Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan

Ben ebay den bişiler bakıyorum, genelde honda modifiye firmalarının stickerlarına. repsol çıkartmaları fln var ama bende kararsızım.
    Jant içinde bişiler bakınıyorum güzel şeyler var. reflektörlü şeylerden jantta honda racing HRC yazıları..
    Benim şuan elimde MUGEN stickerı var ama beyaz. siyah motora beyaz çıkartma da gitmez gibi geliyor.
    neyse ben biraz daha araştırıcam.
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı izel adlı üyeden alıntı

Ben ebay den bişiler bakıyorum, genelde honda modifiye firmalarının stickerlarına. repsol çıkartmaları fln var ama bende kararsızım.
    Jant içinde bişiler bakınıyorum güzel şeyler var. reflektörlü şeylerden jantta honda racing HRC yazıları..
    Benim şuan elimde MUGEN stickerı var ama beyaz. siyah motora beyaz çıkartma da gitmez gibi geliyor.
    neyse ben biraz daha araştırıcam.
    abi o baktığın adresleri vermen mumkun mu acep bizde bir göz gezdirsek

Motosikleti
    Honda Dylan
    http://search.ebay.com/search/search...trypage=search

Wheel rim decals, wheel rim stickers diye arat.
    yukardaki link jant yanakları için.
    34 BC 8561

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    bende dün hondaya mail attım kırılan bu parca hakkında bugun ögle aradılar ve yetkili sagolsun beni rahatlattı bu parcalar basınca dayanıksız nazik kullanmak gerek dedi freleme anında ve yolda üstünde tepinmemek sartıyla bi sorun cıkatmayacagını söylediler rahatlatım ya bu motor harika kesin alıcam

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı
    bende dün hondaya mail attım kırılan bu parca hakkında bugun ögle aradılar ve yetkili sagolsun beni rahatlattı bu parcalar basınca dayanıksız nazik kullanmak gerek dedi freleme anında ve yolda üstünde tepinmemek sartıyla bi sorun cıkatmayacagını söylediler rahatlatım ya bu motor harika kesin alıcam

bende sana aynılarını demiştim dimi
    olsun olsun bende motor alırken 1000 kişiye danıştım

cosqun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus 250cc
    yeşil ışıkta kalmak,viraj dönmek insana bukadarmı haz verir?

mkmemory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES Dylan 150
    Alıntı cosqun adlı üyeden alıntı
    yeşil ışıkta kalmak,viraj dönmek insana bukadarmı haz verir?

oofffff oooffffff, sabah olsada motora binsek.... (motor=dylan)

merhaba arkadaşlar...
    hergün takılan vakit bulan bi arkadaş, mümkünse en baş sayfada yazısı olan bi arkadaş. Şu dylancıların listesini filan yapsada, kaç kişiyiz, nerelerdeniz, yakınımızda dylan kullanan varmı? felan diye baksak, bir birimizi bulsak. mesela

alınış tarihi, km?, neredenim?
    22/04/2006, 5400km, Çorlu
    Sabah olsa da motora binsek.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

okey ben halledeceğim..

saviola83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşlar sonunda ben de Dylan ıma kavuştum .hem de siyah. bugün geldi Aydın dan. süper bi alet. gerçi ilk defa scooter a bindiğim için kıyaslama yapamıycam, ama kullanması çok keyifli bu bi gerçek.

Bu arada aklıma takıldı bu Dylan nası okunuyo ? Daylan mı , Dilan mı yoksa Daylın mı ? Bi de anlamını da öğrendim , mitolojide deniz ( dalga ) tanrısı anlamına geliyomuş.

Herneyse yarın da plaka işlemlerini halletçem. inşallah fazla tutmaz. daha kask ,ceket felan alacam.

cosqun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus 250cc
    hayırlı olsun arkadaşım,kazasız belasız kullan,alışana kadar temkinli kullan.

Alıntı saviola83 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar sonunda ben de Dylan ıma kavuştum .hem de siyah. bugün geldi Aydın dan. süper bi alet. gerçi ilk defa scooter a bindiğim için kıyaslama yapamıycam, ama kullanması çok keyifli bu bi gerçek.

Bu arada aklıma takıldı bu Dylan nası okunuyo ? Daylan mı , Dilan mı yoksa Daylın mı ? Bi de anlamını da öğrendim , mitolojide deniz ( dalga ) tanrısı anlamına geliyomuş.

Herneyse yarın da plaka işlemlerini halletçem. inşallah fazla tutmaz. daha kask ,ceket felan alacam.

oy oy oy oy kardeşim hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız binmek nasip etsin..
    dylanıaldım die forumdan kopma haa ihmal etme bizi küseriz bak:D

walla ben daylın die okuyorum ama herkes sallıyo bişeyler kafasından buna bende dahilim

yusufika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda ps 150i
    güle güle kullan arkadasım

Motosikleti
    Honda Dylan
    Hayırlı olsun arkadaşım. kazasız belasız sürüşler, iyi günlerde kullanmak ve bol bol viraj almak nasip etsin

Valla ben Dylan' ı Dilın die okuyorum ama gerçek adı kara şimşek dermişim

Alıntı muratd adlı üyeden alıntı
    oy oy oy oy kardeşim hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız binmek nasip etsin..
    dylanıaldım die forumdan kopma haa ihmal etme bizi küseriz bak:D

walla ben daylın die okuyorum ama herkes sallıyo bişeyler kafasından buna bende dahilim
    34 BC 8561

saviola83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    saolun arkadaşlar . merak etmeyin forumdan kopmam.sizin deneyimlerinizden daha çoook ihtiyacım olucak. bugün plaka işini de hallettim. pazar günü de ehliyet sınavı var. ehliyeti de aldık mı iş tamamdır , diyecem ama daha kask - ceket -eldiven almam lazım. fakat para kalmadı. 1 ay kadar artık yavaş yavaş giderim. çok masraflı işmiş bu motosiklet ya. daha bi sürü şey var yapılacak.(kasko , motorlu taşıt vergisi , alarm , branda , yan ayaklık , far , sticker , arkaya sırt dayama aparatı , ayakkabı , pantolon .......... offff offffffff battım ben

arkadaşlar dylan sahiplerine attığım mesajları cevaplarlarsa sevinirim..sonuçta bu forum bizim deneyimlerimizle okunuyo..onun için özen gösterebiliriz...

Motosikleti
    Honda Dylan
    saolun arkadaşlar . bugün plaka işini de hallettim. pazar günü de ehliyet sınavı var. ehliyeti de aldık mı iş tamamdır , diyecem ama daha kask - ceket -eldiven almam lazım. fakat para kalmadı. 1 ay kadar artık yavaş yavaş giderim. çok masraflı işmiş bu motosiklet ya. daha bi sürü şey var yapılacak.(kasko , motorlu taşıt vergisi , alarm , branda , yan ayaklık , far , sticker , arkaya sırt dayama aparatı , ayakkabı , .......... offff offffffff battım ben
    seni çok iyi anlıyorum arkadaşım. Bende motosiklet olayına önce kursla başladım.
    Kadına sorduğumda 150 ytl demişti kurs ücreti, bende motor almasakta ehliyet ucuzmuş bulunsun diyerekten ücreti karttan ödedim. herşey içinde mi diye sorunca tabi tabi dedi sonra başladı sınav harcı , sağlık muayenesi, ehliyet paraları vs.. Karttan ödemeyi iptal et bana pahalı geldi dedim, kadının verdiği cvp şu artık içeriye girdin çıkamazsın.
    Neyse çin malı motor alırız herşeyi 2.000ytl ye bitiririz dedim sonra başladım çin mallarını araştırmaya. Bu siteyi buldum ve çevremdeki bi çok insandan çin mallarının sorunlarını dinledikten sonra gözüm yalnışlıkla Dylan topiğine takıldı başladım okumaya.
    Okudukça vay anası bu neymiş ya herkes memnun süper, hiper bi motor vs..
    Fiyatlarına baktım 4.300 ytl civarıydı yanılmıyosam. Dedim ehliyeti cebime almadan motora binmeyelim çok çevirme var, cezası, mahkemesi var vs..
    O sırada %8 lik ÖTV yükselme dalgasından motora zam geldi. oldu motor 4.750ytl.
    Ehliyet sınavından geçince bayiiye 1-2 gün geç gitmeyi düşünüyodum ama o sıralarda saolsun dolar tavan yapıyodu apar topar gittim bayiiye allahtan zam görmeden alma girişiminde bulundum.
    Totalde 2.000 ytl ye çıkıcak olan hesap motor + arka çanta ile birlikte 5.000ytl oldu + kurs 320 ytl + kask, yazlık mont, eldiven,kilit,branda 500ytl..
    Oldu mu size 5,820ytl
    "Arada taşıt vergisi senelik 60 ytl."
    Kasko yaptıramadım çünkü cebimdeki akrep tarafından ısırıldım
    "960ytl istediler full çalınma dahil bende sigortacıya dedim ben bu parayı verirsem her sene motorumu çaldırırım yenisini alırsınız die ciddi bir esprik bile yaptım.

Gerçi motor her bir ytl sini hak ediyor. sabah olsunda motorla işe gideyim diorum, işteykende akşam olsunda sahilden bi tur atarak eve döniim diorum.
    Korkarım yakın bi zamanda yaw 150cc böyleyse 250cc ler nasıl gidiyordur diye kaşınmaya başliicam neyse allah sonumuzu ii etsin.
    34 BC 8561

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    dylacı arkadaslar artık iyice kıdem aldınız ben hala kararsızım ya bu motorda dun bi aradasınkine bindim saglam makina ama sanki önkonsoldan cızırtı geliyo gibi rölantide ısınana kadar. bi baktım ,diger arkadaslarda bahsetmisler sizde bugune kadar ne gibi sorunlar oldu pilastik aksam kırılan acılan biyerler varmı özellikle su ayak dayama yerleri önkonsolda cızırtı oluyomu yoksa gideyim c90 a bineyim yavv en fazla kac km giden var bu aletle....

Motosikleti
    Honda Dylan
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı
    dylacı arkadaslar artık iyice kıdem aldınız ben hala kararsızım ya bu motorda dun bi aradasınkine bindim saglam makina ama sanki önkonsoldan cızırtı geliyo gibi rölantide ısınana kadar. bi baktım ,diger arkadaslarda bahsetmisler sizde bugune kadar ne gibi sorunlar oldu pilastik aksam kırılan acılan biyerler varmı özellikle su ayak dayama yerleri önkonsolda cızırtı oluyomu yoksa gideyim c90 a bineyim yavv en fazla kac km giden var bu aletle....
    Selam arkadaşım.
    Umarım paranı dylan için harcarsın. 1,200km oldu sorun fln yok.
    Tek kişi ile o önden gelen cızırtı olmuyo. 2 kişi binildiğinde az bişi oluyo ama rahatsız edicek boyutlarda değil.

bence gene bi düşün, arkadaşınınkini kullan sonra karar ver.
    34 BC 8561

yusufika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda ps 150i
    heralde motora en cok ben bınıyorum aranızda 18500 oldu ama olsun daha yapacaklarım varrrr

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    yusuf kardes tebrik ederim 18500 iyi km valla nası yaptın bilmem ama bu motoru tanımak icin yeterli bi süre dylan yok dimi bu km de acılankopan biyerler.saglıcakla kalın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler