Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125 Racing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son birkaç sayfayı okudumda, nasıl becermişler,pistonu delmeyi,ya da 4000de segman bitirmeyi, valla anlamayan kullanmasın bu motorları gerçekten yazık ediyorlar...125cc den 600lük performansı mı bekliyorlar anlamıyorum,bu arada ön çamurluğu kırmızı,smokehead egzosu olan motor bizim burda komple motor yapıldı,göstergesi kırık her tarafı dökük bir motordu,yani hakkı rahmetine kavuşmuştuŞimdi temiz diye satıyor....
    Benim iş biraz da bundan olmadı ve de iyiki olmadı sanırım.Ben de hiç 2t kullanmadım.Hatta ilk motorum olacaktı vitesli olaraktan.En mantıklısı motoru öğrenip öyle 2t almak olacak sanırım
    Bu arada bahsettiğiniz B.çekmece'deki motor sanırım.Bir tek o motoru aramamıştım nedense pek samimi bulmamıştım.Burada foyası da meydana çıktı işte
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    abi komple stop 56 euro+KDV yazıyor ferconun sitesinde..

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Yuh 56 yuro demek cokmus yahu kalsin simdilik
    First Day Of My Life

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son birkaç sayfayı okudumda, nasıl becermişler,pistonu delmeyi,ya da 4000de segman bitirmeyi, valla anlamayan kullanmasın bu motorları gerçekten yazık ediyorlar...125cc den 600lük performansı mı bekliyorlar anlamıyorum,bu arada ön çamurluğu kırmızı,smokehead egzosu olan motor bizim burda komple motor yapıldı,göstergesi kırık her tarafı dökük bir motordu,yani hakkı rahmetine kavuşmuştuŞimdi temiz diye satıyor....
    Biraz benzin katkısı koyarak pistonu zorlamadanda delebilirsin.
    Sekmanlara gelince yağ pompası yağlamayı keserse bilinçsiz sürücü anlamaz bile vede sekmanlar hemen biter
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı jonturq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuh 56 yuro demek cokmus yahu kalsin simdilik
    Dün Mustafa ustaya gittiğimde Derbi'nin bir kaç parça fiyatına bakmıştık.Devir saati net 500 küsür ya ytl ya euro tam hatırlamıyorum, yan grenajlardan teki sadece 1 parça 120 euro artı kdv gibi çok çok uçuk fiyatları gördüm
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    DERBI GPR125 R'ımı SATTIM:(
    [QUOTE=Orhanko;1221852]2000 km'yi devirdim, şu ana kadar 5.5 lt'nin üzerinde görmedim gazlamama rağmen.

Haydi Beyler!!

GELENEKSEL GPR BULUŞMASI 4
    31 Ağustos 2008 Pazar
    Buluşma Noktaları :
    Avrupa : 4. Levent Metro Durağı
    Anadolu : ??
    Buluşma Saati : 09:00
    Gezi Programı : Hıdiv Kasrı'nda kahvaltı, sonrasında Anadolu yakasında gezi
    Katılanlar :
    1. Jonturq (Uğur)
    2. Orhanko (Orhan)
    3. cihantavuz(cihan)

4. ????

Bu gezi kaçmaz valla!!! Pazar günü Düğüne gitmiyorum, evlenen arkadaşıma burdan mutluluklar.

Erdem,koray,kadir,ömer,hyo-mehmet hadi yaa hareketlenin bu gezi kaçmaz satış koymak yok.

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün Mustafa ustaya gittiğimde Derbi'nin bir kaç parça fiyatına bakmıştık.Devir saati net 500 küsür ya ytl ya euro tam hatırlamıyorum, yan grenajlardan teki sadece 1 parça 120 euro artı kdv gibi çok çok uçuk fiyatları gördüm
    Yeni motorun hayırlı olsun, sadece derbide değil bu tarz motorların parçası herzaman pahalıdır,bir fikir edinmek için sana site vereyim www.easyparts.nl burada hyo.da var,tabi buradaki rakamlar bizim buradan daha ucuz!
    mesela kıyas için hyonun gösterge paneli yurtdışında komple 400euro,burda bulabilirsen 400 den daha fazladır...
    http://www.easyparts.nl/showdrawing/...zalmesser.html
    derbinin aynı parçası 191 euro
    http://www.easyparts.nl/showdrawing/...omponents.html
    sonuç olarak bazı parçalar ucuz bazıları pahalı olabilir ama sonuçta hepsi yüksek rakamlarda

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    GELENEKSEL GPR BULUŞMASI 4
    31 Ağustos 2008 Pazar
    Buluşma Noktaları :
    Avrupa : 4. Levent Metro Durağı
    Anadolu : ??
    Buluşma Saati : 09:00
    Gezi Programı : Hıdiv Kasrı'nda kahvaltı, sonrasında Anadolu yakasında gezi
    Katılanlar :
    1. Jonturq (Uğur)
    2. Orhanko (Orhan)
    3. cihantavuz(cihan)
    4. mhyen(Mehmet)

5.???

Ben de geliyorum.Yok mu artıran

Bu arada o gün MT'nin buluşmasına da gideceğim diye söz vermiştim napıcaz şimdi
    Öncelikle hep beraber orada buluşsak kahvaltı sohbet faslı yapıp ardından dolaşmaya çıksak nasıl olur sizce?

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz benzin katkısı koyarak pistonu zorlamadanda delebilirsin.
    Sekmanlara gelince yağ pompası yağlamayı keserse bilinçsiz sürücü anlamaz bile vede sekmanlar hemen biter
    Yağ ışığı yandıktan sonra rahat rahat gezen adama bravo demek lazım!Tabi yağ pompası bozulur o ayrı mesele,benim önceki gilerada su pompası bozulmuştu,Allahtan hararet göstergesini gördüm,yoksa motoru kucağa almıştım...Ben önceki gileramda ve bunda benzin katkısı kullandım,karbüratör temizleyici desem daha doğru ama birşey olmadı,senin dediğin oktan yükseltici mi?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Yeni motorun hayırlı olsun, sadece derbide değil bu tarz motorların parçası herzaman pahalıdır,bir fikir edinmek için sana site vereyim www.easyparts.nl burada hyo.da var,tabi buradaki rakamlar bizim buradan daha ucuz!
    Olay racing'e döndü mü cidden parça fiyatları da uçuyor benim gördüğüm kadarıyla

Motosikleti
    Cosa 200
    Bizim grup bi toplanalim da Levent'de sonrasinda Mt'e de katilabiliriz.
    First Day Of My Life

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yağ ışığı yandıktan sonra rahat rahat gezen adama bravo demek lazım!Tabi yağ pompası bozulur o ayrı mesele,benim önceki gilerada su pompası bozulmuştu,Allahtan hararet göstergesini gördüm,yoksa motoru kucağa almıştım...Ben önceki gileramda ve bunda benzin katkısı kullandım,karbüratör temizleyici desem daha doğru ama birşey olmadı,senin dediğin oktan yükseltici mi?
    Oktan yükseltici bilinenin tersine yanmayı zorlaştırıyor
    Yani 95 oktan benzin 98 oktandan daha çabuk alev alıyor diyebiliriz.
    Benim dediğim özel benzin katkıları var karbüratör temizleyici v.s. değil
    Ama halk dilinde yinede depo temizleyici diye biliniyorlar
    Geçen ay yamaha ya koyduğumda 80 km de 5 tane buji eritti vede pistonun üzerinde iz yapmıştı
    Ama dediğim gibi kullanmayı bilmemek değil bu yağ pompası gerçekten önemli çalışıp çalışmadığını anlayamazsınız
    En iyisi benzinede biraz yağ karıştırmak
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ben zaten karşıdayım ama dediğiniz saatte 4.Levent metronun orada olacağım abi.Maksat yol yapmak

Motosikleti

Bencede aynen katılıyorum.toplanırız ondan sonra istersek katılırız MT kahvaltısına.

Motosikleti
    Cosa 200
    Hadi Erdem , Hadi Koray bu arada bahriyeli söndü galiba hic sesi solugu cikmiyor ?
    First Day Of My Life

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    abi be yukarda biyerde demiştim "geliyorum" diye =) ondan bidaha sesimi çıkarmadım =) ama saatler konusunda bişey diyemiyorum. belki geç gelirim, belki de erken gelir erken kaçarım =) mutlaka haberleşiriz. çok isterim gelmeyi.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Motosikleti
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi be yukarda biyerde demiştim "geliyorum" diye =) ondan bidaha sesimi çıkarmadım =) ama saatler konusunda bişey diyemiyorum. belki geç gelirim, belki de erken gelir erken kaçarım =) mutlaka haberleşiriz. çok isterim gelmeyi.

Erdem gel abi yaa bak bende satışı koydum arkadaşıma, düğüne gidecektim valla onla bırlıkte.Şartları zorla abi bişi olmaz 1 gecede uyumayıverirsin noolcak.Şöyle eksiksiz bir toplanalım.Kimse özlememiş gibi davranıyo yaa ben hepberaber gezmeyi çok özledim valla.
    Bahriyeli ömerin telefonunu alan varsa bı arasın ya bende teli yok.

masaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ketchup memnunmusun naked aldigina yoksa aklindan suphe geciyor mu arada?
    nihayet ehliyet yazili sinavina girmis birisi olarak son demleri oynuyorum da
    birde ufak bi sorun benim boy 1,80 yorumlarsaniz sevinirim

Motosikleti
    Alıntı masaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ketchup memnunmusun naked aldigina yoksa aklindan suphe geciyor mu arada?
    nihayet ehliyet yazili sinavina girmis birisi olarak son demleri oynuyorum da
    birde ufak bi sorun benim boy 1,80 yorumlarsaniz sevinirim
    Benim boyum 1.87, koromakonun boyubildigim kadarıyla 1.95.
    acıklayıcı olmustur sanırım.Biz kullanıyoruz bu makınelerı bu boylarla.Genel olarak motorun kaslı bi yapısı oldugu için gorsel anlamda sorun olmuyor.

koromako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6-F
    Alıntı Orhanko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mhyen hayırlı olsun motorun. Motoru, taşınacağı kasa içinde kemerlerle sağa sola sıkıca tutturursan hiçbirşey olmaz.
    Koray bu arada dün akşamüstü Çengelköy'den geçen sen miydin? Ya EH plakalıydı ya da EA. Ama EH ise kesin sendin. Ceketi falan atmışsın, sıcaktan bunaldın herhalde
    Bu arada arkadaşlar dün Çengelköy'de olmamın sebebi nişanlanmamdı. Ben de tasmamı taktım, darısı herkesin başına

Bizim bahriyeli Ömer'in de ilanı var sahibinden'de..
    Allah tamamına erdirsin Orhancım. Evet bendim Ya o sıcakta ne montu ne pantolonu direk capri üstü tişört vurdum kendimi yollara

Orhancim allah tamamina erdirsin gelemedik uzgunuz toplanamadik bir turlu bu hafta'da gecti ramazan oncesi bi bulusma sart oldu bende motosikletimi o tariha kadar alabilirim sanirim guzel bir gezi duzenleriz.Stickerler nasil oldu abi resmini koyabilirsen cok sevinirim malum 0 boyadan cikacagim
    Stickerlar güzel, ateş kırmızısı. Tam yeni boyalı motoruna layık
    Ya Tozu Dumana Katarsın, Ya da Tozu Dumanı Yutarsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler