Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde bugün nişan var.... Karşı tarafın motordan haberi yok..duyumlara göre motordan nefret ediyormuş... GEçmişte kötü anıları olmuş trafikte motorcularla
    motorcudan dayak yemiş kanka sanırsam kızı vermekten vaz geçerlerse motoru bırakıyorum dersin A2 yi çakmak çakıp yakarsın evlenince kaybettim diye yenilersin artık
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    S.a arkadaslar.. Hayırlı aksamlar
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaslar.. Hayırlı aksamlar
    a.s. izzet sanada hayırlı akşamlar nasıl gidiyo motor işleri
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a.s. izzet sanada hayırlı akşamlar nasıl gidiyo motor işleri

Aldım..Mondial Mh drift..Bugun anlastım..
    TheAzReaL07 bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorcudan dayak yemiş kanka sanırsam kızı vermekten vaz geçerlerse motoru bırakıyorum dersin A2 yi çakmak çakıp yakarsın evlenince kaybettim diye yenilersin artık

heheheheh bizim orlarda böyle durumalar için y..rr..ğı yedin hemşerim denir sedat....

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldım..Mondial Mh drift..Bugun anlastım..
    o kadar konuştun fikir aldın en sonunda mondi mi aldın.. geçmiş olsun...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heheheheh bizim orlarda böyle durumalar için y..rr..ğı yedin hemşerim denir sedat....
    o kadarını bilemicem tabi ama bence adam damadına güveniyorsa motosikleti sorun etmemeli sonuçta güvendiği aklı selim adama kız veriyor kaza olacaksa o yürürkende oluyor arabaylada geçen gün adam davetiye dağitirkenmiydi ne arabayla direğe çarpıp ölmüştü davetiyeler falan saçılmış ecel sonuçta allah rahmet eylesin..(konuyuda nerden nereye bağladım) bu arada ybr den 70 gram yağ eksik çıktı..

Motosikleti
    o kadarını bilemicem tabi ama bence adam damadına güveniyorsa motosikleti sorun etmemeli sonuçta güvendiği aklı selim adama kız veriyor kaza olacaksa o yürürkende oluyor arabaylada geçen gün adam davetiye dağitirkenmiydi ne arabayla direğe çarpıp ölmüştü davetiyeler falan saçılmış ecel sonuçta allah rahmet eylesin..(konuyuda nerden nereye bağladım) bu arada ybr den 70 gram yağ eksik çıktı..
    HEHEHEHEH sat motoru işe yaramaz.. cbf 700 gr yakarken 70 grm neymiş..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    2000 ford
    HEHEHEHEH sat motoru işe yaramaz.. cbf 700 gr yakarken 70 grm neymiş..
    fırat sentetik yağ vermişti ankarada (burdan teşekkürlerimi iletiyorum )10-40 500 gram kadar üzerine 300 gramda 20-50 yağ ilave ettim 800 gram yağ koydum bu sefer..karman çorman bişey oldu

Motosikleti
    fırat sentetik yağ vermişti ankarada (burdan teşekkürlerimi iletiyorum )10-40 500 gram kadar üzerine 300 gramda 20-50 yağ ilave ettim 800 gram yağ koydum bu sefer..karman çorman bişey oldu
    800grm la fişek olmuştur ağa.....
    bak lastiği yak ruhunu değil....

Motosikleti
    2000 ford
    800grm la fişek olmuştur ağa.....
    bak lastiği yak ruhunu değil....
    Aynen peerformans arttı ybrden tek istdiğim 4 ve 5 . vitesleri 1-2 gibi ivmelensin başka bişey istemiyorum

Motosikleti
    Aynen peerformans arttı ybrden tek istdiğim 4 ve 5 . vitesleri 1-2 gibi ivmelensin başka bişey istemiyorum
    120 den sonrra sana cevap vermiyor...

Motosikleti
    2000 ford
    120 den sonrra sana cevap vermiyor...

Aynen kanka 120 den sonra istediğim gibi hızlanmıyor yoksa mtoorumdan memnunum

Motosikleti

Aynen kanka 120 den sonra istediğim gibi hızlanmıyor yoksa mtoorumdan memnunum

adamım burda ilaç kullanan benim.. senin kafan güzelmi yaw........

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Ybr topitopları napıyonuz bakim...
    motorun fren hidroliğini değiştircem, kitapçıkta dot 3 veya dot 4 diyor.. hangisini koyalım... dot 4 daha geç kaynıyormuş ama bizim frenle bi işimiz fazla olmuyor.. dot 3 mü acaba içindeki yağ..

Motosikleti
    pulsar 200ns
    arkadaslar bu ybr lerın bagaj koltuk altı bolmesı varmı yamaha nın sıtesınde var yazıyo ama ben bı turlu bulamadım?

Motosikleti
    Ybr topitopları napıyonuz bakim...
    motorun fren hidroliğini değiştircem, kitapçıkta dot 3 veya dot 4 diyor.. hangisini koyalım... dot 4 daha geç kaynıyormuş ama bizim frenle bi işimiz fazla olmuyor.. dot 3 mü acaba içindeki yağ..
    hiç bir ybrmin fren hidroliğini değiştirmedim... gerek yok...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    hiç bir ybrmin fren hidroliğini değiştirmedim... gerek yok...
    kanka zaten adam yılda bir defa değişin demiş.. benimde aklımda yoktu ama bi baktım simsiyah olmuş..
    biliyorsun yağın ömrü 6 aydır.. o yüzden değişim yapacağım.. dot 3 alayım bari

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    kanka zaten adam yılda bir defa değişin demiş.. benimde aklımda yoktu ama bi baktım simsiyah olmuş..
    koray abi kitapçıkta tavsiye edilen dot4 demiş sonuna da eklemiş dot4 bulunamazsa dot3 kullanılabilir diye , aynı tip fren hidroliği olmazsa reksyona girer fren perfonması düşer diyor syf 6-20

dot4 alabilirsen dot4 al koray abi sen değiştirecem diyince bi bakayım dedim kitapçığa kendin değiştireceksen çok dikkat et koray abi aman diyim boyaya gelmesin hiç iyi olmuyo
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    yok yaw değiştirme ben de 2003 mz var halen orjinal yağ ile devam....

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:29 ----------

Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray abi kitapçıkta tavsiye edilen dot4 demiş sonuna da eklemiş dot4 bulunamazsa dot3 kullanılabilir diye , aynı tip fren hidroliği olmazsa reksyona girer fren perfonması düşer diyor syf 6-20

dot4 alabilirsen dot4 al koray abi sen değiştirecem diyince bi bakayım dedim kitapçığa kendin değiştireceksen çok dikkat et koray abi aman diyim boyaya gelmesin hiç iyi olmuyo
    hidrolik boyaya dökülürse su ile hemen yıkanmalı yoksa boya sökülüyor...

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Arkadaş kitapta fren hidroliğini değiştirin gibi bir tabir yok. Sadece seviyesini kontrol edin diyor. Birde hidrolik bozulmaz Meret boya söküyor o kadar delikanlı bi yağ 6 ayda bozulurmu? Basınc altında çalışan motor yağını bile senede 1 yada 6.000 kmde bir değiştirin deniyor.
    Motorumun 4. yaş gününü kutladım hiç fren hidroliği değiştirmedim. Hiç bir sorunuda yok. Sen içini ferah tut siyah olması önemli değil. Hidroliğin seviyesini kontrol et gidondaki haznesinde yağı görüyorsan sorun yok. Hidrolik yağı değiştirmek zahmetli ve incelik isteyen bir konu. Boşluk yaparsa o boşluğu alana kadar canın cıkar. Yağ varsa haznede, Dot4 yağa elleşme bozulmaz o delikanlı yağdır. Kaçak varsa, firar eder eksilir, sende ilave edersin.
    K o r @ y bunu beğendi.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler