Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun abi inşallah yolda kalmadan gitmişindir tamirciye..
    sağol. çivi lastiğin üzrinde olduğundan havası geç iner.belkide birkaç gündür öyleydi. yolda kalmadım
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    Sağol serkanım, teşekkürler..

Benim acelem yok biliyorsun. Arkadaşlar temiz cihaz bulamamışlar yardımcı olalım dedim ama kimseden ses soluk çıkmadı. Biz motora kurtlarımızı dökmek için biniyoruz ihtiyaçtan değil malum.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Bugun yazacak birşeyler bulamıyorum.
    Galiba durulduk artık
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Valla yaw ali abi yeni geldim eve, ilk bi yeni mesajlara baktım dylan konusu yok alla allah dedim sayfa yeniledim mesajın geldi..

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Cem maşallah'ın var sen foruma çok aktif katılıyorsun yani okulda sınavlarda bu forumla ilgili mesajlardan soru sorsalar 1.liği kaptırmazdın

evet biraz fazla kalıyorum ama çoğu zamanda pc yi download yaparken açık bırakıyorum ondan öyle çok online gözüküyom Ali abi.

slmlar.ben sizler kadar binemiyorum burda hava oldukça soğuk birde çok acil bir durumum yok evim işyerime yakın 4 km falan.ben daha çok zevk amaçlı aldım dylanımı.havalar ısındığı zaman tepesindeyim ama.işyerimde gözümün önünde pırıl pırıl uyuyor benimki heralde 2 sene sonra bile en fazla 5500 km civarı olurum.ara sıra çalıştırıyorum.ama kurtlanmıyor diilim havalar ısınsın biran önce.keşke istanbulda falan olsam çok binme şansım olsa ereğlide tek dylan sahibi olmak ayrı bişey.geçen majesty 250 si olan bir müşterim motorumu gördü hasta oldu.ben de kabardım tabi.abimin bir arkadaşı pıaggio 250 aldı beat'ınıde ben abime aldım.250 lik pıaggıo tamama rahat konforlu ama sıkışık trafikte hantal kalır gibi geldi bana.birde sank seri diil gibi banamı öyle geldi bilmiyorum.dylan çok daha pratik bence.sohbetlerinizi hep okuyor ancak pek katılamıyorum çok binmediğimden kaynaklı birde yeniyim daha ondan heralde.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    leovince i mototal getiriyor bi onceki sayfada sorulmus..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

tşkler özgür ben sormuştum leovince yi

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı timuçin okçu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slmlar.ben sizler kadar binemiyorum burda hava oldukça soğuk birde çok acil bir durumum yok evim işyerime yakın 4 km falan.ben daha çok zevk amaçlı aldım dylanımı.havalar ısındığı zaman tepesindeyim ama.işyerimde gözümün önünde pırıl pırıl uyuyor benimki heralde 2 sene sonra bile en fazla 5500 km civarı olurum.ara sıra çalıştırıyorum.ama kurtlanmıyor diilim havalar ısınsın biran önce.keşke istanbulda falan olsam çok binme şansım olsa ereğlide tek dylan sahibi olmak ayrı bişey.geçen majesty 250 si olan bir müşterim motorumu gördü hasta oldu.ben de kabardım tabi.abimin bir arkadaşı pıaggio 250 aldı beat'ınıde ben abime aldım.250 lik pıaggıo tamama rahat konforlu ama sıkışık trafikte hantal kalır gibi geldi bana.birde sank seri diil gibi banamı öyle geldi bilmiyorum.dylan çok daha pratik bence.sohbetlerinizi hep okuyor ancak pek katılamıyorum çok binmediğimden kaynaklı birde yeniyim daha ondan heralde.
    Üstad dylan farklı bir motor ve bunu motor üzerinde yol yaptıkça dahada iyi anlayacaksın. Benimde iş-ev arası uzaklık icabı günde 100km yapıyorum. hafta sonu gelince fazla binmiyorum pazartesi tekrar motora binip yollara düştüğümde özlediğimi hissediyorum. Kışın sürekli yolda olmamın tek dezavantajı motoru temiz tutmamın imkansız olması

Motosikleti
    R1200GS
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana göre motosiklet, oto, tekne vs. insanlara hizmet için vardır. tabiiki onları koruyacağız. ancak onlardan maksimum faydalanmak gerekir. bazı insanlar bu bahsettiğim araçlarını yağmurda kullanmamakla, limitlerini zorlamamakla,çok temiz kullanmak, (liste uzayabilir) gibi özellikleri ile öğünür.(matah birşey gibi).şöyle düşünün sıfır bir araç aldınız kirlenmesin mantığı ile koltuklara kılıf taktınız yani güzelliğini hiç görmediniz, siz kullanmadıpınız için, başkaları kullanacak... evde de aynıdır, koltuk takımlarının üzerine oturmadan eskir- modası geçer........... her türlü makinayı yağmurda - çamurda -arada sırada limitlerde sınırlarını zorlayarak- yani keyfine vararak kullanmak gerekir. makinaları kullanma şekli insanın ruh halini yansıtır.(felsefe teoremi .). çamur içindeki motoru görünce yazdım. limitleri mantıklıca zorlayan insanlar aslında hayatı % 50 fazla yaşıyorlar. deryali dostum bu resim benim ruh halimi anlattı.(olabildiğince maksimum)

Valla erol ağabey söylediklerinin çoğuna katılıyorum. Yalnız bi tek yerde sana karşıyım, buda yağmurda motora binmek konusu. Yağmurda motora bindinmi motorun halini düşünmek bile istemiyorum. Benim gibi evinde veya apartmanında motorunu rahatca yıkayamıyorsa, birde motorunu kirli görmeye dayanamıyorsa yağmurda motor kullanmamaya çalışıyor...

Motosikleti
    R1200GS
    Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla erol ağabey söylediklerinin çoğuna katılıyorum. Yalnız bi tek yerde sana karşıyım, buda yağmurda motora binmek konusu. Yağmurda motora bindinmi motorun halini düşünmek bile istemiyorum. Benim gibi evinde veya apartmanında motorunu rahatca yıkayamıyorsa, birde motorunu kirli görmeye dayanamıyorsa yağmurda motor kullanmamaya çalışıyor...
    cba dostum ilk gruba giriyorsun galiba, ..kirlenmesin grubu.

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Erol dostum yazını okuduktan sonra yüzümdeki bir tebessüm oluştu ve sanırım haklısın. Hemde sonuna kadar içimdeki tanımlayamadığım hisleri kelimelere döktün - işte bu - dedirten bir anlatım.
    hayatı % 50 fazla yaşıyorlar Şimdi artık çok daha fazlası gibi
    Ne kadar teşekkür etsem az.

TYP-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SES150 Dylan(2008)
    Merhaba,
    İşyerinden bir arkadaşım 2006 model 30.000km. bordo dylan motosikletini satılığa çıkardı.
    Fiyatı:3.500Tl.
    Hasar durumu:Motor hararet yaptığından silindir kapağı,piston değişti.
    [color=blue]Motosiklet Kullanmak Bir Düşünme Yoludur....![/color]
    [color=red]0Rh+[/color]

Motosikleti
    R1200GS
    Erol dostum yazını okuduktan sonra yüzümdeki bir tebessüm oluştu ve sanırım haklısın. Hemde sonuna kadar içimdeki tanımlayamadığım hisleri kelimelere döktün - işte bu - dedirten bir anlatım.
    hayatı % 50 fazla yaşıyorlar Şimdi artık çok daha fazlası gibi
    Ne kadar teşekkür etsem az.
    deryali, düşünceme katıldığını gördüm.sevindim. % 50 yi artırmak yine senin elinde. şöyle bakabilirsin sporda seyirciler vardır, oyuncular vardır. yani birileri seyreder bazıları direk oyunun içindedirler....HAYAT ta böyledir tiribünde oturanlar ve bahanesiz her şartta sahada olanlar.... sana verilmiş bu canı tiribünden seyrederek mi; yoksa oyuncu olarak mı değerlendirmek istersin....(seçim bizim elimizde)... görüyorum ki siz sahaya girmişsiniz.

leovice mototal fiyatı :(:(

bu arada mototal çok güzel bi site yapmış ne zamandır var bilmiyorum ama ben yeni gördüm..

http://www.mototalonline.com/pinfo.asp?pid=678

leovice mototal fiyatı :(:(

bu arada mototal çok güzel bi site yapmış ne zamandır var bilmiyorum ama ben yeni gördüm..

http://www.mototalonline.com/pinfo.asp?pid=678

Üstad dylan farklı bir motor ve bunu motor üzerinde yol yaptıkça dahada iyi anlayacaksın. Benimde iş-ev arası uzaklık icabı günde 100km yapıyorum. hafta sonu gelince fazla binmiyorum pazartesi tekrar motora binip yollara düştüğümde özlediğimi hissediyorum. Kışın sürekli yolda olmamın tek dezavantajı motoru temiz tutmamın imkansız olması

sanırım haklısın ancak ereğlide yollar şu an kış nedeni ile çok kötü asfaltta bozulmalar var ve yerler mıcır dolu yani ıslak,kaygan,taşlı bir yol tadını alamıycağım için binemiyorum.aslında benimde o motora sürekli binenler içine girmem lazım ama bide pis görmeye dayanamayanlardanım.bir çizik bile oldukça canımı sıkabilir böyle bir yaım var.geçen biraz güneş çıktı ereğli düzce arası gittim. gidiş dönüş 160 km civarı çok güzel.titreşim yok rahatta bir akışı var yolda.ancak henüz yol tutuşuna tam alışmadığım için yatırırken bir sorunla karşılaşmasamda biraz tedirgin oluyorum üzerindeki lastik IRC diye bişey sanki sert ve soğuk havada tutunması zayıf gibi geldi bana.bu böylemi yoksa ben mi öyle hissettim.

Motosikleti
    R1200GS
    timuçin arkadaşım evet lastikleri sert 20-30 bin kullanan var.bu lastiğin sertliğinden kaynaklanıyor. özellikle soğuk havalarda lastikleri ısıtmadan yatırmamaya gayret et. ilk fırsatta da değiştirme moduna girebilirsin. birde lastik havalarına özellikle dikkat et. lastikler sıcakken hava basacaksan ön ve arkaya % 10 fazla hava bas (michelin-buz motor) anacak o zaman gerçek doğru hava basıncına ulaşıyorsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler