Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ değiştirmek için takımların arasında 17 anahtar geliyor onla acıp yağı değiştirebilirsin yinede ustaya yaptırmak istiyorsan yağını kendin al yanında götür.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:11 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:10 AM ----------

Aramıza hoşgeldin. Memnun kalacağın bir araç tercih ediyorsun.
    yağı değiştiriyorum zaten üstü tam görememişsin sanırım balata değiştirmekten bahsediyodum.henüz o kadar ileri gitmeyeyim diyorumnolur noolmaz sakata gelmesin motor
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış yönlendirmediysek ne mutlu bize arkadaş ( Nicke itafen )

Ybr gerçekten çok özel bir motor..
    Satmaya çalışıp satamadığım ve satayamacağım bir ihtiyaç oldu bende

Al kardeş me22 metzeler

http://ergurmotomarket.com/asp/show_...=1&ref=nekadar

Bu firmayı netten buldum sonradan farkettim ki İzmirdeymiş
    Halbu ki burada motorcuların bol olduğu yerde soruşturduğumda metzeler yok demişti(Sanırım ırc satıcısı baltalamaya çalışıyoyordu )
    bugün cbr 125 aldım kardeşime. ergür motodan buji almak için telle konuştum buji var mı elinizde dedim var dedi. bugün kargoya verebilirmisiniz dedim tamam dedi. hala yok neyse 1 hafta beklerim göndermezlerse artık
    lastik bakıyorum iyisinden ön lastik 80/90-17 lastik yok bir ara brigtone vardı sahibinden de o da satılmış. michelin de yok 80 lik metzeler de yok

bir tek ergür moto uygun fiyata mt75 satıyor 90lık 120 lira diğer siteler 150 civarı satıyor. ya irc alacağım ya da pirelli ama pirelli de çok iyi değil sanırım

80 lik yok ama 90 lık var michelinde o da 175 lira çok para kaymama garantisi olsa hemen alırım

ircnin 90 lık lastiği varmı bir de irc nin fiyatını biliyor musunuz

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı misguided adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın muhterem babaçi, aranızda olmaktan bende kıvanç duydum... normal otomobil sürücüsü olarak bile sizi okurken faydasını gördüm , geçen önümde giden bir motorlu kardeşi sollarken sinyal verdim , artık aynadanmı gördü ne yaptıysa, döndü kafayı çevirdi baktı benimde aklıma takılan bir soru var. bu sakal denen alt grenaj da, motor koruma demirinin görevini görürmü, yoksa sadece şekilmi oluyor. görüntüsü hoş ama önce emniyet gerekir heralde. seninde fikrini almak isterim..
    haıyr aynı görevi görmez koruma görevi Allah Göstermesin kaza anında motor yan yattığı zaman deponun çizilmesini önler malumunuz orjinal bir depo 250-300 civarında 35 tl verip en azından depoyu güvenceye almak lazım

alt sakala gelince görünüşü güzel durur fakat motorun önünü kapatacağından motorun çabuk ısınmasını sağlar
    www.sahildenturkiye.com

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün cbr 125 aldım kardeşime. ergür motodan buji almak için telle konuştum buji var mı elinizde dedim var dedi. bugün kargoya verebilirmisiniz dedim tamam dedi. hala yok neyse 1 hafta beklerim göndermezlerse artık
    lastik bakıyorum iyisinden ön lastik 80/90-17 lastik yok bir ara brigtone vardı sahibinden de o da satılmış. michelin de yok 80 lik metzeler de yok

bir tek ergür moto uygun fiyata mt75 satıyor 90lık 120 lira diğer siteler 150 civarı satıyor. ya irc alacağım ya da pirelli ama pirelli de çok iyi değil sanırım

80 lik yok ama 90 lık var michelinde o da 175 lira çok para kaymama garantisi olsa hemen alırım

ircnin 90 lık lastiği varmı bir de irc nin fiyatını biliyor musunuz
    Ergürün mağzasına gitmeyi planlıyordum ben de. Eğer yarın gidersem hem me22 sorucam hem de kulaklarını çekeyim ..
    Bu arada benim yedek parçacı bir arkadaşım var michelin satıyordu ona sorayım michelin verdiğin paraya değermiş hamuru yumuşakmış
    Irc de en uygun rialli de sanırım
    http://www.rialli.com/urunler/lastik-grubu/287_irc/
    Ama izmirde bi yerde daha ucuza bulmuştum zaten me22 alamazsam ben de ırc taktırcam 35 mi neydi sordugumda

Ergürün mağzasına gitmeyi planlıyordum ben de. Eğer yarın gidersem hem me22 sorucam hem de kulaklarını çekeyim ..
    Bu arada benim yedek parçacı bir arkadaşım var michelin satıyordu ona sorayım michelin verdiğin paraya değermiş hamuru yumuşakmış
    Irc de en uygun rialli de sanırım
    http://www.rialli.com/urunler/lastik-grubu/287_irc/
    Ama izmirde bi yerde daha ucuza bulmuştum zaten me22 alamazsam ben de ırc taktırcam 35 mi neydi sordugumda

riallide de 80/90-17 yok neyse biraz da çarşıda sorayım belki bulurum ya da ergür moto da 120 liraya pirelli var onu alırım ama o lastikten de çok memnun değiller kullananlar

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    riallide de 80/90-17 yok neyse biraz da çarşıda sorayım belki bulurum ya da ergür moto da 120 liraya pirelli var onu alırım ama o lastikten de çok memnun değiller kullananlar
    Şimdi merkeze gidicem ben ...
    Irc bayisine gideyim sorayım istersen ?
    Irc fiyatına göre iyi bence ...Arka lastik ırc benim ön lastiği değiştirme planındayım metzeler olmazsa ben de ırc alacağım sanırım

Şimdi merkeze gidicem ben ...
    Irc bayisine gideyim sorayım istersen ?
    Irc fiyatına göre iyi bence ...Arka lastik ırc benim ön lastiği değiştirme planındayım metzeler olmazsa ben de ırc alacağım sanırım
    abi valla çok büyük iyilik olur eğer yolununu üstündeyse .

80/90-17 veya 90-80-17

17 jant 80lik veya 90 lık irc fiyatını sorarsan bir de deseni eski lastik gibi değilse süper olur.

eğer uzak kaçarsa veya vakit kaybettiririse ben hallederim zahmet olmasın

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    abi valla çok büyük iyilik olur eğer yolununu üstündeyse .

80/90-17 veya 90-80-17

17 jant 80lik veya 90 lık irc fiyatını sorarsan bir de deseni eski lastik gibi değilse süper olur.

eğer uzak kaçarsa veya vakit kaybettiririse ben hallederim zahmet olmasın
    Yok lafı olmaz zaten yolumun üstü ayırca ergürün mağzasına da gidecektim me22 fiyayatı alayım

Yok lafı olmaz zaten yolumun üstü ayırca ergürün mağzasına da gidecektim me22 fiyayatı alayım
    abi bi de Ergüre "dün buji siparişi verilmiş nezaman göndereceksiniz" der misin lastiği sorduktan sonra.

adamlar göndermedi hala bujimi. yani biliyorum internetten alınca 1 hafta 10 gün beklemek şart ama adam dğnden için göderirirz dedi o canımı sıktı.şimdi de web sayfalarına girilmiyor.

benim sipariş no:27 acaba yeni mi açtılar bu sayfayı . bugüne kadar 27 ürün satmışlar sanırım internetten.yada günlük 27 diyeceğim ama o zor

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    benım arka frene basmak ıcın fren kolunu bayagı asagı kadar ıtırıyorum.balatanın lastıgın jantının ustundekı gostergesıne baktım.o frenden uzanan demırın oku yarım gosterıyor.yanı balatanın yarısı bıtmıs.fakat o balatayı ben nasıl yaklastırcam kı arka frene az bassamda tutsun.veya yaklastırabılırmıyım kendı basıma.oralarda bır puf noktası varmı.ben ınceledım anlayamadım.[pek acık olmadı ama ancak boyle anlatabıldım]

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    motolizden aldığım debriyaj balataları 1 günde elime ulaştı.kargo fiyatı da uygun 3.5 tl toplam 37tl ye 4 adet orj ybr balatası almış oldum.ctesi ustaya gidip değiştireceğim.bu arada 4 tane yetiyordu dimi?
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    abi bi de Ergüre "dün buji siparişi verilmiş nezaman göndereceksiniz" der misin lastiği sorduktan sonra.

adamlar göndermedi hala bujimi. yani biliyorum internetten alınca 1 hafta 10 gün beklemek şart ama adam dğnden için göderirirz dedi o canımı sıktı.şimdi de web sayfalarına girilmiyor.

benim sipariş no:27 acaba yeni mi açtılar bu sayfayı . bugüne kadar 27 ürün satmışlar sanırım internetten.yada günlük 27 diyeceğim ama o zor
    Bu mesajını gelince gördüm eger görseydim sorardım ...
    Ergürden pirelli ve metzeler fiyatları aldım

2.75 -18 pirelli : 55 tl
    2.75 -18 metzeler: 75 tl miş ergürde

Bu arada senin için Irc 80/90 17 sordum 40 tl dediler
    Sanırım ben pirelli alacam

@71Hakan71 Arka fren çubuğunun ucunda civatas var onu sıkıştırırsan pedal biraz daha yukarı kalkar

@jason55 Evet kardeş 4 tane ben de orijinal parçaların çoğunu motolizden alıyorm,...

Bu mesajını gelince gördüm eger görseydim sorardım ...
    Ergürden pirelli ve metzeler fiyatları aldım

2.75 -18 pirelli : 55 tl
    2.75 -18 metzeler: 75 tl miş ergürde

Bu arada senin için Irc 80/90 17 sordum 40 tl dediler
    Sanırım ben pirelli alacam

@71Hakan71 Arka fren çubuğunun ucunda civatas var onu sıkıştırırsan pedal biraz daha yukarı kalkar

@jason55 Evet kardeş 4 tane ben de orijinal parçaların çoğunu motolizden alıyorm,...
    çok teşekkür ederim . gerçekten çok yardımcı oldunuz

bugün kardeşimde çarşıda lastik sormuş. michelin varmış ama hepsi değişik ülkelerde çıkıyormuş. 100lük michelin 150 liraymış fakat tayland malıymış. sanırım irc fiyatına göre oldukça iyi olacaktır 80 yerine 90 lık oldukça telafi eder gibi.. durodan iyi dir kaymama konusunda.

bulursam ircyi alırım bulamazsam ben de pirelli alırım.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı 71Hakan71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım arka frene basmak ıcın fren kolunu bayagı asagı kadar ıtırıyorum.balatanın lastıgın jantının ustundekı gostergesıne baktım.o frenden uzanan demırın oku yarım gosterıyor.yanı balatanın yarısı bıtmıs.fakat o balatayı ben nasıl yaklastırcam kı arka frene az bassamda tutsun.veya yaklastırabılırmıyım kendı basıma.oralarda bır puf noktası varmı.ben ınceledım anlayamadım.[pek acık olmadı ama ancak boyle anlatabıldım]
    Yazdıklarından sadece arka fren ayarı yapmak istediğini anladım.

Fotodaki vidayı sağa doğru çevirip, fren boşluğunu alabilirsin.
    Anahtar gerekmiyor. Elle 3-4 tur çevirip, fren sıkılığını kontrol et.
    Uygun ayara gelince bırak.
    Bu kadar. Kolay gelsin.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bana bir metzeller ayarla ben sana city orijinal ön lastiği göndereyim daha 3 bin gitti. hediyem olsun
    tabi metzellerin parasını hallederiz.
    vallahi cok güzel olur abi gerci bu aralar satilik ilani var ama satilmazsa onu takar bi 20 bin daha binerdim
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazdıklarından sadece arka fren ayarı yapmak istediğini anladım.

Fotodaki vidayı sağa doğru çevirip, fren boşluğunu alabilirsin.
    Anahtar gerekmiyor. Elle 3-4 tur çevirip, fren sıkılığını kontrol et.
    Uygun ayara gelince bırak.
    Bu kadar. Kolay gelsin.
    Allah razı olsun.sımdık yaptım ve sorunu cozdum.çok teşekkurler.ayrıca PİERzig kardeş sanada tesekkurler.

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    arkadaşlar benim orj. çamurlukğu sipariş vermişlerdi kaç gün oldu gelmemişti.

babam gitmiş niye gelmedi diye stokta yok demişler.

yarın parayı geri alacaz 65 tl

rialliden çamurluk sipariş vericem ama yan sanayi çabuk soluyor diyorlar
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı motodrift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim orj. çamurlukğu sipariş vermişlerdi kaç gün oldu gelmemişti.

babam gitmiş niye gelmedi diye stokta yok demişler.

yarın parayı geri alacaz 65 tl

rialliden çamurluk sipariş vericem ama yan sanayi çabuk soluyor diyorlar
    solmayı bırak yan sanayi grii ile orjinlal gri birbirini tutmuyomavi ve kırmızıdada öyle bi siyah fark edilmiyo
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    solmayı bırak yan sanayi grii ile orjinlal gri birbirini tutmuyomavi ve kırmızıdada öyle bi siyah fark edilmiyo
    olsun ya zaten benim motorun orj. liği olmadığını anladım.

arka kuyruğun rengi ile motorun rengi bir değil,birde arka stop lambasıda orj. değil.arkadan vurmuşlar motora galiba

arka çamurluk ta orj değil gibi,olsun zaten arka camurluğuda söktüm bitti gitti

neyse parayı geri alalımda hemen vericem siparişi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:40 PM ----------

rialli.com da 2005 modelin ki var peki 2007 ye uyarmı?
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Arkadaşlar aranızda shinko lastik kullanan var mıdır? internette yazılanlara göre continentalin yan ürünü ybr için ön arka tubeless(dubleks) 105 tl. almayı düşünüyorum ne dersiniz? başka lastik önerilerinede açığım...

http://www.otosever.com.tr/?urun-det...18_51P_TL.html

http://www.otosever.com.tr/?urun-det...18_42P_TL.html
    By Hirkil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler