Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 esd
    cuma günü 2013 model ybr aldım tam 3 aydır 2013 ün gelmesini bekliyodum sonunda aldım oda siparişle geldi...sevkiyat devam ediyor fakar bayiler 2013 almıyo 2012 ler bitmeden getirmiyolar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serkan S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı deadzone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cuma günü 2013 model ybr aldım tam 3 aydır 2013 ün gelmesini bekliyodum sonunda aldım oda siparişle geldi...sevkiyat devam ediyor fakar bayiler 2013 almıyo 2012 ler bitmeden getirmiyolar
    öncelikle hayırlı olsun,kazasız belasız sürüşler
    hocam 2013 de ne gibi farklılıklar var bende alacağım ve de bayiler siparişle getiriyorlarmı ?

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 esd
    Alıntı Serkan S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı olsun,kazasız belasız sürüşler
    hocam 2013 de ne gibi farklılıklar var bende alacağım ve de bayiler siparişle getiriyorlarmı ?
    2012 nin aynısı far uzay kafa yuvarlak bekliodum ama değil...piyasada olmamasının sebebi kesinlikle bayilerin işi..hatayda 2013 lerin satışına başlanmış ama burda hala yok şubat sonu dediler şubat sonu oldu mart başı dediler mart sonu oldu nisanın ilk haftası dediler en son 2 haftası elime geçti..şimdi bide haziran diyolar bazıları idda ediyo türkiyenin hiçbiyerinde yok diye..valla firma isteyen bayiye gönderiyor gidin konuşun bayilerle belki siparişle getirebilir

Serkan S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı deadzone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 nin aynısı far uzay kafa yuvarlak bekliodum ama değil...piyasada olmamasının sebebi kesinlikle bayilerin işi..hatayda 2013 lerin satışına başlanmış ama burda hala yok şubat sonu dediler şubat sonu oldu mart başı dediler mart sonu oldu nisanın ilk haftası dediler en son 2 haftası elime geçti..şimdi bide haziran diyolar bazıları idda ediyo türkiyenin hiçbiyerinde yok diye..valla firma isteyen bayiye gönderiyor gidin konuşun bayilerle belki siparişle getirebilir
    anladım hocam sağolun hayırlı olsun tekrardan
    birde bir sorum olacaktı ruhsat+plaka+sigortayı bayiye mi yaptırdınız eğer öyleyse ne kadar tuttu ?

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Merhabalar.Service manuelde hava ayarını 1/2 turns out yazıyor.Acaba bu 1 2 tur arasımı demek oluyor ?
    HONDA

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.Service manuelde hava ayarını 1/2 turns out yazıyor.Acaba bu 1 2 tur arasımı demek oluyor ?
    yarım tur anlamında

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dün sigorta yaptırdım 130 tl tuttu motoru satacam hiç binmeden bile 250 tl masraf bide lastikle bakım eklenince 500 ü aştı kökü ne kadarki zaten

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı ybalci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarım tur anlamında
    Yarım tur olacagını sanmıyorum ama.
    HONDA

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-4500-kmde-kaza-devrilme-yok-servis-bakimli-122514138/detay/
    burdan isteyen olursa fiyat 3500

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar.Uzun zamandır foruma yazmıyordum.Vakit bulmuşken yazayim.1 ay kadar önce 2006 ybr ile aranıza katıldım.Salcano wolf ten sonra bisiklet gibi gelse de şuan için herhangi bir sorunum yok.Herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim keyifli forumlar

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Merhaba Meriç yamaha çok sexi satılıkmı
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

yok aga İstiyorsan sana veririm ama wolf bile altında ufacık kalırken bu kaybolur gider gibi.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    HONDA

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok aga İstiyorsan sana veririm ama wolf bile altında ufacık kalırken bu kaybolur gider gibi.

Yok bana lazım değilde 150 falan yapıyomuş diye duyduk gençler hasta oldu burada onlar soruyo
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Okan senin motor ben bildim bileli satılık Türk insanı aksesuara para vermiyor dostum.İmkanın varsa orjinal lastikleri takıp xenonu çantayı sök fiyatından biraz düş.Satarsın.Lastik çanta xenon vb aksesuarları da forumdan satarsın.Hemen hemen aynı paraya gelir gene.

---------- Post added at 22:57 ---------- Previous post was at 22:55 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok bana lazım değilde 150 falan yapıyomuş diye duyduk gençler hasta oldu burada onlar soruyo
    Yok bea ya o nerden çıktı.Biz kim oynanık motor kim.Belki kısa krank kolu ve birazcık büyük piston olabilir ama 80 iyidir

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Okan senin motor ben bildim bileli satılık Türk insanı aksesuara para vermiyor dostum.İmkanın varsa orjinal lastikleri takıp xenonu çantayı sök fiyatından biraz düş.Satarsın.Lastik çanta xenon vb aksesuarları da forumdan satarsın.Hemen hemen aynı paraya gelir gene.

---------- Post added at 22:57 ---------- Previous post was at 22:55 ----------

Yok bea ya o nerden çıktı.Biz kim oynanık motor kim.Belki kısa krank kolu ve birazcık büyük piston olabilir ama 80 iyidir
    Uğraşmak istemiyorum be hacı giderse böyle gitsin Kafamda karışık bi cbf kayıyorum bi cbr ama büyük ölçüde cbr
    HONDA

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğraşmak istemiyorum be hacı giderse böyle gitsin Kafamda karışık bi cbf kayıyorum bi cbr ama büyük ölçüde cbr
    Satıp cbf almak akıl kârı değil.Ben wolfü sattım büyütem dedim.Maddi açıdan durumlar el vermedi.Bari motorun parasını yemiyek diye ybr aldım.Pişmanım hani durduk yere sattım gül gibi motoru.Satarsan aynı tarz ve cc de motor alma pişman olursun.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Satıp cbf almak akıl kârı değil.Ben wolfü sattım büyütem dedim.Maddi açıdan durumlar el vermedi.Bari motorun parasını yemiyek diye ybr aldım.Pişmanım hani durduk yere sattım gül gibi motoru.Satarsan aynı tarz ve cc de motor alma pişman olursun.
    Büyük ölçüde cbr gibi
    HONDA

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ybr gibi motor satılmaz hele cbf almak hiç satılmaz.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Fatih geldi dağılın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler