Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eyvallah zipir,çok makbule geçer...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Bu işe çok sevindim sayın Motovizyon.
    Peki Alım satım, ruhsat meselesi nasıl olacak.İstanbul'a gelmeme gerek varmı?
    Ha bide serviş işini nasıl halledeceğiz(Samsun'da keeway bayisi ve servisi var ancak yeni motorların geleceğinden daha haberi bile yok. Yani motoru istanbul'dan alınca Samsun servisi problem çıkarırmı ?), bu konuda bi fikriniz varmı acaba?

Sayın Motovizyon; supershadow'da tel jant istersek acaba üstündeki alüminyum alaşım jantları çok az bir farkla yada fark almadan,tel jantlarla değiştirme lüksümüz olabilir mi?Tel jantlı modeli varsa ithal etme şansımız var mı????Direk virago 250 görünümü elde etmek için istiyorum...Bu arada Cumartesi Criminal ile geliyoruz,haberin olsun saat 14-15 arası açıksınız dimi?

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Bozuk modem yüzünden 2-3 gün ayrı kaldım siteden neler neler olmuş ya...
    Acilen ben de görmek istiyorum Supershadow'u.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    kusura BAKMAYIN YARINA KALDI benden kaynaklanmayan nedenlerden
    KARTAL GOL GOL GOL

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar son aldığım bilgilere göre keewayler şu anda montaj ediliyor.Kutularındalar yani
    Bir iki gün içinde merkez showroomda teşhir edilecek.Ancak kötü haber test yapamayacağız.Motovizyon bayi ile de görüştüm.Kendisi Şubat 15de modellerin elinde olacağını belirtti.Ben de daha rahat edeceğimizi ve motorlarala ilgili daha iyi bilgi alabileceğimizi düşündüğüm için motovizyona gitmeye karar verdim.Cumartesi öğleden sonra Bahçelievleri ziyaret edeceğiz.Şubatta da modelleri yine motovizyonda göreceğiz.Tabi isteyen merkeze de gidebilir.Ama ben alacağım bayide görmeyi tercih ederim.Artık karar size kalmış.Cumartesi gelmek isteyenler bana özelden mesaj atsın.Öğlen 14:00-15:00 gibi orada olacağız.Mesaj atanlara buluşma yeri tayin edelim.Tekrar hatırlatayım cumartesi sadece bayiyi ziyaret edeceğiz.Motorları görmeyeceğiz.Sonra yanlış anlaşılmasın

http://www.motosiklet.net/forum/show...547#post133547 (Topic burası)

Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150

Arkadaşlar Lütfen fazla Bahsetmiyelim bu motordan

Arkadaşlar Lütfen fazla Bahsetmiyelim bu motordan Çünkü türkiye ye kaç tane gelicek bilmiyoruz ve gerçekten tam anlamıyla bu motoru almaya karar veren ben alamadan bitmesini istemiyorum Açıkçası çok şaşırdım tam 2 gün önce superlight 150 alıyordum bir anda karşıma supershadow çıktı karşıma.Artık daha fazla bekliyemiyecem Mondial marka bir motor var bende 4 aydır ömrümden 10 yıl aldı. Artık iyi bir motora geçmenin zamanı geldi Bu arada bu motor satışa çıktığında lütfen haber verirlirse sevinirim. Bu arada criminal kardeşimize gerçekten çok teşşekkürler

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Güner; motorlar 15 Şubat'ta bayilerde satışa sunuluyor, bu belli artık.Motor hakkında ayrıntılı bilgi alıp fiyat, taksit seçeneklerini görüşmek istersen, tabii bir de İstanbul'daysan Bahçelievler Motovizyon'a gidiyoruz cumartesi,bekleriz.

Alıntı Güner adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar Lütfen fazla Bahsetmiyelim bu motordan Çünkü türkiye ye kaç tane gelicek bilmiyoruz ve gerçekten tam anlamıyla bu motoru almaya karar veren ben alamadan bitmesini istemiyorum Açıkçası çok şaşırdım tam 2 gün önce superlight 150 alıyordum bir anda karşıma supershadow çıktı karşıma.Artık daha fazla bekliyemiyecem Mondial marka bir motor var bende 4 aydır ömrümden 10 yıl aldı. Artık iyi bir motora geçmenin zamanı geldi Bu arada bu motor satışa çıktığında lütfen haber verirlirse sevinirim. Bu arada criminal kardeşimize gerçekten çok teşşekkürler
    Sen sağol dostum.Merak etme motorlar bitmez.Gerekirse macaristana gider oradan getiririm sizin için
    Olcan haklı 15 inde nasıl olsa tekrar gidip bakacaz motorlara.Az daha sabret...

Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150

Teşkkürler arkadaşlar

Olcan ve criminal söyledikleriniz için çok sağolun bende artık sadece bekleme durumundayım herşey için çok sağollun Bu arada arkadaşlar sizce benim boyutlarındaki bir insan( 1.75 bounda 73 kilo 17 yaş ) 250 cc yi kullanabilirmi çünkü hiç kullanmadım. birde mondial'in eleştiri bölümünü bulamadım forumdaki yerini söylerseniz çok sevinirim.

''Elemeğe saygı sadece tüketici olmayın, sizde yorum yapın''

Walla dostum Mondiali takip etmediğim için bilemiyorum.Bu arada alın size birkaç resim daha.Bu da koruma demiri takılmış bir Supershadow.Yakışıklı olmuş

Gene süper resimler ve gene criminal sağol dostum.

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    inşallah türkiyeye gelenler de bu resimlerdeki kadar güzel olur...

Motosikleti
    fz6

alın bunlarda benden

valla bence landcruiser daha güsel
    KARTAL GOL GOL GOL

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Gösterilen her yeni resim, yazılan her yeni mesaj biraz daha yaklaştırıyor beni Supershadow'a...Yayında ve yapımda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Zipir'in göderdiği resimler içindeki landcruiser ın jantları oyle olursa süper ama kapalı jant olursa kotu olur.Supershadow'da tel jantla gelirse UFFF derim o kadar.C.tesi görüşürüz arkadaşlar...

Tel jant sanmıyorum gelsin.Orjinal görünümü bozmazlar.Biliyorsunuz yurtdışından bulduğum resimlerde de aynı jantler var.Standarta bağlı kalınmış.Kocaday hadi gel artık baba.Daha çok işimiz var.Sıkıldık buralarda walla

Kardeşim bu gece 00.00'da otobüsle geliyorum yollar çok sakat ancak dediğim gibi c.tesi günkü buluşmaya yetişmek için elimden geleni yapıcam.Görüşürüz Criminal.

Motosikleti
    fz6
    yaw arkadaşlar gidince benim için de landcruiser hakkında konuşunda ben de alcam sizinle beraber
    KARTAL GOL GOL GOL

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    bence de bu jantlar telli den güzel duruyo yarı motorların resimlernr bekliyoruz

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler