Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Ehliyeti beklemeyeceğim artık eylül de model tip değişsede değişmesede alacam bu motoru şimdi alacaktım ama içime kurt dustu bırkaç yerde okudum eylülde yeni cbr gelecek felan
    birde ben alınca deişirse üzülürüm onun ıcın beklıyecegım...
    Kanuni phantoma gelirsek ilk deneme sürüşünü ben yaptım hızlanışı 10 üzerinden 8, kıvraklıgı 7, kalitesi 6, fiyatı 5 diye azalarak gidiyor.Yani kanuni artık eskisi değil dış görünüşle ilgilenen mühendisler değişti gençleşti bu modellerden belli oluyor ama motor kısmı hala gençleşmedi ve eskisine oranla daha kötü ben 2007-2008 yıllarında kanuni power glx 65cc kullandım egzozundan benzini yakmadan kusana kadar gıttım 45'C sıcakta bır gun son teklemesını yapıp son nefesini verdi bir daha calısmadı 2008-2009 gıbı windye gectim aşırı memnundum 2009-2010 gibi zebraya gectım suan da memnunum ama benım zebraya bakıp zebra alan 3-4 yaşlı amca kullanması kolay az yakar evden kahveye kahveden eve zorlanmadan gıderken dökülen zebraları benımkıne bakarak aldıklarını soyluyorlar ıcım acıyor.Kanuni öluyor değişmesi gerek.keske windy mi satmasaydımda evlere servis için arkasına araba yaptırsaydım servis için aldım zebrayı memnunum ama küçük kalıyor...Sonuca geleyim kanuni öluyor hıc dusunmeden windy 150 alacaktım ybr alıcam karar verdim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

Birde cbr ci arkadaşlara sorayım eskiden bende windyS 125 varken hiç durmadan 220 km yol gittim su bile içmedim 220 km de kendisi boğuldu yeter dedi.Ama ben geleceğim yere gelmiştim o gunden sonra sogudum motordan.
    CBR Ci arkadaslar en uzun gıttıklerı yol km'sini ve motorun yol bıttıkten sonraki durumunu yazarlarsa sevinirim...
    Mobilette Bionik 52cc - Yamaha Zoom 50cc - Kanuni Power GLX 65cc - Kanuni WindyS 125cc - Kanuni Zebra 90cc ile Devam...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Bu cubların Egsozların bogazdan alyanla sökülüp takılabilirmi.. Crypton için diyorum İstegim zaman cünkü 2 egsoz düşünüyorum Biri Performans biri Orjinal İstedigimde degiştirmek istiyorum..Mümkünmü.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı teknocini adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyeti beklemeyeceğim artık eylül de model tip değişsede değişmesede alacam bu motoru şimdi alacaktım ama içime kurt dustu bırkaç yerde okudum eylülde yeni cbr gelecek felan
    birde ben alınca deişirse üzülürüm onun ıcın beklıyecegım...
    Kanuni phantoma gelirsek ilk deneme sürüşünü ben yaptım hızlanışı 10 üzerinden 8, kıvraklıgı 7, kalitesi 6, fiyatı 5 diye azalarak gidiyor.Yani kanuni artık eskisi değil dış görünüşle ilgilenen mühendisler değişti gençleşti bu modellerden belli oluyor ama motor kısmı hala gençleşmedi ve eskisine oranla daha kötü ben 2007-2008 yıllarında kanuni power glx 65cc kullandım egzozundan benzini yakmadan kusana kadar gıttım 45'C sıcakta bır gun son teklemesını yapıp son nefesini verdi bir daha calısmadı 2008-2009 gıbı windye gectim aşırı memnundum 2009-2010 gibi zebraya gectım suan da memnunum ama benım zebraya bakıp zebra alan 3-4 yaşlı amca kullanması kolay az yakar evden kahveye kahveden eve zorlanmadan gıderken dökülen zebraları benımkıne bakarak aldıklarını soyluyorlar ıcım acıyor.Kanuni öluyor değişmesi gerek.keske windy mi satmasaydımda evlere servis için arkasına araba yaptırsaydım servis için aldım zebrayı memnunum ama küçük kalıyor...Sonuca geleyim kanuni öluyor hıc dusunmeden windy 150 alacaktım ybr alıcam karar verdim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

Birde cbr ci arkadaşlara sorayım eskiden bende windyS 125 varken hiç durmadan 220 km yol gittim su bile içmedim 220 km de kendisi boğuldu yeter dedi.Ama ben geleceğim yere gelmiştim o gunden sonra sogudum motordan.
    CBR Ci arkadaslar en uzun gıttıklerı yol km'sini ve motorun yol bıttıkten sonraki durumunu yazarlarsa sevinirim...
    bende 200 km yolu ybr ile hiç gaz kesmeden gittim 100 km/h dan aşşağıya hiç düşmeden banamısın demedi ben böyle motor görmedim ne yağ yakar ne tekler neden başka arıza çıkarır keşke motosiklet hayatıma ybr ile başlasaydım gezdikçe daha çok seviyorum keratayı sen sen ol ybr yi diğer muadilleri ile kıyaslama vindy vs hikaye ybr varken 125 cc başka birşeye binmem az benzin yakar çok kaçar sıkıntı çıkarmaz rahat konforlu atik çevik ne özellik ararsan var
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    şuan sabah ezanı okunuyor ve tam bunu yazarken garip ama parmağımı çekirge ısırdı ben karanlıkta akrep vs. Sandım. 2 saat önce 1.5 metre yanımda yılan kurbağa kovalıyodu yılanın peşinden gittim delige girdi okadar tatlı dil döktüm, yılanı deliğinden çıkaramadım geçenlerdede kene dizimden ısırmıştı nedir benim şu mahlukattan çektiğim ülen eve 3 kuruş götürcem diye çektiklerime bak doyamadan motöruma ölcem gitcem

burdayım fatihciim artık çoğu konuları okuyup okuyup geçiyom. Ergenlerden bıkkınlık geldi yazma hevesim kaçtı. 15 yaşındaymış, hangi race motoru almalıymış? Bak seen. Bisürü aynı kafadan adam çıkmış, onu al,bunu al diyor. 17 yaşına gel, ehliyet al ondan sonra sor bu soruyu diyoruz, korayın dediği gibi ciddi bişe soruyoz diyo biri ehliyetsiz yardırır, ehliyet al deriz, sanane param yok der motora benzine para buluyo. Neyse yazılcak çok şey var ama uztatmıyayım. Benim mt deki dostlarım bellidir. Hepinize sevgiler

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuan sabah ezanı okunuyor ve tam bunu yazarken garip ama parmağımı çekirge ısırdı ben karanlıkta akrep vs. Sandım. 2 saat önce 1.5 metre yanımda yılan kurbağa kovalıyodu yılanın peşinden gittim delige girdi okadar tatlı dil döktüm, yılanı deliğinden çıkaramadım geçenlerdede kene dizimden ısırmıştı nedir benim şu mahlukattan çektiğim ülen eve 3 kuruş götürcem diye çektiklerime bak doyamadan motöruma ölcem gitcem

burdayım fatihciim artık çoğu konuları okuyup okuyup geçiyom. Ergenlerden bıkkınlık geldi yazma hevesim kaçtı. 15 yaşındaymış, hangi race motoru almalıymış? Bak seen. Bisürü aynı kafadan adam çıkmış, onu al,bunu al diyor. 17 yaşına gel, ehliyet al ondan sonra sor bu soruyu diyoruz, korayın dediği gibi ciddi bişe soruyoz diyo biri ehliyetsiz yardırır, ehliyet al deriz, sanane param yok der motora benzine para buluyo. Neyse yazılcak çok şey var ama uztatmıyayım. Benim mt deki dostlarım bellidir. Hepinize sevgiler

Sen dur cenemden kurtulacan gari Yarın acıklanıyor (Allah İzin verirse,Nasipse) Kazanıcam ve cumartesi günü motorları arastırmaya bayiye gidicem 2 Motür var zati Ybr ve Crypton Sonrası aileme kalmıs
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    YBR 125
    günaydın
    1620 km gezi güzel geçti.
    niğde-yeşilhisar-yahyalı-kayseri-talas-kırşehir-kayseri-yeşilhisar-niğde-ve osmaniye
    sadece teker problemi oldu. o da önemli değildi ama bir türlü motor tekerini tamir eden tamirci bulamadım.
    işte yamaha bu
    beni yarı yolda bırakmadı. ama tekeri yaptıramadım.
    yapan kimse yok. bütün tamircilere kızarak çıktım. bumun içinde yamaha bayisi bile var.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler ön cam yaptırma aşamasındayım fakat karasız kaldım bu 2 cam arasından seçim yapsanız hangisi daha iyi iş görür
    http://www.ozenmotor.com.tr/KAPPA-KA-600_753.html#0
    biri de bu cam acaba 100km /h ile giderken sallanma yapar mı?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...lassifiedTitle
    ilk cam ı yaptırsam toplam 60 tl civarı ayaklarını sanayide yaptıracağım camı da reklamcı da kestireceğim rüzgara karşı direnci daha sağlam olacak

---------- Post added at 13:19 ---------- Previous post was at 12:50 ----------

birde şöyle bi başlık buldum..http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ruzgarlik.html

Motosikleti
    yamaha ybr 2009
    selamlar. 2009 ybr kullanıyorum. bılıyorsunuz 2009 modellerın kafa yapısı 2004ler gıbı. zevk meselesı bu ya bana guzel gelmıyor bu kafa yapısı. ozellıklede sınyal camlarının rengı turuncudan beyaza caldıktan sonra motordan bıle sogumaya basladım. ınternette komple set halınde yuvarlak xenon set buldum. adresi bu http://www.rialli.com/urunler/yamaha...00k-ybr-125cc/
    acaba bu farı kullanan bılen bırılerı varmı tavsıye edermı.bu paraya degermı
    bıde benım kaskımın camı kendınden gunes gozluklu. gunduz ıyıde gece yarı yarıya ısıgı kesıyor. cam acarakda gıtmenın anlamı olmadıgından bu xenon setın aydınlatması acaba kaskı gece kullanmama yetıcek kadar fazla olurmu? yardımcı olursanız sevınırım

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bide benim için takılmıyosun bizim topiğe diyolar hic kimse yokki? Kimle muhabbet etcem?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:02 ----------

Alıntı aydin hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar. 2009 ybr kullanıyorum. bılıyorsunuz 2009 modellerın kafa yapısı 2004ler gıbı. zevk meselesı bu ya bana guzel gelmıyor bu kafa yapısı. ozellıklede sınyal camlarının rengı turuncudan beyaza caldıktan sonra motordan bıle sogumaya basladım. ınternette komple set halınde yuvarlak xenon set buldum. adresi bu http://www.rialli.com/urunler/yamaha...00k-ybr-125cc/
    acaba bu farı kullanan bılen bırılerı varmı tavsıye edermı.bu paraya degermı
    bıde benım kaskımın camı kendınden gunes gozluklu. gunduz ıyıde gece yarı yarıya ısıgı kesıyor. cam acarakda gıtmenın anlamı olmadıgından bu xenon setın aydınlatması acaba kaskı gece kullanmama yetıcek kadar fazla olurmu? yardımcı olursanız sevınırım
    Xenon fardan pek anlamam ama vizeden o şekil geçiyosa taktır [COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:05 ----------

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler ön cam yaptırma aşamasındayım fakat karasız kaldım bu 2 cam arasından seçim yapsanız hangisi daha iyi iş görür
    http://www.ozenmotor.com.tr/KAPPA-KA-600_753.html#0
    biri de bu cam acaba 100km /h ile giderken sallanma yapar mı?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...lassifiedTitle
    ilk cam ı yaptırsam toplam 60 tl civarı ayaklarını sanayide yaptıracağım camı da reklamcı da kestireceğim rüzgara karşı direnci daha sağlam olacak

---------- Post added at 13:19 ---------- Previous post was at 12:50 ----------

birde şöyle bi başlık buldum..http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ruzgarlik.html
    kanka şu 2. link güzel.. bana göre onu yaptır

Motosikleti
    Yarın acılanıyor Kurs paramı Kazanırsam 265 Tl vericem ve işten izin almaya calısıcam hiç olmassa 2-3 Saat ve Yamaha Bayisine gidicem İnş

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çekirge sana kur yapmış yavru kuş sen ayıkmamışsın

Motosikleti
    Sağdan Soldan Takılıyoruz işte >
    Eylül 1 de a2 ehliyet sınavına giriyorum beyler harç parasını yatırıp verdim dekontu vurdum kırbacı
    İmza Yok ::tutkuy:: ::xs22:: ::gazla::

Motosikleti
    Alıntı AKsaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eylül 1 de a2 ehliyet sınavına giriyorum beyler harç parasını yatırıp verdim dekontu vurdum kırbacı
    Ölme essem ölme beklenirmi

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka şu 2. link güzel.. bana göre onu yaptır
    kanka 1 camı sipariş verdim tasarım bana ait kappa dan çaldım

Motosikleti
    Sağdan Soldan Takılıyoruz işte >
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölme essem ölme beklenirmi
    B yi bekledik onuda bekleriz
    İmza Yok ::tutkuy:: ::xs22:: ::gazla::

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    pelüş diye birileri varmış bu sayfada. Burlardamı? Gören varmı? Çok lazım

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    he biri beni mi çağırdı
    ulen köftehor adem bak üzerine kobra salarım bu gece nöbette haberin olsun neden cam konuma yorum yapmadın len

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben ne anlarım camdam mamdan? Benim moturda cammı var? Ha galiba bitek ön farın camı var dur cepten bakıyom ne camımış bi bakem yorum atem

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    len oğlun sende her gece cepten bakıyon aramızda para toplayıp sana bi pc alalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler