Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem forumdan bu kadar çabuk kopmayın kaç kişi kaldık burda birbirimizi anlayan... bence orjinal gösterge ile uğraşma.... bak hoşuna giden bir göstergeyi uydur.. bazı göstergeler orjinalden çook iyi olur.... bir kaç kabloyu yer değiştirerek iş çözülüyor..
    Sağol ramazan kardeşim. Kafama taş vurulup yarılsa o kadar gücenmezdim. Zira taş kalbime geldi. Neyse. Kabloları yer değiştirerek deneme yapacağım. Yanlız esas elektrik siyah kabloda. Sarı ve mavide elektrik yok o ikisini bi yer değiştirem bakem sonuç ne olacak. Tabi devir saati geldikten sonra.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    adem salla gitsin herkesi takma......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    dostlar sağolsun kardeşim.

Günaydın Herkese I Güne yeni konuyla aranıza katılmak istiyorum.uzun süredir formda ki yazıları okuyorum.takip ediyorum.profilim de bazı sorunlar olduğu için yazamıyordum.bakalım inş. bu yazdıklarım çıkar.İsmim Hasan İstanbulda yaşıyorum.bende 2010 model yamaha ybr 125 esd modeli var.bu motoru ilk aldığım da lastikler konusun da çok terettüdde kalmıştım.bu konuyla alakalı nerdeyse herşeyi okudum diyelibilirim.Altın elbiseli adamın ybr 125 esd testini de izledim.lastiklere o da onay vermedi.ama ben şuan memnunum.değiştirmeyi düşünmüyorum.asıl konuya gelecek olursak motoruma alarm taktırmak istiyorum.garantiden çıkmasını bekledim ve artık alarm takmanın zamanı geldi.piyasa da bir çok marka var.bana önerebileceğiniz bi alarm markası var mı?ve bunun montajını nerde yaptırabilirim.herkese güvenmiyorum.mekanik ve elektrik farklı şeyler.tesisatı iyi bilen bir ustaya motorumu emanet etmek istiyorum.bu sırada motora dörtlü sinyal ve far açma kapama takmayı düşünüyorum.önerilerinizi bekliyorum.şimdiden tşk ler

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi süper fikir. 96 ve 2005 e takabilirim. O ibreleri bilirim. Neden gelmedi aklıma yaw? iki tane sipariş verem bari elime para geçince. Ya o değilde dün akşam çok koydu bana yav. Resmen soğudum bi anda siteden. Ama bu yürek nelere dayandı bunada dayanır. Çok koydu çook. Kendimi güvenlik olduğum için aşalanmıs hıssettim resmen. Napalım bizim elimizden gelen bu.
    abi alın teriyle helal para kazandıktan sonra ne iş yaptığının önemi yok sana o sözleri söyleyen okumuşta ne olmuş .... kalkmış okumuş ama adam olamamış

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:15 ----------

benim motorun devir çevirme sorunu hala devam ediyor debriyaj ayarını bir ara tutturdum 10500 devre çıktım yine hafif zorlanma vardı biraz daha oynadım şimdi yine gitmez oldu kalkışta takırtı tuurtu yok ama motor 7000 devirden sonra çok zorlanıyor servise götürdüm normal diyor artık son çare ayarlayamazsam iskenderuna servise getirecem motoru belki onlar halleder

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Adım adım paramı biriktiriyorum küçümsenmiyecek bi miktar biriktirdim Hesaplarıma göre 1 aya motorumu alabilecegim..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87388062/detay
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    beyler gösterge panelinde ki sinyal uyarı ışığı patlayan oldu mu hiç

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    selam beyler.. ulem yumurta ne olsu neye kızdın....Gerek yok ..aynı hatayı ben yaptım..inan kendine yapıyorsun.. bende birilerine kızdım üyeliğimi iptal ettirdim..sağ olsun durmuşla fatih gel falan diyince geri döndüm..pireye kızıp yorgan yakmak derler buna.. hepimiz bekçiyiz işçiyiz kanka.. bak beterin beteri var... durmuş un hala ne iş yaptığının adı bile yok..sen yine güvenliksin

---------- Post added at 15:18 ---------- Previous post was at 14:27 ----------

Durmuş bugün evleniyon mu lan sen... sanki böyle bişey hatırlıyorum..
    olum sana kız veren ananın gözleri mi kördü leyn

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam beyler.. ulem yumurta ne olsu neye kızdın....Gerek yok ..aynı hatayı ben yaptım..inan kendine yapıyorsun.. bende birilerine kızdım üyeliğimi iptal ettirdim..sağ olsun durmuşla fatih gel falan diyince geri döndüm..pireye kızıp yorgan yakmak derler buna.. hepimiz bekçiyiz işçiyiz kanka.. bak beterin beteri var... durmuş un hala ne iş yaptığının adı bile yok..sen yine güvenliksin

---------- Post added at 15:18 ---------- Previous post was at 14:27 ----------

Durmuş bugün evleniyon mu lan sen... sanki böyle bişey hatırlıyorum..
    olum sana kız veren ananın gözleri mi kördü leyn
    koray abi durmuş abi benim bildiğim evliydi bir sefer daha mı evleniyor yoksa ben mi yanılıyorum
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray abi durmuş abi benim bildiğim evliydi bir sefer daha mı evleniyor yoksa ben mi yanılıyorum
    yok be ne evlisi yalan söylüyo.. ona kim kız verir.. galiba bugün onun nikahı var..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Ooo totos Koray nerdesin sen yaw gene dedikodu yapıyorsun hiç yakışmıyor sana terbiyeniz seni
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo totos Koray nerdesin sen yaw gene dedikodu yapıyorsun hiç yakışmıyor sana terbiyeniz seni
    len olum işler karışık .. bizim ahmet abi biri ile tarrtışmış..millet giydirmiş.. o da üyeliğini iptal etmiş..

http://www.motosiklet.net/forum/moto...lestiri-5.html

geriye doğru video var

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    len olum işler karışık .. bizim ahmet abi biri ile tarrtışmış..millet giydirmiş.. o da üyeliğini iptal etmiş..

http://www.motosiklet.net/forum/moto...lestiri-5.html

geriye doğru video var
    kanka nerde çokluk orda bokluk
    bu atasözleri ne kadar doğru kelimeler yaw

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka nerde çokluk orda bokluk
    bu atasözleri ne kadar doğru kelimeler yaw
    aynen panpiş ,bayağı yoğun..tüm mt orada. zaten benim için mt önemli değil yelek hiç önemli değil.. zaten giymiyorum..öyle beleşe reklam yok
    burada sizlerle konuşmak için takılıyorum.....

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka o yelek konusunda bana terse gelen 10 tl para almalarıydı madem sponsor var neden 10 tl aldılar ki
    yelek diktiren adam isimlik diktiremedi mi?
    o yüzden almadım zaten
    benim bildiğim sponsor olan sponsor olduğu kişi ye 10 kuruş harcatmaz
    hiç almadım kafam rahat özel güvenlik yeleğimi giyiyorum sıkıntı yok

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka o yelek konusunda bana terse gelen 10 tl para almalarıydı madem sponsor var neden 10 tl aldılar ki
    yelek diktiren adam isimlik diktiremedi mi?
    o yüzden almadım zaten
    benim bildiğim sponsor olan sponsor olduğu kişi ye 10 kuruş harcatmaz
    hiç almadım kafam rahat özel güvenlik yeleğimi giyiyorum sıkıntı yok
    yaaa işte herkes kafasından bi dolap çeviriyo.. kimin ne dolap çevirdiği belli değil..
    şimdi bende almıyordum ama eskiden irfan aga ahmet abi çok ısrar etti.. almayız yanımıza falan dediler, ee hadi alalım dedik..
    orj. dişliyi taktım kanka..akıyo akıyo yağ gibim akıyo

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yaaa işte herkes kafasından bi dolap çeviriyo.. kimin ne dolap çevirdiği belli değil..
    şimdi bende almıyordum ama eskiden irfan aga ahmet abi çok ısrar etti.. almayız yanımıza falan dediler, ee hadi alalım dedik..
    orj. dişliyi taktım kanka..akıyo akıyo yağ gibim akıyo
    sana da kızıyorum kanka başka sı istedi diye neden yelek aldın ki
    zaten bi arkadaşım bende bir takım eksikler var diye veya bazı şeyler benim zevkime uymuyor diye beni yanına almıyorsa baksın işine...
    kanka sana dedik ulen orj şaşma diye ama dinlemedin ki
    ya kanka şimdi sende ki o fazla dişli yi versene ben takayım

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    sana da kızıyorum kanka başka sı istedi diye neden yelek aldın ki
    zaten bi arkadaşım bende bir takım eksikler var diye veya bazı şeyler benim zevkime uymuyor diye beni yanına almıyorsa baksın işine...
    kanka sana dedik ulen orj şaşma diye ama dinlemedin ki
    ya kanka şimdi sende ki o fazla dişli yi versene ben takayım
    ya onlarda sendede olsun, falan dedi.. aldık çok önemli değil kanka..
    kanka dişli bende duruyor.. yaza doğru uzun bi gezi projem var ege sahili gibi.. o zaman takacağım.. uzun yolda harbiden süper..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ya onlarda sendede olsun, falan dedi.. aldık çok önemli değil kanka..
    kanka dişli bende duruyor.. yaza doğru uzun bi gezi projem var ege sahili gibi.. o zaman takacağım.. uzun yolda harbiden süper..
    kanka orj den şaşma bizim motor bu haliyle güzel..
    ulen sana bu gün gel balığa gidelim diyecektim ama yatak döşek yatıyorum evden çıkacak halim yok o yüzden gel demedim
    yoksa oklama kovalamaya gidecektik

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Az kaldı sayın YBR ailesi Hayırlısıyla Mezun olduk.... eylülde Borsacılık Belgesinide alırsam kışa bende sizinle yollarda olucam
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler