Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    viceroy kardeşim teşekkürler inşallah ben haksız çıkarım yoktur bi problem ama canım sıkıldı bu işten merakla bekliyorum
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MoCuishle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Roadstar V250 (Custom)
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu model viragoda denendiyse 12 yıl civarı bu tip sorunlar gözlenmediyse,bisan da getiriyor aynı motoru ama kullanıcıları ne diyor bu zaten sır! hangi markada depo sorunu yaşanmış ve nasıl bunca zaman çözümsüz kalmış!
    Arkadaşlarım , belki takip ediyorsunuz , ben BİSAN Roadstar 250 kullanıcısıyım ... Şu ana kadar 1,000 km civarı yol yaptım , şehir içi ve uzun yol... Başlangıçta yaşadığım buji sorunu dışında hiç bir sıkıntım olmadı ... NGK Bujiler taklınıca çalışması , yakıtı ve çekişi mükemmel hale geldi... Bakalım bundan sonra zaman ne göstercek ama , şu an Bisan adına verdiğim fiyat farkına değecek sanırım diye düşünüyorum ...

Sevgilerimle
    Kısa mesafe bile olsa ; gece ya da gündüz , motoruma biner binmez yaptığım ilk 2 şey :
    1- Kaskımı Takmak
    2- Farımı Yakmak- Lütfen Siz de önce güvenliğinizi düşünün ...

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    MoCuishle, sonuçta adı keeway de olsa bisan da olsa a dan z ye tüm parçalarımız aynı fabrikadan çıkma. Ben getirseydim viceroy yazdırırdım üstüne. Motomax ta bulamadığım bir parça olsa bisandan parasıyla satın alırım. Buda almamda güvence oluşturdu sonuçta. 1950 km oldu ss. son 200 km dir yapmıyor birşey! Ustam motorda bir sorun olamaz,olsa arasıra değil sürekli yapar diyor. Benim usta diplomalı yılların bmw ustası anlamadığı motorda yok sonuçta! İnşallah alın teriyle aldığımız bu motorlar hiçbirimizi utandırmaz sonuçta. Üniversiteden prof hocamızda var aynısı 4000 km kullandı hatta geçen 23 nisan tatilinde atladı bodrum yaptı geldi çok memnun. piyango bana vurdu heralde! sorunu bir bulsamda kökten çözsem kafam rahat edecek. Saygılar.

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    bu gun gıdemedım servıse ama bır yada ıkı kere yasadım aynı problemı bugun, servıse gıdınce deponun havası mı alınması gerekıyomus demem gerekıo tam olarak :D

Motosikleti
    Depoya hava basıyoruz.

kıd333 sonucu bekliyorum,ustan ne diyor?

Motosikleti

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    kızma yaw walla kac gundur gec gelıorum ewe bugun ızmırden geldım bıde umarım yarın sorun cıkmazda gıdebılırım

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    vıceroy alırım anahtarını

Motosikleti
    kıd333 hayırlısı olsun merak ettim sadece. Gece dostum canın sağolsun.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    arkadaşlar ben bu motorda 7000 km yi bitirdim ve buji problemi dışında hiçbir problem yaşamadım ki, o da kaliteli bujilerle değiştirdikten sonra o sorunda ortadan kalktı..bu motorlardaki en büyük sorun servis sorunu iyi ve işini düzgün yapan servis bulmak çok zor. problem yaşayan arkadaşlarımızın çok basit sorunlarını bile büyütüp o arkadaşlarımızı motorlarından soğutacak duruma getiren bu servislerin motomaks bünyesinden çıkartılması gerekmektedir .ben bu kdnudaki şikayetlerimi motomaksa birkaç defa bildirmeme rağmen bir çözüm bulunmuş değil.
    bu motorlar ülkemize getirilen en kaliteli çinli motordur. yamaha senelerce bu motoru 250 lik virago olarak üretmiş ve senelerce birçok ülkede satılmıştır.
    basit bir rölanti ayarını bile kontrol etmeden karbüratör sökmeye çalışan servisler motor kullanmaya yeni başlayan bir çok arkadaşımızı motorlarından nefret edecek duruma getirmişlerdir.sebebi ise birkaç krş fazla kazanma hırsından başka bir şey değildir .
    HAYAT; İSTEMEDİĞİMİZ HALDE BAŞIMIZA GELEN HERŞEYDİR

Motosikleti
    Saykem,Allah kaza bela vermesin. Ne mondial mt 125 te nede sl 150 de problem yaşamadım,hemde toplamda 12000 km. Darısı ss için derim.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    yuru be vıceroy haydı bakalım 20000 km görebılcekmısın

Motosikleti
    gece dostum, daha 1950 km de takıldım. 2 ay için az sayılmaz!

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    bugun gıttım depodan hava alınması dıye bısey yok dedı serwıstekı arkadaslar karburatoru sokturmek ıstemedım bende rolantı ayarını yaptık ama bugun ewe gelırken koprunde trafıkte dururken bı kere de olsa oldu yıne bı kac gundur de olmuyodu napcam bılemıorum pek rahatsız etmıyo benı ama ılerde sorun yaratabılırmı dıye endıselerım war.

Motosikleti
    Karburatörü para kazanmak için işi bilmeyen ustalar sökmek isteyebilir demişti saykem! Kıd333 yakında trafik ışıklarına gelirken 2. viteste hareket halindeyken devriyaj sıktığında da stop göreceksin. İşte buda benim canımı sıkıyor. Rölanti ayarını motor sıcakken yaptırdım sonuç aynı. Bir bakıyorsun 300 km yapmıyor, bazende 15 km de 2 kere yapıyor! Benzinide kontrollü shell istasyonundan alıyorum kirlilikte sözkonusu değil! Bujilerim NGK. işin garip tarafı bir arıza olsa bu arasıra değil sürekli yapması lazım,gizli kalp gibi canı isteyince yoklaması anlaşılacak gibi değil.

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    ya karburatoru sokup temızleyelım dedı ııce para ıcın dııl saten tanıdık serwıs depoda pas fılan da war benım cunku ama mutlaka bı nedenı olması lazım cunku onceden yapmıyodu gıderken yapması zaten baslı basına bı sorun yaratır

aslında sımdı dıkkatımı cektı bı ıkı hafta once shellden benzın aldım ondan once yapmamıstı hıc gercı cekısınden memnun edıcı performans aldım shellden aldıgım benzınle ,onunla bı ılgısı olabılırmı acaba cunku super benzın koyuyolar baskalarında da aynı problem warmıs dedıklerıne gore ama artık neyden dolayıdır kafayı yedırtıcek

Motosikleti
    Kardeş süper benzin hala varmı? hepsi kurşunsuz 95-98 oktan değilmi çeşitlerin? Murat kardeşimin tavsiyesi ile 95 kullanıyorum ben.Arabamada aynı yerden alıyorum hiç sorun yok!

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    98 dı heralde ama super yazıodu pompanın ustunde bende 95 koy demedım acelem wardı

saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    bizim motorlar 98 oktanı kaldırmaz 95 kullanmakta fayda var. 98 oktan kullanan arkadaşlarda motor bu yüksek oktanı tam yakamadığı için bu çeşit sorunlar olabilir.birde benzini her zaman aldığımız yerden almak lazım .neden derseniz kaçak benzin satan birçok benzinci var ve bu benzinin motorlar verdiği zararlara inanamazsınız
    HAYAT; İSTEMEDİĞİMİZ HALDE BAŞIMIZA GELEN HERŞEYDİR

Motosikleti
    Bilgi için teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler