Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı pocemonmutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1: cizilen parcalar garantiden degişmedi nakit değişti
    2: evet gidon demirinin ici dolu tornada diş actılar kendi parcasıymış gibi taktım
    3: egzos koruması Plastigi tornada cizdim yaptılar sagolsunlar
    4: yok merak etme cok soru sormadın

Anladım saolasın
    Hayırlı olsun..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pocemonmutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Nişanlım tarafından ongorulen fiyat budur valla bende ilanıma alıcı gozuyle bakınca pahalı gelmiyor hatta Xenon ve alarm ile kac para ceker kaca kapatırım diye duşundum bir ara cok iyidi param olsa okadar nakit ben alacamda neyse

"bukaleon34" eger 5000tl ye veriyor ise sana soyleyeyim sakın kacırma derim gercekten super fiyata almış olursun, plaka,ruhsat işinide artık sonra yaptırırsın.

"mevlutgs" ben motoruda satmak istemiyorum ama satmak istemiyorumla olmuyor işte gelde anlat eşine o gordugun 10 10 15 sigorta bolumu en sagdaki boş yer boştu yani extra bişey takınca oraya sigorta takılıyor heralde bunlarlada bitmiyor aku kısmındada sigortalar var...

"CBA" parcalar hatta ozellikle grenajlar "oemmotorparts" sitesinde fiyatları gorunce kimbilir burda nekadar diye duşunurken pahalı olmadıgını gorunce şaşırmıştım

Ön grenaj 232.63tl
    Taban doşeme 67tl
    Alt taban doşeme 35.52tl
    Ve bunlar KDV dahil fiyatlar

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    ltfen ynlış anlama ama bizim burda pndkde güngör motor 5200 verior 0 senin bi inmen lazım abi be fiyatta cdden yüksek ah keşke haziran temmuz gibi satsaydın alabilirdimm

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ltfen ynlış anlama ama bizim burda pndkde güngör motor 5200 verior 0 senin bi inmen lazım abi be fiyatta cdden yüksek ah keşke haziran temmuz gibi satsaydın alabilirdimm
    Seni neden yanlış anlayayım kardeş verdigim fiyat kimine iyi kimine pahalı gelir goreceli bişey bu, alan alır almayan almaz.

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    valla abi şu piyasaya göre çok saygılarımla abicim beni anladın için

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Ayriyetten benim hickimseye yalan borcumda yoktur gizlim saklımda farklı isimler de uye olupta ilanlar acıpta millete bişey yutturma amacımda yoktur. Motor burda ben burdayım burayı bilen herkezde beni tanımıştır...

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı aposentr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda nın resmi sitesinde 5640 yazıyo zaten nasıl 6 ya veriyolar?
    Ben görüştüm bizzat. Plaka hariç fiyatıymış. Yani yine fiyat 5.600ü bulur.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Honda PS150i
    ben 30 ekim 2008 de motoru 1aylıkken 1300km de orjinal elcikli cam ve orjinal honda topcase ile birlikte 4800 e aldım. son 4 e verirsen hemen satar uğraşmazsın... benden tavsiye...

bu arada ben çokmu biniyorum motora yaw. eskişehir gibi küçük ve karlı bi yerde bile şu an 5100 km de motor

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Arkadaşlar fiyatı duşurdum + Otocode alarmıda fiyat icine dahil ettim. Eger hala fiyat cok derlerse yazın otv ve zam dan sonra satarım benimde işime gelir o zamana kadarda gereken parayı zaten toplamış olurum...

http://www.sahibinden.com/ihtiyaci_o...XQQdisplayitem

ben 30 ekim 2008 de motoru 1aylıkken 1300km de orjinal elcikli cam ve orjinal honda topcase ile birlikte 4800 e aldım. son 4 e verirsen hemen satar uğraşmazsın... benden tavsiye...

bu arada ben çokmu biniyorum motora yaw. eskişehir gibi küçük ve karlı bi yerde bile şu an 5100 km de motor
    kardeş sen de matematikçisin benim gibi ama son 2 aydır honda ps150i ile kymco people s200 arasında gidip geliyorum.....sen ne dersin,elbette honda ama birisi peşin 4750,biri peşin5500 anahtar teslim fiyatı...

http://www.kymco.com.tr/html/peoples200.html

ha elbette honda bambaşka bişey,2.eli de var,ayrıca honda deyince başka bişey demeye gerek yok ama diyorum ki hem büyüklüğü,hem ağırlığı derken kymcoya doğru bi gidip geliyorum...honda daha ağır,kymconun tekerleri daha büyük...honda enjeksiyonlu,kymco karbüratörlü,hava soğutmalı,honda su soğutmalı...nedir fikrin hocam,sen kullanan olarak fikrin nedir?honda bana biraz ufak gibi geldi people a göre gerçi hala yakından göremedim ama....cevabın çok yönlendirici olacak...saygılarımla...

Motosikleti
    Honda PS150i
    Alıntı ramsesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kardeş sen de matematikçisin benim gibi ama son 2 aydır honda ps150i ile kymco people s200 arasında gidip geliyorum.....sen ne dersin,elbette honda ama birisi peşin 4750,biri peşin5500 anahtar teslim fiyatı...

http://www.kymco.com.tr/html/peoples200.html

ha elbette honda bambaşka bişey,2.eli de var,ayrıca honda deyince başka bişey demeye gerek yok ama diyorum ki hem büyüklüğü,hem ağırlığı derken kymcoya doğru bi gidip geliyorum...honda daha ağır,kymconun tekerleri daha büyük...honda enjeksiyonlu,kymco karbüratörlü,hava soğutmalı,honda su soğutmalı...nedir fikrin hocam,sen kullanan olarak fikrin nedir?honda bana biraz ufak gibi geldi people a göre gerçi hala yakından göremedim ama....cevabın çok yönlendirici olacak...saygılarımla...

Baktım şimdi özelliklerine kymco nun. bi kere motor hacmi honda dan büyük olmasına rağmen 12 beygir:( ağırlık olarak PS'den hafif. su soğutmalı değil. people sanki activanın beygiri artmış hali gibi. ben bugün yine endurocu abilerle 200 km yol yaptım. virajlara filan hep onlarla girip çıktım hiç bi sıkıntım olmuyo. eskişehirde olsan ben seni bindirirdim motora. ver 1000 lira daha fazla al hondayı.. ben zamanında 1700'e popcorn alacaktım ama az sıkışıp 2450 ye activa almıştım. ve hiç pişman olmadım. bu durumda şu an senin durumuna benziyo. 2. elde hondayı 1 haftada satarsan kymco yu 1 ayda zor... al hondayı yatıp kalkıp bana dua edersin;)

pocemon yanlış zamanda satıyorsun ya ölü eşşek fiyatına vericen yada ötvnin eski haline gelmesini bekliycen bence

bencede ps abi gerek yok kafan rahat olur..

Baktım şimdi özelliklerine kymco nun. bi kere motor hacmi honda dan büyük olmasına rağmen 12 beygir:( ağırlık olarak PS'den hafif. su soğutmalı değil. people sanki activanın beygiri artmış hali gibi. ben bugün yine endurocu abilerle 200 km yol yaptım. virajlara filan hep onlarla girip çıktım hiç bi sıkıntım olmuyo. eskişehirde olsan ben seni bindirirdim motora. ver 1000 lira daha fazla al hondayı.. ben zamanında 1700'e popcorn alacaktım ama az sıkışıp 2450 ye activa almıştım. ve hiç pişman olmadım. bu durumda şu an senin durumuna benziyo. 2. elde hondayı 1 haftada satarsan kymco yu 1 ayda zor... al hondayı yatıp kalkıp bana dua edersin;)
    kardeş söylediklerine tamen katılıyorum...kymcoyu da epey övmüşler sevmişlr...bu arada kymconun beygir gücü 12/7500...hondanıni de 8500 de galiba...ha bir de benim boy 180cm,ayaklar 1 m...sanki dizlerim sıkışacak gibi duruyo da resimde...ama hala göremedim makinayı yakından...sen nasılsın kardeş...amortisörlerin sertliği,bagajın kaskı alıp alamadığı,beli ağrıtması,artçıyı rhtsz etmesi,makinayı 1-2 hafta çalıştırmayınca hemen çalışamaması,büyük tekerlek-çukur mevzuları...hondaya güvenim tam,haklısın bu konuda...bir de bu benim ilk motorum olacak hayırlısı...kymcoya göre enxboyxyükseklik daha ufak gibi geldi ama ağır olması daha iyi...ilk kalkışlar,durxkalk nasıl...ortalama benzin sarfiyatı nasıl,enjeksiyonlu olduğu için belki aynı hesaba denk gelecek ama...bana asıl işin fiziksel ve uygulamalı kısmı lazım....senin de kafanı şişirdik,kusura bakma...belki aramızda bir honda kardeşliği doğar...hazır matematikçiyken,ikisi bir arada

cevabın için teşekkür ederim...bayiden çok kullananların sözüne bakılmalıdır diye düşünüyorum...

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    "ramsesse" arkadaş, ps150i gercekten guzel motor. tafikte, uzun yolda, yakıtıyla, malzeme kalitesiyle motoruyla on planda bir motor. kullandım ve people125 ps150i arasında acık ara ps150i dir...

+ Yonleri: PS150i kalkışlar beklemedigin kadar seridir cabuk ivmelenir, bagaja nolan n62 rahat birşekilde girmektedir, aku bitmedikten sonra 1 ay sonra bile tek marşta calışır denenmiştir, boyum 1.79 ve dizlerim birkere bile grenaja degmedi, frenleri cok iyi Prelli lastikler varsa zımba gibi durursun.

- yonleri: 2 kişi yolculuklarda artcının keyfi yerinde ama seni rahatsız edebilir, amortisorler 1 de olmasına ragmen biraz sert, jantlar 13" ve cukurlarda amortisorun sertliginle bişleşince rahatsız edebiliyor...

Incelemesinide vereyim oku

Honda PS150i

http://translate.google.com/translat...istory_state0=

Kymco People 125

willy_chorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr sattım kısmetse z 750 veya fazer s2 abs
    bu parayı bu motora hayat suyu vermem
    [B][I]Dört teker bedenimi İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR..!:[/I][/B] rahmetlinin sözü

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Alıntı willy_chorlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu parayı bu motora hayat suyu vermem
    Kullandıktan sonra fikrini değiştirenler gordum ama kullanmayıncada hayatta vermessin tabi...

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı pocemonmutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "ramsesse" arkadaş, ps150i gercekten guzel motor. tafikte, uzun yolda, yakıtıyla, malzeme kalitesiyle motoruyla on planda bir motor. kullandım ve people125 ps150i arasında acık ara ps150i dir...

+ Yonleri: PS150i kalkışlar beklemedigin kadar seridir cabuk ivmelenir, bagaja nolan n62 rahat birşekilde girmektedir, aku bitmedikten sonra 1 ay sonra bile tek marşta calışır denenmiştir, boyum 1.79 ve dizlerim birkere bile grenaja degmedi, frenleri cok iyi Prelli lastikler varsa zımba gibi durursun.

- yonleri: 2 kişi yolculuklarda artcının keyfi yerinde ama seni rahatsız edebilir, amortisorler 1 de olmasına ragmen biraz sert, jantlar 13" ve cukurlarda amortisorun sertliginle bişleşince rahatsız edebiliyor...

Incelemesinide vereyim oku

Honda PS150i

Kymco People 125

google öyle bi çeviri yapmışki bi an hafıza kaybına ugradıgımı cümleleri birleştiremediğimi sandım.....

Motosikleti
    Honda PS150i
    kardeş söylediklerine tamen katılıyorum...kymcoyu da epey övmüşler sevmişlr...bu arada kymconun beygir gücü 12/7500...hondanıni de 8500 de galiba...ha bir de benim boy 180cm,ayaklar 1 m...sanki dizlerim sıkışacak gibi duruyo da resimde...

"Benim Boyda 178 ama hiç bi sıkışıklık yada dar gelme gibi bi problemim olmadı. yerden de epey yüksek ayak uçlarım deyiyo yere durunca."
    ama hala göremedim makinayı yakından...sen nasılsın kardeş...amortisörlerin sertliği,bagajın kaskı alıp alamadığı
    "Benim bagaja rahat sığıyo kask. dyalndan az büyük bagajı",
    beli ağrıtması

"Arkamda artçıyla 100km lik yola bile gittim hiç bi sıkıntı yok. hatta ilk motoru bursadan eskişehire getirirken bile 2 kişi gelmiştik motorla" ,

artçıyı rhtsz etmesi

"artçılarım çok rahat oldukların belirttiler hep",

makinayı 1-2 hafta çalıştırmayınca hemen çalışamaması
    " ben 2 hafta çalıştırmamıştım yerlerde kar vardı. 2 kere kontağı açıp kapadım tek marşta çalıştı.",

büyük tekerlek-çukur mevzuları...
    "activaya göre biraz sert süspansiyonu ama buda yol tutuşu olarak sana geri dönüyo."

hondaya güvenim tam,haklısın bu konuda...bir de bu benim ilk motorum olacak hayırlısı...kymcoya göre enxboyxyükseklik daha ufak gibi geldi ama ağır olması daha iyi...ilk kalkışlar

"Kalkışta racingleri bile ektiğim oluyo",

durkalk nasıl...
    " Süper"

ortalama benzin sarfiyatı nasıl

,"20TL 200km. ş.içi dışı aynı"

enjeksiyonlu olduğu için belki aynı hesaba denk gelecek ama...bana asıl işin fiziksel ve uygulamalı kısmı lazım....senin de kafanı şişirdik,kusura bakma...belki aramızda bir honda kardeşliği doğar...hazır matematikçiyken,ikisi bir arada

cevabın için teşekkür ederim...bayiden çok kullananların sözüne bakılmalıdır diye düşünüyorum...

Hocam eğer eskişehire yakınsan gel bi hafta sonu gezelim birlikte. kendin kullan gör;) benim acitvadan ps ye geçme sebebim, bizim bi abimiz dylan aldı. bana bi kere kullandırdı ertesi gün 2. el dylan aramyaa başladım))

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    google öyle bi çeviri yapmışki bi an hafıza kaybına ugradıgımı cümleleri birleştiremediğimi sandım.....
    Google de bu kadar cevirebildi fransızcan varsa rahat edersin okumakla zaten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)