Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakın zamanda lastik alan arkadaş varmı ? ne marka ebatları nedir fiyatı nerdir ?
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pirelli sipraiş vereceğim yarın
    ön 2,75 X 18
    arka 90X90x18 gibi

bir yere sipraiş vereceğiz dediler fiyatını öğrenecekler falan işte hikaye gibi
    Memnun kalacağından emin olabilirsin Önü ben de pirelli kullanıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    aslında banada lastik lazım ama şuan ekonomik kıriz söz konusu...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Aynen
    Ben de sadece ön alabildim.
    Durum olursa takım olarak yenilemek lazım aslında

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    michelin de bizim ybr lere uygun ebatta lastik var mı? yoksa ne önerirsiniz??(tubeless)
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Michelin metzeller bizim motorlara uygun en iyi lastikler.Hamurları bayağı yumuşak.
    Metzeleri buradan bi arkadaş aldı çok memnunmuş.
    Michelin de cok iyi ama fiyatları da çok iyi

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    pirelli sipraiş vereceğim yarın
    ön 2,75 X 18
    arka 90X90x18 gibi

bir yere sipraiş vereceğiz dediler fiyatını öğrenecekler falan işte hikaye gibi
    abicim nasılsın görüşemedik ne zamandir. Lastiklerin hayirli olsun unutma beni
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim nasılsın görüşemedik ne zamandir. Lastiklerin hayirli olsun unutma beni
    daha almadım ama alınca emin ol göndereceğim bekliyorum bu hafta içinde olabilir. aldığım gün kargo inş. ödemeli gönderirim ona göre

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:50 PM ----------

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memnun kalacağından emin olabilirsin Önü ben de pirelli kullanıyorum
    geçen sene sattığım ybr de arka pirelli idi gayet memnundum evet. inş. sipariş gerçekleşirse olacak.
    4

Motosikleti
    2000 ford
    daha almadım ama alınca emin ol göndereceğim bekliyorum bu hafta içinde olabilir. aldığım gün kargo inş. ödemeli gönderirim ona göre

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:50 PM ----------

geçen sene sattığım ybr de arka pirelli idi gayet memnundum evet. inş. sipariş gerçekleşirse olacak.
    kargo degilde abi otobüse versen ödemeli İstanbul/hareme gelen herhangi bi otobüse

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Keşke Bi Ybr alabilseydik De Aranıza katılsaydım Ah Ah..Bindiğim Motor kamyon Gibi Geliyor Ybrden sonra..

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke Bi Ybr alabilseydik De Aranıza katılsaydım Ah Ah..Bindiğim Motor kamyon Gibi Geliyor Ybrden sonra..
    inş. tekrar kavuşursun ybr ye

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    inş. tekrar kavuşursun ybr ye
    İnşallah Usta..Bugun Bi çarşıya iniyim dedim..Siyah 2006 23.bin de Tertemiz bir ybr Siyah..Telefon yazıyor satılık diye bi aradım 2.250 falan bekliyorum en fazla..Dedim Birader Motorun yanındayım şimdi Nekadar istiyorsun Son Fiyat 2.750 abi dedi Tamam Dedim Kolay gelsin.. Bunun 2.eL fiyatlarımı uçmuş yoksa Millet Kafayımı sıyırmış usta

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah Usta..Bugun Bi çarşıya iniyim dedim..Siyah 2006 23.bin de Tertemiz bir ybr Siyah..Telefon yazıyor satılık diye bi aradım 2.250 falan bekliyorum en fazla..Dedim Birader Motorun yanındayım şimdi Nekadar istiyorsun Son Fiyat 2.750 abi dedi Tamam Dedim Kolay gelsin.. Bunun 2.eL fiyatlarımı uçmuş yoksa Millet Kafayımı sıyırmış usta
    Çok istemiş benimki 2008 2.650 verene hemen bırakırım. 10.850de tertemiz

Forumda gördüm çok güldüm ybr ci arkadaşlarla paylaşmak istedim. güzel anlatımli fıkra gibi.

Alıntı muvattali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu köpek milletinin ne hinoğluhin olduklarına dair bi öykü de benden.

Lise 1. sınıfa gidiyorum, sabahçıyım ve ortalık zifir karanlık ve ıssız. Yaya olarak giderken yolumun üzerine uyumakta olan bir köpecik çıkar. Hayvan zavallı bir görüntü sergilemektedir ve bu durum bende Zaloğlu Rüstemvari bir etki uyandırır. Bütün ihtişamımla köpeciğe bir "hoşt" çekerim. Hayvancık süklüm püklüm kalkar ve başı öne eğik benim gireceğim sokağa girer, ben de ardından tabi. Fakat o da ne! Sokakta 4 tane daha köpek yanyana yatmıyor mu.. Vay sen misin arkadaşımıza hoşt diyen, bunlar beşi birden peşime bir düştü, ortalık nasıl inliyor anlatamam. Sokagın çıkışında panikle geriye baktığımda efendilerin kovalamacayı ilk metrelerde kesip yeniden yatış pozisyonu aldıklarını ibretle görmemle 2. madara pozisyonuna girmem aynı anda olmuştu. Ya bu tabansıza bu kadarı bile çok dediler, veya attığım depar üzerine yetişemeyeceklerini anlayıp anında pes ettiler. Hayatımın rekorunu kırdım orada sanırsam.

İşte o gün bu gündür kendilerine saygı ve hürmette hiç kusur etmem. Bak matematikten de anlıyolarmış, halbuki ben o sene çakmıştım o dersten. Şimdi saygım bi kat daha arttı kendilerine
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Selam arkadaşlar size soracağım bir kaç şey olacak,
    benim ybr nin debriyajı bitti bitecek, değişmesi gerekiyor.
    aslında ben kendim yapmak istiyorum ama motor konusunda fazla bir bilgim olmadığımdan dolayı cesaret edemiyorum.
    Bu konuda bana yardımcı olabilecek,yeri veya takımları olan arkadaşlar olursa minnet duyarım.Hemde sizin çırağınız olarak bir şeyler öğrenmemde faydanız olur.

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    kargo degilde abi otobüse versen ödemeli İstanbul/hareme gelen herhangi bi otobüse
    o da olur yav
    4

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    gezi içi bakım olarak hava fıltresını bujıyi yagı degıstırdım.aku temızlendı.zincir debriyaj kolu yaglandı.ön balatam bıtmıstı onu degıstırdım.zıncır ayarı kontrol edıldı vs vs.

fakat yolda gelırken motorda bı cekıs dusuklugu sezdım durdum.motor ayaklıktayken cevırmeye calıstım ama dısk baya surtunerek dondu.balata cok sıkıyor gıbı acaba balatanın yenı oldugundan mıdır ? bı sure sonra alısır dıye gerı donmedım ustaya.20 km yol gelmeme ragmen halen balatanın sıkılıgı devam edıyor.acaba balatanın dıske alısma surecımı yoksa yarın tekrardan ayarlatırayım mı?

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı 71Hakan71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezi içi bakım olarak hava fıltresını bujıyi yagı degıstırdım.aku temızlendı.zincir debriyaj kolu yaglandı.ön balatam bıtmıstı onu degıstırdım.zıncır ayarı kontrol edıldı vs vs.

fakat yolda gelırken motorda bı cekıs dusuklugu sezdım durdum.motor ayaklıktayken cevırmeye calıstım ama dısk baya surtunerek dondu.balata cok sıkıyor gıbı acaba balatanın yenı oldugundan mıdır ? bı sure sonra alısır dıye gerı donmedım ustaya.20 km yol gelmeme ragmen halen balatanın sıkılıgı devam edıyor.acaba balatanın dıske alısma surecımı yoksa yarın tekrardan ayarlatırayım mı?
    ayarlat bence. o iş öyle olmaz yahu.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    arka balatanın ayar vidası var onu gevşetmeyi dene kitabcığında nasıl yapıldığı anlatılıyor usta fazla sıkmış olabilir o vidayı
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

bugün zammı hemen aktarmışlar. ybr beldeyamanın sitesinde 3900 olmuş.

yamaha yzf r 125 10000 TL olmuş

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayarlat bence. o iş öyle olmaz yahu.
    tavsıye ıcın tesekkurler yarın goturcem ayarlatmıya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:03 PM ----------

Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka balatanın ayar vidası var onu gevşetmeyi dene kitabcığında nasıl yapıldığı anlatılıyor usta fazla sıkmış olabilir o vidayı
    cvp ıcın tesekkurler.arka vıdayı kontrol ettım arka balatada sorun yok.onde sorun var onuda yarın halledıcem ıns.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün zammı hemen aktarmışlar. ybr beldeyamanın sitesinde 3900 olmuş.

yamaha yzf r 125 10000 TL olmuş
    benim motorun degeride 2000 lira normal abi bak sıfır 4 gayme

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler