Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı muratd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese selamalr.eski bi dylan kullanıcısı olarak,todayımı satıp yine dylan almaya karar verdim.

beni tanıyanlar tanır dylan today silverwing600 gibi motorların hepsini kullandım..en son sw600 ü kasımda satmıştım galiba.şimdi today var ama dylan almayı düşünüyorum.satmayı yada takas yapmayı düşünen olursa mutlaka görüşelim. today daha 1300km'de kırmızı renk çizik dahi yok..

forumu çok takip edemiyorum,motor eskişehirde ama takas yapmayı yada today almayı düşünen olursa istanbula getiririm motoru.

görüşmek isteyenler : mdevranoglu@gmail.com adresine mail atabilirler.

SW'i sattınmı abi hayırlı olsun.
    Bi abimde satlık dylan var ama takas istemiyor motor izmirde.Sahibinden.com u inceledinmi abi orayada bak istersen.forumdada satılık dylan yok, yani ondan dedim sahibindene bak diye.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Rüzgardan motor devrilmiş.Ayak nasıl kapanmış anlayamadım.Yan ayak açık olduğundan yandaki arabaya yaslanmış ve daha geçen ay aldığım cam ön sol fren kolu üzerinden kırılmış :S Neyseki grenaja birşey olmamış. Bu dertle kafamı dağıtmak için fuara gittim hiç memnun kalmadım.

geçmiş olsun yaa nasıl düşmüşki yaw çoluk çocukmu oynadıki acaba üzüldüm.Granajlarda bişey olmayışı sevindirici.
    Fuarı neden beğenmedin ps150 nin beyazını getirmişler çok yakışmış beyaz, bi arkadaş ps forumuna koymuş hoşuma gitti.

aklıma gelmişken söyleyim, facebook kullanan dylancıları facebooktaki honda dylan kullanıcıları grubuna bekliyorum
    Grubun adı= Honda Dylan Lovers and Riders böyle ararıtsanız direkt çıkar
    buda linki = http://www.new.facebook.com/groups/e...gid=7088421083

sağol CBA.Üzerinde kalın branda vardı sanırım branda balon olmuş.
    Diğer yanında da brandalı bir araba vardı onun brandası da tamamen uçmuştu.

Fuarda kask,pantolon,aksesuar bulurum diye gittim ama fazla çeşit yoktu.Genelde elde kalmış ürünler vardı.

Hıı anladım granajlarında sorun yoksa takma kafana
    bide cam tamir olmazmı, yani yenisinimi alcam.Tamirle kurtarcak gibise yapıştır bişeyler yap.yazık 200TL para verdin.

Plexi kloroform ile yapıştırılabiliyor diye biliyorum ama bu camların maddesi nedir ne kadar sağlıklı olur valla bilemiyorum.Sadece cam fiyatı daha ucuzdur diye tahmin ediyorum ya da çin malı cam bulmam gerekecek.

onlar cam değildi plastik gibi bişey galiba, pek yakından incelemedim. şimdi yeni model soğutucu spreyli japon yapıştırıcıları var.Eğer kırıklar çok parça pinçik değilde 2-3 taneyse yapıştır bence.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Eleman 10bin km de 2008 model dylan motoruna 6000 lira istiyor

http://mpazari.com/ilangoster/6505.aspx
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

bu ilanı bende gördüm abi güldüm geçtim yaa ama leovince egzos var motorunda artı olarak

sahibindendede varilanı 3000euro istiyo odada

http://www.sahibinden.com/honda_dyla...XQQdisplayitem

Demekki kararlı satıcak.

evet evet
    yaw şu leovince egzosların 2. eli varmıdır bende istiyorum motora ama izmirde yok. sahibindende bi ilan vardı dylanı için almış az kullanmış satıyodu ama çok istoyodu nerdeyse sıfır parası..

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Bu egzoslar performansa etki ediyormu acaba ?
    Eğer son hızı artırıyorsa ki sanmam göstergede yer yok bişey fark etmeyecek
    Zaten bi saatten sonra ibreyi hiç zorlanmadan sona dayıyor bizim motorlarımız.

hızı az bişey etkiliyor diye duydum ama ses olarak çok hoş oluyor youtubede bi kaç video izledimde gerçekten ses baya güzelleşiyor..

Motosikleti
    Ybr 125
    cba slm,bnde izmirdenim bahsettiğin dylan la ilgili bilgi verebilir msn, sahibinden.com vardır heralde resimleri? birde merak ettğim dylanların sele altı yarım kask,mont,eldiven alabiliyor mu?

cvplar için tesekkurler...

deepdish motorun fotoları yok ama motor sıfır kadar temiz. 1 hafta evvel gördüm en son taş gibi duruyor.sahibinden ilanı filan yok eğer istersen yeri tarif ederim bigün bende gelirim ustada motoru getirir genlde evde garajda yatıyo çünkü.

km tam hatırlamıyorum ama en fazla olsun 1500 km olsun 1-2 ay evvel 1000km deydi.bakımı filan yapılık.

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı deepdish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cba slm,bnde izmirdenim bahsettiğin dylan la ilgili bilgi verebilir msn, sahibinden.com vardır heralde resimleri? birde merak ettğim dylanların sele altı yarım kask,mont,eldiven alabiliyor mu?

cvplar için tesekkurler...
    Dylan'ın sele altı bazı kaskları alıyor bazılarını almıyor.
    Arka'ya 36lık bir çanta takarsan
    1 Kask
    1 Mont
    1 Dizlik
    Rahatça alıyor. Alt selede sana kalır.

36lt lık o kadar şeyi alıyormu Ali ağabey.
    Bende çanta takmak istiyorum ama çanta taşıma aparatı olmadan takmak istemiyorum.orjinal artçı tutacağı taşıyacak gibi durmuyor, böyle oluncada en azından bi 70-80 lira daha masraf oluyor :(:(..Sen nasıl kullanıyorsun abi.

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Bende biraz acele ederek Çantayı alıp üzerindeki aparata takdırdım. Ancak güven vermedi ve hemen gidip orjinal siyah aparat aldım Burada 50 liraya aldım.
    Çantanın ne kadar olduğunu unuttum.
    Ancak Ben Lazer Kask + Revit GT PRO Mont + Dizlik + Eldiven lerimi sığdırabiliyorum. Bir ara fotoğraflarını çeker gönderiririm.

Yinede merak ediyorsan
    Kaskın camı dışa gelecek şekilde en sola dayıyorum
    Montu ikeye katlayıp kaskın yanındaki boşluğa
    Dizlikleride biraz şekillendirip mont ve kaskın üzerine gelecek şekilde koyuyoum
    kapağı'da tam olarak fazla zorlamadan kapanıyor.
    Biraz zorlayarak eşimin dizliğinide sığdırmıştım.

Anladım abi, bende sağa sola gidiyom tansaş,migros 2 torba koyuyom doluyo alt taraf.Ben burda sordum o demiri 70 veya 80tl dediler, bide çanta en kötü 150 tl. Öğrenci olduğumuz için bozuyor yani abi. Ama ilk fırsatta almayı istiyorum.

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Demiri burdan alıp yollayalım sana ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler