Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    kanka hani millet alemlere akıyor da bi laf var biz thirty one,a devam yani benden bi cacik olmaz ne zaman aleme aksam rahat durmayıp basıma hep bi iş alıyorum..en son şenol abiyle burger yaptık orda bile kaşım gözüm rahat durmadi yengen doğrar diye korkuyorum yoksa kıvrılıcam da

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    hahahahaaa yenge burger kingdeki zenciyi duymasın
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka bende aynı durumdayım evliyiz ama manitalar etrafımda fır dönüyor yengen bi çaksa işi al başına iş ne yapacağım bende bilmiyorum
    arada birini arkaya atıp gezdiriyorum ulen ybr ye bile tav olan var
    birde şöyle gsx r 600 falan olsa yeminle manitaya manita demem günde 2 tane değişik hatun ayarlamassam ne olayım yani
    ama işte imkanlar anca arada sırada bir taneye uyuyor
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    aman abi fazla ayrıntı verme gözünü seveyım oranın hamburgeri güzelmis ama dı mı bidaa gidelim

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    napalım kanka kanımda var demek kı şenol abi de olum senin motor siyah olmuş diyo madem bunları yapacaktın siyah alsaydın dedi bana ben aldığımda siyah yoktu kı füme vardı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

aslında en iyisi o fatihim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

ama bu zıkkımı da düzgün sür ölene kadar kullanırsın fatihim..ıstanbulda kuryeler 3 4 ayda motoru kazandıkları parayla amortiliyorlar..o da 10bin km civarına geliyor iste..
    abi yazın bi tavukçu hikmet var, öğlen arası çok iş oluyor; motorla beraber kuryelik yapabilirim orada. 2 ayda 10 000 bile yapsam benim ybr 21000 olur. sonra ybryi satip üstüne de biraz koyup erf6 alırım artık. ybr yetmiyor . zaten geçen yaz 1 ay dominosta çalıştım. yazın 1 ayda 3650 km gezdikten sonra boştayım zaten.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    hakikaten ya biz o gün okadar metrociyt önünde takıldık alsaydıkya birer tane artçı yanımıza dönüşte bırakırdık ya
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    Alıntı TahirBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi aksamlar..Ybr nin lastikler tubeless değil mi ? Yani civi vs.. battiginda köpük ile halledilebiliyor mu ?
    daha 2 gün önce arka şambrelli lastiğime küçük takta çivisi batmıştı. tekzenden aldığım 400 ml'lik tamir köpüğünü sıkıp merkeze geldim. tekeri söküp çırağa verdim. yaptı gene motora taktık ama teker yalpa yapıyordu. arkadaşlarla gideceğim tiyatronun vakti geldiğinden acilen yalpalaya yalpalaya gittim. bu sabah da tekrar gidip yaptırdım. yarım saat tekeri oturtamadı. sabunu sürünce ve havayı güzel basınca zor oturttu.

bu lastik tamir köpüklerinin şambrelli olanlara göre olanı da var yani.

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:24 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a çılgın ybr takımı kanbersizz dügün olur mu ben hep buradayım...dün topcase nini arkasına frene basınca yanan kırmızı led bağladım güzel oldu

---------- Post added at 17:59 ---------- Previous post was at 17:41 ----------

eeee hadi apaçi kardeşler neredesiniz..... Size kötü haber korktuğum başıma geldi ve yaklaşık bir cm boyunda kedinin yarattığı bir yırtık var koltuğumda... ne yapacağım yaa
    abi beyazıtın oralarda suni deri satan yerler var. oralardan yarım metre alıp koltuğu söküp silikonla ve ya zımbayla kendin kaplayabilirsin. koltuk düz sayılır. hatta istersen toto rahatlığı için senin yapacağın döşemenin altına yapı marketlerdeki "sıva süngeri" denen kalıp süngerlerden alıp döşemenin altına sıkıştırabilirsin. ben de düşünüyorum, bugün 110 km yol yaptım kuyruk sokumumdaki kemik fena halde ağrıyor.

benim eski motordaki çantayı yenisine taktığım için tesisatı hazır. koltuğu söküp 3 paralel kablo alsam hem park hem stoplarım olur . yazın yola çıkmadan halledeceğim inşallah.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka bende aynı durumdayım evliyiz ama manitalar etrafımda fır dönüyor yengen bi çaksa işi al başına iş ne yapacağım bende bilmiyorum
    arada birini arkaya atıp gezdiriyorum ulen ybr ye bile tav olan var
    birde şöyle gsx r 600 falan olsa yeminle manitaya manita demem günde 2 tane değişik hatun ayarlamassam ne olayım yani
    ama işte imkanlar anca arada sırada bir taneye uyuyor
    valla kanka çapkınlıkta üstüme adam tanımam..motor falan bahane..bu iş çene ve özgüvene bakar.. bana değil ybr bmx pisiklet ver ve hatunu göster napar ne eder onu o bisiklete bindiririm..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    valla kanka çapkınlıkta üstüme adam tanımam..motor falan bahane..bu iş çene ve özgüvene bakar.. bana değil ybr bmx pisiklet ver ve hatunu göster napar ne eder onu o bisiklete bindiririm..
    len oğlum bu saydıklarından bende de olmasa hatun nasıl gelip binecek motora
    ama motorun ayrı bi karizması çekiçiliği var hayatında hiç motora binmemiş binlerce hatun bulabilirim
    işte elbet birşey bahane olur durmuş ama motor ama bisiklet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    maxi bisikletler için de var o köpüklerden..sıbop kapağından içeri sıkıyorsun sambriyelin delikleri tıkıyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len oğlum bu saydıklarından bende de olmasa hatun nasıl gelip binecek motora
    ama motorun ayrı bi karizması çekiçiliği var hayatında hiç motora binmemiş binlerce hatun bulabilirim
    işte elbet birşey bahane olur durmuş ama motor ama bisiklet
    moruk hep bu şeytanın halt yemeleri her seferinde bi bahane bulup beni kendine alet ediyo vicdansız

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    ybr esd nin kullanım klavuzunu Türkçe nereden bulacağız?

Motosikleti
    forumda benden başka adam yok sabah aksam ben yazıyom abi ne olmuş buralara? pelùş nerde? ya patates? maximus vardı bi aralar..onun için malatya yolunda ybr ile 180le radara girdi diyolar şenol abi ne diyon?
    hahahhahaha abi sınavlarım var bu aralar, elektrik elektronik müh. okuyorum; bayağı zor dersler. mesela devre analizi dersinde 2 kanat çözüm yapıyorum hocaya; 4-5 tane farklı değerden tek bir değer buluyorsun. virgülden sonra 4. basamağa kadar hesapladığından sonuç tutmayabiliyor. 2 kanatlık çözümün üstüne çizik atıyor sağolsun.... kaç gundur sabahladım ve sınavı tahmin et; sonuçlarım yanlış . en azından gidiş yoluna puan verecekmiş 40-50 alırım insallah. diğer 2 sınav çok iyi. 80 üstü inşallah. haftaya 3 sınav daha var. onları da halledersem iyi olacak...

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    bende arka stoplara power hazırladım yarın hava iyi olursa takacağım bide benim flaşör yavaş çakıyodu yeni bitane elektronik hazırladım onuda bi deneyeceğim

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    maxi bisikletler için de var o köpüklerden..sıbop kapağından içeri sıkıyorsun sambriyelin delikleri tıkıyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

moruk hep bu şeytanın halt yemeleri her seferinde bi bahane bulup beni kendine alet ediyo vicdansız
    kanka dikkat et benden demesi yenge duyarsa bu şeyten bahanesi ni yutmaz haberin ola

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı frkn32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr esd nin kullanım klavuzunu Türkçe nereden bulacağız?
    furkan sende hep zor sorularla geliyorsun anca şenol abin bulur

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    http://ybrclub.com/_files/books/yama...5ED-3D9-E0.pdf

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

bu var sadece yada bigün iyi tarafıma denk gelirse tarayıp atarım nete

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    furkan sende hep zor sorularla geliyorsun anca şenol abin bulur
    abi ne yapayım ya yaş 17 olunca birde ilk motorum olunca ister istemez merak ediyorum bazı şeyleri

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Türkçesi internette yok galiba ya.Yamaha nın e-mail adresine mesajda attım cevap vermediler

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı frkn32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ne yapayım ya yaş 17 olunca birde ilk motorum olunca ister istemez merak ediyorum bazı şeyleri
    insanın başına ne gelirse ya meraktan yada .... o yüzden bilmediğin şey olursa kurcalama benden tavsiye çalışıyorsa elleme
    dürümdöner bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanın başına ne gelirse ya meraktan yada .... o yüzden bilmediğin şey olursa kurcalama benden tavsiye çalışıyorsa elleme
    doğru tabii.motor çalışıyor ne yapayım ben kılavuzu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler