Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Abi sen bu konuya takmışsın ama bizim umrumuzda bile değildi o, haklıydın, hemencecik hallettik neden kızalım severiz seni

Gezi videoları için bu kamera olayına ben taktım. Derhal araştırmaya giriştim. Aceleci davranmak istemiyorum ama bulduğpum şu model beni çok cezbetti.

Samsung-SCX105L

http://www.amazon.com/Samsung-SCX105.../dp/B0007QN8AG

http://product.samsung.com/cgi-bin/n.../sportscam.jsp

Birde söyle birşey var..

http://urun.gittigidiyor.com/Archos-...0QQidZZ4973891

En iyisi ben bi doğubankı gezip geleyim. Öğleden sonra gelişmeleri aktarırım.
    Hayatonda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sozerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan 150
    adam fırıncı rahmanlarda yeri yurdu belli. 1 haftadır ekmek yemiyorum protesto olsun die. bende bugun alamazsam indiriyim camı çerçeveyi dedim.. 144 almam gerekiyodu bugun 100 aldım haftasonuda kalanını vercem dedi. gerçekten rapor tututrmak lazımmış; 140 ytl için 10 sefer gittim, artık ders olur.
    buara da yedek bi sperliğim oldu, ufak bi çiziği var çatlak krık yok. lazım olan olursa cüzzi bi fiyata verebilirim

Motosikleti
    Runner 200VXR
    Erdoğan abi tekrar teşekkürler dvd için şahane ayna gibi görüntüler dün aksam hemen izledim hatta o kadar keyifliydiki ne cabuk bitti dedim içimden daha uzun metrajlı daha uzun gezilere kayıtlara imza atmamız lazım dün aksam ki planın benim baya kafama yattı ama su kalma olayı biraz işi zora sokuyo gibi ama yinede katılımcı olmak isterim bende...
    Servet abinin Ankara seferine katılamasakta sonuna kadar destekcisiyiz abi sponsor olalım sana
    Sözer kardeş geçmiş olsun diyim tekrar hakkını al bırakma kimseye bizde ders alıyoruz işte benim başıma gelmesede gelince ne yapacağımızı öğrendik gerçi allah korusun diyimde ben ...
    Bide Erdoğan abi bencede kaska takabileceğim bi kamera olursa çekimlerin cok cok daha güzel olur bence sarsıntıda motordaki gibi olmaz ayrıca daha yumusak olur her yeri cekme fırsatın olur rahatlıkla
    [B][COLOR="Blue"]efSane gEri DönDü...Gilera Runner 200 VXR...[/COLOR][/B]:bounce:

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    www.ftyonline.com arkadaşlar bu site bizim ziyaret edermisiniz??

wes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ilk dylancılardan ama şimdi Piaggio beverly 500
    ben baktım,gereksiz arkadaşlar...

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bugün herhalde bir rekora imza attım. Bileciğe giderken depoyu 26 ytl lik benzin ile fullemiştim. Sonra orda 10 ytl lik dönerken de 18 ytl lik aldım yani yaklaşık 2 depo. ve bugün Köprüye doğru çıkarken Balin Fm civarında motor tekleyince aklıma benziminim kalmadığı geldi sonra gaz kesip yavaş yavaş yürüdüm köprü üstünde motor yavaşlayıp teklediyse de silkeleye silkeleye Zincirlikuyu Shell'e kadar getirdim motoru. Orda hala çalışıyordu yani az da benzinim vardı. Sizce kilometre kaçtaydı dersiniz?
    765, evet yanlış görmediniz. Kilometre 765 deydi. Üstelik otobanda onca basmama rağmen. Garip ama gerçek.
    Hayatonda

Motosikleti
    Runner 200VXR
    Ey maasallah mı denir ne denir yoksa yuh mu demek lazım kokluyo demekki..benimde ağva gezisinde 175 km 16 ytl yakmıs iyi işte daha ne olsun motor büyük yakıyo napsın cocuk
    [B][COLOR="Blue"]efSane gEri DönDü...Gilera Runner 200 VXR...[/COLOR][/B]:bounce:

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Az evvel kamera işini araştırdım. Elbette yukarıdakiler gibi orjinal birşey bulamadım. Var olanların kalitesinden ötürü önermediler zaten.

Bir kamera buldum herkesinde tavsiye ettiği, dizilerde action sahnelerinde kullanılan bir kamera aklıma bayağı yattı. Buna tabi birde kaydedici lazım. Benim kameranın vtr girişi olduğu için bu kamerayı rahatlıkla kamerama bağlayabiliyorum. Tek sorun bunu biraz modifiye edip kaska bağlama şeklinde. Fiyatı 80 usd ile 120 usd arası değişiyordu.

(PMP1130 MP4 Çalar)
    Birde bunun aldığı görüntüleri mp4 formatında kaydeden kayıt cihazları var. Tek sorun onların çalışma kapasitelerinin düşük olması. Pilleri 2-3 saat dayanabiliyor. Şarjlı pil kullanabilen, sd kart ile hafızası 3-4 gb.a yükseltilebilen modeller bu iş için biçilmiş kaftan olabilirler.
    Hayatonda

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Servet,
    Damalı bayraklar siyah ve kırmızı. Kırmızı olan reflektörlü mü normal kırmızı mı?
    bi yazıver sana zahmet yanlış iş yapmayalım.
    Ayrıca Honda yazısını (ayaklığın altındaki parça için) da istiyo musunuz?

Erdoğan Abey,
    Benim motorda sorun var galiba 20ytl lik benzin ile max 180km yapıyorum şehir içi. sorun olabilir mi sizce?
    Akşam mototal'e gidip sorucam bi garip sanki.
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    izel damalar reflektörlü olursa iyi olur her şey reflektörlü olsun fark edilelim kardeşim geceleri:d honda yayıda istiyorum her şeyi istiyorumbenim honda yazı siyah olacak sana zahmet damada. ahmetinkiler kırmızı
    NOT:senin motoruda erdoğana ver benzin olayını çözsün yada bana ver ankara yolculuğunda hallederi ver şu motorun hakkını ver artıkveremeyeceksen verecekler var işten yazamıyorum cebimi verim sana ve ya size 0535 662 63 64 haber verirsin alırım senden

yusufika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda ps 150i
    beyler cok gec takıp edıyorum. modifiyeyle ılgılı korlas anormal gecırıyor .paramı cebıme koyup gıttım sadece kayısa kanka 280 ytl ver dedı. sısde yazmıssınız guzel guzel fıyatları. heralde korlasta adamına gore muamele yapıyorlar ben toplam 350 euroya kayısı varıyatoru ve hava fıyatı getırıyorum sızede parca fıyatları yazacam fıyatta %40 gumruk 60 euro posta bınıyor
    aliminyum silindir piston € 289.64
    VARIATOR MULTIVAR 2000 € 109.07
    MAXI DELTA CLUTCH € 106.08
    X KEVLAR belt € 46
    SECOND GEARS € 94.84
    bizde fıyatlar boyle neyse odur gecırmece yaglama yok siparissi gectıkten sonra 10-15 gun sonra gelıyor
    bunlar tek akıllı kendılerı zannedıyor aptal olmayın beyler.

limp65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerçektende 80-100€ fark var bağzı ürünlerde, nasıl olsa satıyorum diye böyle fiyatlar çekiyolar. bnları getirtirsek bşrde ayriyetten ustaya götürüp işçilik vermemiz gerekiyo heralde. korlas ta sanırım işçilik dahil???

Motosikleti
    Honda Dylan
    Servet,
    siyahın reflektörlü olma şansı az gibi ama sorucam genede.

Yusufika,
    Senin yazdığın fiyatlar ucuz gibi görünüyor ama maalesef ucuz değil.
    Neden diye sorarsan o yazdığın fiyatlara %40 koyduğun zaman fiyatlar alıp başını gidiyor.
    Ayrıca gümrükte takılma şansını veya TSE'ye yollanması gibi sorunlar olabilir.
    Eğer posta takılırsa gümrüğe + gümrükçü masrafları.
    Kısaca bir işlem yaptım 290€ silindir fiyatı x %40 gümrük = 405€ yapıyor.
    Korlasta bu fiyat 360€.
    Kevlar kayış 46 x %40 = 64,5€ Korlastaki fiyatı 81€.
    5 parça var dedin 60€ posta ücreti > 60/5= 12€ parça başı yol masrafı yani ;
    Toplamda 405 + 12=417€ silindir , 64,5 + 12= 76,5€ ya denk geliyor.
    Ayrıca sökme takma parası sana min. 150-200ytl ye mal olur parçaları Korlastan alırsan. Almazsan bu fiyatta 300-400 e kadar yolu var.
    Ayrıca Korlastan parçaları garantili alıyosun, kendin getirdiğinde parçada eksiklik veya arıza olursa ne yapıcaksın?
    Benim fikrim garantili parça almaktır ayrıca almak isteyene yardım etmeye çalışırım Korlastan indirim almak için.
    Yusufika hesapta hatam varsa düzelt.
    34 BC 8561

yusufika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda ps 150i
    izel arkadasım hersey ortada bana 200 euro kayısa ıstedı malıyetı 100 euroyu asmıyor dıger parcalarda ıse kg basına 60 euro 1 kg yı asan durumlarda ıse mesela 2 kg olursa oda 70 euro oluyor hersey ortada bu ısı ben yapmıyorum ayrıca arkadasımım ınternet sıtesı var dısarıdakı ulkelere ınternetten mal satıyor kendısı bu ısle ugrasıyor. suana kadar gumrukte bır sorun olmadı zağten vergısını yatırıp alıyoruz ama yok aynı malı kazıklanarak almak ıstersenız buyrun alın

Motosikleti
    Honda Dylan
    yusuf,
    benden de 81€ istedi kevlar kayışa. Bu kadar uçurum olamaz onu demeye getiriyorum.
    140ytl civarı yapar kayış, senden 200€ nasıl ister onu merak ediyorum ya bi yanlış anlaşma vardır veya seni samimi bulmayıp başından mı savmışlardır anlamadım gitti.
    bence en sağlıklısı sen arkadaşına sor net fiyatları(vergiler, herşey dahil teslim fiyatları), sonra yaz buraya.
    Benim hesapladığım kadarıyla senin yazdığın fiyatlara vergi + yol eklenince uçup gidiyor.
    Sonuç olarak her parçanın tüm vergiler dahil fiyatlarıyla yaz ki bi karara varalım.
    34 BC 8561

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    beyler KEVLAR kayışın özelliği ne dir ban açıklarmısınız

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bence hiç bişi.. az kaldı yakında 24.000 bakıma giriyorum o sırada servetin bana yolda lazım olur diye emanet ettiği Dayco Kayışı taktıracağım. Eminim çekişim farkedecektir. Şu anda zaten biraz kaçırıyor, ilk kalkışta gaz verdiğimde kayış ciyaklıyor Ama kayışın yüksek hızlar dahil çekiş ve mukavemete fazla etki edeceğini sanmıyorum belki dayanıklılık açısından normalleri gibi 25.000 de değil de 30.000 de değişmesi gerekiyordur. Çünkü kayışın çekişe ve motor gücüne etki eden extra bir özelliği yok.
    Hayatonda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    bende öyle düşünüyorum ama gereksiz bir tartışma bence sen dayco kayışıtak erdoğan bizde bakalım nasıl gidişi değişecekmi

Motosikleti
    Honda Dylan
    kevlar 12 kattan oluşuyomuş, tek özelliği esneme yapmaması.
    esneme kayışta olmadığından performans düşüklüğü olmuyor.

Servet,
    kırmızıyı reflektörlü yaparsak güzel durmaz dedi tabelacı, birde reflektörlü kırmızı normale göre 10 kat pahalıymış.
    Birde reflektörlü yapıştırmayı yapıştırınca çıkartman imkansız.
    Ötekinde beğenmedin çıkartırsın.
    Bana yap veya yapma de, akşam halledicem büyük ihtimal olayı.
    34 BC 8561

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    yapma ozaman on kat param yok kardeşim akşam yaparsan ne zaman alırız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler