Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125 Racing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Karala karala hemen karala cabuk karala

Orhan kardesimizi nisan telasi sardi anlasilan pek sesi solugu cikmiyor , eee ne yapacagiz yalnizmi birakicaz arkadasimizi bu mutlu gununde?
    First Day Of My Life

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Maalesef motoru alamadım arkadaşlar.Cihan abinin ustasına götürdüm önce.Sağolsun kendine alıyormuş gibi ilgilendi.Sağına soluna her tarafına baktı.Devir saatindeki cam kırılmasının çok önemli olduğunu, su girdiği an buranın anında bozulacağını, sonradan cam yaptırsan bile ne olacağının belli olmayacağını söylediği andan itibaren motordan soğumaya başladım.Bu devir saati 1000 lira civarı birşeymiş Ayrıca motorda değişen parçalar var.Artı arkadaş bize her ne kadar otoparkta yan yattı desede ciddi bir darbe almış motor şasesi sağlam olmasına karşın.Soldaki far yerinden çıkmış.Ön grenaj çatlak.Sol ayna kırık.Plakalık yok.Grenajlarında sürtünmeden ötürü problem var.Denge topuzu yok.Usta motor hariç gerisini beğenmedi.Ben de vazgeçtim.
    Yine motorsuz kaldım

Bu arada Kadıköy'deki şu motorun sahibini aradım.Adam il dışındaymış ama burada motor arkadaşındaymış.Yarına buna da bakmayı düşünüyorum.Adama kalsa bu da hiç kaza yok sadece bir kere yan yattı diyo ama artık kimseye güvenemiyorum http://www.sahibinden.com/5800_km_so...XQQdisplayitem

Anadolu yakasında olan arkadaşlar eşlik ederse sevinirim.Bir bilenle gitmenin önemini yeni kavradım.Eğer ben tek gitsem fazla kurcalamaz direk griyi alır sonra üzülürdüm.Cihan abiye ne kadar teşekkür etsem azdır
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    Cosa 200
    http://www.sahibinden.com/hatasiz_ka...XQQdisplayitem

Bende yan yanttim camura battim ama makinama guveniyorum

Hayirlisi olsun uzme kendini bu kadar

Anadolu yakasinda gorulecekse Koray arkadasimiz yardimci olabilir diye dusunuyorum tabiki islerinden firsat bulabilir ise.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Abiciğim sadece yan yatsa kabulüm de dün Cihan abi ile bizim göremediğimiz ne kırıklar çatlaklar buldu ki usta.En basitinden motorun plakalığı bile yok.Plakası ikiye katlı bir halde sele altında geziniyorÇok masrafı var gibi.
    Bu arada bu derbilerden yana yatmamışı yok mu hiç
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    Cosa 200
    Masraf olayi ayri bir sey , motosikletin granajlarinda catlak olmasi yada boyasiz olmasi cizik olmasi cok fazla bir sey degildir aslinda lakin devir saati catlak filan yazmissin hakkaten o adami kuskuya dusurebilir.

Vazgecerek iyi yaptigin kanisindayim.

Bende yan yattim camura battim ama kirik yok cizikler olustu sol tarafta biraz kil bi adamim verdim komple boyaya parlak kirmizi yapiliyor su anda sanayi'de bakalim ortaya nasil bir sey cikicak.
    Benim satmak icin acelem yok umarim sende aradigin temizlikte bir derbi bulursunda gezilerimize gelirsin.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Çatlak tabiki de sorun değil de hani usta bana iki ikiye kaldığımızda yarın bir gün sen bunu zor satarsın dedi.Bu kırık çatlaklar özellikle grenajların ayaklarında oluşmuş.Görünür olanlara zaten bir şey dediğim yok.Hani motorda o kadar çok sorun masraf var ki ustaya göre, ön jantının da eğik olduğundan şüpheli.Motorun frenlerini de beğenmedi, vs vs vs...

Benim istediğim öyle çok masrafı olmayan km'si fazla olmayan -yan yatma da kabulüm hatta- bir motor bulmak.Artık o da olmadı gidip bu nude'u alırım ne yapiyim

http://www.sahibinden.com/derbi_nude...XQQdisplayitem

Bu arada Tuzla'daki beyaz gpr satılmış...

Motosikleti
    Cosa 200
    Guzel fikir , Nude dusunursen Erdem'den " ketchup" fikir ve yardim alabilirsin aramiza nude kullanan tek kisi o.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    İstanbul'da temiz motor yok ya inanabiliyor musunuz Bu arada Kadıköy'dekini aradım yine motorda yanlarda boya varmış.Düşürmüşler motoru küçük bir parçada komple, ufak bir yerde de lokal boya varmış. İnada bindi artık abi olmadı gidip İstanbul dışından binip de alıp gelcem dicem ama kesin kazalı bir motoru alır gelirim

Avatarı da derbi'ci yaptım böyle çok hoş oldu

Motosikleti
    Cosa 200
    sen benim motosikleti alicaksin gibide du bakalim ne gostercek zaman Avatarin guzel olmus , avatarari kullandin simdi sira motosikletinde
    First Day Of My Life

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    kadıköydeki motorun ön çamurluğu da boyalı kırmızı yapmışlar onu da iyice incele mehmet sonra üzülme... ama bulursun temiz bi tane bende alacağım zaman bi sürü motor dolaştım tam alacam diyorum bi aksilik oluyor alamıyorum yada almaktan vazgeçiyorum moralim çok bozuluyordu ama sabret mutlaka bulursun....

Motosikleti
    Cosa 200
    Kadir sana veremedim ama mehmete verecem ben bu makinayi yaziyorum suraya
    First Day Of My Life

Motosikleti
    inşallah abi. bence senin motor çok güzel hatta şimdi boyanınca daha da güzel olacak parlak kırmızı gianelli de var üzerinde 900 ytl lik.. harris slikon elcik vs. daha ne olsun ....bu arada abi bu gun senin cafeye geldim ama yine yoktun....

Motosikleti
    Cosa 200
    var var hersey var daha ne olsun , 0 boya giannelli , harris elcik, thankpad 180x70x17 oh oh 3 gundur duzensiz uyku halindeyim 4 gibi kactim isyerinden eve girdigim gibi bayilmisim zaten ancak uyandim oda karnim acikdigi icin ama keske arasaydin cikar gelirdim.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    İstanbul'da temiz makine yok arkadaşlar.Hepsini aradım konuştum.Ya boya var ya motor daha 4000'de sekmandan ses getirmiş servise girmiş, ya bi çakal çıkıyor artık anlıyorum...
    http://www.sahibinden.com/harbi_bu_d...XQQdisplayitem
    Artık sınırlarımın dışına çıkıyorum
    Bunda boya yok gibi.Aradım konuştum.İlanda adı geçen bayan nasıl kullandıysa motoru pistonu mu ne delmiş.İtalya'dan parça getirip yaptırmışlar, artık motor nasıl olmuştur bilemiyorum.Araştırmak lazım...

Ayrıca bu da temiz duruyor...
    http://www.sahibinden.com/ankara_da_...XQQdisplayitem
    Daha bunu arayıp konuşmadım.

Eğerki bu motorlar için o illerde birilerini bulup önden baktırabilirsem hani en azından boya-kaza durumu olmadığına kanaat getirirsem gözümü karartıp gidicem, alıcam, binip üstüne gelicem

Ayrıca Etiler'deki yeşil motorun sahibi ile de konuştum.Motor daha 4200 km'de iken sekmanlardan ses gelmiş bir hafta önce servise sokmuş.Bu arada servis de arkadaşının servisiymiş ama ferco ile alakası yokmuş.Bunu da öyle eledim.Sonuçta motoru açmışlar kim bilir ne oldu ileride ne olabilir?

Şu motorların hepsine bakayım artık en son seninkine bakıcam gibi Uğur abi.Fakat benim asıl isteğim orijinal olması, en ufak bile olsun boya olmaması ve de gayet düşük km olması

Bu arada tomass abi sen de avatarı bizimkiler gibi derbi yapar mısın?Hepsi aynı olunca sayfa o kadar hoş oluyor ki

Motosikleti
    Cosa 200
    Sans seninle olsun mehmetcim
    First Day Of My Life

Motosikleti
    geçen gün photoshopta bizim makinayla biraz oynadım nası olmuş...

[IMG] http://www.resimupload.com/ds475167661_f6rt4na_2.html [/IMG]

[IMG] http://www.resimupload.com/ds545309480_son.html [/IMG]

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    jonturq
    Hayırlısı olsun abi hepimiz için

tomass
    resimleri ben göremiyorum abi

Motosikleti
    bende göremiyorum bari linkini vereyim...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hakikaten çıkmıyor resimler.Ben bunu bi imageshack'a yükleyeyim hemen

Motosikleti
    eline sağlık şimdi oldu çok güzel olmadı ama biraz değiştirdim işte

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler