Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykut yurtcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 (mavi)
    bende 2 gun once ybr 125 (mavi) aldım . Çok memnunum motordan işallah boyle devam eder.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    hayırlı olsun aykut kardeş.nice kazasız uzun sürüşler dilerim.2.inci elmi,0 km. mi?

murat koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125'06
    Alıntı aykut yurtcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 2 gun once ybr 125 (mavi) aldım . Çok memnunum motordan işallah boyle devam eder.
    aykut öncelikle aramıza hoşgeldin ve hayırlı olsun. motorunun performansı bu siteye bağlılığına bağlı bunu biliyorsun
    ayrıca sana bir tavsiye, yarın hemen git ve bir koruma taktır, ayrıca bir dizlik ve yarımda olsa bir eldiven tedarik et
    ve şunu unutma senin ondan memnun kalman, onun senden memnun kalmasına bağlı, kazasız belasız sürüşler

Aykut yurtcu

aramıza hoşgeldin.hayırlı olsun

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Alıntı MORFiNcik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw arkadaşlar ben lastiklere yanaklık takmak istiyorum turuncu görünenlerden ama izmirde bu iş ile nerde ilgilenirler acaba__?
    naapçan turuncu yanağı yahu böyule mis gibi motor işte bozma güzleim motoru çirkin oluo zaten onlar
    hoşgeldin aramıza aykut yurtcu
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Motosikleti
    yamaha ybr 125'06
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naapçan turuncu yanağı yahu böyule mis gibi motor işte bozma güzleim motoru çirkin oluo zaten onlar
    hoşgeldin aramıza aykut yurtcu
    ya kardeş bende söyleyecektim hatta yazdım geri sildim ayıp olur diye.. neyse kardeş bencede yanaklık berbat duruyor. güzelim motoru mahvediyor.
    tabi zevkler ve renkler tartışılmaz .. senin motosikletin nasıl görmek istiyorsan öyle yap derim ben

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın umarım
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Alıntı murat koray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya kardeş bende söyleyecektim hatta yazdım geri sildim ayıp olur diye.. neyse kardeş bencede yanaklık berbat duruyor. güzelim motoru mahvediyor.
    tabi zevkler ve renkler tartışılmaz .. senin motosikletin nasıl görmek istiyorsan öyle yap derim ben
    zevkler ve renkler tartışılmaz
    Ben motorumu başkaları görüp beğensin diye sürmem hava için almadım motorumu üzerine binip zevkim ile sürmek için kimisi yanakları sevmez kimisi başka birşey ama sonuçta kullanan sizsiniz o yüzden zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşuna dememişler

Alıntı murat koray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya kardeş bende söyleyecektim hatta yazdım geri sildim ayıp olur diye..
    abi neden ayıp olsun ya sonuçta burası paylaşım yeri vede hepimiz bilgileniyoruz görüşler tabikide olmalı...

[B][COLOR="Magenta"][CENTER]Motorunuzu arkanızda anneniz varmış gibi kullanın hep:wiinkk:[/CENTER][/COLOR][/B]

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Alıntı MORFiNcik adlı üyeden alıntı Mesajı göster

zevkler ve renkler tartışılmaz
    Ben motorumu başkaları görüp beğensin diye sürmem hava için almadım motorumu üzerine binip zevkim ile sürmek için kimisi yanakları sevmez kimisi başka birşey ama sonuçta kullanan sizsiniz o yüzden zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşuna dememişler :
    tabi canımmm...ben fikrimi söyledim sadece
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

gdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 YBR idi .2014 cbr250r simsiyah
    kahramanlarda dukkanlara sor ,sanirim orada bulabilirsin
    Ege Dis Hek Fak

Motosikleti
    CıbıRepSol
    ybr ye buzbeyazı h4 takıcam nasıl olur acaba yapan varmı

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr ye buzbeyazı h4 takıcam nasıl olur acaba yapan varmı
    Çok emin değilim ancak bildiğim kadarı ile YBR'nin yeni kasalarında kullanılan farların duyları H4 uyumlu değil...

ugurozvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar uzun zamandır lastiklerimi değiştirmek istiyordum. Sebebi ıslak yolda kayması idi bugün yağmur altında 2 saat dolaştım ve lastikler süperdi en ufak bir kayma olmadı hatta 60 la giderken denedim savurmadı bile sanırım daha önce kaymasının nedeni hem benim kullanımımdan hemde yolun ilk ıslanmaya başlamasından.. lastik problemim bitmiştir....

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    ugurozvar, lastikleri değiştirdinmi yoksa orjinal lastiklerimi yağmurda denedin. değiştirdiysen hangisinden aldın? ben bir hafta içinde değiştireceğim lastikleri. hem bu sprey olayı için hemde ıslak zemin lastiği takmak istiyorum kışa grerken. yazın tekrar sakuralara dönmeyi düşünüyorum.

ugurozvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sakuralarla denedim

bende çok şaşırdım ıslak zeminde çok iyilerdi
    bence yeni ıslanmış yolda hangi lastik olsa kayar yoldaki tozlar suya beraber buz etkisi yapıyor demekki. ben lastik değiştirmekten vazgeçtim anlıyacağınız

Motosikleti
    CıbıRepSol
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok emin değilim ancak bildiğim kadarı ile YBR'nin yeni kasalarında kullanılan farların duyları H4 uyumlu değil...
    2004 lerinki uyumlu bakdık onada acaba nasıl durur emin deyilim görüntüden çok aydınlatmayı düşünüyorum gece için sarı ışıkdan biraz az aaydınlatır sanırım

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    kardeşler bişey söyleyeceğim bizi hiç bi ülke yada fabrikalar sevmiyor yamahanın brezilya siyesindeki ybr ler enjeksiyonlu neden bize kara düzen karbüratörlüleri kakalamaktan utanmıyolar bu nasıl düzen yaw allah belasını versin kimi zaman Türk milletinin günahı ne diye soruyorum bu rezillikler bizim başımızda 2000 dolara enjeksiyonlu yamaha bu nasıl düzen

Motosikleti
    yamaha ybr 125'06
    işte buna kapitalizm diyorlar.., şimdi karbüratörlüyü satacaklar ve bizde alıcaz. satabildikleri kadar sattıktan sonra sıra gelicek enjeksiyonluya

Alıntı ugurozvar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakuralarla denedim

bende çok şaşırdım ıslak zeminde çok iyilerdi
    bence yeni ıslanmış yolda hangi lastik olsa kayar yoldaki tozlar suya beraber buz etkisi yapıyor demekki. ben lastik değiştirmekten vazgeçtim anlıyacağınız
    bende ona dikkat ettim.yağmurla havada lastikler hiç bir sorun yapmadı.gayet iyi tutuyor.

---
    farlar geceleri yetersiz geliyor.bu yüzden kare far alıp duy yuvasını 2 tane yapıcağım.yan çift lambalı olacak.İnşallah ışık sorunu çözer.

meko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence eski kasa ybr yeni kasayı geçiyo benim arkadaşım da eski kasa ybr var yenileri geçiyo fark atıyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler