Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ilk dylancılardan ama şimdi Piaggio beverly 500
    Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dötlü göbeki bişi bu yaa. nerde dylanın yakışıklılığı, nerde bu!... buna bineceğime beverly'e binerim daha iyi, gerçi beverly'i de hiç sevmiyorum ama anlayın artık buna olan bakış açımı..

AYıb oluo erdoğan kardeş,buna bineceğime beverly e binerim falan :( cıkcık

yani aramızda olmayan bir motor modelini yazıver bari

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    servet,
    dakribi kaç km. neler var oralarda, buluşma sabah kaçta vs..
    detay,resim istiyorum kardeşim

izmit gezisi bilgi;
    http://www.turkiyedegezi.com/forum_posts.asp?TID=65
    NASIL GİDİLİR ?

Aytepe’nin İstanbul’a uzaklığı 130 km. E- 6 karayolu İzmit Kandıra sapağından İzmit’e giriliyor. Şehir merkezine girmeden yuvacık tabelası sizi Yuvacık Köyü’ne çıkaracak. Tepeye doğru tırmandığınızda Servetiye Köyü’nden geçerek Aytepe’ye varıyorsunuz. İstanbul Harem’den İzmit otobüsleriyle şehir merkezine 3 saatte ulaşmak mümkün. İzmit merkezden Yuvacık’a minibüsler kalkıyor. Bursa’dan özel araçlarıyla gelecek olanlar Kınalı otobanından ya da E-5 karayolu üzerinden, 210 km mesafedeki İzmit’e 3 saatte ulaşabilirler.
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı sersin1978 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gezimiz var katılmak isteyen olursa bekleriz
    gezi günü:16*03*2008 pazar günü
    buluşma yeri :maltepe sahil
    her zaman ki yerimiz yani mc donalds karşısında
    gidilecek yer ise izmit yuvacık barıjı
    maltepe sahilden sonra e-5'e mi çıkacaksınız yoksa sahilden düz devam edip pendik'ten mi e-5 e çıkacaksınız. Ben şimdi Pendik'ten maltepeye ters yöne gelmeyeyim geçerken pendik köprüsü yada sahilinden beni alırmısınız ve saat kaçta buluşma ?
    Ayrıca kaç katılımcı oluyoruz ve eşlerimizide getiriyor muyuz
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    arkadaşlar yuvacık barajı tam olarak 100km civarında izmit e 35 dakika sürmüştü gitmemiz oradanda 20-25 dakika sürmüştü gideceğimiz yer denizci muzafferle gitmiştik tabi v-stormcularla
    eşlerimizi de getiriyoruz,ayrıca maltepe sahilden düz devam edip kartaldan yukarı otobana cıkıyoruz deryali kardeşim seni ve sözeri kartaldan alırız .

buluşma yeri : maltepe sahil-mcdonalds karşısı
    buluşma saati :9:00 sabah
    buluşma tarihi 16,03,2008-pazar
    gidilecek yer : yuvacıık barajı
    http://www.vstromturkiye.org/phpBB3/....php?f=8&t=459
    burası işte

hava 17 derece hafta sonu

gelmek isteyen herkes gelebilir halka açık bir davettir bu

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Tamam o zaman saat 9:10 gibi Kartal Sahil Tansaş'ın oradan alırsınız bizi ben sözerlede haberleşirim.

Bu arada PS 150'nin fiyatını gördünüz mü 6.190 ytl

mümkünü yok almaz bu fiyata kimse ellerinde kalacak yazık

Herkese selam...

Arkadaşlar bir bilginize danışacam. Dylan'larda yağ filtresi var mı?

Yani CBF250, CBF500 vs vs gibi büyük bir yağ filtresi mevcut mu?

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    yağ filtresi yok. yağı boşaltırken süzgeç var altta minik birşey okadar.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    çok yakında inş
    1000 ytl'm var. şöle 3000-4000 km de dylan satan yokmu yaaww

Motosikleti
    SH 300
    3000-4000 liraya 1000 km de bir Dylan bulursun belki çok küçük bir ihtimal ama 1000 liraya 3000-4000 kmde Dylanı bulursan bize haber ver mutlaka. Bidaha düşündüm en az 4500 bulabileceğine karar verdim 1000 kmdekini.

Motosikleti
    Honda Dylan 150 Ses
    Arkadaşlar geçen akşam dylanla takla attım evet yanlış duymadınız daha motoru alalı 2 güb olmasına rağmen savruldum ve yeredüştüm her yerim sıyrık dolu fakat forever dylan bide illaki değiştirmek zorundamıyım çizilen parçaları yoksa 1000 ytl gibi bi hesap çıkacak yuh ya ilk günden 1000 ytl masraf açtım motara,,, her neyse inş boya yapan birini bulurum...Kazada mont ve kask harap oldu :S
    ....:::: EMEĞE SAYGI ::::....

freenautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Yusuf geçmiş olsun ya çok üzüldüm Ama bize yazacak kadar iyi olmana da sevindim.Nasıl oldu, sıyrıklar haricinde bişeyin yoktur umarım.Motor yapılır bi şekilde sağlık olsun.Kask ve montun da yenisini almalısın.
    Tekrar geçmiş olsun..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    geçmiş olsun değiştirme boş ver sende bir şey yokya önemli olan boya işini pahalı yaparlar sen fiyat al olmadı istanbulda yaptır burada boyattık biz .ucuza geldi ama biz çizikler içindeğil değişiklik için boyattık ahmetin motoru metalik siyah yaptık benimkinide iri parçalı metal gri ye boyadık her şey orjinali gibi oluyo tavsiye ederim

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı Yusuf.Akce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçen akşam dylanla takla attım evet yanlış duymadınız daha motoru alalı 2 güb olmasına rağmen savruldum ve yeredüştüm her yerim sıyrık dolu fakat forever dylan bide illaki değiştirmek zorundamıyım çizilen parçaları yoksa 1000 ytl gibi bi hesap çıkacak yuh ya ilk günden 1000 ytl masraf açtım motara,,, her neyse inş boya yapan birini bulurum...Kazada mont ve kask harap oldu :S
    yusuf kardeş geçmiş olsun. Bende yeni aldığım motora bi çizik gelince bile moralim çok bozuktu şimdi senin halini düşündüğümde gerçekten çok üzülüyorum.

Lakin sen daha motoru alma aşamasında buraya yazdığın mesajlara baktım da ağzında sürekli kaza lafı vardı. hangi kask almalıyım kaza yaptığımda korur mu falan diyordun. Yani dedimki Allah korusun yusuf sanki kaza yapmaya kendini hazırlıyor davetiye çıkarıyor gibi.
    Söylediklerimiz hep gerçek olur bunu unutma neye inanırsan ya da neyden fazlası ile korkarsan onunla yüzleşmek için onu çağırırsın

hoşça-dostça

Motosikleti
    Honda Dylan 150 Ses
    Benim dirseklerim ve dizlerim de sıyrıklar vardı yavaş yavaş geçiyo allaha şükür...Motorda gayet sağlam çalışıyo...Bide kaza yapacağımı ufaktan gerçekten tahmin ediyodum 16 beygirlik bi makinaya alışıncaya kadar ama bu kadar erken olmasını değil galeriden aldığım gün pırıl pırıl olan makinayı 2 gün sonra çiz o koyuyo.Bi de bir şey dikkatimi çekti gerçi kazadan önce hiç bakmamıştım ama ( bu motorların kazadan sonra aynı bisiklette olduğu gibi direksiyon yamulma sorunu felan olurmu ( tekerlek olarak ) ) sanki direksiyon düzken tekerlek hafif sola bakıyo gibi , yolda rahatsız etmiyo herhangibi yere yatmıyo veya çekmiyo ama düz giderken anahtarlık kısmının hemen yanında ki direksiyonla bütünleşen plastiğe bakınca hafif sağda gibi gözüküyor orda...Sizdede öyle mi diye merak ettim, inş bu bir sorunsa onarmak pahalı tutmaz.Ama dediğim gibi sürüşü hiç bir şekilde etkilemiyo sadece şimdi komplexe girdim yamuk gibi diye...

cem-beat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kinetic style - honda beat - honda dylan ses 150
    kardeş yok o dediğin yamukluk düşmenden dolayı kaynaklanmıştır benim beattede öle bi sorun wardı ben kendim lastiği bi yere sabitliyip yamulan yönün tersine doğru biraz güç gösterisi yaptım oldu ama sakıncalı bişi içerdeki millerin dişleri bozabilirsinde servise götürdüğünde söle 5 dk da yaparlar die düşünüyorum sen nie servise götürmedin die sorarsan yamulma olduğu zaman yazlıktaydım yakınlarda servis yoktu ondan kendim yaptım

Alıntı -BSI- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ filtresi yok. yağı boşaltırken süzgeç var altta minik birşey okadar.
    Bilgi için teşekkürler...

Alıntı Yusuf.Akce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yusuf hocam , geçmiş olsun. İnsan üzülüyor tabi ; sende bişey yoksa motosikleti takma kafana. Sonuçta maddi olarak çözülür ama sağlık gitti mi geri gelmez..

Motosikleti
    Honda Dylan 150 Ses
    Saolun arkadaşlar çizikler dursun ama inş en kısa zamanda ön teker problemini halletcem aslında yolda rahatsız etmiyo ama götüreyim bakalım ne dicekler 305 km oldu çizikli dylanım benzin yolda bitcek diye ödüm koptu ama saolsun bırakmadı yolda...Ama şuda bi gerçekki Türkiye'de motosiklet kullanılmaz izmir yolunda 8 şerit 4 gidiş 4 geliş ( herkesin 100+) vurduğu bi yolda 90 la giderken tam yolun ortasında çukur dedim eyvah buda ikinci kaza ama Allah tan ilk kazamda kaza yapmamayı tecrübe edinmişim ))))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN

motorun son hali nasıl umarım beğenmişsinizdir
    [img=http://img399.imageshack.us/img399/2070/15032008971ua6.th.jpg]

cem-beat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kinetic style - honda beat - honda dylan ses 150
    abi daha evvel söledinmi görmedim ama sen gri dylanı parlak siyahmı yaptın tam anlayamadım ...

allah nazardan saklasın çok güzel bişey olmuş motorun jantlarda kırmızı acayip yakışmış güle gülle kullan

abi bide motorun bi kaç farklı fotosunu koyarsan çok ssevinirim aşık oldum motoruna allah nazardan saklasın walla tekrar kazasız belasız

Motosikleti
    SH 300
    Gri motor Servet abinin.

Bu Ahmet abinin.

Buda Serkan abinin.

Buda 3 ü 1 arada.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler