle tanıtıyor...HD 200 ve vs 150 efsanevi kalitede bir scooterdır...buradan iddiaya girerim...segmentinde 1 numaradır...Dyln 150 mi diyin vs 150 mi...bence VS 150...Honda dyln 150 nin ön disk fiyatını bir öğrenin öyle konuşalım...

en son noktayı koyan metehana teşekkür aynen katılıyorum.

şimdi hd200 mü alalım yani
    sıfırda arada 1000lira fark var.. ucuz üretim yapıyor denilen sym nedense daha pahalı..

sym hd 200 bence güzel makina,kampanya fiyatı da yabana atılır deil,su an motor alcak olsaydım kacırmazdım.yorumlar hep olumlu, teknik özellikleride her istegi karsılar nitelikte...

sıfırı 6000lira bence yüksek açıkçası o kadar verirsem çok az daha koyup aprilla alınır, o yüzden ikinci el düşünüyorum 2006 model 3binde 3500lira..
    sıfırı ile arka disk/kampana farkı var onun dışında elle tutulur bir fark var mı acaba?

Motosikleti
    2006 kymco ck 125

dayanamadım

MERHABA:
    Arkadaşlar bende 2006 model ck 125 var 34000 km kymco'nun en dandik motoru zannedersem şimdi kymco!dan ağzım biraz yandı ondan dayanamadım konu 2 yıllık olmuş ama yine de belki birileri yazımı okur diye yazıyorum son 4 aydır üst üste motosikletim farklı arızalarla servise girdi en son sefer çileden çıktım daha önce 2 ay serviste kaldığında bile bu kadar kızmamıştım doğrusu motosikleti elektirik arızası diye götürdüm 20 yıllık servis bunun bobini yanmış 150 lira masrafı var dedi ve gülerek seninki yine iyi gitmiş 17 binde bozulur bunlar genelde dedi neyse garanti ise bunun garantiye girmesi gerekir diye düşünüyorum ama 2 yılı geçmiş olduğu için teklif bile etmedim sonuçta kullanıcı arızası olmadığı kesin neyse motosikleti bıraktım iki gün sonra geldiğimde motosiklet tamam ama bir sorun var dedi ne dedim bana bir elektirik kaçağı varmış ama ben farkedememişim dedi
    yani aslında cihaza bağlamış ama cihaz kaçağı göstermemiş kontak arızalı değişmesi gerekiyor dedi
    bende o saatten sonra yok diyemezdim tamam olsun ne kadar dedim bana 110 lira sana 100 lira olur dedi
    moralim çok bozulmuştu ama ne diyeceğim motor kalsın yapma desem çalışmıyor nasıl alacağım peki ona da tamam dedim 250 lira ödedim akşam gel al dedi peki dedim ertesi gün gittim motosikleti almaya aynam biraz gevşekti nasıl yaparız dedim bu değiştirelim dedi kafadan olduğu için sıkılmıyor aynayı kırmamız saçma olur dedi ona da tamam dedim yenisini alalım tamam bir fiyatına bakayım dedi tamam dedim ben en çok 20 lira bekliyordum bana 50 lira ama sen 40 ver dedi
    tek sağ ayna için 40 lira şimdi size sormak istiyorum bu motosikletin parçası mı ucuz honda da kontak takımı 40 lira kymco da 100 lira yana 20 lira kymco da 50 lira bakın ben bu yazıyı yazdığı tarih itibari ile kymco yedek parçaya öyle bir zam yapmış ki afedersiniz kol gibi yani ben bundan sonra ne kymco alırım nede aldırırım isteyen gitsin alsın ama ben almam ..

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    nerde yanımdan bir ck125 geçse aman allahım genelde 5000rpm üzeriden ise şakır şakır sanki yağ yok motora subab ve egzantrik sesleri çok uzaktan duyuluyor tıpkı eski titanlar gibi
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    HERO HUNK
    aradan epeyce zaman geçti benim 2007 kymco people 200 s sattım, gerçi çok memnun kaldım, beni hiç üzmedi beş kuruş fuzuli masraf çıkartmadı.sadece bakımdan bakıma yağını, hava filitresini,bujisini değiştirdim.3 sene tepe tepe kullandım. çok memnun kaldım şimdi ise gene kymco sıfır alıyorum, people 200i olarak enjeksiyonlusu parasını verdim kısmet olursa çarşamba günü teslim alacağım.....

countugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    valla herkez içindekini dökmüş
    yanlız kymcocu arkadaşlar kusura bakmasın ama kymco yu herkez çin malı gözüyle bakıyor tabiki bende o gözle bakıyorum türkiye piyasasında kendinizi kanıtlamaya tanıtmaya çalışıyorsunuz ama boyunuzu aşacak markalarla boy ölçmeye çalışıyorsunuz buda yaptıgınız en büyük hata...ve yeni motor alacak arkadaşlar motorların özelliklerine ve mazisine veya birebir forumlarından nasıl bir motor oldugunu araştırarak karar vermelerini tafsiye ederim ...
    0535 321 48 27 https://www.facebook.com/groups/252367158242383/

Motosikleti
    HERO HUNK

yeni kymco peoples 200i çok güzel

nihayet kymco peopleS 200i 2011 modeline kavuştum bu modeller enjeksiyonlu,ön arka disk fren oluşu ve çekişinin daha fazla olması beni çok etkiledi,gerçektende çok kaliteli kim ne derse desin böylece 3cü kymco almam ne kadar memnun olduğumun göstergesidir,şu an 110 km deyim ekonomik olduğu için deposu 6lt benzin alıyor....i

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Scarabeo 200
    people hava soğutmalı diye biliyorum. Bu da trafikte sağlıksız olacaktır.

Kyonari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sarışın Honda CBR600F
    Merhaba Arkadaşlar,

Benim en çok merak ettiğim tamam kymco kaliteli vs ama merak edilen ve önemli olan özellik bunun hangi modeli enjeksiyonlu bundan kimse bahsetmiyor. 2007-2009 modellerine bakıyorum fiyatlar çok uygun ama enjeksiyonlu versiyonları hangi yılda çıktı? Ayrıca 250 si 300ü 300 gti falan var. Ayrıca farklı modelleri de var scooter olmayan QUANNON 150 olarak biliniyor neyse konuyu dağıtmadan Kymco People S 200 ün hangi versiyonu enjeksiyonlu? Ben i versiyonunu injection dan geldiğinden öyledir diye düşünüyorum ama emin değilim.
    Teşekkürler

http://www.columbiascooters.com/kymco.htm

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    konu hortlamış ancak ne kymconun ne de symnın 200 lükleri ps150 etmezzzzz
    o paraya alınabilicek en iyi scooter honda ps150 aynı paraya hondanın performans scooterı varken başkasına bakmayın
    Mustafa Kemal Atatürk

ps 150 16 cant olsa sorun olmaz dı önceden çıkan sh 150 gibi fakat cantları küçük olunca honda ps yada dylan 150 ye bakılmıyor.

Motosikleti
    Sarışın Honda CBR600F
    arkadaşlar bir soru sordum ama hiçbiriniz bilmediğiniz gibi geyik yapmayı da ihmal etmiyorsunuz. O daha iyi bu daha kötü şu güzel bu çirkin bilmemne konuşuyorsunuz ama burası Kymco people s 200 bilgi paylaşım forumu değilmi soru soruyoruz kimse tınlamıyor e ozaman bilmiyorsunuz. Yani bu motor enjeksiyonlu mu ve enjeksiyonlu ise hangi modeli? Bunu hiçbiriniz bilmiyormu allah aşkına ya.

NecatMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 250 2016
    Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar ve iyi bir hafta olması dileğiyle, ben 2011 model sym hd200 i evo sahibiyim, ve şiddetle tavsiye ederim, şöyleki gerek şehir içi kullanımda, gerekse şehirler arası yollarda motorun performansı, yakıt tüketimi, kullanılırlığı gayet başarılı iki kişi toplam ağırlığımız 180 kg + 50 kg yük ile istanbul - ayvalık yol yaptık, 25 tl 97 oktan yakıt ile ortalama 85 km. hız ile ilk keşan'da durduk yakıt almak için, ayrıca makina su soğutmalı ve de çok ısınırsa fan devreye giriyor,aynı araba gibi düşünebilirsin, ayrıca lastikler 16 inch. virajlarda ve yan rüzgarlarda küçük teker scooter ile kıyaslanamayacak kadar başarılı , ayrıca arkada 46lt. kappa çantam da mevcut ve iki kişi seyahatte hiç bir sorun çıkarmıyo, hatta bu perşembe istanbul'dan bodrum'a doğru yola çıkacağım! yani şunu söyleyebilirimki makina tam bir HIGHWAY STAR
    Gerçekten çok marka scooter kullandım KYMCO dahil ama sym daha başarılı, hatta bi tanıdığımda da var aynı makinadan ve şuan abartısız söylüyorum 110,000 km'de ve motoruna anahtar değmemiş durumda, tabi kullanım ile de alakalı bi durum...
    Benim tercihim SYM ama karar yine de sana ait, saygılarımla...

Motosikleti
    Sarışın Honda CBR600F
    Merhaba cevap için teşekkürler benim sorumla pek orantılı olmasa da yada bana öyle geldi yada alakalı olarak yazmadınız. Neyse benim merak ettiğim şu idi Kymco nun bu ucuz ve güzel scooter ı enjeksiyonlumudur. Bahsettiğim Kymco People S 200 yoksa sadece "i" modelinde mi enjeksiyon var bunu sormuştum aslında.

Tavsiye ettiğiniz motor çok güzel kocaman da enjeksiyonlu diye yazıyor ama fiyatlarına bakınca 7000 küsür liralardan bahsediliyor o fiyata 1000-2000 lira ekler en kral motorlardan örneğin ER6N 2006 - 2007 model veya Hondanın cbf600 lerinden yada o klansmanda doğru düzgün motor diyebileceğiniz hızı da makul yakıtı da makul olan touring makinalar alınabilir minnacık scooter a 7000 pek benim tarzım olmaz açıkçası alan veren razıdır o ayrı konu kimseye lafım yok. Tek merak ettiğim 2500-3500 lira arasında enjeksiyonlu ve yolda 80 i geçmeyen tarzda olmayacak bir scooter. Bu da ucuz olmasından dolayı. Öyle bir motor varmı Kymco dan da vazgeçtim diyelim bu özellliklerde scooter varmı bildiğiniz.
    Madem kymco enjeksiyonlu mu kimse bilmiyor bari bunu cevaplayın.

Saygılar

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler