Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125 Racing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence bu kiti almayın..
    Çok pahalı ayrıca büyük piston krank koluna daha fazla baskı yapacağı için krankta boşluk yapması büyük soruna yol açar.
    Ama şu var daha fazla performans istiyorsanız tek sekmanlı piston kiti bulabilirseniz alın.
    Daha az sürtünme ve daha fazla devir

Hatta ölçüleri bakılıp şu mito pistonu ile tutarsa bundan takabilirsiniz

вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DERBİ GPR125
    türkiyede en fazla yol yapan gpr 125 23 bin üzeriydi sanırm acaba nasıl gidiyor o halde sahibinden.com daki motor

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    29 Ekim'de duzenlenicek olan Sehitlik kortej'ine bizim grup'dan benim disimda kimse katilicakmi ? Katilmiyacaksa neden katilmiyacak
    First Day Of My Life

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Abi sen Derbi'yle mi katılıcan? biraz detay verebilir misin? Belki ben de gelirim 29 Ekim'de iş yok.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Motosikleti
    Cosa 200
    Evet erdemcim kismet olursa ben derbi ile katilmayi planliyorum bu sene , detaylari asagidaki link'de bulabilirsin.

Belkilere birakmiyalim isleri ayarliyalim kendimizi gelelim destegimizi verelim bizde sesimi duyuralim.

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...ej-surusu.html
    First Day Of My Life

Motosikleti
    DERBI GPR125 R'ımı SATTIM:(
    Alıntı jonturq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet erdemcim kismet olursa ben derbi ile katilmayi planliyorum bu sene , detaylari asagidaki link'de bulabilirsin.

Belkilere birakmiyalim isleri ayarliyalim kendimizi gelelim destegimizi verelim bizde sesimi duyuralim.

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...ej-surusu.html

Ugurcum katılmak istiyorum carsambaya kadar durumları ayarlayabılırsem haber verırım ben sana.

Ya bıde ıyıce koptuk hee kımse yok pıyasada kapanıs bulusması yapmadık arkadaslar henuz sezon kapanmış sayılmaz o yuzden.şöyle guzel bır toplaşmayla sezonu kapatalım derim.Kımseden ses cıkmıyor herkes soguk bakıyor ama ben yınede teklıf edeyım dedım.

Motosikleti
    Cosa 200
    valla Sehitlik korteji tamamlandiktan sonra bir yerlerde grup halinde yada biz bize olabiliriz diye dusunuyorum.

Cok ozledim
    First Day Of My Life

Motosikleti
    Ben varım o zaman =) O buluşmalara da hep özenmişimdir.

Motosikleti
    Cosa 200
    erdem'den baska ozenen arkadasimiz yokmu yahu , ozenin cabuk ozenin..
    First Day Of My Life

koromako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6-F
    çalışıyorum o gün:( yoksa ben de katılırdım
    Ya Tozu Dumana Katarsın, Ya da Tozu Dumanı Yutarsın

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Arkadaşlar selam. Çarşamba günü benim de programım var, katılamıyorum malesef. Çok saygı duyduğum bir işi gerçekleştirmiş olacaksınız, umarım açık bir havada güzel bir sürüş olur.
    Ben yokluğum sırasında bir USA macerası yaptım 2 haftalık. Sizleri de çok özledim. Anlatacak çok şeyler var, eminim sizin de vardır. Bu arada Aralık'ta askere gidiyorum, kesinleşti. Askerden önce mutlaka bir buluşma yapmalıyız. Hatta tarih belirlemekte fayda var. Şimdilik gelecek Pazar diyebiliriz? 2 Kasım Pazar, sabahtan buluşup kahvaltı edip orta ölçekli bir gezi yaparız. Ne dersiniz?

FREEBLADE_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ 400;yamaha ybr 125,aprilla rs 50 cross
    slm arkadaşlar bende mxr 125 var bu makınayla 170 çok kez gördüm hatta bıkaç sefer 180 bıle gördüm herkez şaşırdı işte sıze cengaverın kısa vıdeosu bıraz dumanlı benzınle karıştırıyorum neme lazım pompa bozulur sakata bınmesınhttp://www.izlesene.com/video/gilera...mxr-125/580184

Motosikleti
    Alıntı FREEBLADE_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bende mxr 125 var bu makınayla 170 çok kez gördüm hatta bıkaç sefer 180 bıle gördüm herkez şaşırdı işte sıze cengaverın kısa vıdeosu bıraz dumanlı benzınle karıştırıyorum neme lazım pompa bozulur sakata bınmesınhttp://www.izlesene.com/video/gilera...mxr-125/580184
    hocam selamlar. mxr gerçekten şahane bi makine. bizim makinelerden çok daha güçlü. bir tane de motor üstünden çekebilsen keşke, hızlanma, son hız falan görürdük. güle güle kullan. bu arada egzoz nedir? sesi iki zamanlı için epey tok geliyor.

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    hakanım belediye ceza kesmesin ne kadar çok yağ koymuşsun depoya
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam selamlar. mxr gerçekten şahane bi makine. bizim makinelerden çok daha güçlü. bir tane de motor üstünden çekebilsen keşke, hızlanma, son hız falan görürdük. güle güle kullan. bu arada egzoz nedir? sesi iki zamanlı için epey tok geliyor.
    exup sistemi silindirden klapeli olduğu için ve silindir üstünde sıkıştırma odası bulunduğu için tok çıkar bunların sesleri
    e bide teknoloji o zaman sesi bu kadar kesebiilyotdu, sizin motorlarınızda bunun için oldukça daha fazla uğraşmışlardır ama gelgelelimki sesiiz egzozu sevenimiz az..
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Alıntı Orhanko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam. Çarşamba günü benim de programım var, katılamıyorum malesef. Çok saygı duyduğum bir işi gerçekleştirmiş olacaksınız, umarım açık bir havada güzel bir sürüş olur.
    Ben yokluğum sırasında bir USA macerası yaptım 2 haftalık. Sizleri de çok özledim. Anlatacak çok şeyler var, eminim sizin de vardır. Bu arada Aralık'ta askere gidiyorum, kesinleşti. Askerden önce mutlaka bir buluşma yapmalıyız. Hatta tarih belirlemekte fayda var. Şimdilik gelecek Pazar diyebiliriz? 2 Kasım Pazar, sabahtan buluşup kahvaltı edip orta ölçekli bir gezi yaparız. Ne dersiniz?

Orhancım hosgeldın memlekete.Sen askere gıtmeden once bı toplanma yaparız.2 kasım pazar için arkadaslarla bı konusalım bakalım herkes uyggunsa organıze ederız.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Belediye kaç para veriyo hakan
    Bi ara gelde deneyelım motorları
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Arkadaslar yarınkı etkınlıge gelemıyorum maalesef.Gümrükler açık 29 ekımde calısıyorum ben arkadaslar bugun bellı oldu(memeleketın ıhracatı sozkonusu naapalım mecbur).Ama haftasonu naapıp edıp toplanalım havada ıyı olacak buyuk ıhtımalle bu haftasonu.Orhan askere gıtmeden önce motorlarla son kez toplanmamaız lazım.Sezonu kapatırız hepberaber.Hem ben motoru satıyorum motorla bırlıkte son bulusmamız olabılır benım ıcın.Herkes kendını ayarlasın lutfen.

GELENEKSEL GPR BULUŞMASI 5
    2 Kasım 2008 Pazar
    Buluşma Noktası :
    Avrupa : 4. Levent Metro Durağı
    Buluşma Saati : 09:00
    Gezi Programı : Şileye ne dersınız??? şöyle sağlam bir yol yapıp yorulduk diyelim.
    Katılanlar :
    1. cihantavuz (Cihan)
    2. Orhan(orhanko)
    3. ....
    4. ....
    5. ....
    6. ....
    7. ....
    8. ....

koromako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6-F
    Alıntı cihantavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar yarınkı etkınlıge gelemıyorum maalesef.Gümrükler açık 29 ekımde calısıyorum ben arkadaslar bugun bellı oldu(memeleketın ıhracatı sozkonusu naapalım mecbur).Ama haftasonu naapıp edıp toplanalım havada ıyı olacak buyuk ıhtımalle bu haftasonu.Orhan askere gıtmeden önce motorlarla son kez toplanmamaız lazım.Sezonu kapatırız hepberaber.Hem ben motoru satıyorum motorla bırlıkte son bulusmamız olabılır benım ıcın.Herkes kendını ayarlasın lutfen.

2 Kasım 2008 Pazar
    Buluşma Noktası :
    Gezi Programı : Şileye ne dersınız??? şöyle sağlam bir yol yapıp yorulduk diyelim.
    Katılanlar :
    1. cihantavuz (Cihan)
    2. Orhan(orhanko)
    3. ....
    4. ....
    5. ....
    6. ....
    7. ....
    8. ....

2 Kasım 2008 Pazar
    Buluşma Noktası :
    Katılanlar :
    1. cihantavuz (Cihan)
    2. Orhan(orhanko)
    3. Koray (koromako)
    4. ....
    5. ....
    6. ....
    7. ....
    8. ....[/QUOTE]
    Ya Tozu Dumana Katarsın, Ya da Tozu Dumanı Yutarsın

Motosikleti
    Cosa 200
    Yazin benide
    First Day Of My Life

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bu kiti almayın..
    Çok pahalı ayrıca büyük piston krank koluna daha fazla baskı yapacağı için krankta boşluk yapması büyük soruna yol açar.
    Ama şu var daha fazla performans istiyorsanız tek sekmanlı piston kiti bulabilirseniz alın.
    Daha az sürtünme ve daha fazla devir

Hatta ölçüleri bakılıp şu mito pistonu ile tutarsa bundan takabilirsiniz

Mitakanın gpr için pistonu var ama bunlarda yanma odası yok piston üstünde!
    İtalyanlar sadece motorları değil, hayalleri de yaratırlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler