Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    ya arkadaşlar 2010 model ybr'lerin kasası değişecekmiş diye duydum doğru mu?hatta bir foto gördüm.ybr250 sandım ama 125 yazıyordu üzerinde.deposu koltukları kafası falan çok güzeldi.var mı bilgisi olan.
    2 teker tek ruh tek yol.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok yanı beklersen o fıyatada satarsın motorun guzel temız rengıde guzel...honda cbf250 ler ıkıncı elde neden ucuza gıdıyor o kadar onu arastırmak lazım parca fıyatları bıraz yuksemıs dıye bılıyorum aslında duzcede arkadasın satılık var o cok temız bır motor askere gıttıgı ıcın acıl satması gerekıyor kac lıra ıstıyor bılmem 250 lık motorlar ıle 125 lıkler arasında cok bır fark yok ama alabılıyosan bulabılırsen 500cc motorlarada bak derım cunku sen aldıgın motora uzun bır sure bınıyorsun..temız bulabılırsen suzukıgs500 ler cok guzel motorlar parcası kolay bulunuyor vede ucuz..
    hocam şöyle söyleyeyim ben f650 alıyordum kriz lafı filan çıkınca parayı bağlamak istemedim şuanda çok fazla para bağlamayı istemiyorum onun için cbf 250 düşündüm fiyatı uygun makinede güzel diye aslında ybr yi de satmayı düşünmüyordum ama piyasa durgun iş dönmüyor ybr yi ben 2250 den satılığa çıkarmıştım 1900e kadar düştüm cbf çıkınca bence yeterli daha aşağısına makineye acırım sağlık vb olaylar olmadıkçada satmayı düşünmem.

Bu arada gs temiz bulmak çok zor... ve cbf ler bence ucuza gitmiyor ybr 250 var hem model yüksek hemde enjeksiyonlu ayrıca ybr 250 nin parçasıda ucuz cbf e göre onun için normal bence. ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:22 PM ----------

Alıntı skakfilozofu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar 2010 model ybr'lerin kasası değişecekmiş diye duydum doğru mu?hatta bir foto gördüm.ybr250 sandım ama 125 yazıyordu üzerinde.deposu koltukları kafası falan çok güzeldi.var mı bilgisi olan.
    ilk defa senden duyuyorum ama sanmam değişeceğini yuvarlak var kare far oluyo hep Aslında ybr 125 in enjeksiyonlu modellerinden getirseler çok güzel olur
    By Hirkil

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı hirkil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam şöyle söyleyeyim ben f650 alıyordum kriz lafı filan çıkınca parayı bağlamak istemedim şuanda çok fazla para bağlamayı istemiyorum onun için cbf 250 düşündüm
    F650'ye kriz-mriz bahane olamaz.
    Şu motora bak bence. Temizse kaçırma.

http://www.sahibinden.com/31000km_bm...XQQdisplayitem
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

vay be 3000 tl ye 650 cc motor hemde bmw abi yalnız modelı cok dusuk kalmıs ya 15 yıllık motor yılda ortalama 2000km yapmıs gıbı duruyor cok zor bu yastakı motoru guvenıp almak alıp ustune 3000 tl daha harcamak var km dogruysa masraf acmaz ama kronık agır masraflı bır sorunu varsa o sinirleri bozar yoksa 30 bın km cok bır km degıl temız bınıldıkten sonra incelenebilir bu motor ancak merak ettıgım bır sey var bu motorların şaselerı korozyona karsı kac yıl omru var onu merak edıyorum 15 yasındakı bır motorda paslanma sorunu yada metal yorgunlugu olurmu??
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    2010 cbf 150

hocam yok ben bu kadar eski motora binmem benim kastettiğim 2006 model 18binde motordu
    By Hirkil

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    vay be 3000 tl ye 650 cc motor hemde bmw abi yalnız modelı cok dusuk kalmıs ya 15 yıllık motor yılda ortalama 2000km yapmıs gıbı duruyor cok zor bu yastakı motoru guvenıp almak alıp ustune 3000 tl daha harcamak var km dogruysa masraf acmaz ama kronık agır masraflı bır sorunu varsa o sinirleri bozar yoksa 30 bın km cok bır km degıl temız bınıldıkten sonra incelenebilir bu motor ancak merak ettıgım bır sey var bu motorların şaselerı korozyona karsı kac yıl omru var onu merak edıyorum 15 yasındakı bır motorda paslanma sorunu yada metal yorgunlugu olurmu??
    Her yaştaki metal techizatta az ya da çok metal yorgunluğu olur.
    Kötü durumda olsa bile, 1000 lira harcayarak bu motoru yıllarca kullanabilecek hale getirebilirsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:01 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:00 PM ----------

hocam yok ben bu kadar eski motora binmem benim kastettiğim 2006 model 18binde motordu
    2006 modellere F650GS deniyor.

Hayırlısı olsun.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    e 2006 model f650 ler kac parakı dedıgın motor 18 bındeki??

Motosikleti
    2010 cbf 150
    e 2006 model f650 ler kac parakı dedıgın motor 18 bındeki??
    13-16 arası alabilirsin km sine bağlı olarak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:19 PM ----------

2006 modellere F650GS deniyor.

Hayırlısı olsun.
    haklısın hızlı yazınca öyle geçiştirdim
    By Hirkil

Motosikleti
    13-16 arası ikinci el f650gs motoruna para verene kadar sıfır 13 bın tl ye su anda kampanyalı fıyatı yamaha xt660 alsan daha mantıklı ıyı bır secım degılmi?

Motosikleti
    2010 cbf 150
    13-16 arası ikinci el f650gs motoruna para verene kadar sıfır 13 bın tl ye su anda kampanyalı fıyatı yamaha xt660 alsan daha mantıklı ıyı bır secım degılmi?
    hocam o tartışılır zevk meselesi sonuçta ama şuan onu almayacağım için bırak alıcak olan yapsın tartışmasını
    By Hirkil

Arkadaşlar merhaba. Motosikleti satmam gerekiyor. Hem kullanamayacak durumda olduğumdani hem de askere gideceğimden satıyorum. Belki ilgilenen bir tanıdığınız vardır. Sitede ilanını verdim.

http://www.motosiklet.net/forum/sati...ybr-125-a.html

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Arkadaşlar istanbul Anadolu yakasında bu bizim aleminyum jantların hafif şekildeki yamuğunu düzelten lastikci varmı acaba
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Merhaba Arkadaşlar. Dun akşam YBR si olan bir arkadaş Motoruna performans eksozu takmak istedigini soyledi. Ben her ne kadar motorun orjınalini bozma desemde dinlemiyor. İllaki takacak... Biraz ses ve Racign görüntüsü istiyorum. Yakıtın artması veya motor ömrünün kısalması önemli degil diyor... Sizden ricam YBR 'ye nasıl bir modifiye yaparak Racing havası estirebiliriz. Yardımlarınız için simdiden tesekrler...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    innova 125
    Arkadaşlar kobra kafa grenajını yuvarlak farla değiştire bilirmiyim uyumlumu yoksa usta uydurumu saglıkbi bir sekilde uyuyosa lucasstron un motorunu belki alabilirim ama farın deiştirile biliyo olması lazım.

Motosikleti
    2010 cbf 150
    Alıntı ınv34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kobra kafa grenajını yuvarlak farla değiştire bilirmiyim uyumlumu yoksa usta uydurumu saglıkbi bir sekilde uyuyosa lucasstron un motorunu belki alabilirim ama farın deiştirile biliyo olması lazım.
    değiştirilebiliyor sağlıklı mı bilmiyorum ama sorun olacağını sanmam. eğer masraftan kaçıyorsan ve yuvarlak farı yeni alacaksan bence onun yerine düz far al sinyallerede yuvarlak far olanların sinyallerinden al ilerde de siperlik alırsın orjinali bozulmamış olur ama ben öyle seviyorum diyorsan söylemedim say
    By Hirkil

Motosikleti
    innova 125
    değiştirilebiliyor sağlıklı mı bilmiyorum ama sorun olacağını sanmam. eğer masraftan kaçıyorsan ve yuvarlak farı yeni alacaksan bence onun yerine düz far al sinyallerede yuvarlak far olanların sinyallerinden al ilerde de siperlik alırsın orjinali bozulmamış olur ama ben öyle seviyorum diyorsan söylemedim say
    Yok yaw ben saglıklı olurmu derken 2007-2008 modellerde göstergelerin arkası böle bir kapaklı ovallikvar yani cbf 250 gibi siperlik olanın belki gösterlerin dış görünüsü öle kapaklı değildir girintili cıkıntılı aslında üstünde kapagı varmısta cıkartılmış gibi durmasın diye dedim.Ben siperliksiz seviyom tuvarlak farı hep sevmişimdir crusier dan gelme bir sevda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:26 PM ----------

Motoru agustos bası alırım inş istanbul ybr team kurup çınarcık yalova gezeris kamp filan yaparıs kandıra kerpe cok hevesediyom bu yaz biyerlere gitmek istiyom motorumla zarzor krediyle yetistiricem motorumu bu sezona inş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

Slm arkadaslar şamriyelli
    ybr 125 in arka lastik havası...._? kaç bar
    ybr 125 in ön lastik havası...._? kaç bar

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sedatcım eski bir ybrli fotom gün ışığına çıktı...

yıl 2004...ybrler henüz yeni çıkmış piyasaya...nası titriyorum motora...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedatcım eski bir ybrli fotom gün ışığına çıktı...

yıl 2004...ybrler henüz yeni çıkmış piyasaya...nası titriyorum motora...

Metehan abi şu motorun kıymetini bilemedin ama yıllar sonra anladın sanırım

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Metehan abi şu motorun kıymetini bilemedin ama yıllar sonra anladın sanırım
    ahh kanka ahh şimdiye ybr ile 100.000 devirir sıfır masrafla binerdim...

honda sırf hayal kırıklığı

he yolda bırakmadı ama kronik sorunlarıyla canımı sıktı...cüssem yüzünden mahkum kaldım cbfye...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler