Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    o olmadı şimdi bana bölge müdürü okan bey adınıda veriyorum artık 3250-3300demişti bu fiyatı kesinlikle geçmez demişti landcruiserede 3800-4000 demişti o zaman landcruiserde 4500falan olcak demektir....
    ki ben o paranın üstüne biraz daha ekler japon alırım keeway motomax şaşırmış bence toplu boykot yapalım arkadaşlar kimseye bi daha tavsiye edersem şerefsisizim...
    bütün sitelerde sakın almayın yazcam artık boyaları dökülüyo paslanıyo falan...
    ne demişler öyle başa böyle tarrak.....
    KARTAL GOL GOL GOL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı numan_tas adlı üyeden alıntı
    valla arkadaşlar burdaki msj criminalin zoruyla değiştirdim...
    silahmı dayadı beynine criminal neden onun zoruyla değiştirdin ben ve diğer arkadaşlar motoru pahalı bulduk yada umduğumuzu bulamadık göz göre bilinen ve söylene bir fiatın üzerine 500 daha fazla vermek enayilikten başka bişey değil benim çok param yok arkadaşım ben baba parası yemiyorum alnımın teriyle kazanıyorum HEMDE NE TER ensemde boza pişiyor haberin varmı

atanercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yahu arkadaşlar sizinki şimdi biraz garip oluyor.adamlar daha official sitelerinde fayat ilan etmemişler,sadece bir kişinin ağzından duyduğunuz lafla bir kaşık suda fırtına koparıyorsuuz.bekleyin bir fiyatlar açıklansın ondan sonra feryada başlayın,yanlışmıyım ?
    eğer doğruysa,sizde motoru almazsınız olur biter,bu kadar basit..
    Çalışmadan,öğrenmeden,yorulmadan,rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler,evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini ve daha sonra istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar..
    M.Kemal Atatürk

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atanercan adlı üyeden alıntı
    yahu arkadaşlar sizinki şimdi biraz garip oluyor.adamlar daha official sitelerinde fayat ilan etmemişler,sadece bir kişinin ağzından duyduğunuz lafla bir kaşık suda fırtına koparıyorsuuz.bekleyin bir fiyatlar açıklansın ondan sonra feryada başlayın,yanlışmıyım ?
    eğer doğruysa,sizde motoru almazsınız olur biter,bu kadar basit..
    O bir kişi ben oluyorum kardeş.Ben yalan söylemem.Ne karım olacak.Ayrıca yanımda kocaday ve olcan da vardı.Sen dert etme biz neyi alıp neyi almayacağımızı biliriz

o bir kişi derken, zaten sana bu bilgiyi veren kişi(müdürmüdür nedir) kasdedilmiştir.senin başından beri bu işi takip ettiğini biliyorum o bir kişinin sen olmadığını anlaman gerekirdi..
    Çalışmadan,öğrenmeden,yorulmadan,rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler,evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini ve daha sonra istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar..
    M.Kemal Atatürk

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu güne kadar doğru söyleyip bizi bilgilendiren arkadaşımız bugün yine yetkiliden duyduğunu söylüyor arkadaşım . ve arkadaşımızdan sakın siteye bişey anlatma deyip bir tenbihte bulunuyor, oysaki alıcı arkadaşımız canının sıkıldığını söylüyor hepsi bu kadar bunda yalan yanlış olacak birşey yok sitedeki resimlerin nerdeyse birkaç tanesi hariç tamamını bu arkadaşımız başka sitelerden bularak bizlerin bilgilerine sundu saolsun fiat araştırmalarını da yine bu arkadaşımız yaptı gerisi motomax'a kalmış satar yada satamaz ben almam şahsen.

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eee fiyatın artması normal. daha görmediğiniz ve kullanmadığınız motoru bu kadar metheder ve reklamını yaparsanız olacağı bu tabi. ayrıca atanercan da haklı tabi. önce fiyatlar açıklansın. eğer o kadar yüksekse üzerine ilave ile daha iyisi her zaman alınabilir. bekleyip göreceğiz.
    zıpır arkadaşım haklısın ama iftiraatmaya gerek yok zaten aklı olan aklıyla hareket edecektir. fakat sitelerde duyurmana katılıyorum alma konusunda boykot edilebilir.

gureli kardeşim,zaten biz aynı taraftayız.motomax'ın müdürümüdür nedir bu adam criminal'e bu ilgiyi vermiş.ben de diyorum ki ortada henüz resmi birşey yok.feveran için henüz erken.adamlar fiyatlarını açıklasın ondan sonra gereken her neyse yapılır bu kadar..
    M.Kemal Atatürk

Zaten fiyatlar iyi açıklansın diye tartışıyoruz burada.Burada bölge müdürünün açıklayacağı fiyatı ssöyledik.Demek ki bu fiyat bize uymuyor.Buraya bunları yazacaz ki millet de fiyatını ona göre ayarlayacak.

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    Criminal, uğraştığımızla kalmayız inşallah..
    Hepimiz 3250 olursa alırız dedik, ona rağmen 3800 gibi birşey çıktı karşımıza.
    Açıklanan fiyat yine 3800 kalır da, satamayınca nasıl düşürüyolar o zaman görürüm ben onları!
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Alıntı lespaul_84 adlı üyeden alıntı
    Criminal, uğraştığımızla kalmayız inşallah..
    Hepimiz 3250 olursa alırız dedik, ona rağmen 3800 gibi birşey çıktı karşımıza.
    Açıklanan fiyat yine 3800 kalır da, satamayınca nasıl düşürüyolar o zaman görürüm ben onları!

Hehe.Görelim bakalım kardeş.Bizim şartlarımız belli onlarda bunları okusa iyi ederler.Yoksa herkes superlighttan devam eder

desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Tekrar söylüyorum bu adamlar piyasa araştırması yapıyor. Ancak unuttukları birşey var o da bu millet enayi değildir. Kimse durduk yere fazladan para vermek istemez. Ayrıca böyle yaparak markaya olan güveni sarsmış oluyorlar. Tutarsızlık markayı olumsuz etkileycektir. Bugün fiyatı bu şekilde yükselten yarın yedek parçada ve serviste ne gibi sıkıntılar yaşatır kim bilir?
    [SIZE="2"][COLOR="Red"]ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun[/COLOR][/SIZE]

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    görücez bakalım,şu fiyat kesinleşsin bi.bide motorlar bi yola çıksın.parasının karşılığını veriyolarmı acaba.ozaman görürüz kaç paradan gidiyo motorlar.şimdilik daha fazla üstelemeyelim.zaman göstericek ne yapmamız gerektiğini.hala kesin bi rakam yok,ne3250 nede3800.tepki göstermek için biraz erken.sabır diyorum birazdaha.bence bi süre kendi haline bırakalım topici.güncelledikçe adamların işine gelir ve fiyatı yukarda tutarlar.

criminal,adamlarında çok umurunda.şurada toplasan 20 kişi var yok.regalciler aylardır uğraşıyorlar neyi çözebildiler,sonuç:dediğim dedik çaldığım düdük.bunları karşısına ciddi bir rakip(aynı motoru ithal eden)çıkmadıkça bildiklerini okurlar.mondial benzer motorları ithal edip satmasaydı scooter fiyatalarını görürdünüz.motomax hemen scooter fiyatını nasıl makül seviyelere çekti(focus 125 cc).mondial aynı motorları ithal edip ucuza satsa bu arkadaşları ben o zaman görürüm...sizi bilmem ama ben honda NT 700V Deauville'i bekliyorum...
    M.Kemal Atatürk

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün saolsun motovizyonun sahibi Soner bey çok ilgili,alakalı bir satıcı eğer motor alırsam kesinlikle ondan alırım.Ancak bugün criminal ve olcanla birlikte oradayken maalesef 3.800 gibi bir fiyatın bahsi geçti.(supershadow için)Ancak ben Landcruiser düşündüğüm için onun fiyatı dogal olarak daha fazla olacak.Ben bu parayı vereceksem gider arabamı yenilerim valla.Neyse genede takip edicez...

numan_tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pistanbul/tuzla bim marketi arkası sarı bina okk
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ama er 5 için para biriktiriyorum.
    criminal abime laf yokk.beni kızdırmayın

Alıntı atanercan adlı üyeden alıntı
    criminal,adamlarında çok umurunda.şurada toplasan 20 kişi var yok.regalciler aylardır uğraşıyorlar neyi çözebildiler,sonuç:dediğim dedik çaldığım düdük.bunları karşısına ciddi bir rakip(aynı motoru ithal eden)çıkmadıkça bildiklerini okurlar.mondial benzer motorları ithal edip satmasaydı scooter fiyatalarını görürdünüz.motomax hemen scooter fiyatını nasıl makül seviyelere çekti(focus 125 cc).mondial aynı motorları ithal edip ucuza satsa bu arkadaşları ben o zaman görürüm...sizi bilmem ama ben honda NT 700V Deauville'i bekliyorum...
    Arkadaşım sen kendi işlerinle ilgilenir misin.Git 700 V için topic aç orada takıl.Sizi bilmem ama yazmışsın.Madem bizi bilmiyosun o zaman ummadık taş ne yapar hatırlatırım.Biz de yaracaz ve alacaz o motoru iyi fiyata...
    Hadi sana selametle.
    Ewet arkadaşlar.Kısmetse Zıpırla pazartesi motomax bölge müdürünü görmeye gideceğim.Bu işi netliğe kavuşturmaya çalışacağım.

taraa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    bence bu tamamen güven sorunu..markaya olan güven olmazsa fiyat 3250 den de az da olsa kimse almaz..motomax bence bu konuyu ciddi olarak düşünmeli..tüketici neden keewayi tercih ediyor? kalitesine göre en ucuz(kendi kategorisinde)....eğer pahalı olacaksa zaten japon alır millet..babamızın hayrına mı keeway alacağız..ucuz ve kalite olduğu için tabiki..gücüm yetmezse,o fiyata daha iyi motor bulusam onu alırım..biz supershadowu değil ,motomax bizi kaybeder....
    motorla yaşa, hayatı yaşa...

sen kim oluyosunda yok işine git falan gibi laflar ediyorsun.burada herkes terbiye ve ahlak sınırları içerisinde fikirlerini beyan edebilir.buranın kuruluş amacıda budur.senin gibi ukala,terbiye sınırlarından haberi olmayan tiplerle muhatabiyetim de olmaz.nerede ne şekilde takılacağıma ancak ben karar veririm.ayrıca bir kez daha bu şekilde tavır ve söylemlerde bulunursan seni fena halde rencide ederim.terbiyeni takın,boş boş konuşma.
    M.Kemal Atatürk

desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Yaa bu muhabbet fazla uzadı. Kardeş sen Keewayle ilgilenmiyosan topici kirletme...
    [SIZE="2"][COLOR="Red"]ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun[/COLOR][/SIZE]

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler