Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR 125 ESD 2013
    Alıntı emircanizmir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 10bin bakımına göturucem .peşin sorucam fiyatı pahalı derse yaptırmam

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:49 ----------

lastik vericek bi arkadaş war mı nereye kayboldu.ybr .lastıgı satan war mı orjınal lastıklerını beğenmeyıpte az yol yapmıs olan
    Slm Ercan Bey,
    ben ybr mi yeni aldım 180 km yol gittim lastikleri değiştim istersen özelden mesaj at konuşalım. Bu arada memleket Gaziantep

Hayırlı günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı asuvara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pierzig arkadaşım hayaletfiloyu ve aşağıdaki motorumu hatırlayacaksın.yine bu forumun 129.sayfasında ayrıntıları var.
    http://imageshack.us/a/img534/4807/isdz.jpg
    http://imageshack.us/a/img43/363/6rvw.jpg
    http://imageshack.us/a/img14/4619/l46n.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

Yakında en son 2013 fotograflarımıda yayınlıyacağım.Şimdilik iyi geceler,Saygılar selamlar.Emniyetlisürüşler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Fatih bey hayırlı geceler.yine yeniden YBR )
    Evet ya hatırlama mı beraber dolaşmıştık bayaa ama koptuk en son havalimanında görevliyi ve KPds rusçadan sınava girmişti onu hatırlıyorum Selamlar tekrardan hoşgeldin .
    Uğur Ak kardeşim kappanın camı vardı kırılmıştı kolları duruyordu ama bulamadım eğer bi yerlerden karşıma çıkarsa yollarım annem depodan atmadıysa tabi

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ya hatırlama mı beraber dolaşmıştık bayaa ama koptuk en son havalimanında görevliyi ve KPds rusçadan sınava girmişti onu hatırlıyorum Selamlar tekrardan hoşgeldin .
    Uğur Ak kardeşim kappanın camı vardı kırılmıştı kolları duruyordu ama bulamadım eğer bi yerlerden karşıma çıkarsa yollarım annem depodan atmadıysa tabi
    İlginiz için çok teşekkür ederim sağolun,düşünmeniz yeterli

bkgzl34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2024 Honda PCX
    Alıntı emircanizmir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 10bin bakımına göturucem .peşin sorucam fiyatı pahalı derse yaptırmam

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:49 ----------

lastik vericek bi arkadaş war mı nereye kayboldu.ybr .lastıgı satan war mı orjınal lastıklerını beğenmeyıpte az yol yapmıs olan
    özelden telefon numaramı yazmıştım ama gitmedi sanırım buraya yazıyorum
    5445759821

Alıntı cyber27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm Ercan Bey,
    ben ybr mi yeni aldım 180 km yol gittim lastikleri değiştim istersen özelden mesaj at konuşalım. Bu arada memleket Gaziantep

Hayırlı günler
    saolun .ızmırde bı arkadaştan buldum. Çıkma lastık daha almadım .bı terslık olursa sıze dönerım

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    çıkma lastikle ilgilenirim.. köy yollarında lastik dayanmıyorda

bkgzl34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2024 Honda PCX
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çıkma lastikle ilgilenirim.. köy yollarında lastik dayanmıyorda
    1 satır yukarıda telefonumu yazdım ilgilenirsen arayın görüşelim

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bayramda istanbula geleceğim ne kadar istiyorsunuz..gariban adamım kontürcüğüm yok abi..Şu an memleket sinoptayım..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bir gönül sayfası daha kapandı:((
    Ybr yi az önce sattım 2700 e almıştım 2 yıl bindim ve 17000km yaptım taaaa bodrum a gittim Marmara'da her yere götürdü beni sağ olsun benzin bakım haricinde bi şey istemedi satarken üzüldüm yani
    Yeni sahibi angara lı motoruma soba borusundan bozma eksoz ve her tarafına ayna takacak Apache motoru oldu yani;((((

cm_strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250i Evo
    Alıntı asuvara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pierzig arkadaşım hayaletfiloyu ve aşağıdaki motorumu hatırlayacaksın.yine bu forumun 129.sayfasında ayrıntıları var.
    http://imageshack.us/a/img534/4807/isdz.jpg
    http://imageshack.us/a/img43/363/6rvw.jpg
    http://imageshack.us/a/img14/4619/l46n.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

Yakında en son 2013 fotograflarımıda yayınlıyacağım.Şimdilik iyi geceler,Saygılar selamlar.Emniyetlisürüşler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Fatih bey hayırlı geceler.yine yeniden YBR )
    Motor harika gözüküyor, arka çanta grubu çok güzel olmuş... Zaten siyah-gri renk kombinasyonu çok sade ve şık.
    Gördüğüm en güzel ybrlerden biri gerçekten.
    İzmir'de neredesiniz? Kordonda bi çay içsek de ybr hakkında iki lafın belini kırsak sizle çok mutlu olurum gerçekten.
    Sormak veya fikir danışmak istediğim çok şey var. Tecrübelerinizden istifade ettirirseniz çok sevinirim bir çay sohbetinde...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Resimleri görünce gıpta ettim,masallah cok temiz gri ybr.

Benim egzoz bogazı hafiften karardı,çok mu sıkıstırıyorum acaba,ya da bilmediğim bi sıkıntı mı var ? Masallah cam gibi gri ybrnin egzozu.

bu eskı kasa ybrlerın egzozları cok hosuma gıdıyr yenı kasalarınkı hosuma gıtmıyr hıc goruntu olarak eskı kasalarınkı daha guzel neden degıstırmıslerkı

asuvara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2005/Bajaj Pulsar 200 NS
    İyi akşamlar.Fatih bey hayırlı olsun.Belki yine yeniden ybr olur)
    Pierzig herşey hatırladığın gibi.Bende seni Ayrancı Torbalı tarafında hatırlıyorum.Eğer öyleyse İzmir'e gelirken havalimanına uğrayıp ikimizide görebilirsin.Hem eski dostumuza çay ikram etme şansı tanımış olursun.Bu arada en son izmir ybrclub olarak özdilek civarında bir toplanalım demiştin. Oraya soğuk bir gündü bir saat gecikmeli geldim.telefon yok siz gitmişsiniz bmw motorsikletli iki kişi söyledi,yani görüşemedik fakat geldim.Dönerken çok soğuktu,hatırladığını düşünüyorum o günü(2010) .motor ısınmış havasoğuk fakat Limontepe rampasını 80-90 çıktım.Bir TDM900 oda o süratle anca gidebiliyor okadar soğuk onu solladım arkadan yetişemedi). 110-120km .daha sonra eve geldim.Daha sonrasımı hipo termi ve bronşit üç ay uğraştım iyileşmek için.O toplantının katılamasamda öyle bir anısı oldu bende.Yamaha TDM900'ün yetişemediği kadar hava soğukmuş....
    Pierzig İzmir'deki organizasyonlardan birbirimizi haberdar edelim selamlar.
    Sayın CM_STRİDER o fotograflar 2005 yılına ait yıl2013 yeni fotograflarını çekip yayınlıyacağım buradan.Ybr yada motorsiklet sevdalısı arkadaşlarımla bilgi alışverişi yapmak,sohbet etmek çay içmek benim içinde büyük zevk olur.İzmir'de Gaziemir ilçesinde oturuyorum.
    Sayın Uğur AK egzosun kararması tabidir hararet ile alakalıdır fakat ben kararmanın egzosların evsafından kaynaklandığını düşünüyorum.Bazı egsozlar kararmadı bazıları karardı.Benimki 2005 arkadaşımda 2006 var onunki karardı.Benimki hala kararmadı.Kullanım şeklime bir örnek vermek gerekirse geçen cuma saat 1905'te izmir'den çıktım gece Afyon'a 0005'te vardım toplam 338km.Aynı şekilde dönüşüm 1630'da Afyondan hareket 2146'da Gaziemirdeydim.selamlar.
    YBR SÜVARİSİ

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    asuvara tşk ederim dostum
    ybr eski kasa yani eski kalbüratörlü olanlardan gelse olur ama yeni kasa almam herkez şikayetçi....

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Soru = YBR alcan Ybr ni neden sattın Cevap = İnsanoğlu

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi motordan yana sıkıntı yok tu ama gel gelelim bende biraz kaşıntı olmaya başladı ki sattım....

planlar şu şekilde şimdi ilk olarak diyorum cbf alayım ona da 2 yıl bineyim satarken zarar etmeyiz biraz daha para biriktireyim sonra daha bişeyler alırız
    veya aprilla sukıtır alayım ama gel gelelim bakım maliyeti fazla bana gitmez malum maaşlar belli
    veya diyorum gideyim 1000tl cvarında işe gidip gelmek için bi çin malı sukutır alayım hiç parayı gezerken çar çur etmeyeyim 2 yıl sonra patlatayım bi f650gs
    işte durumlar böyle bakalım neler getirecek bize gelecek zaman

Motosikleti
    Söylediklerinin içinde en mantıklısı cbf almak gibi geliyor bana ama senki tescilli cbf düşmanı nası kurtulcan dilimizden orasıda ayrı bir mevzuat

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi sıkıntı olmaz ya motorun markasını modelini yazmadan kıyıda köşe de takılırız işte kimse çakmaz olayı

Motosikleti
    İlk bi araya gelmemizde (mesela Sakarya festivalinde) konu açıp seni afişe etmek boynumun borcu olur valla yiğidim

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga bende oraya araba ile gelirim veya bacanaktan emanet ybr alırım abi sıkıntı olmaz bizim 7 sülale de ybr var zaten bi bende cbf olacak yani
    lakabımız dan belli KILÇIK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler