Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nexcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr esd 2012
    Bende 2012 var daha 1650 km de motorum senin 2011 diye çektiğin resimdeki gibi yedeğe düşüyo yani E nin tam üzerine gelince

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı nexcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 2012 var daha 1650 km de motorum senin 2011 diye çektiğin resimdeki gibi yedeğe düşüyo yani E nin tam üzerine gelince
    Benim motosiklet sizinkilerden daha sonra üretilmiş galiba. Bugün bir tamirciyede gittim. Adam 2012 modellerin benzin borusunun 2011'lere göre daha uzun olduğunu söyledi. 2012'leri öyle yapmışlar.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    yok arkadaşım öyle bişeyler yaa benimkide 2012 ne farkı var? e nin bile altına düşüyor benimki yedege gecmeden öönce takkii sola dayanasıya kadar düşüyor benimki soldaki kenara dayanmasına .05 milimetre kalana kadar düşüyor buda demeko luyorki 1 cm min %0.5 demek oluyor senin anlicagın yanı ibre sonuna kaddar düşüp dayanıyor bilip bilmedigin motorculara götürüpte hiç elletme motoru senin götürdügün motorcu ya ugraşmak istememiştir yada bilmiyordur esd lerin sistemini sallamış gecmiştir antalyadaki motorcuların yarısından cogu öyle yapıyor cünkü bilmedigi şeye sallıyor ibşey gönderiyor yada ugraşmak istemiyor direk serwise git sen diyor geceriyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

arkadaşlar aşşagıda linki atıcagım kaskı almayı düşünüyorum yorumlarını alabilir myim? kullanana gören deneyen bakan varmı? acaba hiç

http://www.gungormotor.com/FF-396-Beyaz,PR-2443.html

özellikli bi kaska benziyor satıcının dedigine göre full carbon fiber miş dışı air bag denilen sistem varmış biliyorsunuzdur yanak kısımları hava ile şiişiyor içerisinden Dıştan açılıp kapanabilen iç Güneş Vizörü

ve bunun gibi özellikleri var nasıldır ? sizce fiyatı 275 lira ls 2 kask yoruımları bekliyorum

Mat siyahıda var bazılarıda onu tavsiye ediyor sizce hangi rengini almalıyım mat siyah mı? beyaz mı
    Mat siyahın linkinide atayim bakmak isteyenlere

https://www.motosuperstore.net/LS-2-FF-396-SIYAH,PR-1469.html

bide alıcagım kaska bakarsanız full beyaz sade yani üstüne ismimi ve kan grubunu yazdırmak istiyorum ama arkadaşlarımın hepsi ayrı bişey söylüyor ? nasıl bişeyler yazdırmalıyım
    bana kalsa türk bayragı Gökhan K. A RH (+) yazdırmayı düşünüyorum siz neyi tavsiye edersiniz? arkadaşlar asllında 2 ismim var soy ad ile 3 oluyor cok uzun hepsini yazdırmaya kalksam ve tam olarak ismimi yazmak istemiyorum soy adımı da yazmak istemiyorum böyle bişeyler yapsaam nasıl olur ?
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    http://www.gungormotor.com/Upside-Kask-beyaz,PR-1313.html
    Bende kask arıyorum bununla sizinkinin arasındaki fark sadece şişirmemi? Güvenliği aynımı acaba aldığınız yerle birebir görüşüyorsanız sorarmısınız? ben internetten sipariş edeceğim sizin ki biraz tuzluma geldi?
    ZEMHERİ!

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    ewt biraz tuzlu ama saglam bi kask benim tercih eedicegim kask full carbon fiber ve air bag özelligi var ha bide dışarıdan kontrol edilebilen iç güneş vizorü var ve her kaskta mutlaka bulunması gerekiyor güneşli havalarda cok zor oluyor siyah cam taksan geceleri sıkıntı cekiyorsun onun için mutlaka farklı bi kask bile secersin iç güneş vizörünün olmasına dikkat et ve farklı modellerde kask bulursan banada link atarsan sevinirim bende kask arıyorum suan

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

suan kapatmak zorundayım pc yi yarın sabah kalktıgımda senin buldugun kaskıda araştırım benim buldugum kask sharptan 4 yıldız almış bir kask yarın senin kaskıda araştırayim

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewt biraz tuzlu ama saglam bi kask benim tercih eedicegim kask full carbon fiber ve air bag özelligi var ha bide dışarıdan kontrol edilebilen iç güneş vizorü var ve her kaskta mutlaka bulunması gerekiyor güneşli havalarda cok zor oluyor siyah cam taksan geceleri sıkıntı cekiyorsun onun için mutlaka farklı bi kask bile secersin iç güneş vizörünün olmasına dikkat et ve farklı modellerde kask bulursan banada link atarsan sevinirim bende kask arıyorum suan

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

suan kapatmak zorundayım pc yi yarın sabah kalktıgımda senin buldugun kaskıda araştırım benim buldugum kask sharptan 4 yıldız almış bir kask yarın senin kaskıda araştırayim
    Tamam çok iyi olur valla tavsiyelerin için sağol ben bundan önce hiç kask kullanmadım, iyice araştıralım bişeyler bulalım. hani bütçemizide sarsmasın?
    ZEMHERİ!

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    aynen öylee senin kaskı araştırmaya başladım ama biraz zayıf bi kask haberin oslun

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:35 ----------

vlaha ustad arıyorum hayla ama kask hakkında tek bi yorum veyta acıklama bulamadım :S sharptan kaç yıldız almış onu bile bulamuyorum sasırdım akldım ama hayla arıyorum

Motosikleti
    @gk070 Kask için ayırdığın bütçe nedir dostum? Kafana biçebileceğin max fiyatı söyle bana kask söyliyim sana. 6-7 aydır kask araştırıyorum maddi imkanlar dolayısıyla alamadım henüz ama fuarda alıcam kısmetse.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    ya cok fazla ucmicak bişey mesela max 300-350 lira diyeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:48 ----------

kesinlikle iç güneş vizörünün olmasını istiyorum öyle cok jan janlı desenli olmasına gerek yokk sade ve güzel olablir 350-300 lira dedimde:D millet beyendigim kaska 275 lira dedi cok pahalı flaan dedi .D kafam karıştı acıkcası gercektente öyle gibi genede 250 lira civarı gibi bieşy diyeyim

Motosikleti

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:48 ----------

kesinlikle iç güneş vizörünün olmasını istiyorum öyle cok jan janlı desenli olmasına gerek yokk sade ve güzel olablir 350-300 lira dedimde:D millet beyendigim kaska 275 lira dedi cok pahalı flaan dedi .D kafam karıştı acıkcası gercektente öyle gibi genede 250 lira civarı gibi bieşy diyeyim
    Kafa tasınızın değeri o kadarsa ben birşey diyemem. Kaza yapan siz olucaksınız millet değil. Onlar ne karışıyor? Benimde durumum yok hatta öğrenciyim fakat shar speed-r alacağım kısmetse. Fiyat 850 lira. Allah korusun kaza bela anında kafama birşey olmaz en azından. Bunuda artistlik olsun diye yazmıyorum. Biraz kendinize değer verin diye yazıyorum. Sağlığınız olmadıktan sonra trilyoner olsanız neye yarar?

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    kaskın fiyatını boş ver avrupa test notlarına bakınız ucuz ama kaliteli kasklar mevcut ülkemizde bizler parası pahalı olan her şeyi kaliteli deriz sen kaskın fiyatından önce kalite belgelerini avrupa testlerini kontrol et 1000 lira yada 200 lira 4 yıldız altında ürün tercih etme ama kesinlikle

Motosikleti
    Şahsen bana söylüyormuşsunuz gibi algıladım. Shark Speed-R'ın yapısı fiberden ve biraz y.dışı sayfalarındaki incelemelere bakarsanız bir kaç kişinin arai kaskı olupta shark speed-R modelinden her yönden daha memnun olduklarını görebilirsiniz.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    bende güvenlik acısından soruyorum zaten malum dandirik bi kasklara ucuk fiyatlar ve kaliteli kasklarada düşük fiyatlar cekebiliyorlar bende bunu her yönden sormuştum sadece fiyat bakımından degil güvenlik eurodinamik yapısıı ve bezeri herşey akla gelebilcek yardım edebilcek biri yokmu acaba?

baktıgım kaskların hepside 4 yıldıınız altıda degil hepsi 4 yıldızlı bir kask shartaan 4 yıldız almış kasklar shart saglamdır diye düşünüyorum acıkcası 5 yıldızdan 4 verilmiş az degil gibi saglam bişey gibi geliyor sizden onun için yardım istedim

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kask olayında biraz motorunuzuda göz önüne alın pahalı kask iyidirde onlar yüksek hızlr için koruma sağlıyor ama ybr ile 100 km ile kaza yapma ihtimaliniz bile çok düşük yani gidip 200 km hızda dahi koruma sağlamak için tasarlanmış kaskları almak biraz abartı oluyor
    komançi1478 bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    http://www.feyizoglu.com/FF370-ceneden-Acilir-Kask-Siyah_47029.html#0

peki su üstteki kask nasıldır ? iyimi ? bilen yardımcı olabilcek biri varmı ? acaba birde bir şeyi merak ediyorum ceneden acılır kask ile kapalı kaskların güvenlik acısından veya başka acılardan bi artısı veya eksisi varmıdır?

http://www.feyizoglu.com/FF370-ceneden-Acilir-Kask-Siyah_47029.html#0

peki su üstteki kask nasıldır ? iyimi ? bilen yardımcı olabilcek biri varmı ? acaba birde bir şeyi merak ediyorum ceneden acılır kask ile kapalı kaskların güvenlik acısından veya başka acılardan bi artısı veya eksisi varmıdır?
    eksisi var kapalı kasklar en güvenlisi

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    eski derken nasıl bir eski bunada deyinirsen sevinirim ? acıklarsan

"Full face" ve "Çeneden açılır" kaskların en önemli farkı korumadır
    çeneden açılır kasklarda ; kaza esnasında çene kısımlarının açılma ihtimali vardır. Buda tehlikeyi artıracak , yaralanma olasılığını yükseltecektir.
    Kaskın kalitesine göre bu durum ortadan kalkmaktadır ama sesi fazla alır özellikle yüksek süratlerde çok ses alır eğer kaliteli alırsan koruma açısından sıkıntı olmaz ama onlarda çok pahalı

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    http://sharp.direct.gov.uk/

Yukarıdaki adresten test sonuçlarını görebilirsiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

üzerinize almayınız lütfen sadece fikrimi paylaşıyorum bu bizim ülkemizde böyledir hep motosiklet dede aynı şeyler yaşanıyor çin malıysa kafadan almayın diye bir yaklaşım var ülkemizde ben sadece kendi fikrimi paylaşıyorum parası olan alsın 2 binliralık ürünleri tabi terleme falan yapmaz ekstrası çok olur kullanışlı olur rahat olur başka fiyatı çok olur bu yani
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsen bana söylüyormuşsunuz gibi algıladım. Shark Speed-R'ın yapısı fiberden ve biraz y.dışı sayfalarındaki incelemelere bakarsanız bir kaç kişinin arai kaskı olupta shark speed-R modelinden her yönden daha memnun olduklarını görebilirsiniz.

Motosikleti
    Alıntı serdar37100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://sharp.direct.gov.uk/

Yukarıdaki adresten test sonuçlarını görebilirsiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

üzerinize almayınız lütfen sadece fikrimi paylaşıyorum bu bizim ülkemizde böyledir hep motosiklet dede aynı şeyler yaşanıyor çin malıysa kafadan almayın diye bir yaklaşım var ülkemizde ben sadece kendi fikrimi paylaşıyorum parası olan alsın 2 binliralık ürünleri tabi terleme falan yapmaz ekstrası çok olur kullanışlı olur rahat olur başka fiyatı çok olur bu yani
    Tabi sizde haklısınız. Nasip kısmet olursa fuarda 2 tane Shark Speed-R alcağım. Kaldıki kaskı çok araştırdım ve arai'sini bırakıp Speed-R modelinden memnun olan çok kişi var yabancı sitelerde. Bunu bana Anes motor'dan Hakan Bey'de söylemişti; İşte çok kişi geldi Arai'sini, shoei'sini bırakıpta shark aldı diye. Pek inanmamıştım ama araştırınca ve Y.dışı siteleri kurcalayınca doğru söylediğini gördüm.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler