Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    ramazan abi röleyini ne amaçla kullanacaz .direk aküden çekme fikri güzel.ama röle ile ne yapacaz anlamadım.
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan abi röleyini ne amaçla kullanacaz .direk aküden çekme fikri güzel.ama röle ile ne yapacaz anlamadım.
    role zenonun beynine gelen akımı düzenler ve kablolarda ısınma ve yanma olasılığını düşürür. ayrıca bu link attığım 2 zenonda 2 adet ampül ve beyin içeriyor... yani bir arkadaşınla ortak alıp 2 motora zenon olarak takıla bilir.... 8000k olması yanması ve aydınlatması açısından çok güzell... 8000k ya kadar olan zenonlar muayeneden direk geçiyor....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    Werdiğin bilgiler için teşekkür ederim ramazan kardeş ilgin için saol bunu kesinlikle uygulayacam zaten motoruma yapılan bütün tamir ve buna benzer şeylerde yanında durmayı tercih ediyorum gözümün gördüğü şekilde yapsınlar istiyorum benim başıma gelmişti 150 çapır vardı adam sükmüş 150 karbüratörü 125 takmış (: daha sonra dior sendeki karbüratör 125'lik 150 takalım 50 tl takarım sana flan dedi onun için herşeyde başında durmayı tercih ediyorum! insan evladına güven gerçekten Çok zor ben parçaların her zaman en iyisi takılmasını isterim 1 kere alim sağlam olsun isterim parası mühim değil derim ama en iyi parça parası ödeyipte dandik marka takanıda gördüm ! sizede tafsiyem her zaman yanında gözünüzün önünde yapılmasıdır Saygılar!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:48 ----------

Vede Bugün imzaya gittim saat 3 Gb motorumu teslim almaya gidicem İnş akşam Resimlerini atarım !
    [B][COLOR="Red"] Y A M A H A isim : aLper (' ',) 33 (B)ize(H)eryer(P)aris 56 :cat:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı funny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Werdiğin bilgiler için teşekkür ederim ramazan kardeş ilgin için saol bunu kesinlikle uygulayacam zaten motoruma yapılan bütün tamir ve buna benzer şeylerde yanında durmayı tercih ediyorum gözümün gördüğü şekilde yapsınlar istiyorum benim başıma gelmişti 150 çapır vardı adam sükmüş 150 karbüratörü 125 takmış (: daha sonra dior sendeki karbüratör 125'lik 150 takalım 50 tl takarım sana flan dedi onun için herşeyde başında durmayı tercih ediyorum! insan evladına güven gerçekten Çok zor ben parçaların her zaman en iyisi takılmasını isterim 1 kere alim sağlam olsun isterim parası mühim değil derim ama en iyi parça parası ödeyipte dandik marka takanıda gördüm ! sizede tafsiyem her zaman yanında gözünüzün önünde yapılmasıdır Saygılar!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:48 ----------

Vede Bugün imzaya gittim saat 3 Gb motorumu teslim almaya gidicem İnş akşam Resimlerini atarım !
    resimleri bekliyorum .. tekrardan hayırlı olsun.... link verdiğim 2 zenonda kullandığım ve kalitesinden emin olduğum zenon...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    Tmm ResimLer hemen atıcam inş Sonra Modifye yapınca atıcam iLgin için teşekkr ederim ramazan kardesm! verdiğin markaları not aldım değrlendirecem önce motorumun Rödaj hallediyim Racai kardesiminde sölediklerini dikkate alarak güzel birşey yapacam inş
    [B][COLOR="Red"] Y A M A H A isim : aLper (' ',) 33 (B)ize(H)eryer(P)aris 56 :cat:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Arkadaşlar yeni kullanıcıyım ve entesan ilk deneyimimi anlatayım.Kar nedeniyle motor aldıktan 4 5 gün yatmıştı.Rüzgar olmayınca dayanamadım bindim.Pek araç olmayan toprak yola gittim.O da ne yol çamur deryası olmaya başladı ilerde düzelir dedim ama daha beter battım.Resmen düz gidemiyordum.Çamur deryasında sağa sola kayarak ilerliyordum.Sonunda çıkmayı hesapladığım küçük rampayı çıkamayacağı anladım.Tertemiz motor ve ben çamura bulanmıştık.Zorda olsa geri dönmeyi başardım.Çamurdan lastik dömüyordu temizledim bu sefer elcikler çamura bulandı resmen ilk deneyimde kendimi offroad deneyiminin içinde bulmuştum.Adamlara şapka çıkardım.Geri dönüş yolunda ilk severde çıkmayı düşünmediğim asfalt yola çamura batmamak için çıktım nasıl olsa yeniydim.Ama korktuğum gibi olmadı asfalta çıtkım vitesi 3 e kadar çıkardım hızım atmışı bulmuştu topraktan daha zevkliydi hızımı azaltıp vitesleri yavaş yavaş düşürerek benzinliğe kendimi attım.Motoru yıkattım ve şehiriçinden eve vardım.Kalkışlarda istop etme hariç fazla sorun yaşamadım neredeyse fren kullanmadım gaz kesmek ani duruşlar hariç gayet yeterli geldi bana.Ama daha yolum var.Motosiklet kullanırken şunu anladım ki ne kadar konsantre olursam o kadar kolaylaşıyor işler.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    slm arkadaşlar gene benden resim size :D

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Alıntı RamonRojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni kullanıcıyım ve entesan ilk deneyimimi anlatayım.Kar nedeniyle motor aldıktan 4 5 gün yatmıştı.Rüzgar olmayınca dayanamadım bindim.Pek araç olmayan toprak yola gittim.O da ne yol çamur deryası olmaya başladı ilerde düzelir dedim ama daha beter battım.Resmen düz gidemiyordum.Çamur deryasında sağa sola kayarak ilerliyordum.Sonunda çıkmayı hesapladığım küçük rampayı çıkamayacağı anladım.Tertemiz motor ve ben çamura bulanmıştık.Zorda olsa geri dönmeyi başardım.Çamurdan lastik dömüyordu temizledim bu sefer elcikler çamura bulandı resmen ilk deneyimde kendimi offroad deneyiminin içinde bulmuştum.Adamlara şapka çıkardım.Geri dönüş yolunda ilk severde çıkmayı düşünmediğim asfalt yola çamura batmamak için çıktım nasıl olsa yeniydim.Ama korktuğum gibi olmadı asfalta çıtkım vitesi 3 e kadar çıkardım hızım atmışı bulmuştu topraktan daha zevkliydi hızımı azaltıp vitesleri yavaş yavaş düşürerek benzinliğe kendimi attım.Motoru yıkattım ve şehiriçinden eve vardım.Kalkışlarda istop etme hariç fazla sorun yaşamadım neredeyse fren kullanmadım gaz kesmek ani duruşlar hariç gayet yeterli geldi bana.Ama daha yolum var.Motosiklet kullanırken şunu anladım ki ne kadar konsantre olursam o kadar kolaylaşıyor işler.
    motorun hayırlı olsun.. motorun ve senin açından çamur talihsiz bir durum..

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Teşekkür ederim.Herşey daha iyi olacak inşallah... Tecrübe tecrübedir ama bir daha çamurlu yollara kolay kolay girmem.

Motosikleti
    Alıntı RamonRojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim.Herşey daha iyi olacak inşallah... Tecrübe tecrübedir ama bir daha çamurlu yollara kolay kolay girmem.
    tecrübe aynen katılıyorum... zamanla kedinin fare ile oynadığı gibi oynarsın merak etme....

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Güzel tecrübe olmuştur insan yaşayarak öğreniyor şahsen ben 2 3 kere motoru çamurda olduğu yerde devirdim ön çamurluğun içi çabuk doluyor ön lastik kilitliyor.Sizinki 2011 mi
    HONDA

Motosikleti
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel tecrübe olmuştur insan yaşayarak öğreniyor şahsen ben 2 3 kere motoru çamurda olduğu yerde devirdim ön çamurluğun içi çabuk doluyor ön lastik kilitliyor.Sizinki 2011 mi
    sana yollar yetmiyor çamura mı dalıyorsun... forum üyelerimizden mahonyy ile böyle bir çamur maceramız vardı aklıma geldikçe gülüyorum..

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Benim girdiğim çamura kimse girmemiştir Yazın sürekli yayladayım acıyom motora yanına bi çinli krosmu alsam dıyorum 1000 tl ye
    HONDA

Motosikleti
    Benim girdiğim çamura kimse girmemiştir Yazın sürekli yayladayım acıyom motora yanına bi çinli krosmu alsam dıyorum 1000 tl ye
    ben hoplayıp zıplamaya bir çinli alayım diyorum... ama tek başıma değil.... 2 ortak alıp sadece hoplama ve zıplamaya kullanacağım... granajları elektirik tessatını kople söküp motoru hafifletmek te ilk yapmam gerekenler arasında...

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Aynen taş çarpıyor bazı yerlerı zedelıyor canım sıkılıyor.Abi senin xenon yok sanırım.Senle ortak xenon alalım mı ?
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Ortak xenon alınır Nasılsınız Güzel dostlar

Motosikleti
    Aynen taş çarpıyor bazı yerlerı zedelıyor canım sıkılıyor.Abi senin xenon yok sanırım.Senle ortak xenon alalım mı ?
    aynı şeyi kafamdan ben geçiriyordum... bize bir monza 8000 k yakışır.... detayları konuşuruz....

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı şeyi kafamdan ben geçiriyordum... bize bir monza 8000 k yakışır.... detayları konuşuruz....
    Monzayı öneriyorlar kaliteliymiş.Mercekde alın beyler

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Evet abi hepsiburadadan veya senın elden alacagın biyer varsa alalım.68 lira kişi başı alırız bana kargo parası ne kadar tutar ?

http://www.hepsiburada.com/Liste/mon...egoryId=271585

Recai merceği düşünürüz ilerde.
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Z Tech bunada bakın beyler..Merceksiz etrafa çok dağıtıyor baya küfür yiyorsunuz 20-30 Liraya halledersin merceği onuda listene ekle ilerde al mutlaka

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler