Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Vallahi metehandan oy isteyen milletvekili bence..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan alttaki ybr kardeşliğide üsteki ne kardeşliği bir anlam veremedim.
    al burda daha iyi anlatım var....

Uploaded with ImageShack.us

Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Süper süper süper eline sağlık.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Ramazan alttaki ybr kardeşliğide üsteki ne kardeşliği bir anlam veremedim.
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi metehandan oy isteyen milletvekili bence..
    iyi sardınız makaraya... ramço fotobukete tekrar üye oldum başladı yüklemeye aga şimdi hepsini yüklerim tekradan..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi sardınız makaraya... ramço fotobukete terar üy odm başladı ylemeye aga şimdi hepsini yüklerim tekradan..
    kanka ben resimleri ilk baştan kopyaladım ama boyutları ufak olduğundan yüklemedim... reşit ten alabilirsek resimleri onları atacaağım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Üstteki resimde renk uyumuna dikkat çekmek isterim.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka ben resimleri ilk baştan kopyaladım ama boyutları ufak olduğundan yüklemedim... reşit ten alabilirsek resimleri onları atacaağım...

tamam hallettim aga tüm fotoları yeniden yükledim siteye...

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2083572

Üstteki resimde renk uyumuna dikkat çekmek isterim.
    nerden tikatini çekiyor aga böyle şeyler... yakalarım seni Çekmeköyde adresini biliyorum...

işte benim eküri....

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    newçeri kaç çekmeye köye gelirse mete olay çıkar..süresiz ve bedava net kullanımı....

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı CengizhanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi castrol tam sentetik kullanıyorum.10-50w olması gerekiyor.racing için...sürekli aynı yağı kullanıyorum hiç değiştirmedim markamı falan..

10W-50 racing zor bulunuyor..Ama tavsiye ediyorlar..Ben hiç kullanmadım...Özgür kullanmıştı..Naptı en son bilemedim..Çok memnuındu o da bu yağdan..

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Sentetik yağlar kaç km de bozulur bilen var mı ?
    HONDA

krak bilya sesinin nasıl olduğunu bilenlere bir sorum olacak. benim motor 25bin oldu . bi uğultu başladı. ama öyle bi zamanda yapıyoki, gazın tam bi noktasında ses başlıyor. yani motor bir devire geldimi yapıyr. biraz gaza basınca ses gidiyor. ben buna garanti krank bilyası sesi diyodum ama başka formda biri alternatör arızası oluyor kimi zaman demiş. krank bilyası olsa gaza basınca ses çoğalmazmı?
    GÖZÜNÜ KORUMAYANIN GÖNLÜ KARIŞIK OLUR[COLOR="Indigo"][/COLOR]

X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    Alıntı torto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    krak bilya sesinin nasıl olduğunu bilenlere bir sorum olacak. benim motor 25bin oldu . bi uğultu başladı. ama öyle bi zamanda yapıyoki, gazın tam bi noktasında ses başlıyor. yani motor bir devire geldimi yapıyr. biraz gaza basınca ses gidiyor. ben buna garanti krank bilyası sesi diyodum ama başka formda biri alternatör arızası oluyor kimi zaman demiş. krank bilyası olsa gaza basınca ses çoğalmazmı?
    altarnatorle alaksı yok uğultu diyorsun yani mekanik bir ses geliyor değilmi subap ayarlarına baktırman gerekebilir belli bi devir aralığında zamanlamalar etkileniyordur bu sesi yaptığı zaman güçden düşüyormu motor ona bi dikkat et her ihtimalle sen tamirciye götüreceksin motoru senin yapabileceğin bi durum olduğunu sanmıyorum.

uğultu gaza ilk bastığım anda devir düşükken uğultu geliyor, motoru biraz titretiyor
    GÖZÜNÜ KORUMAYANIN GÖNLÜ KARIŞIK OLUR[COLOR="Indigo"][/COLOR]

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Balansör dişlisi arızalı olabilir..

Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet
    İyi akşamlar

Motosikletimden 2 3 kere düştüm bu yüzden kafa grenajı çizildi Yuvarlak fara geçmeyi düşünüyorum acaba ortalama ne kadar masraf tutar hangisi ucuza gelir ? Orjinal parçada 200 liraya yakın masraf cıkardılar

Kolonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kolonya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön jantı değiştirdik ama sanırım ön takım dağıldı , bu öndeki çatalın fiyatı nedir tam olarak ? motosikletin düz gitmesi için direksiyonu 6-7 cm lik sağ açıyla tutmak zorundayız .
    güncel....

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Kolonya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güncel....
    http://www.rialli.com/urunler/yamaha...ortisor-grubu/

buradan fiyatlara ulaşabilirsin
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    arkadaş adalate bak :S

175 tl ybr orjinal

[IMG][IMG]http://img.*********.com/img/00000/96bd5cae3db21a1727d45407a76f0d67.jpg[/IMG][/IMG]

65 tl çin malı 125 uag breton vs.

[IMG][IMG]http://img.*********.com/img/00000/51b57f0fc72c8b2d8ec600ee715e6913.jpg[/IMG][/IMG]
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı torto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    krank bilyaların sesi en iyi bir şekilde 2-3-4-5. viteslerde yarım gazdan daha az bir gaz ile giderken cok rahat bir şekilde duyulabilir..
    Örnek vermek gerekirse 4 bin ile 5 bin devirleri arasında bu sesi sagır sultan bile duyar..Gazi açtıgınızda motorun kendi öz seside artacağı için o aradaki uğultu tipi sesi duymaniza engel oluyor..o yüzden pek anlaşılmaz..
    Tabi ilerleyen kmlerde motorun kullanimina göre degişir..o sesi her devirde duyacaksınız..bahsettigim ilerleyen kmler 40.000 üzeri..

Hatta motorun eskiye göre daha farklı calıştığını görecek önceden böyle degildi abi yag gibi çalışıyodu diyeceklsiniz
    Sorunu başka yerlerde aramayın boşuna ne alternetör ne ne V kayışı sorun krank bilyalarınızdadir...
    Değiştirmez iseniz ne olur..Hiç birşey olmaz sadece sesten rahatsız olursunuz..Birazda titreşiminiz artabilir..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    ybr bilya seslerini motordan anlamayan insan ilk başta anlayamaz... taki motor son demine gelmemişse....... ama motordan biraz anlayan insan bilyanın verdiği uğultuyu kulaklarıyla duyar....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler