Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Anaa sen uyumadınmı hala Kaan yaa.. susunca ben seni uyudu zannettimdi yaa..

Evet doğru.. Ama orjinalin yerini tutarmı ki..?
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    benim işim belli olmaz xDD
    oo orginalinden bile iyi markalar satılıyoki ücretine göre değişiyo .hondakininkiside çok güzelde azcıkta karlı satıcaklarına netten almak daha mantıklı tıpkı benim kaskım gibi ahahaha:D
    Mustafa Kemal Atatürk

orjinal arka çantanın kilidi kontak anahtarı ile aynı oluyormuş galiba,yani tek anahtarla bütün kilitler açılabiliyor,bunu nasıl yapıyorlar açaba topcase için hondaya sipariş verdiğimizde motora özel kilit mi hazırlıyorlar

Motosikleti
    aa bunu duymak gerçekten çok ilginçti demeki adamlar dediğin gibi kendi anahtar kodundan kilit getirtiyolar başka bi mantıklı acıklaması yok
    Mustafa Kemal Atatürk

slm arkadaşlar kimse yokmu.şükrü kardeş nasılsın iyimsiin ne yaptın aprillamı honda mı hangisinden karar kıldın

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    İyiakşamlar arkadaşlar..
    Ya fazladan bir anahtar taşımamak için o kadar parada verilmez herhalde değilmi..?

Ooo Barışş naber..? İyiyim sağol.. Sen nasılsın..? Ya kararım Hondadır.. Çünki gönlüm ondadır
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

şükrü bey gönlümüz honda da ama dün sahibinden comda gördüğüm bir ilanda vatandaşın teki iki haftalık ps motorunu satıyor ve mayısta gelecek parti zamlı olacak diyor nereden duyduysa artık,ben hondaya sordum onlarda bilmiyoruz dediler.dünden beri moralim bozuk biraz,hem adamı bir aydan fazla bekletiyorlar hemde sonunda ödül olarak zam yerleştirirlerse çok ayıp olur.

gerçi o arkadaş bugün ilanı kaldırmış bulamadım.

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Bunlar satışı hızlandırmanın akıllıca yöntemleri olsa gerek diye düşünüyorum dostum.. Hiç kafanı yorma.. Zaten hadi diyelim zam geldi ne kadar gelir sence zam..? bin lira mı..? 99'a 100 fazla gelmez derler.. kafanı takmaa.. Bizim buralara da yakın yerde satan yokki.. Olsa da alsak.. Ama beyaz

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Ee hadi nerdesiniz..

Motosikleti

honda ps150i

millet bende motorla geziyorum bu aralar paso detaylarını anlatırım bakın marmariste ne gördüm biri çamurluğunu boyatmış büyük motorlarda olduğu gibi
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Vayy Kaanım hoşgeldin be yaa Naber nasılsın..?
    Geziyosun demek pasoo ohh ne güzell.. Motoru alsak da bizde gezsek şöle yaa.. Sen elinde fotoğraf makinesi ilemi geziyon kardeşim yaa.. Güzel olmuş ama.. Bu arada sizin o tarafta biri PS satıyo 2011 model. Bak bakaim tanıyonmu..?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7991345/detay/

Kaan bi cep tlf. verde senlen bi konuşalımmı..?

şükrü bey şuan kymco kullanıyor musun yoksa sattın mı motorunu?maxi scooterdan sonra neden ps almayı düşünüyorsun?forumlarda okuduğum kadarıyla tayvan malı sym ve kymco motorlar japonlardan bile daha kaliteliymiş,doğru mudur bu?

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şükrü bey şuan kymco kullanıyor musun yoksa sattın mı motorunu?maxi scooterdan sonra neden ps almayı düşünüyorsun?forumlarda okuduğum kadarıyla tayvan malı sym ve kymco motorlar japonlardan bile daha kaliteliymiş,doğru mudur bu?
    Valla ben o motoru sattım kardeşim yaa.. Düştüm ben o motordan 2007 senesinde.. Asfaltta 30-40 metre abartısız sürüklendim.. Evet doğru çok kaliteli harika bi motordu.Ama düşünce evden psikolojik baskı oldu haliyle satmak zorunda kaldım.Ancak 4 sene geçti ben yeni yeni motor alcam.. Oyüzden büyük almam mümkün değil.. Aldırmazlar yanii annem,hanım Yoksa gönlüm onda tabii. Ben ps ile bi başlayayım daa.. Sonrasını düşünürüss
    Bilmem yeterince açıklayıcı oldummu.. İsim neydi kardeşim kusura bakma sen yazdın bi ara ama bendeki hafıza pek iyi değil..

büyük geçmiş olsun hocam ben tamer,kesinlikle anladım durumu.sen bundan sonra bence ps 150de kal fazla büyütme motoru.

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Memnun oldum Tamer.. Dur bakalım önce dediğim gibi ps'yi bi alalım.. Sonra düşünürüss

Sen kapora verdin bekliyosun değilmi..? Ps'yi..?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:24 ----------

Kaan uyudunmuu..?

evet kaparo verdim,kalan parayıda hazırladım aç kurtlar gibi bekliyorum

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Ehehehe.. ne güzel işte.. beyazmıı...? kaç lira verdin kapora..? gün verdilermi..?
    Bu arada Kaan nerde yaaa Kaaaaaann nerdesin kardeşşim yaa

500 tl. gün vermediler mayısın ilk haftası gelecek gibi duruyor.
    renk:beyaz

slm şükrübey nasılsınız

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Alıntı adibendesakl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm şükrübey nasılsınız
    O Barış sağol sen nasılsın...?

Tamer , en güzel beyaz PS beyazıı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)