Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zeykannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ağalar cevaplar için tşk. Bisan bayisine sordum fakat uyumlu olmayacağını söylediler. tamirat işine gelince burada birini buldum biraz söktü dağıttı olmaz bu dedi tahminimce fazla uğraşmak istemedi. en garantisi ist den bi moto bayiden temin edecem. bir kaç gün daha buradaki bayiyi bekleyeyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139

Benim emektarımın resmini paylaşmışsınız,teşekkürler.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    viceroy senin emektarın koruma demirini kaça almıştın ? Böyle geniş bir koruma demiri düşünüyorum.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Koruma demiri, hazır satılan standartlardandı. kestirip araya parça kaynağı sayesinde gerekli açıyı yakalayarak sanayide yaptırmıştım.50 YTL masrafı olmuştu. şasiye sadece vidalama ile sabitlenmişti.

arkadaşlar bizim motor beyinsiz kaldı. bu motorlar elimizde patladı. efsane motorda bile beyin yok ee orda yoksa nerede olacak bu.bu motorun yetkili bayisi kim? efsane motor değil mi? alan varsa motor 1500 hemen vereyim zararın neresinden dönersek kardır. alış 3500 satış 1500 zarara bak. allahdan dnizlide çinli yok bi çinli vatandaş görsem dövecem.

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    Alıntı zeykannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bizim motor beyinsiz kaldı. bu motorlar elimizde patladı. efsane motorda bile beyin yok ee orda yoksa nerede olacak bu.bu motorun yetkili bayisi kim? efsane motor değil mi? alan varsa motor 1500 hemen vereyim zararın neresinden dönersek kardır. alış 3500 satış 1500 zarara bak. allahdan dnizlide çinli yok bi çinli vatandaş görsem dövecem.
    yukarıda bir numara yazmıştım orayı bir ararmısın

Motosikleti
    Artık Yok...
    bence fazla panik yapıyorsun bu çinliler o kadar çeşit üretmezler heleki teknolojide bir beyin chip varsa onu 20 tane modeline kullanmışdır bir bu motora has üretmez bence iyi araştır görüceksinki pek çok çinlinin beyni uyuyordur.. olmadı beynin üstünde parça kodu seri numarası chip kodu varsa ordan yola çıkarak nette araştırma yapabilirsin hangi markalar kullanıyor bu beyni diye

ama bence araştır bu motor bisan roadstar ile birebir aynı %99 kullanılan beyinde aynı sana aynı değil diyenlerde bence bilmiyordur yada başka markaya parça satmak hesaplarına gelmemişdir ama bence uyar çünkü aynı motor keeway de gidip lifandan alıyor bu motoru..

birde dikkat ettim bu keewayler roadstarlara göre biraz sorunlu roadstarlarda hiç bu tip sorunlar yok keewaylerde buji kabloları beyin takozlar olmak üzere belli sıkıntılar var..

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Arkadaşım bildigim kadarıyla bisan, çelik motor, ledov ve virago nun beyni sizin motorlarınız da da kullanılabiliyordu.
    Tekirdağ-Çorlu

Tatlıekşi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway KW250-H SUPERSHADOW

Keeway Supershadow 250'nin gidonu

Bu modelin gidonunda yukarı-aşağı hareket edecek kadar bir boşluk var mıdır?
    Benim motorda böyle bir durum var, somunlarını sıkıştırmam gerek duygusuna kapıldım... Belki bir nedeni vardır diye sorup öğreneyim en iyisi.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Alıntı Tatlıekşi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu modelin gidonunda yukarı-aşağı hareket edecek kadar bir boşluk var mıdır?
    Benim motorda böyle bir durum var, somunlarını sıkıştırmam gerek duygusuna kapıldım... Belki bir nedeni vardır diye sorup öğreneyim en iyisi.

Yardımcı olursanız sevinirim.
    Yukarı aşağı değil ama ileri geri biraz oynar dikkat edersen orada diplerinde iki o-riing conta göreceksin onlar çok kötü ve yıprandığı zaman değiştirmek gerekiyor sadece. Fakat ileri geri birkaç milim oynaması normal çünkü lastik conta ezilme yapıyor. Bunlar darbe ve titreşim emici gibi bişey sanırım.

Tatlıekşi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway KW250-H SUPERSHADOW
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarı aşağı değil ama ileri geri biraz oynar dikkat edersen orada diplerinde iki o-riing conta göreceksin onlar çok kötü ve yıprandığı zaman değiştirmek gerekiyor sadece. Fakat ileri geri birkaç milim oynaması normal çünkü lastik conta ezilme yapıyor. Bunlar darbe ve titreşim emici gibi bişey sanırım.

Teşekkür ederim Whitehair.

Motosikleti
    Ezilme yapan lastik kısım yerine teflon kestiren arkadaşımız olmuştu.Gidon taş gibi olmuştu,sorun kökten bitmişti fakat bu buluş devamında gidonda titreşim şeklinde rahatsızlık olarak şikayetler başlamıştı. Orjinalini kullanıp ortalama her 3 yıla bir yenilemek en sağlıklısı.

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    arkadaşlar bildiğiniz gerçekten ama gerçekten iyi bir tamirci varsa bizimle paylaşırmısınız. şu an için gerekli değil ama malum yaz geldi ve yavaş yavaş gezilere uzun yollara tatillere çıkacağız
    bizim motorları gezi öncesi şöle bi elden geçirip herşeyini düzgün yapabilecek bir usta biliosanız bilgilerini verirseniz çok mutlu olurum şahsen

Motosikleti
    MCT 250
    qwertyu,arkadaşım ben buldum..bizim motorların dilinden anlayan,aynı zamanda kazıklamayan çok iyi bir usta,SEFAKÖY'de ERSİN MOTOR-AYHAN USTA..gönül rahatlığıyla gidip motorunuzu teslim edebilirsiniz...tel0212 624 65 19 benim kronik buji meselesinide o çözdü sağolsun
    Aydın. bunu beğendi.

Gözlerime inanamıyorum forumdan ses geldi Günlerdir neredesiniz bee yaa? Benim mazeretim var biliyorsunuz; bu sıcaklarda otobüse biniyorum çok içime oturuyor valla. Motorun beyin işini hala çözemedik buradaki servisi temin edemiyorum deyip işin içinden çıktı. (YAZİN) Abi benim beyini sana göndereyim şu elektronikçi arkadaşınla bi el atın bari.

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Gözlerime inanamıyorum forumdan ses geldi Günlerdir neredesiniz bee yaa? Benim mazeretim var biliyorsunuz; bu sıcaklarda otobüse biniyorum çok içime oturuyor valla. Motorun beyin işini hala çözemedik buradaki servisi temin edemiyorum deyip işin içinden çıktı. (YAZİN) Abi benim beyini sana göndereyim şu elektronikçi arkadaşınla bi el atın bari.
    Sorun yokki yazalım Yazan olmayınca bisan Roadstar forumunu okuyorum orası epey hareketli. valla sadece olası arka dişli takoz sorunumuz var arada buji vs yazıyoruz. Ama bisan Roadstar formunda boyna bizden bahsedip "en iyi en sağlamı bizim motor, bakın keewayde herkezde takoz, buji beyin" problemi var " diye yazıyorlar. Bende gülüp geçiyorum. Bunları okurlarsada kızmasınlar sakın. Onlarda bizim kardeşlerimiz.

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    ısrarla aramıyosun di mi şurayı

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hasanpaşa Mah. Mirim Çelebi Sk. No.1 Kadıköy / İSTANBUL

TEL: 0216 326 80 22 pbx FAKS: 0216 326 80 26

e-posta: info@v-motorcycle.com

www.v-motorcycle.com

ayhan usta bilgileri için teşekkürler bir dahaki bakımımı orada yaparım artık.

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Selam arkadaşlar,
    yaklaşık 1 yıllık supershadow maceramıza dün son noktayı koydum ve şehirdışından gelen bir arkadaşa motoru sattım. Arkasından konuşmuş gibi olmak istemem ama bu motor beni biraz yormuştu bunu söylerken kendi acemiliklerimi de kabul ediyorum. yine de fiyat-kalite-performans anlamında tavsiye edilebilecek bir motor olduğunu belirterek sizlere keyifli-kazasız sürüşler diliyorum belli bir süre sonra başka bir motorla yine buralarda olabilirim kısmet. A.E.O.

Motosikleti
    MCT 250
    gönder kardeşim bir operasyon yapalım..nasılsa kaybedecek birşeyin yok..sana özelden adresimi vereyim kargo yaparsın

Alıntı qwertyu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ısrarla aramıyosun di mi şurayı

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hasanpaşa Mah. Mirim Çelebi Sk. No.1 Kadıköy / İSTANBUL

TEL: 0216 326 80 22 pbx FAKS: 0216 326 80 26

e-posta: info@v-motorcycle.com

www.v-motorcycle.com

ayhan usta bilgileri için teşekkürler bir dahaki bakımımı orada yaparım artık.
    qwertyu kardeş aradım ben burayı ellerinde varmış. parayı havale yapıp kargo yapacaklar beyini. ama işte insan göre göre almayınca içinde bi kurt oluyor yanlış beyin gönderseler yada arızalı çıksa bi dünya iş. öncelikli olarak buradaki bayinin bulmasını istedim böyle bi sorun çıkınca başını ağrıtırım diye ama buradakilerde bulamadık dediler. son çarem mecbur oradan yani dediğin yerden alacağım. TŞK

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:40 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:36 AM ----------

YAZİN; Abi beyin burada başka bi ustada ama tahminimce oda beceremeyecek (daha doğrusu uğraşmak istemiyorlar ) bi kaç gün sonra oradan kesin bi cevap alacağım olmassa size yollayayım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler