Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    -CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zipir sakin ol kardeş değmez uğraşma kimseyle.
    Bu arada vento resimleri çok orjinal olmuş.Ventolar 29 beygir.Amerikaya özel üretiyorlar.Bize de keşke gelse böylesi diyecem ama keeway kafamı bozdu benim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    bisan ın getirdiğide süper shadov un aynısı görünce şaşırdım doğrusu
    ayrıca şu atanercan a cevap vermeyın topic te kendi kendine konuşsun

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Motovizyon fotoğrafları "Cumartesi Motovizyon'a gidiyoruz" topicinde...

http://www.motosiklet.net/forum/show...?t=8067&page=2
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Criminal benim eski dostumdur,motovizyondan öncemiz çook eskilere dayanır bu yüzden.Tehditvari tavırlar içine girmeyelim lütfen düzeyini koru...Sakın yanlış anlama ona arka çıktıgım falan yok sadece bir sorun oldugunda forum sayfalarında değilde direk adama özel mesaj at yada msn i orada açık açık yazıyor,direk ekle sorununu çöz. Rüzgarın bol olsun...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Arkadaşlar motomaxın kesin fiyatları ne zaman açıklayacağını bilen varmı aranızda?

Bugün kafam attı gittim bir regal-raptor bayiine adam bana ikramını ve hertürlü güzelliğini yaptı,prensipte anlaştık .En azından supershadow gibi kalitesi hakkında somut bir bilgiye sahip olmadığımız bir makina için 3800 gibi bir fiyat ödemektense kendisini kanıtlamış regal-raptor u almak daha mantıklı geldi.(1-2 ay beklemek te yok )

Eğer motomax bahsettiği düdükleme fiyatını aynen yazarsa sitesine yazarsa sizleri supershadow macerasında üzülerek yalnız bırakacağım gibi görünüyor arkadaşlar.

Senin tercihin dostum.Az daha sabret bence.En azından görelim şu motorları

moonchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jar Jar Binks! 34 EF 1622
    Herkese selam! Aranıza kullanıcı olarak yeni katıldım ama bikaç gündür Keeway'lerle ilgili forum sayfalarını ziyaretçi olarak okuya okuya ezberledim. Üzerinde tartışılmış konularla ilgili soru sorup, asap bozmayacağım ama bir an kafam allak bullak oldu. Şimdi Super Shadow modeli yanılmıyorsam 15 Şubat gibi bir tarihte gelecekti. Yapılan ziyaretten sonra bu tarihin Mart'a kaydığını öğrendiğinizi okudum sanırım. Bu doğru mu? En azından motoru görmek istiyorum! Fiyar konusu ise tam bir soru işareti!
    [FONT="Comic Sans MS"]And you run and you run to catch up with the sun, but it’s sinking...[/FONT]

10 Dakika evvel motomax bölge müdürü Okan bey ile telefon görüşmesi yaptım.Kendisi de net fiyat belirtmedi.Ancak motorsikletin martta fuarda görülebileceğini belirtiyor.Satışlar da bu zaman başlayacakmış.Tabi bu durum değişebilir de.Orası belli olmaz.Ama ben artık tüm cevaplarımı fuarda bulacağım.O zamana kadar tartışmak da yersiz arkadaşlar.Bekleyeceğiz göreceğiz...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    V motor dedik bağrımıza bastık . Bak şu yaptığına bak ,tam muallakta kaldık şimdi.

Ya sorma be kardeş.Artık düşünmüyorum.Artık gelince fuarda bakarım.İşime gelirse alırım.Zaten piyasa da bu fiyatlarda başka seçenek olmadığı belli.Marka yok yani.Elimizdeki seçenekler:
    1:Ramzey 250 (Kötü)
    2:Kanuni Tiger (Gereksiz pahalı)
    3:Regal Raptor:(Şahsi fikrim Güven vermiyor)
    4:Çelik Motor: (Daha ne olduğu belli değil.Üstelik durduğu yerde paslandığını duydum)
    Bu durumda beklemek gerek sanırım

desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Mart çabuk gel de görelim şu s.shadow'u. Adı gibi tam gölge oldu bu makina yahu...
    [SIZE="2"][COLOR="Red"]ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun[/COLOR][/SIZE]

mb2908 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    criminal motorun bir türlü gelmediğine değilde sana acıyorum doğrusu. kaç aydır kendini paralıyorsun bu motor için. motomax sırf seni utandırmamak için getirmeliydi bence. motomax'a açtığın telefon paralarıyla motorun peşinatını çıkarmıştın bu zaman kadar. benim de aklımda olan modeller arasındaydı ama regal'e kaydım yavaş yavaş. bu arkadaşlar motoru saklamaya dewam ettikçe daha çok regal'e kayan olur.
    saygılar kardeşim inşallah kimse aldığı motordan pişman olmaz....

İnşallah kerdeş.Sana regal için dikkatli ol derim.Benim şahsi kanaatim.Pek güvenmiyorum.Sürdüm de ama bi tuhaf geldi bana.Yanlış anlama.İyice içine sindir.Öyle al

mb2908 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tapi kardeşim fikirlere açığım genel değerlendirmeler sonucunda regal dedim. jınlun mondeal filan hiç düşünmüyorum. 150 cc lik modelden genelin memnun olması keeway' i listeme ekledi ama 250 cc liğin hiç kullanılmamasıda soru işareti oldu. regal'den de genel memnuniyet beni regal'e itti.
    senin kulanıcı olarak hoşuna gitmeyen bir kaç husus belirtir misin kardeşim?
    bu arada fuar da tanışma fırsatı bulcağız inşallah...

İnşallah.Regalle ilgili durum için msne ekle beni burdan yazmayalım arkadaşlar alınmasın.Şimdi durduk yerde kimsenin kalbini kırmayalım.
    Msn Adresim:criminologhy@tnn.net
    Tüm siteye açıktır.Zaten bu adres sadece motosiklet camiası için

Motomax' da bir yetkili ile görüştüm, CNR' daki fuar' da tanıtımı yapılacak ve satışa sunulacakmış. Fiyat tüyosu 3.500 - 4.000YTL arasında olacakmış. Landcruiser ile farkını sordum. Onun kasası daha büyük ve fiyatı daha pahalı olacakmış dediler.

taraa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    3250 den 1 kuruş fazla vermem..dedikleri paraya alınacak bi sürü alternatif var .kendileri bilir.şu ana kadar supershadowsuz yaşadım bi sorun yok hayatımda
    motorla yaşa, hayatı yaşa...

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu fiyatlarla motorlar motomax'ın elinde patlar. adamlar bu motorları aprilla ya da gilera ile eş mi tutuyorlar acaba

Arkadaşlar fuarda motoru görmek isteyenler için.Buyrun Dtm yerleşim planı.Motomax girer girmez karşınızda olacak.Çelik motor bile 300 küsür metre kare yer kiralamış.Bakalım neler göreceğiz daha

SHEMOTO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

motosiklet.net'in MELEKLERİNE

Hadi!!! motosiklet.net'in MELEKLERİ el ele tutuşalım.....

Kalbi güzel, sağlıklı Arkadaşlarım...

İçimizden bir arkadaşımızın acil desteğe ihtiyacı varmış....kızının hastalığının tedavisi için...
    Ne zamandır gurur yaptığı için burada duyurulmasını istememiş.....2 milyar açığı kalmış ameliyat için...sanırım SSK ile ilgli bir problem var... bu dayanışmayı başlatanlar zor kabul ettirmiş yardım teklifini....fakat anlaşılan şu ki arkadaşımız yardım gönderenlere geri ödemek şartıyla kabul etmiş bunu......çünkü site yönetimi mesaja şöyle bir not eklemiş...

Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı
    NOT: Arkadaş ısrar etti bu bölümü onun için yazıyorum özelden isim hesap nosunu veren arkadaşlara gönderdikleri miktar arkadaş tarafından geri ödenecek……..
    Sitede satanlar başlığında olan motorunu da bu yüzden yarı fiyatına düşürmüş. Ama hala satılamamış maalesef....
    5er, 10ar ytl...siz ne nadar müsaitseniz...nasıl yardım edeceğiniz sizin özeliniz arkadaşlar....detaylar bu linkte mevcut...
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8343

yardımını esirgemiyecek arkadaşlarım 3-4 günde toplayabiliriz bence ihtiyaç olan miktarı ...toplayalım da çocukcağız beklemesin bu sebepten ameliyat için...

hepinize sağlık ve mutluluklar dilerim

Paylaşımlarımız ve yolumuz hep açık olsun!

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler